Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
8 játékos akik az OTA-k alatt figyelemfelkeltő produkciót mutattak:
 www.vikings.com/news/blog/article-1/A-Look-At-8-Standout-Players-As-Vikings-OTAs-Conclude/e6e7ca69-e515-4e4f-a34f-51fda1b2d5f6

Persze nem csoda így felszereléses kontakt nélkül, az elkapó játékosok vannak többségben, hiszen blokk és ütközés nélkül mind a védelem, mind a futó részleg hátrányos helyzetben van. Ami talán jó hír, hogy legalább elkapásban vannak reménykeltő hírek, egyenlőre Burton előrelépésével nem is tudom miképp áll össze a WR gárda hiszen Jennings, Patterson helye fix, Wright, Burton, Webb itt kiemelt, de Simpsonról is jókat lehet hallani (bár ütközés nélkül tavaly is királykodott, ellenben amikor jöhetett az ütés a szezonban...), Childs meg még nem tudott bizonyítani, hiszen nem végzett teljes értékű munkát.
A TE poszton is talán lesz két jó elkapó játékos, Carlson idén bizonyíthat, hogy nem csak a fizetése csökkentésére képes, hanem játékban is számíthatunk rá egészségesen. Ellison pedig biztos vagyok benne rosszabb nem lesz a blokkolásban mint első évében.

A védelemből Robison fejlődése és Williams új életre kapása ismét félemetesé teheti az első négyesünket a védelembe, hiszan Allen végre egészségesen játszik, és Griffen is ott van, valamint köztük Floydnak is több tere lehet, nem nagyon kettőzhetik.

Persze ilyenkor a holszezonban mindenki hihetetlen jó, az igazi válaszok a szezonban jönnek, de szerintem jobbak leszünk Offensben, Defensben és Spec teamben is. Több fegyver rakzolódik ki mindenhol mint tavaly, és a csapatszellem nem fog romlani, mert nem nagyon van olyan játékos aki ezt rontaná. Kérdés mennyire jók, mire lesz ez elég.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Kötve hiszem, hogy TO szóba került igazából nálunk, nem illik egyáltalán a csapatépítésünkbe. Ráadásul nagy gáz lenne az állománnyal amiről inkább jó hírek jönnek, ha ő tényleg szóba került volna. Ha tavaly nem kellett akkor idén biztos nem kell.Paulus
Amit én láttam interjút abban annyit mondott, hogy a Vikingsban és a Kansasben tudja elképzelni magát, szóval ennek nem is értem miért volt hírértéke amerikában... Am TO-nak a "csúcson kell abbahagyni" mondást alkalmaznia kellett volna már egy pár éve, future HOF létére közel 40 évesen százszor elegánsabb lett volna, ha hivatalosan visszavonul, nem mint az NFL csövese, nevetséges dolgokat beszél.
40 évesen simán lehetne amúgy posztedző...Tred
Egyetértek teljesen. Valami ilyesmit sejtettem én is a hír mögött.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Kötve hiszem, hogy TO szóba került igazából nálunk, nem illik egyáltalán a csapatépítésünkbe. Ráadásul nagy gáz lenne az állománnyal amiről inkább jó hírek jönnek, ha ő tényleg szóba került volna. Ha tavaly nem kellett akkor idén biztos nem kell.Paulus
Amit én láttam interjút abban annyit mondott, hogy a Vikingsban és a Kansasben tudja elképzelni magát, szóval ennek nem is értem miért volt hírértéke amerikában... Am TO-nak a "csúcson kell abbahagyni" mondást alkalmaznia kellett volna már egy pár éve, future HOF létére közel 40 évesen százszor elegánsabb lett volna, ha hivatalosan visszavonul, nem mint az NFL csövese, nevetséges dolgokat beszél.
40 évesen simán lehetne amúgy posztedző...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Kötve hiszem, hogy TO szóba került igazából nálunk, nem illik egyáltalán a csapatépítésünkbe. Ráadásul nagy gáz lenne az állománnyal amiről inkább jó hírek jönnek, ha ő tényleg szóba került volna. Ha tavaly nem kellett akkor idén biztos nem kell.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jó videó! 😛

Owens ??? 😀😀😀 vicckategória
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mivel a fórumunkhoz képest a kripta egy élettel teli metropolis, itt van egy kis videó az OTA-ról egy két szép jelenettel:

 www.vikings.com/media-vault/videos/Highlights_From_Vikings_OTA_No_9/d2255704-9604-4107-a6c6-505fbd03be74
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
OTA 4. nap összefoglaló és néhány kép (Mauti extra). előre is bocsi a dupla posztért 😊

 vikingscountry.wordpress.com/2013/06/05/ota-2013-4-nap/
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Nincs mit, örömömre szolgál 😊. Nekem is vizsgaidőszak van, így én sem unatkozom. Az azonban jó, hogy végre lehet nézni a csapatot.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
KmetyG köszi az OTA beszámolókat ,feldobod kicsit a vizsgaidőszakomat picit 😊
Egyébknét gyanús nekem hogy Joe Webb-ben fogunk még kellemesen csalódni
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nagyon jók a cikkek!
koszonet! 😉
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Itt megtaláljátok az OTA első napjáról írt kis összefoglalót, képekkel és videókkal.

 vikingscountry.wordpress.com/2013/05/29/ota-2013-1-nap/
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Lauryn! :-p
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Itt egypár fénykép:  www.vikings.com/cheerleaders/voting/2013/round1-1.html
Bár nem az OTA-ról, de azt hiszem ez is minden Vikes drukker szívügye 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Ma kezdődik az első OTA. Remélem jönnek videok fényképek, hírek. Bár nem teljes feszereléses a mozgás de legalább valami...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mindenkeppen egyel tobb opcio...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nyilvánvaló, hogy csak korlátozott opciós megoldás lehet esetleg spec teamban villoghat, de szerintem vannak lehetőségek benne hiszen labdával nagyon veszélyes. Ha csak a red zone feldobott passzokat lehúzkodja akkor Rudolph mellett igen veszélyes lehet, és akkor még ott vannak a többi lehetőségek is mellettük Ezt össze lehetne gyakorolnia Ponderrel összeszokással ha érzik egymás lehetőségeit nem lehetetlen megcsinálni, nem elsősorban a WR a kézügyességen múlik a dolog. De azt hiszem ezeket már átbeszéltük mi is, ha tudnak vele mit kezdeni akkor sokadik WR opcióként elférhet a végső csapatlistán, és csinálhat pár szép játékot. Összességében abszolút nem ezen múlik az Offense sorsa, de mivel pangás van, erről is lehet most beszélni. 😊.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Mivel nálunk csak 28-án kezdődik az első OTA ezért meghallt a fórum rendesen.

Gondoltam bedobok egy jó kis cikket ami Webb WR-é konvertálásával foglalkozik. Összefoglalva röviden a lehetőségeket, kiváló, ligaelit atlétikus képességek, korlátozott WR képességek. A fő kérdés a labdát oda tudjuk-e juttatni neki. (Remélem igen, mert akkor okozhat számunkra pár kellemes percet még. Bírom a búráját, úgyhogy szurkolok neki a csapatba kerülésért.)

 bleacherreport.com/articles/1642767-minnesota-vikings-will-joe-webb-succeed-at-wide-receiverPaulus
Remélem van annyi az edzői stábban hogy ki tudnak hozni belőle valamit, azt hiszem Webb már nem sokat tehet hozzá, fejlődni ilyenkor már nagyon nehéz. Kellenek a speciális play-ek amiket rá játszunk, néhány elsülhet akár igen jól is. Kérdés kit szoríthat ki a csapatból, mi az ára a próbálkozásnak. Bízom benne hogy okosan fel tudják mérni ezt és nem erőltetik mindenáron, bár én is bírom a srácot és örülnék ha beválna mint titkos fegyver 😊

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Mivel nálunk csak 28-án kezdődik az első OTA ezért meghallt a fórum rendesen.

Gondoltam bedobok egy jó kis cikket ami Webb WR-é konvertálásával foglalkozik. Összefoglalva röviden a lehetőségeket, kiváló, ligaelit atlétikus képességek, korlátozott WR képességek. A fő kérdés a labdát oda tudjuk-e juttatni neki. (Remélem igen, mert akkor okozhat számunkra pár kellemes percet még. Bírom a búráját, úgyhogy szurkolok neki a csapatba kerülésért.)

 bleacherreport.com/articles/1642767-minnesota-vikings-will-joe-webb-succeed-at-wide-receiver
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Chris Kluwe a Raiders-el kötött 1 éves szerződést.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
The Vikings have moved Joe Webb to wide receiver.
"We had been talking about it for a while, and we made the decision that this was the way to go after we had our draft," coach Leslie Frazier said. Webb hasn't lined up at receiver since rookie minicamp in 2010, but he's been catching passes on the side for a few weeks now. Webb posted forty times of 4.44 and 4.45, an 11-foot-5 broad jump, and 42.5" vertical at UAB's Pro Day three years ago. He also has 10 3/4-inch hands to go with his 6-foot-4, 220-pound frame. Webb has a chance to be the No. 4 or 5 receiver if the transition goes smoothly.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Locke, Baca és Bond is szerződtetve. Már csak az első körösek maradtak.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Májkül MAUTIIIIIIIII
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Mauti és Dawkins is leszerződött a draftoltak közül.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Érdemes megnézni a számítógépes animációt a körbejárásáról a stadionnak. Az egyik oldalról egyértelmű hajó forma, azok a hatalmas üvegajtók pedig nagyon királyok. Olyan mint ha nyitott oldalú lenne, a tető pedig elhúzható lesz részben. Szerintem szuper stadion lesz. Öröm lehet majd oda járni a Viking szurkolóknak, főleg ha így épül a csapat is.

 www.vikings.com/media-vault/videos/New-Stadium-Fly-Through/ad405006-7736-460f-82c4-58ea3ee243d3Paulus
Természetesen ebben az ékszerdobozban hamarosan SuperBowl-t is rendezni kell, de jó is lenne hazai pályán nyerni 😊 Addigra meg is lehet a csapatunk, de egy címvédéssel is kiegyeznék 😊 😊

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Érdemes megnézni a számítógépes animációt a körbejárásáról a stadionnak. Az egyik oldalról egyértelmű hajó forma, azok a hatalmas üvegajtók pedig nagyon királyok. Olyan mint ha nyitott oldalú lenne, a tető pedig elhúzható lesz részben. Szerintem szuper stadion lesz. Öröm lehet majd oda járni a Viking szurkolóknak, főleg ha így épül a csapat is.

 www.vikings.com/media-vault/videos/New-Stadium-Fly-Through/ad405006-7736-460f-82c4-58ea3ee243d3