NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Összeségében: Pre2. meccshez képes nagyon jó volt a mutatott játék. Paszvédekezés és az LB sor tűnik kicsit problémásnak, illetve a pass rush hiánya meglepő, mondjuk nem most kell emberkedni.
Ponder nagyon összeszedetten, szépen játszik. Nyomás alatt is fegyelmezetten hozza amit kell. Rövid passz vagy lemegy. Hülyeségekbe nem ment bele. Volt szép kifutása is 8-10 yardért.
AP-vel együtt szerintem masszív Offenseünk lesz, csak az új embereket (Jennings, Patterson) jól építsük be, és szokjanak össze Ponderrel.
Rhodes nagyon jónak tűnik.Toca
én nem tudom te mit néztél... 😕
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Nah végre sikerült megnéznem rendesen magam, és igazából amit láttam tetszett.
Most csak a kezdőkről beszélek. Kb 1 negyed és 1 drivenyit talán ha fent voltak.
(Offense)
Pozitív dolgok :
Ponder: Nem értem mi bajotok vele. Benyelt 3 sacket egyről sem tehetett. Jól futott el, jól dobta ki, és egész szépen találta meg Rudolphot is ha volt ideje.
Rontott snapről nem tehetett. Rövid passzai pontosak voltak, eldobott egy hosszú ami szép ívben szállt, jól védekezett a CB, de int-re esélytelen volt.
Jenningsel a screen passzokat még nem érzik, vagy túldobja, vagy még el se indul, vagy jól fogják, ez jó fegyver lesz, de egyelőre inkább besült.
Ha ezt a formáját tartja és jobban összeszokik az elkapókkal nem lesz itt gond.
O-Line: Gerhartnak szép lyukakat nyitottak AP ebből többet is összehozhetott volna
WR-ek: Rudolphnak volt egy nagy dropja, onnatól viszont rendre megtalálta Ponder és szépen haladt előre mindig, volt hogy necces helyzetben is lehúzta szépen.
Wright jónak tűnt.
Puntok: Locke jó hangtimmal nagyot rúg 😀
Negatív dolgok:
O-Line: Kalil kb 3x megette a testcselét tán Hughesnak, értem én hogy lassab, de befele nem engedünk el senkit.
Loadholt többször nem blokkolta meg a védőjét (Dareust), olyan volt mintha futásra menne blokkolni. Asiata meg semmit nem tudott kezdeni még lassítani se tudta a védőt.
Ezen lehet még javítani, viszont AP-vel ahogy GoVikings írta korábban, merjenek ennyi blitzet hívni...
Futók: Gerhart erőből ment, finesz nincs a játékában, mondjuk inbkább semleges mint negatív.
Asiata botrány
WR-ek: Jenningsnek nagyon nem megy semmi egyelőre. Pattersonból nem láthattunk sokat a kezdőkkel.
(Defense)
Pozitív dolgok:
Nem csináltak pontot ellenünk a kezdők.
Secondary: Szépen voltak levédve a passz sávok. Rhodes kierőszakolt egy intet Sanfordnak. Safetyk jól értek fel a futásokra. (Indulhatnának picit előrébb, mert sokszor hátramentek feleslegesen, de ez inkább edzőknek szól)
D-Line: Jól fogtuk a futást, sokszor nem volt idejük felgyorsulni a futóknak
Rhodes és Robinson nagyon jól védekezett, 1-1ben ,zónában is
Negatív dolgok:
D-Line: Nem volt túl nagy nyomás Kolbon.
LB sor: ha átjutottak a D-Lineon nagyon szabad volt a hely és mikor odaértek is sok votl a misstackle. Ettől az egységtől tartok a legjobban.
Secondary: Smithből nem láttunk sokat, mondjuk erről inkább a Bills tehet nem volt foglalkoztatva 😀
Cook: Nem tetszett a mozgása. Ha odaért sem sikerült szerelni, csak misstackleket gyűjtött, sokszor elszakadt tőle az elkapó
5-8 yardos sávban rendszeresen üres volt a TE-RB-FB, LB-k nem vették fel, vagy a safetyk voltak hátul,de nem feltétlen rajtunk múlt hogy ez nem lett kihasználva.
Puntok: Ha nem tudnak gyorsabban futni a fiúk, akkor lehet éremes fél seccel nagyobb hang time ,néhány yard veszteségért, mert nagyon beyneltünk egy returnt

Összeségében: Pre2. meccshez képes nagyon jó volt a mutatott játék. Paszvédekezés és az LB sor tűnik kicsit problémásnak, illetve a pass rush hiánya meglepő, mondjuk nem most kell emberkedni.
Ponder nagyon összeszedetten, szépen játszik. Nyomás alatt is fegyelmezetten hozza amit kell. Rövid passz vagy lemegy. Hülyeségekbe nem ment bele. Volt szép kifutása is 8-10 yardért.
AP-vel együtt szerintem masszív Offenseünk lesz, csak az új embereket (Jennings, Patterson) jól építsük be, és szokjanak össze Ponderrel.
Rhodes nagyon jónak tűnik.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azt mondják nincs nagyobb baj, egy kisebb térdműtéten esett át. Még a Houston ellen szedett össze egy térdsérülést. A fájdalom kiküszöbölése miatt hajtották végre a műtétet, szezon közben ilyennel játszanak játékosok, ha lehet hinni a híreknek. Pár nap pihi, meg valószínű, az előszezonban nem lép már pályára. Nyilván nem örömteli, de történhetett volna rosszabb is.
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
A Sharrifünk... 😕ZoliZoltán
mi történt?

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A Sharrifünk... 😕
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez mondjuk jogos.:-/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Azért 2 pre meccs után AP nélkül ne dőljünk a kardunkba 😀 . Engem nem ponder zavar hanem az Oline. Mondjuk elorebeharangozzuk hogy Pondert teszteljük, majd lyukas Olinennal felmegyünk és futó nélkül állunk fel, akkor senki ne várjon senki jót. Ponder a GB ellen sem azert volt állat mert nyomás alatt mekkora jó, hanem mert mindenki AP-re koncentrált, jóval kevesebb blitz jött és a fal is összeszedetebb volt.
Ebből a 2 meccsből annyit lehet levonni, hogy továbbra sem fog Rodgers vagy Luck szinten dobálni, amit nem is vártam.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Aham.Ezt nem tudtam...mondjuk van jo par dolog ami meg nincs meg!
Koszi 😉
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
nincs a backfielden futó. vagy eleve wr-kènt àll fel vagy motion után megy ki. egy biztos. rb futás nem következik. működhet jól, csak nem 0 passzvèdelemmel.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mi az a no backes felallas,offensnel? :-/
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Bills blitzelt ezerrel. Tegye ezt meg bárki ellenünk... mikor AP van a backfield-en, és sima ügyünk van. OL indiszponált volt, bár Loadholt meg Fusco szerintem odatette magát, a többiek lányosra vették. Az újonc Baca megint jó volt, egyedüliként a csere OL-ben, akár 2 védőt is megfogott. Asiata reménytelen, AP és Gerhart mögé sztem inkább legyen Z. Line a rosteren, 3. RB úgyse látná a pályát nálunk tétmeccsen, Line pedig idővel beérhet, amolyan Kleinsasser utód lehet, mint R. Ellison, aki szintén elég jól tolta spec. teamben.

Jó volt még Locke is, hatalmasakat tud puntolni. Mauti-t is figyeltem, most prototype MLB szinten játszott, tetszett. Bishop viszont szar volt.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Azért még ne tépkedjük rojtosra a ruhánkat és sírjunk az ég felé nyújtott karokkal. Láttunk jó pár elszúrt dolgot a tegnapi meccsen, de még egyszer ilyen O-line blama nem következhet be. TD-re dobott shotgun, meg -14 yardos sackre dobott shotgun, nulla közeli passzvédés, szinte le sem lassultak a Bills védői a zsebet védőkön. Az O-line katasztrófa volt. Ponder tegnap annyit kapott a meccs elején amennyit egész meccsen nem szabad kapnia. A Qb-k is szarok voltak, de azért egy kis védelmet kaphattak volna segítségként, de legalább a shotgun-okkal ne szopatták volna őket, lehet már az is kis segítség lett volna. Tegnap más is volt indiszponált, ne felejtsük el Rudolph 100%-osan tiszta first down helyzetben elejtett labdáját pl. A playhívás sem volt túl segítő a blitzek ellen, a no backes felállást remélem nem fogjuk nagyon erőltetni, mert enyhén szólva nem működött. Ennyit a tagnapi Offense-ről, több mint felejtős teljesítmény úgy kompletten.

A defense első csapatát nem érheti szó, nulla ponton fogták a Bills tegnapi első offensét, a mi támadóink beszopottt TD-jéről nem tehetnek talán ebben megegyezhetünk. Az első félidő végén bekapott FG drive-nál már nem ők voltak fenn. Amit hiányoltam az a passzolón a nyomás. Összességében előszezon mérkőzésnek megfelelően jó volt.

Tegnap a spec team ami szerintem erősségünk lesz, nem nagyon tett hozzá a játékunkhoz, inkább maga alatt teljesített, de Walsh se fog tucatjával kihagyni ilyen FG helyzeteket ebben lehet bízni. Locke hatalmasat tud rúgni, kiváló repülési idővel, de a cover team nem nagyon ér be alá, ez magában rejti a visszahordó megindulását, ezen dolgozni kell.

Nem erre számítottam én magam sem, de még mindig előszezonban vagyunk, annyira alap játékokat játszunk amennyire csak lehet, és az AP faktort még mindig talonba tartjuk.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Félidőt bírtam...katasztrófa minden téren! 😕

Ennyit Ponderről...kis nyomás és nem tud dobni...menekül!Rakás szar az az ember!!!
Pacskerek elleni akkora mák volt...(jól álltak a csillagok)az életben nem lesz még egy hasonló meccse sem!
OL is csodás volt...
több mint 11 éve
pluhi Minnesota Vikings 25
Remélem valaki majd ad előremutató és elfogadható magyarázatot erre a silány, gyatra, szánalmas teljesítményre amit láthattunk, mert ha ez lesz a továbbiakban is akkor nagy gondok lesznek.KmetyG
Altatunk 😛
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Remélem valaki majd ad előremutató és elfogadható magyarázatot erre a silány, gyatra, szánalmas teljesítményre amit láthattunk, mert ha ez lesz a továbbiakban is akkor nagy gondok lesznek.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
én is végig tolom
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ha minden igaz én is felkelek !! 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Este valaki Élőben nézi a meccset??? 😊ZoliZoltán
Mindenképp nekifutok. Kiváncsi vagyok mire képesek a srácok.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Este valaki Élőben nézi a meccset??? 😊
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szegeny! 😕
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Feltont kórházba szállították vakbélműtétre. Mielőbbi felépülést neki.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
csatlakozzatok a Vikings Hungary Fantasy Football Ligához:

 vikingscountry.wordpress.com/fantasy/
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Na most mar latom majd a meccset! :-p
kivancsian varom....

Egyebkent Webbel mi a helyzet??? Nem nagyon hallani rola! 😀 nem lesz vegso 53? :-pZoliZoltán
Nyernünk kell a Bills ellen. Tavaly Audie Cole volt a nyerő ember, 1 percen belül 2 interception return TD-t szerzett, hátha most pénteken is megteszi.

Webb meg szerintem, hát nem tudom, de személy szerint nem fog beférni az 53 -as keretbe bármennyire is azt bizonygatják Frazier-ék. PS-ben lesz benne szerintem.KmetyG
Webb szerintem már nem rakható PS-be szóval, ha nem kerül a végső keretbe akkor ki kell rakni. De szerintem bent lesz a csapatban, mert jóval többet hozott mint amit vártak tőle eddig Wr-ként és spec teamben is jól használható. Egy olyan megoldást is rebesgetnek, hogy nem lesz 3 QB a keretben, hanem Webb lesz a harmadik vésztartalék, ha minden kötél szakad és be kellene ugrani a meccsen levezetni azt. Persze ehhez Pondernek és Casselnek is egy meccsen kellene kiesni, hiszen egyébként hoznak másik Qb-t a keretbe a sérült helyett.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Na most mar latom majd a meccset! :-p
kivancsian varom....

Egyebkent Webbel mi a helyzet??? Nem nagyon hallani rola! 😀 nem lesz vegso 53? :-pZoliZoltán
Nyernünk kell a Bills ellen. Tavaly Audie Cole volt a nyerő ember, 1 percen belül 2 interception return TD-t szerzett, hátha most pénteken is megteszi.

Webb meg szerintem, hát nem tudom, de személy szerint nem fog beférni az 53 -as keretbe bármennyire is azt bizonygatják Frazier-ék. PS-ben lesz benne szerintem.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na most mar latom majd a meccset! :-p
kivancsian varom....

Egyebkent Webbel mi a helyzet??? Nem nagyon hallani rola! 😀 nem lesz vegso 53? :-p