NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Adam Thielen is a practice squadban
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Stephen Burtont közben elhoztuk waiverről.iktriad
Sajnálom ,hogy nem maradt! 😕

Vikings claimed OT J'Marcus Webb off waivers from the Bears. 😀
Várjuk a Medvéket röhögni. Lehet az Endjeink önbizalmát akarják növelni edzéseken(meg egy pár playt elmondhat a 2.heti összecsapásra)Pálca
Ez mondjuk érthetetlen....o_o
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stephen Burtont közben elhoztuk waiverről.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Vikings claimed OT J'Marcus Webb off waivers from the Bears. 😀
Várjuk a Medvéket röhögni. Lehet az Endjeink önbizalmát akarják növelni edzéseken(meg egy pár playt elmondhat a 2.heti összecsapásra)Pálca
Ha hiszed, ha nem már fogalmaztam a szurkálódó hszt 😀.
Ha ő pályára kerül, az nagyszerű hír minden nem vikingnek, de hát a stáb nálatok is rájött ezek szerint, hogy ilyen Kalil-féle játékosokkal nem lehet hosszútávon sikeresnek lenni 😀.

Viccet félretéve ő látott már NFL meccset közelről (44-el többet az én igényszintemnél). S biztos az is benne van ebben, hogy hasznos infokat tud átadni, főleg most, hogy új a coaching staff a Bearsnél.
több mint 11 éve
Bear Chicago Bears 1 660 — MackóFelső; Jay Cutler fan
Vikings claimed OT J'Marcus Webb off waivers from the Bears. 😀
Várjuk a Medvéket röhögni. Lehet az Endjeink önbizalmát akarják növelni edzéseken(meg egy pár playt elmondhat a 2.heti összecsapásra)Pálca
Már itt is vagyok... 😀 😀 😀 😀 😀
Alig várom, hogy pályára kerüljön valahogy...


No.1. Bears
No.2. ARI, CIN, CLE, DET, HOU, NE, NO, OAK, PHI, PIT, TEN (nem fontossági sorrendben...)
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Vikings claimed OT J'Marcus Webb off waivers from the Bears. 😀
Várjuk a Medvéket röhögni. Lehet az Endjeink önbizalmát akarják növelni edzéseken(meg egy pár playt elmondhat a 2.heti összecsapásra)
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Childs is jon mar sztem lassan.par het.
Remelem! :-p
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
íme a végső keret és az elküldöttek listája:

 vikingscountry.wordpress.com/2013/09/01/mauti-nak-sikerult-burton-nak-nem-ime-a-vegso-keret/KmetyG
8 LB? Az szép, főleg annak tudatában, hogy a védelmi playek több mint felénél max 2 lesz a pályán. Az 5 WR-t meg kicsit kevésnek érzem, Webbet most képeztük át, Jennings és Simpson nem a tartósságukról híresek, a maradék kettő közül meg az egyik újonc, a másik másodéves. Burton azért elfért volna, főleg hogy ő ST-ben is tud játszani.
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Úgy értettem,hogy elment,mert Ő akkor most SB-t akar(amit teljesen megértek) de ,hogy ott aztán nem jöttek be a számításai és egyből jön vissza kopogtatni...na ez a "kapja be" kategória!
Az megint más tészta ami azóta kiderült,hogy nem tette meg! 😊ZoliZoltán
Senki nem mondta, hogy vissza akart jönni. Mindössze célozgattak rá, hogy ha a Seahawks elküldi, akkor a Vikings esetleg visszaszerezheti.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Úgy értettem,hogy elment,mert Ő akkor most SB-t akar(amit teljesen megértek) de ,hogy ott aztán nem jöttek be a számításai és egyből jön vissza kopogtatni...na ez a "kapja be" kategória!
Az megint más tészta ami azóta kiderült,hogy nem tette meg! 😊
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Winfield most már ne jöjjön vissza...nem szabad visszavenni!
Kapja be...ZoliZoltán
Azért kicsit hátrébb az agarakkal. Winfield egy ikonunk volt aki kurvasokáig egyedül vitte a corner szekciót hihetetlen teljesítményével. 3x PB és semmi gond nincs azzal hogy úgy gondolta a Seahawkssal megpróbálja a bajnoki címet.
Azért annál jóval többet tett a csapatért hogy egy kapja be vel intézzük el. Remélem egy 1 napos contractot kap hogy Vikings mezben vonulhasson !issza megérdemelné.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
nem is fog, mert visszavonultKmetyG
Az igen! o_o :-/
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
nem is fog, mert visszavonult
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Winfield most már ne jöjjön vissza...nem szabad visszavenni!
Kapja be...
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
íme a végső keret és az elküldöttek listája:

 vikingscountry.wordpress.com/2013/09/01/mauti-nak-sikerult-burton-nak-nem-ime-a-vegso-keret/
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Joe Banyard (RB) az első elküldött.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Jelentések szerint a Seahawks ma elküldi Antoine Winfield-et a keretszűkítés keretében. Szerintetek, ha így lesz a Vikings megpróbálja visszacsalogatni?KmetyG
Ez meglepő hír, nem tudom mi az oka. Ha ott nem fér be a csapatba akkor nem tudom nálunk beférhet-e. Ha képes hozzátenni a védelemhez akkor jöhet 😊vsanyi132
Őőő, ez azért elég erős lett 😀Wyatt
Elismerem 😀 Bár ha sérült akkor azért nem annyira 😊

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jelentések szerint a Seahawks ma elküldi Antoine Winfield-et a keretszűkítés keretében. Szerintetek, ha így lesz a Vikings megpróbálja visszacsalogatni?KmetyG
Ez meglepő hír, nem tudom mi az oka. Ha ott nem fér be a csapatba akkor nem tudom nálunk beférhet-e. Ha képes hozzátenni a védelemhez akkor jöhet 😊vsanyi132
Őőő, ez azért elég erős lett 😀

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Most már hivatalos, Antoine Winfield-et elküldte a Seattle.
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Jelentések szerint a Seahawks ma elküldi Antoine Winfield-et a keretszűkítés keretében. Szerintetek, ha így lesz a Vikings megpróbálja visszacsalogatni?KmetyG
Én örülnék neki, Josh Robinson nem győzött meg nickelben. Főleg a Frisco ellen játszott gyengén.
Nagy kérdés, hogy milyen hatással lenne a csapatra a visszatérése.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Jelentések szerint a Seahawks ma elküldi Antoine Winfield-et a keretszűkítés keretében. Szerintetek, ha így lesz a Vikings megpróbálja visszacsalogatni?KmetyG
Ez meglepő hír, nem tudom mi az oka. Ha ott nem fér be a csapatba akkor nem tudom nálunk beférhet-e. Ha képes hozzátenni a védelemhez akkor jöhet 😊

több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jelentések szerint a Seahawks ma elküldi Antoine Winfield-et a keretszűkítés keretében. Szerintetek, ha így lesz a Vikings megpróbálja visszacsalogatni?
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Altatas jol sikerult!Jok leszunk!!!
Ma ejfelig 53 lesz akkor? :-p

a Long Snapperunket is elkuldhetik... 😀

Nem véletlenül írta egyszer valaki, hogy a 2. draft akkor lesz amikor 9ers keretet szűkít!Alabama Niners
😀 Ez meg akar erdekes is lehet Nekunk is! :-pZoliZoltán
nem hinném, hogy Loeffler-t elküldik
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Altatas jol sikerult!Jok leszunk!!!
Ma ejfelig 53 lesz akkor? :-p

a Long Snapperunket is elkuldhetik... 😀

Nem véletlenül írta egyszer valaki, hogy a 2. draft akkor lesz amikor 9ers keretet szűkít!Alabama Niners
😀 Ez meg akar erdekes is lehet Nekunk is! :-p
több mint 11 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
Na azert ma csak nyertunk!! 😀
Illo volt mar! 😀

Kivancsi leszek,hogy ezek utan Asiata vagy Banyard marad-e?!

Walsh megint kihagyott 1 FG-t? :-/

Go Vikes!!!ZoliZoltán
Úgy nyertünk, hogy az elején jópár Titans kezdő a pályán volt, nálunk meg 2-3. sor játszott.

Rossz volt a snap, azért (is) maradt ki a FG.

Én is kiváncsi vagyok ki fér be az 53-as keretbe, lesz pár nehéz döntés: elkapók, futók, LB-k, cornerek.