NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ha valaki tud értelmes magyarázatot arra, hogy miért nem mentünk 4-re a meccs végén TD-ért az mondja meg. Egy labdabirtoklás maradt az előny a FG-vel is, és hagytuk hogy Hester visszahordja. Ha 2 yardon elveszítjük akkor fél pályával hátrébb kezdik a drive-ot. Se HC, se OC nem tudja ezt nekem megmagyarázni. Az sem ok hogy bízott a védelemben, mert akkor abban is bízhatott volna hogy max FG távra jönnek fel, akkor döntetlen és hosszabbítás, bármi lehet. Így meg bukta, mert amikor egyértelmű hogy mit játszik a Bears akkor mi tapogatózunk mint kezdő ....... a gőzben... Ha kikaptunk volna 2-3 TD-vel nem idegesítene ennyire mint ez. A híresen gyenge secondary kellett volna megnyerje a meccset, miközben a liga legjobb futója ott toporog a 10 yardon belül.... Azért megy el a szezon mert nem focizni nem tud a csapat hanem túl sok a hülye körülöttük.

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Bár Musgrave szerintem is szar O kordinátor még mindig nem siratnám az egész szezont. Majdnem behúztuk a mecset úgy hogy bőven lehet miben fejlődni. Túl sok hiba van a játékban amit javítani kell.

Csakis a Vikingek!
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Csoda egy meccs volt...

Ki johetne szoba nalunk HC-nak???
több mint 11 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Ezen a meccsen mar legalább mutatkozott valami fény az alagút végén. Nem mintha én elégedett lennék az O-val, (nem csak Ponder, az o-line is halvány volt), de a D is nagyon hektikus, főleg az első félidőben volt az. Kíváncsian várom az első hazai meccset.
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
remélem a keret magját azért sikerül egybe tartani és nem fog mindenki menekülni innen, amikor süllyed a hajó... az ilyenek, mint Musgrave ott ütnek léket, ahol csak bírnak, sajnos... nehéz így... Frazier szerencsére nem kapott hosszabbítást, így jövőre talán kinéz nekünk is egy tökös edző, aki inkább hozza a saját embereit és megszabadul az OC féle balfaszoktól...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Csak tudnám, hogy mi a búbánatos bránert csináltunk ma. Fejeknek kell hullani a héten.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Szeretném megkérni Bill Musgravet , hogy takarodjon el a büdös retkes picsába és vigye magával Pondert. Ennyire inkopetens fogyatékos degenerált faszkópét mint ez már rég nem láttam. Büdös picsába.
Go Tank for Teddy!
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Borzalmasan szarok vagyunk, és még így is nyerhettünk volna.

Sok jó játékosunk van, jövőre rájuk építve egy másik szakmai stábbal, jó igazolásokkal, a kerékkötők elküldésével (Ponder, Carlson stb.), talán elindulhatunk felfelé. AP karrierjéből még egy év lemegy a klotyón, szomorú.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Mauti egyenlőre nem fér oda a meccseken, Childs pedig még nem edz
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mautival amúgy mizu?
Hogy áll ???
Childs ???
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Appearing on FOX NFL Sunday, Jay Glazer reported Christian Ponder is on a "much shorter leash than anyone has any idea about."
Glazer hinted Ponder is perhaps just another bad start or two away from Matt Cassel taking over in Minnesota. It's not terribly surprising. A benching became a very real possibility the second the Vikings handed Cassel a two-year deal, while Ponder's play was simply unacceptable in Week 1. If Ponder is similarly inept against the Bears at Soldier Field, we could be starting at Cassel starting against the Browns in Week 3.

Egyik jobb, mint a másik xDempty taxi
nem baj, majd csak túléljük ezt az idényt és jövőre új irányítóval megyünk neki újból.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Appearing on FOX NFL Sunday, Jay Glazer reported Christian Ponder is on a "much shorter leash than anyone has any idea about."
Glazer hinted Ponder is perhaps just another bad start or two away from Matt Cassel taking over in Minnesota. It's not terribly surprising. A benching became a very real possibility the second the Vikings handed Cassel a two-year deal, while Ponder's play was simply unacceptable in Week 1. If Ponder is similarly inept against the Bears at Soldier Field, we could be starting at Cassel starting against the Browns in Week 3.

Egyik jobb, mint a másik xD


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Rohognek ha megint azt latnam egesz meccsen,hogy a box fullon es AP probalkozik! 😕
3-bol 2-szer...
Akkor komolyan beajulok...es tobb Vikings meccset nem nezek iden...


DE!!! csak nem!!!


IRÁNY A SUPER BOWL !!! 8-)

SKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Gameday! Ma minden kiderül, Ponder és az O-line bizonyíthat. AP-től rettegnek a macik, ez esélyt ad Ponderéknek. A defense is megmutathatja mire képes, remélem fogjuk Cutlert a hátán látni, a Bengals védőinek nem sikerült sack-elni, hogy ne legyen hiányérzetük a macidrukkereknek Allen-ék gondoskodhatnak róla 😊 A secondary meg remélem olyat mutat amire eddig nem volt képes- leszedi Marshall-t a pályáról 😊 😊 .

Skol Vikings!

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Amennyire nagy csalódás volt a teljes O, szerintem most jelentős lesz a javulás. Lehet Pondert ekézni de a legfontosabb a fal. Tudják mire képesek ekkora blamát mégegyszer nem tehetnek fel a pályára. Macik pass rusha kicsit keveseb is lesz, Ponder meg heltikusságát bizonyítva felfograkni a pályára egy elfogadható játékot, ami elég lesz ahhoz hogy AP , AP legyen 😊
több mint 11 éve
Patrik a Viking! Minnesota Vikings 7
Sziasztok!
Minden perccel egyre közelebb kerülünk a holnapi rendkívül sorsdöntő összecsapáshoz!
Én nagyon szoros meccsre számítok, AP darálni fog, érzem!
Az O-nak kell nagyon sokat javulnia, a D-ben is bízom, hogy Cutler-re nagyon nyomást fognak tudni tenni, mint Staffordra. Smith istenkirály, de ezt tudtuk eddig is.

Ponder-ügyben meg: Lehet, hogy én vagyok a naív stb. de én még mindig bízom benne és nagyon elvetem, azokat a gondolatokat, hogy Casselnek vagy a Hegylakónak kellene játszani innentől kezdve.
Ponder nagyon jól tudja, hogy produkálnia kell ezen az éven, és bár ezzel a teherrel nem könnyű, de én úgy gondolom, hogy nem kell őt még leírnunk, mert fog ő még alakítani és fogja ő még vinni ezt a csapatot úgy gondolom.
És minél több meccsen tud elfogadható, jó teljesítményt nyújtani és vezére tud lenni a csapatnak, annál kevesebb teher kerül le AP válláról.

Egy szó mint száz, el lehet kapni a Macikat én tudom!
Hajrá Vikings!
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
az már akkor jelent valamit... 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Meg a bowl.hu-s PowerRankingon is az van,hogy a nep Hegylakot akarja! 😀
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
ez a PS egy ilyen dolog. Dolgoznia kell ha lehetőséget kap ès lehet keret is belőle.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szegeny Banyardot most szivatjak??? :-/

Back to PS
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Amugy is messze van meg az a draft!!!
Addig meg jon a Telapo, Karacsony, nevnap ,Nonap, szulinap.... XD

Hetvegen osszekapja magat mindenki..es elkapjuk a macilacikat!!! 8-)

GO VIKINGS GOOOO !!!

Amugy ez az elorebb hozott kickoff....ritkan fog szegeny Patterson visszahordani😕 meg ugy alt. mindenki! 😕
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A bajnokság még csak most kezdődik. Szarok voltunk egy csoportrivális otthonábban kikaptunk. Egyik sem lélekemelő az biztos. De a véget várni még nagyon korai. Mi se tegyük. Van mit javítani és fogunk is.
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A Bears ellen kíváncsi vagyok lesz e változás, ha nem akkor mikor kezdik fejét követelni Frazier-nek. Nem lennék meglepve ha ezt a szezont nem fejezné be nálunk, szerintem első lesz a ligában akit kirúgnak.vsanyi132
Más meccs lesz. Nézd meg a Bears meccset, majd újra a tieteket. Hasonlítsd össze a Lions DL-t, a Bearsével. Lesz különbség. Én reménykedek, hogy ennél masszívabbak leszünk és legalább Ponderre nyomást helyezünk. AP ellen majd meglátjuk.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Beletörődtem a tegnapi meccs után hogy idén nem lesz playoff, és nem azért mert kikaptunk hanem azért ahogy kikaptunk. Néztem AP arcát a meccs közben, és igazán megsajnáltam. Olyan játékos, aki megérdemelne egy SB-t, és itt szenved nekünk. Az első félidőt még neki köszönhetően nyertük, és szerencsénk is volt, mert a bírók jól döntöttek a Lions meg nem adott TD-inél. Láttunk már olyat hogy megadják ezek közül bármelyiket. Én sokkal aggasztóbbnak tartom Ponder játékánál hogy a futást sem tudtuk jól blokkolni, eddig legalább az megvolt és AP meccseket dönthetett el. Nem jutottunk el field goal távolságra sem, pedig ott van Walsh akinek nem kell 10 yardra tenni a labdát, 50+-okat is képes hozni. Csak oda 1 alkalmat kivéve nem jutottunk el. Ponder ilyen fal mellett tehetetlen volt, nem hittem volna hogy én védem majd de lássuk be hogy nem védték meg egy pillanatra sem. Amiért hibáztatom hogy az int-ek helyett inkább feküdt volna a labdára vagy dobta volna ki oldalra, még a büntetés is jobb lett volna mint a labdavesztés. A defense egy ideig jól tartotta magát, aztán jöttek a szokásos hullámvölgyek amik talán annak is köszönhetők hogy rengeteget voltak a pályán, a második félidőben elfáradhattak. Jöttek ismét a benyelt yardok a passzokból, és Bush-t sem tudtuk megfogni. Valami hasonlót kellett volna nekünk játszani.....
A Bears ellen kíváncsi vagyok lesz e változás, ha nem akkor mikor kezdik fejét követelni Frazier-nek. Nem lennék meglepve ha ezt a szezont nem fejezné be nálunk, szerintem első lesz a ligában akit kirúgnak.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Azért ez nem ígymegy az NFL-ben hogy 1 meccs után jön az eddig retekszar Cassel aztá vegig probaljuk a teljes QB palettát ami van nálunk...
Ponder fos volt ez tény de tegnap nem túl sok pozitívat tudok mondani azon kívül hogy AP egy állat...
Oline retekszar addig amíg sz nsm javul tök 8 ki a QB Pondee vagy Cassel vagy hegylakó.
Kerdezedre valaszolva Cassel azért lett idehozva mert kellett egy tapasztaltabb qb Ponder mögé, hogy ha a tavalyi esetmegismétlődik , ne Jow Webbekkel kelljen operálni.