NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 bowl.hu/jerome_felton_eltiltasaempty taxi
Az ilyeneket fel nem tudom fogni...felt,hogy nem kerul 53ba? XD
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Felton eltiltása baj, de nem tragédia. Most volt vakbélműtétje nem rég, így bitosan 100%-osan felépül, mire játszhat. És így nem foglal 3 hétig roster helyet sem, tehát legalább ennyi ideig megtartható Zach Line, aki sztem nagyon jól tolta az előszezonban, és lehet belőle egy jó pro játékos is.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
 bowl.hu/jerome_felton_eltiltasaempty taxi
valami nagyon nem frankó..... itt állunk 3 ps vereséggel, sérülésekkel, eltiltással...

az első 2 meccsünk meghatározza a szezont, és nem fogadnék magunkra..... vagy mégis??? SKOL csak mert VIKING vagyok 😊 😊

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Jerome Felton eltiltása | Bowl.hu
A Pro Bowler fullback az első három meccsről fog hiányozni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Carlson,Rudolph,Patterson???
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Igen az elég csúnya jelenet volt, reméljük nem nagy a baj, de a szezon is elszállhat egy ilyen mozdulattól.

Sokkal okosabbak nem lettünk. AP 2 play-ét még mi magunk sem hittük el, a fake ennél gyengébben lejátszatva ritkán látható. Ott is elsősorban az volt a lényeg a látottak alapján, hogy még véletlenül se ütközzön AD az LB biztosan lássa, hogy nem került hozzá a labda. A játék másodlagos lett ebből a szempontból. Ennél azért bőven jobb a 49-es védelem, hogy ezt benyelje. Utána le is lett rántva a 28-as a meccsből, szóval a faktor két playen működött kb 20%-os hatékonysággal... 😊
A többit pedig már láttuk az előző előszezon meccseken, pass heavy játékból nem fogunk meccseket nyerni ez biztos.
Kalil-al fejben valami gond van, mert sokat buktunk miatta, a hibái és a büntetései miatt is, lehet nem tesz jót neki, hogy az első csapat nem a lehető 100%-al dolgozik, ez lehet negatív tényező szerintem másoknál is.
Webb feldobott TD passzának örültem, szerintem ebben nagy hasznára lehetne a csapatnak, és ha megold szezonban egy pár rövid yardos TD szituációt, illetve megkönnyíti másnak is a helyzetet, meg a spec teamaban is szuperál akkor már megérné az 53-ban tartani.

Defense részről nehéz mit mondani, két drive-ot jól fogtak, egyben átment rajtuk a SF első csapata, akiket aztán le is rántottak elég korán, így nem derült ki melyik arcuk volt ellenük az igazi. A második vonal ellen domináltak de ez minimum elvárásnak kell legyen. Kár a sérülésekért, de a kezdők jövő héten nem játszanak szerintem, remélem rendbe jönnek a kezdésre. (Williams kérdésesnek tűnik első ránézésre)

Spec teamből szívtunk egy visszahordást ami mindenképp óriási negatívum, a Punt jónak tűnik, és Bobby Felder is nagy felfedezett eddig (a speciális egységekben, mert CB-ként nem annyira, de ez az 53-hoz elég lehet). 3 pontosra esély sem volt, szóval ott nem mutathattunk semmit.

Összességében nem biztos, hogy baj AP óvása az előszezontól, de nincs jó hatással a csapat játékára az biztos, sem fizikálisan sem mentálisan, nekünk sem jó így mérkőzést látni, szóval az előszezon gyors befejezése után imádkozhatunk, és a szezon reményeket tartani, hogy a teljes O sokkal jobb lesz. (Amire azért van elég sok esély.)

SKOL VIKES!
több mint 11 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
az a niner Olineman kicsit patkány volt....szépen becélozta szegény Williams térdét.... 😐 arra se járt a labda... remélem eltiltják, mert ez szándékos volt nagyon


több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem mondanam,hogy meglepodtem a vegeredmenyen....(mondjuk titkon remenykedtem valami kis meglepetesben..)
Ponder megint ugyi volt ahogy olvasom...
Serulesek... 😕😕😕
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
AD a helyszínen!!! 8-) 😊
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
gameday.... sérülésmentes előremutató játékot és végre egy aprócska győzelmet várok 😊 skoool vikings

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Teljesen korrekt! 😉
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
 bowl.hu/13_minnesota_vikings

Engem lehet dicsérni/szapulni.somoskovig
Óvatos voltál, de ez érthető 😊

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
 bowl.hu/13_minnesota_vikings

Engem lehet dicsérni/szapulni.somoskovig
Teljesen tényszerű, nem lehet mivel vitatkozni, a kérdőjelek ott vannak ahol elsődlegesen lenniük kell. A többit meg eldönti az NFL színpada, ami nagyon nagy rendező... 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Hát, a tavalyi 32. helyhez képest előrelépés!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
https://bowl.hu/images/cache/uploads/358c9951bfc180a15cee217c7a331280.jpg
13. Minnesota Vikings | Bowl.hu
Lesznek idén társai AP-nek?


Engem lehet dicsérni/szapulni.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ááááh.Ez már nekem késő. 😕
több mint 11 éve
dany82 15
köszi szépen!
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Sziasztok,

ha valaki élőben szeretné megnézni a kedvenc csapatát, annak van egy jó hírem. nekem lemondások miatt eladósorba került 3 jegy a steelers - viks meccsre a wembleyben szeptember 29én. 530as szektor.

az árnál a hivatalos viszonteladói (mivel már csak itt van jegy, január óta elkelt az összes) oldal árait veszem alapul és annál valamivel olcsóbban adom

www.getmein.com/tickets/nfl-international-series-2013-minnesota-vikings-vs-pittsburgh-steelers-tickets/london-238499.html

érdeklődni a danielpontgroznerkukacgmailpontcomon.dany82
kiraktam az oldalunkra és annak facebook oldalára is a jegyekkel kapcsolatos posztodat.
több mint 11 éve
dany82 15
Sziasztok,

ha valaki élőben szeretné megnézni a kedvenc csapatát, annak van egy jó hírem. nekem lemondások miatt eladósorba került 3 jegy a steelers - viks meccsre a wembleyben szeptember 29én. 530as szektor.

az árnál a hivatalos viszonteladói (mivel már csak itt van jegy, január óta elkelt az összes) oldal árait veszem alapul és annál valamivel olcsóbban adom

www.getmein.com/tickets/nfl-international-series-2013-minnesota-vikings-vs-pittsburgh-steelers-tickets/london-238499.html

érdeklődni a danielpontgroznerkukacgmailpontcomon.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
A semmi pozitívval azért vitatkoznék. Az első védelem egész jónak tűnt, még úgy is, hogy látványosan nem volt nyomás a QB-n. Az LB-k mindig messze lesznek a rövid passzoktól, ha sok időt adnak a dobásra, Mert a zónába vissza kell mozogni, ilyenkor a rövid opció üres maradhat de inkább arra kelljen visszalépni és szerelni, mint beengedni a zónájuk hátuljába passzt.

Az O-t alapban határozta meg, hogy az O-line és a passzvédés nem működött. Indiszponáltak voltak, és sajnos mindegy, hogy van aki nem, itt az egész egységnek kell működni, a fele nem ér semmit. Innentől nehéz érdemi passzjátékot várni, főleg, hogy látványosan a legjobb fegyverünket nem vetjük be futásban, amitől az ellenfél védelme is mást kell, hogy játsszon.
Peterson taralékban tartása egyébként lehet egy rossz üzenetet is közvetített az O játékosoknak, hogy nem vetünk be mindent az eredményért, ezért ők sem tapostak annyira. Ha AD fent van a pályán az motíválólag hat a többiekre is ez tuti.
De nem is most kell a győzelem érdekében mindent bevetni, a playek is annyira alap játékok voltak, hogy még a kemény blitz sémákra sem reagáltak hívásban, inkább lehozták Pondert.
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Eldöntöttem hogy nem mondok semmit Ponder-rel kapcsolatban amíg nem látom meccsen, és eddig egyik alkalommal sem volt szerencsém - bár ez nézőpont kérdése - hozzá. Előzetesen az aggodalmaimat kifejtettem, és a Bills elleni vereség után az nfl.com szerzői sem voltak elájulva tőle, Nincs más reális opciónk rajta kívül, úgyhogy az AP faktort is beszámítva tétmeccsen bízni kell benne. Javulnia kell és fog is, hogy mire lesz elég meglátjuk. Nagyon kellene egy győztes meccs nekünk, szurkolóknak hogy megnyugodjunk, mert ez leginkább ránk fér. Meg persze a csapatnak se ártana, de ők szerintem nincsenek kétségbe esve. Skol, jöjjön egy győzelem!

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Egyszerűen szar meccs volt!Minden tekintetben!
Semmi pozitív!ZoliZoltán
Ilyen konkrét tárgyilagos dolgokkal nehéz vitatkozni. 😀
Én 1.negyedig figyeltem nagyon mert annyi volt a lényeg kezdők a kezdők ellen(jó Kolb volt).
Nem kaptunk pontot. Volt egy INT-ünk is. O-fal szar volt, de futás nélkül sose fogunk elérni semmit, főleg ha szarrá blitzelnek mint most.
Ponder nyomás alatt is szépeket passzolt, screenek nem mentek, de Rudolphot több ízben remekül találta meg. Hosszú passza is jó volt, gyönyürűen lett levédekezve, de az meg benne van. Sackekről nem tehetett 1-2 dobása volt ami nyomás alatt inkább el lett dobva nehogy baj legyen.

Engem hogy a B-C csapat olyan emberekkel akik rosteren se lesznek, botrány fallal, Cassellel mit csinál engem rohadtul nem érdekel mert semmi lényeges infot nem tudunk.
Persze a negatívumokat is leírtam, dehogy szar meccs volt, minden pozitívum nélkül az ne haragudj a kifejezésért nettó baromság 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Egyszerűen szar meccs volt!Minden tekintetben!
Semmi pozitív!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Összeségében: Pre2. meccshez képes nagyon jó volt a mutatott játék. Paszvédekezés és az LB sor tűnik kicsit problémásnak, illetve a pass rush hiánya meglepő, mondjuk nem most kell emberkedni.
Ponder nagyon összeszedetten, szépen játszik. Nyomás alatt is fegyelmezetten hozza amit kell. Rövid passz vagy lemegy. Hülyeségekbe nem ment bele. Volt szép kifutása is 8-10 yardért.
AP-vel együtt szerintem masszív Offenseünk lesz, csak az új embereket (Jennings, Patterson) jól építsük be, és szokjanak össze Ponderrel.
Rhodes nagyon jónak tűnik.Toca
én nem tudom te mit néztél... 😕ZoliZoltán
Mért mond már meg mi bajod volt Ponderrel futójatek nelkul úgy hogy folyamatosan blitzelték emiatt ?
Mí nem tetszett ? Tényleg nem értem.
Most ne a 2.-4. Negyedig levő szerencsétlenkedésről beszéljük mert az a kezdő szempontjából mindegy.
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Az NFL.com 2013-as ALL PRO előrejelzésének 26-os csapatában 4 Viking van benn, ami elég komoly szám, tekintve hogy mennyi jobbnál jobb játékos tolong csapatonként. Mint mindenről lehet rajta vitázni, de hogy ők kiemelkedők között vannak a saját posztjukon belül azon nem.

AP mint RB
Sullivan mint C
Smith mint FS
Walsh mint K