NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Gondolom franchise rekordokat...
több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
... aki a saját posztján mindenféle rekordot megdöntött és csak az a bizonyos gyűrű hiányzik neki.KmetyG
Én nyilván szeretem Allent a Chiefsben eltöltött évei miatt, ott lett sztár, nagy dolog volt látni, elhihetitek.
De nem vágom, milyen mindenféle rekordot döntött meg? Arról tudok, hogy legtöbb sack/szezon rekordot majdnem megdöntötte (Strahané maradt) 2-3 éve. Illetve a legtöbb sack/karrierben most megnéztem, épp 16. helyen áll.

Amellett mikor elcserélték ide, abból érkezett a Chiefsbe Branden Albert és Jamaal Charles. Ez is fontos szempont.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Azért Allen elcserélése nem feltétlenül baromság. Kedvenc játékosom, a kedvenc csapatomban, de sajnos olyan szituáció állt elő, ami nem nekünk (csapat) kedvez, ugyanis ha Allen év végéig és év végén sem fog hosszabbítani, akkor kikerül a szabadügynöki listára és több, mint valószínű, hogy ott pár óra leforgása alatt alatt új csapata lesz. (nagy valószínűség szerint Seattle Seahawks, Denver Broncos, New England Patriots, New Orleans Saints)

Nem fiatal, ami Spielman szemében annyit tesz, hogy neki nem feltétlen éri meg a több 10 millió dolláros szerződés kínálása egy olyan játékosnak, aki talán nem is olyan szívesen játszana itt tovább. Persze nem tudjuk Allen jelen lelki állapotát és nem tudjuk, hogy mit hoz a jövő. Bármennyire is sajnálnám és a szívem szakadna meg, ha más csapatban játszana, de be kell lássuk, talán így jobban járunk a cserével.

Nem igazán tudjuk, hogy mivel lehetne motiválni egy olyan játékost, aki a saját posztján mindenféle rekordot megdöntött és csak az a bizonyos gyűrű hiányzik neki. Kevesebb pénzért pedig egyenesen kizárt, hogy maradni fog, ezt onnan gondolom, hogy idén sem ment bele, hogy csökkentsék a fizetését.

Mindenesetre remélem, hogy sikerül vele megegyezni, de erre talán a legkisebb az esély.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Brett Hundley....ha O lesz az uj Brett apó,nem banom! 😀
Akkor mar csak 1 Guard,1 LB,1 CB kell!
Es akarmi is lehet jovore! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000268605/article/top-10-candidates-to-swap-teams-at-the-trade-deadline?campaign=Facebook_atl_wesseling
Nah király már van cikk arról is hogy a 2. Legjobb emerünket is , ugye AP ről már cikkeztek.
Ki lesz a következő? Sullivan/Rudi/Jennigs ?
Nem unják még a baromságaikat?...
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Frazier-ék maradni fognak az év végéig. Én azon sem lepődnék meg ha jövőre is (lásd a mi példánkat, PO után 4-12 és maradt a stáb), ez nem soccer, hogy ilyen hamar kirúgjanak egy HC-t. Kit raksz a helyére? Ezzel megoldódik az irányító kérdés?
Ez a szezon így fog lemenni és nyáron új élet kezdődik. Kérdés, hogy kinek a vezetésével.Bazzani
Ne haragudj de ez képtelenség. Mármint hogy év végén maradjanak.
Azt már többször is leírtam ah külsős edzőt esetleg valami nagyobb nevet/NCAA-st/jelenlegi oC-DC-t akar HC posztra az év közben nem lehetséges és nem is a legjobb megoldás.
De Fraziernek Ponderrel együtt lefőtt a kávé, látszik a Freemannel való próbálkozás már tényleg csak az utolsó karcsapások. Gyakorlatilag az emberek már alig mennek el meccsre vagy jonnek el felidőben, mindenhol lincs hangulat, ráadásul otthoni égés majd, 2 prime time meccs a remény teljes szikrája nélkül jóval nagyobb edzők alatt is mozgatná a padot. Emellett meg Mustrave ámokfutása rátesz erre egy lapátra.
A vezetés kijelentette hogy AP a franchise arca nem megy sehova, nah akkor ezt az idióta rendszert tuti nem fogják fentartani.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Szerencsére megkíméltem magam a 7. játékhét eseményeitől, így csak a kommentekből tudom mi történt a hétfői tragikomédián... szánalmas ami itt megy, én már nem is izgulok egy-egy meccs kimenetele miatt. Szurkolok, és kész. Skol! 😊

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Csodas....nem igaz,hogy nincs valaki akit ide lehetne hozni!?
Frazier meg tolem lehet DC.Az legalabb ment neki!
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Frazier-ék maradni fognak az év végéig. Én azon sem lepődnék meg ha jövőre is (lásd a mi példánkat, PO után 4-12 és maradt a stáb), ez nem soccer, hogy ilyen hamar kirúgjanak egy HC-t. Kit raksz a helyére? Ezzel megoldódik az irányító kérdés?
Ez a szezon így fog lemenni és nyáron új élet kezdődik. Kérdés, hogy kinek a vezetésével.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
De minek kell itt meg tortennie,hogy Fraziereket elkuldjek???
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Frazier-ék figyelnek arra, hogy a tudatosság legkisebb szikráját se lehessen felfedezni a csapatnál.
Én Jenningset kurvára nem sajnálom, hogy végre kicsit a fasz másik oldalán van, rinyál is egyből...

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A változatosság kedvéért valószínű Ponder kezd a Packers ellen, Freemannek agyrázkódása van.Pálca
de legalább nem MRSA.deyell
az lett volna szép, ha Freeman elhozta volna Tampából az MRSA-t 😀

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A változatosság kedvéért valószínű Ponder kezd a Packers ellen, Freemannek agyrázkódása van.
Nevetséges.Pálca
ez trükközés 😊
én nem dőlök be! 😉James007
Áá zuhi után megvárták Allenék....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 900
A változatosság kedvéért valószínű Ponder kezd a Packers ellen, Freemannek agyrázkódása van.
Nevetséges.Pálca
ez trükközés 😊
én nem dőlök be! 😉James007
Otthon verte a falba fejét hogy hogy lehet ilyen high school dobásokat elbaszni.
több mint 10 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 828
A változatosság kedvéért valószínű Ponder kezd a Packers ellen, Freemannek agyrázkódása van.
Nevetséges.Pálca
ez trükközés 😊
én nem dőlök be! 😉
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Erdekes,hogy vajon mikor szenvedte!? 😀
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
A változatosság kedvéért valószínű Ponder kezd a Packers ellen, Freemannek agyrázkódása van.Pálca
de legalább nem MRSA.

choose life
több mint 10 éve
Pálca Minnesota Vikings Kansas Jayhawks 328 — Vikings fan
A változatosság kedvéért valószínű Ponder kezd a Packers ellen, Freemannek agyrázkódása van.
Nevetséges.
több mint 10 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
"Josh Freeman has concussion" Ponder kezd vasárnap...amúgy nem tudom, hogy tényleg agyrázkódása van e, vagy csak így oldják meg a cserét...

több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Végigszenvedtem.. Freeman olyan homályokat dobott, hogy az hihetetlen.. Ezekhez nem kell tudni a playbookot a-z-ig, hogy a 10 yardra álló elkapót eltaláld.. dropok, az OL totális leolvadása.. Hihetetlen gyenge volt az O, Musgrave csak hab a tortán. Nagyon kell egy hegyomlás, futásblokkoló guard a falba, Fusco harmat gyenge. Néztem Kalilt a meccsen elég sokat, jobboldali futásoknál legtöbbször csak kocogott, mintha neki semmi dolga nem lenne, nulla elszántság. Szenvedjük végig ezt az évet és jöjjön valami friss husi QB az első körben, szerencsére jó a felhozatal

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na végeztem a meccsel...ez egy okádék volt nem NFL meccs....

Frazierék eltakarodhatnának már....
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Láttad a gameplan-t? a5-ös lap volt, tenyérben elfért. 5 percig röhögtem rajta. Katasztrófa meccs volt, mind2 csapat szégyelhetné magát, a foci totális lejáratását láthattuk. Gruden meg is mondta 3. negyedben: "man, they are baaaaaad...."

Amit ez az edzői stáb csinál, az már több, mint ámokfutás. Ha én egy notebook-os cégnél dolgoznék, és leborítanék egy raklap szállítmányt okozva ezzel jókora kárt, másnap már nem kellene bemennem oda dolgozni. Itt rosszabb a helyzet, és hihetetlen, hogy senki nem tesz ellene. Szánalmas.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Van egy irányítónk aki kb 2 hete van itt, kurvára vakon van a társakkal, de még lehet a playbookkal is. Értem én, hogy AP-t megfogták,de 53 passz és 14 futás komolyan ? Nem is tudtam, hogy ilyen kurva jó passzoló csapat vagyunk.Toca
ami nekem még szembetűnőbb volt, hogy 14 futásából ráadásul 5 volt második kísérletre úgy, hogy elsőre Freeman passzolt... gondolom meg akarták lepni ezzel a Giants-t, csak mondjuk itt is mind az öt esetben az AP futás sikertelen passzkísérlet után történt, ami ugye szinte kapásból meg is ölte a drive-otjjncaa
Mert Mustgrave kiötlötte biztos, hogy eddig 2 futás - 1 passz kombó volt, akkor most tuti váratlan lesz hogy 1 passz majd utána futunk 😀
Nem tudom amúgy, hogy az edzők direkt ennyire maguk alatt vágják a fát, vagy csak azt hiszik ez megoldás lehet ? 😀
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 964 — no es importante
Van egy irányítónk aki kb 2 hete van itt, kurvára vakon van a társakkal, de még lehet a playbookkal is. Értem én, hogy AP-t megfogták,de 53 passz és 14 futás komolyan ? Nem is tudtam, hogy ilyen kurva jó passzoló csapat vagyunk.Toca
ami nekem még szembetűnőbb volt, hogy 14 futásából ráadásul 5 volt második kísérletre úgy, hogy elsőre Freeman passzolt... gondolom meg akarták lepni ezzel a Giants-t, csak mondjuk itt is mind az öt esetben az AP futás sikertelen passzkísérlet után történt, ami ugye szinte kapásból meg is ölte a drive-ot


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Van egy irányítónk aki kb 2 hete van itt, kurvára vakon van a társakkal, de még lehet a playbookkal is. Értem én, hogy AP-t megfogták,de 53 passz és 14 futás komolyan ? Nem is tudtam, hogy ilyen kurva jó passzoló csapat vagyunk.