Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Hello srácok, lenne egy kérdésem. Anno Carlson(TE) nálunk elég jól játszott, sajnáltuk,hogy elszerződött, mert 3 év alatt 1500 yardot, 13 TD-t írt fel a táblára, de nálatok azóta ( 21 meccsen) összesen nem kapott el 100 yardot, és TD sincs a neve mellett.
Szóval a kérdésem az lenne,hogy mi történt vele? El nem felejthetett játszani? Nem bíznak benne az edzők, vagy szar playcalling?undisputedly
Ez egy sokkal erősebb keret, egyszerűen nem fér be.ulpianus
Oké, csak furcsa,hogy a 2011-ben 4 éves 3.9 milliós újonc szerződést kötött Rudolphra miért hozzák ide 2012-ben 25 (!) millióért Carlsont 5 évre,hogy aztán padozzon.undisputedly
Őszintén? Kb 1,5 éve nem tudjuk mi se. Már akkor se értettem utána sérült volt, aztán inkább blokkolásnál játszik már ha fent van. Paycutja is volt, amúgy egy normál edzői stáb + QBval lehet lesz még jó éve.
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hello srácok, lenne egy kérdésem. Anno Carlson(TE) nálunk elég jól játszott, sajnáltuk,hogy elszerződött, mert 3 év alatt 1500 yardot, 13 TD-t írt fel a táblára, de nálatok azóta ( 21 meccsen) összesen nem kapott el 100 yardot, és TD sincs a neve mellett.
Szóval a kérdésem az lenne,hogy mi történt vele? El nem felejthetett játszani? Nem bíznak benne az edzők, vagy szar playcalling?undisputedly
Ez egy sokkal erősebb keret, egyszerűen nem fér be.ulpianus
Oké, csak furcsa,hogy a 2011-ben 4 éves 3.9 milliós újonc szerződést kötött Rudolphra miért hozzák ide 2012-ben 25 (!) millióért Carlsont 5 évre,hogy aztán padozzon.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megint Ponder kezd.
A sorminta szerint most nem Cassel jött volna?

több mint 10 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
Hello srácok, lenne egy kérdésem. Anno Carlson(TE) nálunk elég jól játszott, sajnáltuk,hogy elszerződött, mert 3 év alatt 1500 yardot, 13 TD-t írt fel a táblára, de nálatok azóta ( 21 meccsen) összesen nem kapott el 100 yardot, és TD sincs a neve mellett.
Szóval a kérdésem az lenne,hogy mi történt vele? El nem felejthetett játszani? Nem bíznak benne az edzők, vagy szar playcalling?undisputedly
Ez egy sokkal erősebb keret, egyszerűen nem fér be.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hello srácok, lenne egy kérdésem. Anno Carlson(TE) nálunk elég jól játszott, sajnáltuk,hogy elszerződött, mert 3 év alatt 1500 yardot, 13 TD-t írt fel a táblára, de nálatok azóta ( 21 meccsen) összesen nem kapott el 100 yardot, és TD sincs a neve mellett.
Szóval a kérdésem az lenne,hogy mi történt vele? El nem felejthetett játszani? Nem bíznak benne az edzők, vagy szar playcalling?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nagyon bízom benne,hogy az új stadionba már egy zsír jó csapattal ,új edzői stábbal vágunk neki!
és egy stabil PO csapat leszünk jó pár évig....és persze a végén egy gyűrű is lesz! 😊 😛
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Egyébként megnyugodtam, mert 4-5 évente mindig van jó QB teljesítményünk. 2009-ben Favre, 2004 ben Culpepper, 2000-ben szintén, 95-ben Moon.
Ebből a fedhetetlen statisztikából kiderül, hogy jövőre jó QB-nk lesz és szerencsés akit draftolunk 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jó hát úgy gondoltam,hogy Ő az első számú S és mellé jöhetett volna! 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Byrdet azert el tudtam volna viselni Nalunk! :-/ZoliZoltán
Én meg inkább Smith-t nézem.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Byrdet azert el tudtam volna viselni Nalunk! :-/
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Bobby Felder-t elvitte a Tampa Bay Buccaneers.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Inkább néhány jómadarat kellet volna árulni pár zsák krumpliért, hogy aztán a közönségből a labdát eltaláljuk, amit a secondary sosem szed le. Ez lenne az igazi passz elleni védekezés......

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
marad
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem mehet el!!!
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Jelen állás szerint Allen sem Patriots, sem Pedig Broncos játékos nem lesz, igaz még van 30 perc.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Még jó hogy sokat akarunk, kevésért nincs értelme tradelni az egyik legjobb játékosunkat. Így sincs defense, ha ő elmegy tartok tőle nem is lesz, még jövőre se.... Remélem marad, kötünk vele egy új szerződést és a védelem vezére lesz, ennek a hercehurcának jó lenne ha vége lenne már. Nagyon gáz volt a Packers elleni defense, gyakorlatilag nem voltak a pályán.

több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag bejelentkeztünk Allenért!!!!undisputedly
Meglepo lett volna... 😀ZoliZoltán
A források szerinte bejelentkeztünk,csak sokat akartok 😊
Kíváncsi vagyok hol köt ki!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Állítólag bejelentkeztünk Allenért!!!!undisputedly
Meglepo lett volna... 😀
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jay Glazer ‏@JayGlazer 4 perc
Contrary to what is out there Seattle is NOT one of the teams in it for Jared Allen. Two others but Seattle is not talking to Vikes for him
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Állítólag bejelentkeztünk Allenért!!!!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Pont most olvastam face-en,hogy a vezetoseg nem akarja ma eltradelni!
több mint 10 éve
Törölt felhasználó
Jay Glazer ‏@JayGlazer 12 perc
Vikings are certainly open to fielding offers today for Jared Allen. Have had a few talks w teams but nothing substantial yet
több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Elég hülyén fogalmaztam, két külön dolgot írtam egy mondatban. Sehol nem jó, hogy nem lát a pályán, viszont egy átlag X, Z elkapóval szemben alapból hátrányból indul, mert kisebb, hiába gyors(abb). Nickelbe talán bele tud tanulni, de a felépítéséből adódó hátránnyal nem nagyon tud mit kezdeni. Ugye erre is van példa, elég Winfieldre gondolni. A legjobb az lenne - számára is - ha végre eldöntenék, hogy te fiam ez leszel, nem variálnák a posztját (még ha nincs is olyan nagy különbség). Megint kilyukadhatunk a szánalmas edzői stábhoz 😊gyalu
Így már világos.
Pont múltkor olvastam amúgy egy cikket (amit persze nem mentettem el..), hogy mennyire felértékelődött a nickel CB-k szerepe a ligában, és most attól, hogy belül játszol, nem feltétlenül te vagy a 3. számú.

több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Én bízom Robinsonban, nickel CB-nek fasza lesz, gyors, jól is szerel, a játékintelligenciája viszont igen alacsony, szélső elkapóra hiba állítani (látjuk, hogy néha ezt elfelejtik). Rhodes ezzel szemben kurva jó lesz WR-ek ellen, az első meccsén Megatron megette nyilván párszor, de már akkor látszott, hogy nagyon fasza CB lesz belőle. Kell mellé párba valaki, én sajnálom, hogy Tracy Porterre nem mentünk rá nyáron, szerintem jó páros lenne belőlük. Cookkal az a baj, hogy hasonló a játéka Rhodeséhoz, de hiába tapasztaltabb, rosszabb. Cserének megtarthatnánk mondjuk.gyalu
Mondjuk én enne ka tendenciának pont az ellenkezőjét látom. Az alacsonyabb játékintelligenciájú játékosok mennek ki a vonal mellé (itt azért lényegesen kevesebbet kell olvasni), aki jobban olvas meg megy nickelbe. Ld. nálunk Woodson, Hayward, kívül meg ShieldsSzobi22
Elég hülyén fogalmaztam, két külön dolgot írtam egy mondatban. Sehol nem jó, hogy nem lát a pályán, viszont egy átlag X, Z elkapóval szemben alapból hátrányból indul, mert kisebb, hiába gyors(abb). Nickelbe talán bele tud tanulni, de a felépítéséből adódó hátránnyal nem nagyon tud mit kezdeni. Ugye erre is van példa, elég Winfieldre gondolni. A legjobb az lenne - számára is - ha végre eldöntenék, hogy te fiam ez leszel, nem variálnák a posztját (még ha nincs is olyan nagy különbség). Megint kilyukadhatunk a szánalmas edzői stábhoz 😊

több mint 10 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Én bízom Robinsonban, nickel CB-nek fasza lesz, gyors, jól is szerel, a játékintelligenciája viszont igen alacsony, szélső elkapóra hiba állítani (látjuk, hogy néha ezt elfelejtik). Rhodes ezzel szemben kurva jó lesz WR-ek ellen, az első meccsén Megatron megette nyilván párszor, de már akkor látszott, hogy nagyon fasza CB lesz belőle. Kell mellé párba valaki, én sajnálom, hogy Tracy Porterre nem mentünk rá nyáron, szerintem jó páros lenne belőlük. Cookkal az a baj, hogy hasonló a játéka Rhodeséhoz, de hiába tapasztaltabb, rosszabb. Cserének megtarthatnánk mondjuk.gyalu
Mondjuk én enne ka tendenciának pont az ellenkezőjét látom. Az alacsonyabb játékintelligenciájú játékosok mennek ki a vonal mellé (itt azért lényegesen kevesebbet kell olvasni), aki jobban olvas meg megy nickelbe. Ld. nálunk Woodson, Hayward, kívül meg Shields