Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Én simán bevágnám a mély vízbe Mautit!
Vesztenivalónk nincs...(idén...) Hnderson - Mauti - Greenway !!!
Azért nem lenne az rossz!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Szerintem kurvajó húzás volt a Hodges-Mauti, de nem is impact, maga a poszt sem az, nézdd meg Poz vagy Lee első évét 😛sutianap
Szerintem is jó húzás volt, de ettől függetlenül irreleváns bármilyen hasonlítást mondanod, úgy hogy egyelőre sehogy nem játszik.
Ezt max az edzők tudják alátámasztani vagy cáfolni bízom benne, hogy igazad/igazunk lesz, de mivel rálátásom nincs szeretnék felkészülni arra is ha éppen nem lesz.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem kurvajó húzás volt a Hodges-Mauti, de nem is impact, maga a poszt sem az, nézdd meg Poz vagy Lee első évét 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Most csak Mekklén klán Ronáldója van, ha kihozzátok a sittről, jövőRe már láccani kell a HittaniLájonsz-sornak 😉sutianap
Mauti egyelőre kevés, bár nem láttuk sokat, de preseasonban nagyon nem érezte a dolgokat. Lehet jövőre jobb lesz én reménykedem benne de készülni kell B tervvel is.
Rolando mondjuk kiindulásnak nem rossz, hanem egyenesen szar. Őt nem hiszem, hogy érdemes mint név bárhova is bedobni, még ha kurvára szeretik USA-ban a 2.esély vonalat.
Azért lesznek jó kis MLB-k a piacon, valamelyik csak unja már a csapatát 😀
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Most csak Mekklén klán Ronáldója van, ha kihozzátok a sittről, jövőRe már láccani kell a HittaniLájonsz-sornak 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mautit Imadom!Elit MLB lesz 2-3 ev....de Nekunk most kooo egy MLB!!!
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A lenyeg,hogy kell egy MLB!!!Meg mindig! :-/ZoliZoltán
Mauti micsoda, díszcsiga? Nem impact, de maj meglássátok csak szarvasnépek, ahhoz képest a skov smafu lesz! 😛


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Vicces, hogy ha RGIII és a Skins nem balfasz már 1/1ek lennénk, nah sebaj legalább talán elkerüljük a legszarabb idény ever statot év végére.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
A lenyeg,hogy kell egy MLB!!!Meg mindig! :-/
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Ha Ponder mutat életjeleket, megtartanám. Cassel helyett backupnak persze. Nem hiszem, hogy Freeman itt lesz jövőre is. 1. körös QB, mellé Ponder backupnak kezdetnek elmegy. A védelmet raknám jobban össze. Az, hogy 2 kulcsjátékos is csak tanulja a posztját (Henderson mitn MLB, Josh Robinson mint nickel CB), az nagy gáz. Egy még okés, ha a másik elit (pl. Henderson Winfield páros atom lett volna, vagy kicsi Josh is jobb lenne, ha mellette egy király MLB takarítana), de ez így nem müxik. És sok gond innen ered sajna, rengetegszer szopjuk be, hogy a QB belöbböli Henderson-Robinson területére a lasztit, és completion. Főleg 3. kísérletekre.

Persze én várom az új edzői stábot is. Az alapállomány szerintem van annyira jó, hogy bárkinek kedve legyen ideszerződni. Pl. Egy Tony Dungy kaliberű fickó.Go Vikings!
Hát én szeretném ha mindkettő max backup lenne. Josh Robinson nekem egyáltalán nem tetszik nickelben. Hétvégén ő fogja fogni Harvint márha játszik akkor azt hiszem lesz min nevetni 😀
Henderson meg nem jó MLB-nek, ő nem egy túl nagy vezér alak, én inkább kiraknám szélre ott értékelhetőbb poziciót tolt.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Harvin aktiválva lett, így akár játszhat is ellenünk most vasárnap. Simpson játéka még kérdéses, mert bár ő játszana vasárnap, de Frazier csak annyit mondott, hogy majd meglátjuk.KmetyG
Biztos vagyok benne hogy ellenünk visszatér, extra motivációval és tele bizonyítási vággyal. Nem szerencsés, félek hülyét fog csinálni a D-ből....

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Backupnak meg talan elmegy...de nem most jar le a rookie contract???(lehet,hogy nem.),szoval penzfuggo is.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ha Ponder mutat életjeleket, megtartanám. Cassel helyett backupnak persze. Nem hiszem, hogy Freeman itt lesz jövőre is. 1. körös QB, mellé Ponder backupnak kezdetnek elmegy. A védelmet raknám jobban össze. Az, hogy 2 kulcsjátékos is csak tanulja a posztját (Henderson mitn MLB, Josh Robinson mint nickel CB), az nagy gáz. Egy még okés, ha a másik elit (pl. Henderson Winfield páros atom lett volna, vagy kicsi Josh is jobb lenne, ha mellette egy király MLB takarítana), de ez így nem müxik. És sok gond innen ered sajna, rengetegszer szopjuk be, hogy a QB belöbböli Henderson-Robinson területére a lasztit, és completion. Főleg 3. kísérletekre.

Persze én várom az új edzői stábot is. Az alapállomány szerintem van annyira jó, hogy bárkinek kedve legyen ideszerződni. Pl. Egy Tony Dungy kaliberű fickó.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nyert a Bucs!!! 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Frazier neha lehetne kicsit konkretabb is!Olyan konkret csavo!
Mit titkolozik allandoan?Biztos nagyon meglepjuk az ellenfeleket....
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Harvin aktiválva lett, így akár játszhat is ellenünk most vasárnap. Simpson játéka még kérdéses, mert bár ő játszana vasárnap, de Frazier csak annyit mondott, hogy majd meglátjuk.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
várjátok meg a draftot, csúnya lenne de előfordulhat, hogy nem irányító jön az első körben. Frazier marad és a bandája is, akkor 8 éves szerződés Ponder-nek. 😀KmetyG
Aztán felébredsz eme szörnyű rémálom után 😀Toca
Majd csak figyeld meg, hogy Ponder nem azért adja el a házát, mert véget ért neki a Vikings kaland, hanem azért, mert nagyobbat vesz. 😀😀😀KmetyG
Nekem nagyobb rémálom hogy Musgrave marad az OC minthogy Ponder a QB.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
várjátok meg a draftot, csúnya lenne de előfordulhat, hogy nem irányító jön az első körben. Frazier marad és a bandája is, akkor 8 éves szerződés Ponder-nek. 😀KmetyG
Aztán felébredsz eme szörnyű rémálom után 😀Toca
Majd csak figyeld meg, hogy Ponder nem azért adja el a házát, mert véget ért neki a Vikings kaland, hanem azért, mert nagyobbat vesz. 😀😀😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
várjátok meg a draftot, csúnya lenne de előfordulhat, hogy nem irányító jön az első körben. Frazier marad és a bandája is, akkor 8 éves szerződés Ponder-nek. 😀KmetyG
Aztán felébredsz eme szörnyű rémálom után 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jezusom...ne szorakozzz mar! 😀
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
várjátok meg a draftot, csúnya lenne de előfordulhat, hogy nem irányító jön az első körben. Frazier marad és a bandája is, akkor 8 éves szerződés Ponder-nek. 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Manziel egyébként elég attraktív támadógépezetet kaphatna ha idejönne. Ráadásul neki megvannak azok a képességei amik jók lehetnek jól mozog a zsebben jól fut, erős a karja, én egyre inkább arra fele tendálok, hogy ha Mariota kimegy, vigyük el őt.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 261 — Vikings fan
Hát ha azt nézzük, hogy perpill simán kinézhet az is, hogy Tampa és a Jax kiviszi Teddyt+ Mariotát akkor olyan sokat azért nem 😀
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Én inkább Mariota-t szeretném, szóval nyugodtan nyerhet a csapat még pár találkozót.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Igen!Nyert a Jax! 😛