Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Szerintem nem fog játszani AP, és felesleges bárki mást is olyan rizikónak kitenni, hogy rásérüljön meglévő nyavajájára. NINCS már tét, győzni kellene, de nem bármi áron.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Úgy néz ki hogy AP játszhat holnap, kíváncsi vagyok mi lesz a döntés. Az még jobban érdekelne ki dönt, ha rajta múlik szerintem pályán lesz, Frazier vajon meg meri-e kockáztatni hogy ellentmond neki. A csapat érdeke hogy egy tét nélküli meccsen nehogy rásérüljön, viszont ha játszani akar egy ekkora ikon nehéz lesz a padon tartani.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jo cikk! 😀
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Köszi szépen Go Vikings! 😊
 philly.blog.hu/2013/12/13/ellenseges_vonalak_mogott_vikings

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
AP ezzel kíván kellemes ünnepeket csapattársainak, mindegyiknek egy hozzáillő ajándékot adott.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Ha már focis hasonlatnál vagyunk ződek -> edzőcsere -> lila win
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ne huligankodj mert penzbirsag lesz belole!
Vissza mennnnye! XD
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azert remelem elverjuk a ződ sasokat! 😀 8-)ZoliZoltán
most ha lehet azt mondanám, majd jövőre 😉 😛 (elviselném ha játszunk és mondjuk nem a PO múlik rajta)
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert remelem elverjuk a ződ sasokat! 😀 8-)
több mint 10 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 829 — Apu ökölbeszorított keze
1jó cb elég djax ellen.
Ha van passrush akkor baj van Folesnál is (ez milyen hülyén néz ki) ha nincs akkor TE játék vagy Cooper show .
Ja meg shady....

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Toca lehetne az uj HC-nk!
Peticio!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Na most ha már választani lehetne én inkább a sima vereséget választanám a múlt heti helyett, izgalmas meccsen csak a győzelmet szeretném, nagyon frusztráló volt az ilyen vereség... nyilván nem lehet választani, de akkor is 😊

Szerintem jó meccs lesz, egész összeálltunk az utolsó 5 meccsen, szerintem hazai pályán nem mehet biztosra ellenünk senki.

Olvastam egy érdekes cikket, ahol elemezték a végjátékban kapott visszahordott Td-t. Arról volt szó, hogy a Ravens olvasta a játékunkat, és rájöttek hogy ugyanazt akarjuk csinálni mint a Bears ellen Hester esetében, hogy úgy rúgjuk el hogy csak a visszahordó játékoshoz ne kerüljön, bárki más kevésbé veszélyes játékost levédekezünk. Mivel Baltimorban megnézték a Bears elleni meccsünket látták mit fogunk csinálni, és készültek, nem is sikerült elkerülni hogy odakerüljön a labda Jones-hoz, aki már a labda elrúgásakor elindult a pálya közepe felé. Nagyon jól felkészültek belőlünk, így utólag azt mondom megérdemelt TD volt.  www.startribune.com/sports/vikings/blogs/235383591.html Itt a cikk ha valakit érdekel. Egyik hozzászóló épp azt a kritikát fogalmazta meg Frazier-el szemben, hogy az ilyen szituációkat nagyon gyengén menedzseli, ezért mennie kell.... Egyet is értek, de én DC-nek talán megtartanám 😊
Még egy érdekesség, ha a meccsek 90 másodperccel rövidebbek lettek volna az elmúlt fordulókban 8-5-el állnánk.... Ez nyilván nem jelent semmit, de érdekes hogy mennyire a végén bukunk el.

Vasárnap nem fogunk. Skol 😊 (vagy legalább nem a legvégén könyörgöm 😊 😀vsanyi132
Nem nagyon hiszem hogy Fraziert ha elküldik DC-nek visszahívják ilyet nem nagyon szoktak.
Ha jellegű mondatoknak nincs nagy értelme, mellesleg nem hiszem, hogy jobban állnánk max más rekorddal kaptunk volna ki. 2. félidőben főleg a 4.negyedben kb a Ravens leszámítva pontokat alig teszünk a táblára.
Edzői stáb dilletizmusa itt jön ki a legjobban. Nem tudnak reagálni az ellenfélre. QB-nk meg ehhez kevés.
Visszahordás szituáció meg több oldalról fail.
Ennyi idővel a meccs vége előtt ha nem akarom, hogy visszavigyék kirúgom oldalra. Ha rövidebbet rúgok akkor meg olyan hang time-mal hogy meg se gondolja, hogy nem integet FC-t.
Lényegileg egyébként meg teljesen mindegy, mert a végén a D nem képes defense stop-ra.
Ezt 3 dologra tudom visszavezetni
1. Gyakorlatilag meghalnak a védők addigra, 2. legtöbb időt tölti a védelem a pályán (az 1. az Eagles ,de ők más miatt 😀, vicces meccs lesz 😀) és a végére már elfáradnak.
2. Secondary alapból sem erős és több sebből vérzik. Rhodes-n kívül nincs értelmes corner aki 1-1be letudja biztosan védeni az elkapót. Illetve LB-S sor cover/zónája elég gyenge. Utóbbi visszavezethető a sok playszámra Greenway végig robotolja a gamet nem tudok rá haragudni ha a végén lecsúszik a védőjéről 3 cm-et.
3. Edzők, nem tud megújulni a védelem, az első félidőben rendre kevesebb pontot kapunk, aztán félidőben / 3.negyedben kielemzik a védelmet és máris nyeljük a pontokat

Emellett rengeteg INT-et ejtünk el. Akár 1-2 megvan már sokkal jobb az állás.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem semmi ez a 90 mp dolog...pfff
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na most ha már választani lehetne én inkább a sima vereséget választanám a múlt heti helyett, izgalmas meccsen csak a győzelmet szeretném, nagyon frusztráló volt az ilyen vereség... nyilván nem lehet választani, de akkor is 😊

Szerintem jó meccs lesz, egész összeálltunk az utolsó 5 meccsen, szerintem hazai pályán nem mehet biztosra ellenünk senki.

Olvastam egy érdekes cikket, ahol elemezték a végjátékban kapott visszahordott Td-t. Arról volt szó, hogy a Ravens olvasta a játékunkat, és rájöttek hogy ugyanazt akarjuk csinálni mint a Bears ellen Hester esetében, hogy úgy rúgjuk el hogy csak a visszahordó játékoshoz ne kerüljön, bárki más kevésbé veszélyes játékost levédekezünk. Mivel Baltimorban megnézték a Bears elleni meccsünket látták mit fogunk csinálni, és készültek, nem is sikerült elkerülni hogy odakerüljön a labda Jones-hoz, aki már a labda elrúgásakor elindult a pálya közepe felé. Nagyon jól felkészültek belőlünk, így utólag azt mondom megérdemelt TD volt.  www.startribune.com/sports/vikings/blogs/235383591.html Itt a cikk ha valakit érdekel. Egyik hozzászóló épp azt a kritikát fogalmazta meg Frazier-el szemben, hogy az ilyen szituációkat nagyon gyengén menedzseli, ezért mennie kell.... Egyet is értek, de én DC-nek talán megtartanám 😊
Még egy érdekesség, ha a meccsek 90 másodperccel rövidebbek lettek volna az elmúlt fordulókban 8-5-el állnánk.... Ez nyilván nem jelent semmit, de érdekes hogy mennyire a végén bukunk el.

Vasárnap nem fogunk. Skol 😊 (vagy legalább nem a legvégén könyörgöm 😊 😀vsanyi132
Reméljük teljesítjük eme óhajodat és sikerül hamar eldönteni 😛 vagy valóban nyertek 😀
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Na most ha már választani lehetne én inkább a sima vereséget választanám a múlt heti helyett, izgalmas meccsen csak a győzelmet szeretném, nagyon frusztráló volt az ilyen vereség... nyilván nem lehet választani, de akkor is 😊

Szerintem jó meccs lesz, egész összeálltunk az utolsó 5 meccsen, szerintem hazai pályán nem mehet biztosra ellenünk senki.

Olvastam egy érdekes cikket, ahol elemezték a végjátékban kapott visszahordott Td-t. Arról volt szó, hogy a Ravens olvasta a játékunkat, és rájöttek hogy ugyanazt akarjuk csinálni mint a Bears ellen Hester esetében, hogy úgy rúgjuk el hogy csak a visszahordó játékoshoz ne kerüljön, bárki más kevésbé veszélyes játékost levédekezünk. Mivel Baltimorban megnézték a Bears elleni meccsünket látták mit fogunk csinálni, és készültek, nem is sikerült elkerülni hogy odakerüljön a labda Jones-hoz, aki már a labda elrúgásakor elindult a pálya közepe felé. Nagyon jól felkészültek belőlünk, így utólag azt mondom megérdemelt TD volt.  www.startribune.com/sports/vikings/blogs/235383591.html Itt a cikk ha valakit érdekel. Egyik hozzászóló épp azt a kritikát fogalmazta meg Frazier-el szemben, hogy az ilyen szituációkat nagyon gyengén menedzseli, ezért mennie kell.... Egyet is értek, de én DC-nek talán megtartanám 😊
Még egy érdekesség, ha a meccsek 90 másodperccel rövidebbek lettek volna az elmúlt fordulókban 8-5-el állnánk.... Ez nyilván nem jelent semmit, de érdekes hogy mennyire a végén bukunk el.

Vasárnap nem fogunk. Skol 😊 (vagy legalább nem a legvégén könyörgöm 😊 😀

több mint 10 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 505 — rabszolga
Sok volt a fölös pénzünk. Amúgy Cassel egész értelmesen játszik, a Philynek elég szar a a Pass D-je, Gerhart pedig fog játszani. Sima verést kaphatunk, de akár izgi is lehet.Toca
Az a pass D# nem olyan szar. Inkább átlagos. 😀 ... De tényleg.

A sok bekapott yard (31.ek vagyunk) csalóka, mert ellenünk is passzolnak a legtöbbet. Játékonként amúgy "csak" 7,1 yardot szopunk, amivel 16.ak vagyunk. A 60%os pontosság is a 16. helyre jó. 7. legtöbb intit szerezzük és a 11. legkevesebb TD-t kapjuk. Mindezt úgy, hogy pl a 8. legkevesebb sackünk van a ligában.
Igaz ehhez az is jön, amit már a Philly topikban írtam, hogy értelmes kb ellen már 2,5 hónapja nem játszottunk 😀 , de talán ez ezen a héten se fog változni. 😛
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ez a Freeman idehozatal elég nagy epic fail volt, megkoronázva a szakmai stáb dilettantizmusát.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
Gaz van RB poszton....Peterson biztos ,hogy nem....Gerhart talan jatszik....
Vasarnap Cassel kezd.Ponder csere.
Freemant mi a pipaert hoztuk ide???ZoliZoltán
Sok volt a fölös pénzünk. Amúgy Cassel egész értelmesen játszik, a Philynek elég szar a a Pass D-je, Gerhart pedig fog játszani. Sima verést kaphatunk, de akár izgi is lehet.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Gaz van RB poszton....Peterson biztos ,hogy nem....Gerhart talan jatszik....
Vasarnap Cassel kezd.Ponder csere.
Freemant mi a pipaert hoztuk ide???
több mint 10 éve
skarface Minnesota Vikings 35
Se nem vagyok régi vikings szurkoló(idén kezdtem) se nem értem még teljesen meg az össze összefüggést az NFLben de az tény hogy ezen a mecsen láttam először Fraizer kezében egy dupla akkora taktik lapot mint eddig. ez miért van?Pyrrus
A hóesés miatt nagyobb betűvel volt írva.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
most olvastam megint egy Mockot.Szerintuk feltradelunk az 1/2-re (St.L from Was) es Jedeveon Clowney DE-t fogjuk valasztani.Nem lennek tul boldog ha igy tortenne....
De van egy olyan is ahol Derek Carr lesz az uj QB-nk 1/4-en!
Esetleg Menziel.
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
van még pár meccs, persze hogy játszani akar
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Korai....
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Állítólag AP játszik az Eagles ellen. Nem tudom van-e értelme erőltetni, de az orvosi stáb csak nem engedné ha súlyos lenne a sérülése. Skol

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 260 — Vikings fan
😀
mert mara mar 2-szer annyi kombonk van AP-re! 😀ZoliZoltán
Nem hiszem, szerintem csak ugyanazokat a sémákat kinyomtatta Tobyra is, mert ennyire előrelátó, hogy ha baj van rögtön tud reagálni.