Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 255 — Vikings fan
Annyira boldog lennék ha még idén kibasznák Fraziert és bandáját főleg Musgravet. Én csak emiatt várom a mai meccset, mert utána már lehet is bontani a dolgokat.
Mondjuk idén hosszabbítottunk Leslie-vel (éééértthetetlen...) szóval kinézem azt is hogy marad.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Erthetetlen....
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 255 — Vikings fan
Ma bejelentették, hogy Adrian Peterson biztosan nem lép pályára a vasárnapi meccsen.KmetyG
Azért a stadion búcsúztatón legalább egy-két playre beengedhették volna nah mindegy.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ma bejelentették, hogy Adrian Peterson biztosan nem lép pályára a vasárnapi meccsen.KmetyG
Ha ez azt jelenti hogy az Eagles elleni hasonló játékkal nyerünk nem bánom 😊 egyébként azon is gondolkodom megnézzem-e a meccset....

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ma bejelentették, hogy Adrian Peterson biztosan nem lép pályára a vasárnapi meccsen.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na most teneg tuti nyerni fogunk! :-p
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 255 — Vikings fan
AP ismét ProBowl-er lett. Patterson nem ami számomra érthetetlen, de helyette behívták Antonio Brown-t másodjára 😀Toca
Igen, nagy csalódás hogy csak AP lett ProBowl-er. Nincs más hátra, a dicsőség múlandó és ezt szem előtt kell tartani olyan sztároknak is mint Jared Allen, aki számomra meglepetés hogy nem került be, a neve már nem volt idén elég. Kíváncsi vagyok hogy az FA piacon ez milyen hatással lesz az ő értékére, nyilván egy zsíros szerződés egyre távolabb kerülését jelentheti. Remélem azt eredményezi hogy marad...

Az idényzáró érdekes lehet, AP valószínűleg csak pár snap-et lesz a pályán, nem tudom elképzelni hogy megfosztják a közönséget a stadion búcsúmeccsén tőle. Szóval néhány play erejéig szerintem látni fogjuk, de ismét Asiata nagy napja lehet, és ne felejtsük el, vele eddig 100%-osak vagyunk idén 😀 😊 Skol!vsanyi132
És kezdőként 3 TD átlagot hoz / meccs szóval sok sikert a cicáknak... 😀
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
AP ismét ProBowl-er lett. Patterson nem ami számomra érthetetlen, de helyette behívták Antonio Brown-t másodjára 😀Toca
Igen, nagy csalódás hogy csak AP lett ProBowl-er. Nincs más hátra, a dicsőség múlandó és ezt szem előtt kell tartani olyan sztároknak is mint Jared Allen, aki számomra meglepetés hogy nem került be, a neve már nem volt idén elég. Kíváncsi vagyok hogy az FA piacon ez milyen hatással lesz az ő értékére, nyilván egy zsíros szerződés egyre távolabb kerülését jelentheti. Remélem azt eredményezi hogy marad...

Az idényzáró érdekes lehet, AP valószínűleg csak pár snap-et lesz a pályán, nem tudom elképzelni hogy megfosztják a közönséget a stadion búcsúmeccsén tőle. Szóval néhány play erejéig szerintem látni fogjuk, de ismét Asiata nagy napja lehet, és ne felejtsük el, vele eddig 100%-osak vagyunk idén 😀 😊 Skol!

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 255 — Vikings fan
AP ismét ProBowl-er lett. Patterson nem ami számomra érthetetlen, de helyette behívták Antonio Brown-t másodjára 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 255 — Vikings fan
Nézzünk kicsit a jövőbe:
Home Chicago, Detroit, Green Bay, Atlanta, Carolina, New England, NY Jets, NFC East(Was Skins)
Away Chicago, Detroit, Green Bay, New Orleans, Tampa Bay, Buffalo, Miami, NFC West(Stl Rams)

Hát nem lesz könnyű. Mondjuk az AFC West csapatai a Patsen kívül bármilyen formát hozhatnak. Viszont az NFC South összes csapata jó lehet jövőre. TB szerintem már beérhet, a Falconsnak meg eléggé kicsúszott ez az idény is. A többiek meg...
Skins és a Rams is olyan 4. akiben nagy a potenciál, de hozható.
A többi meg majd kiderül 😀
Lehetne rosszabb 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Remeljuk! 😀

De elotte jo lenne egy szep Gyozelemmel bucsuzni a stadiontol!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 255 — Vikings fan
Boldog Karácsonyt Minden Vikigs és NFL drukkernek 😊

Reméljük néhány felmondó levelet beraknak jövő héten a fánk alá 😊
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Boldog Karácsonyt 😊

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
BOLDOG KARÁCSONYT MAGYAR VIKINGEK !!!

több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK NEKTEK!
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Ez a meccs akkor ment el amikor el se kezdődött... nekünk idén idegenben semmi sem megy, a Bengals meg a PO-ért játszott hazai 100%-os mérleggel. A D-ben az elején 2 sérülés el is intézte a meccset, aztán már mindegy volt. Vannak ilyen meccsek, felejtsük el gyorsan.
Minden adott viszont egy jó befejezéshez, a stadion búcsúztatón egyben kirúgathatjuk a Lions Hc-t, és együtt szomorkodhat majd Jim és Leslie a meccs után egy kiskocsmában valahol a bontásra ítélt stadionunk árnyékában....

Mivel a PO ugrott a Lions-nak is így tét nélküli a meccs, hazai pályán nekünk ott a momentum, győzni kell. Skol!

Eszembe jutott még valami.... bizonyára nem csak a stadion búcsúzik, hanem van olyan játékos is akinek ez az utolsó mérkőzése viking mezben... ez szomorú, de biztosan extra motivációt adhat. Elsősorban Jared Allen-re gondolok, aki valószínűleg távozik, na nem lennék most a Lions irányítók helyében 😊

több mint 10 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
Emellett, hogy a Cinci DC.-je lendületből olvasta a playt már-már megsem lep (jó lenne HCnak hozzánk 😊 )
A másik INT meg 3 ember közé bedobatja a kikúrt hosszú passzt amihez nincs ereje Casselnek... Jó utóbbiban lehet hibás Cassel is, meg buzinagy DPI volt amit még a Bengals drukkerek is elismertek de akkor is... Toca
A szerencsétlen OC mellé még balszerencse is társult. Nem elég, hogy a zebrák benézték Dre DPI-jét, ami akkora volt, hogy Magyarországról látszott, de úgy pattogott a labda, hogy beleessen a földön fekvő játékosunk ölébe....

Zimmerről pedig leszállni, nem adjuk! 😀

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 255 — Vikings fan
Ezt mondtam, hogy tök mindegy, hogy van-e AP, tökmindegy lenne egy hogy nincs AP, ha ilyen retardált gameplant rakunk össze akkor nekünk annyi. Nem láttam csak az első félidőt, de Musgrave ott szopatta a csapatot ahol érte.
Fumble, nagyanyám is tudta, hogy blitz jön, erre nem olyan play jön amiben gyorsan szabadulhat a labdától hanem amiben tutujgathatja...
A 2 INT azt hiszem jó sorrendben mondom de lehet fordítva. 3 & 2, nálad a liga legjobb futója illetve egy Gerhart aki izomből átvihetné, felállunk füll üres backfielddel. Emellett, hogy a Cinci DC.-je lendületből olvasta a playt már-már megsem lep (jó lenne HCnak hozzánk 😊 )
A másik INT meg 3 ember közé bedobatja a kikúrt hosszú passzt amihez nincs ereje Casselnek... Jó utóbbiban lehet hibás Cassel is, meg buzinagy DPI volt amit még a Bengals drukkerek is elismertek de akkor is... Van egy irányítóm aki látszik hogy bizonytalan, nem rég hagyott el 2 labdát, kész ezzel meg is halt a meccs...
Már csak 1 meccs remélem ezzel a bandával...
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na ez szép volt....
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 119 — Így remélem megfelelek nektek.....
Srácok ezt múlt héten is produkálhattátok volna 😉 Mondjuk ez rólunk is sokat elmond......
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
hát no comment a meccshez
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
SKOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!
fogy a pálinkaaaaaaaaaaaaaaaaa XD
Lila-Arany Vasárnap !!!
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Gameday Vikingek!!!

Csak tudnam hol a banatban vagytok?! :-/

Ma nyerni fogunk es pont.
Tegnap megkaptam a Jezuskatol Purple Jesus mezet!!! 8-)
Ma abba fogom nezni a meccset! XD

Skoooljon hangosan az eeeeenek!!!ZoliZoltán
Hol vagyunk? Jön a karácsony 😊

Kíváncsi vagyok a mai meccsre, AP rápihent, remélem tényleg egészséges és lesz egy 150+ yardos meccse, és Cassel is hozza a múlt hetit 😀 Ez mire is lenne elég? Győzelemre fel! SKOL Vikings!

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Gameday Vikingek!!!

Csak tudnam hol a banatban vagytok?! :-/

Ma nyerni fogunk es pont.
Tegnap megkaptam a Jezuskatol Purple Jesus mezet!!! 8-)
Ma abba fogom nezni a meccset! XD

Skoooljon hangosan az eeeeenek!!!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Carlson lehet visszavonul szezon végén??? o_o