Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
jaa!?oke.koszonom. 😉
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Amúgy mi a nettó?ZoliZoltán
Ha jól vágom, ha nem akkor majd kijavítanak:
Punt távja - return/TB/(penalty??)
Tehát példával, ha elrúgja félpályáról touchback-re az 50 yardos punt, de csak 30 yard net-ben mert a 20-asról jönnek.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Amúgy mi a nettó?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Nem az , nem is volt amikor kirúgták se. Félreértés ne essen én nagyon bírom, de 2012-ben rossz volt, kb 2008-2010 között volt a csúcson akkor top10-es volt azóta folyamatosan romlott.Toca
Ha jól látom 2011 és 2012 volt puntolt yardok átlagában a TOP3 éve mind2, és NET puntolt yardokban pedig 2010 és 2012 az átlagánál jobb évek voltak.
Arról nem is beszélve, hogy a 2012-es statja nagyjából mindenben veri Jeff Locke 2013-as statját.
Bele lehet magyarázni, de nem volt rossz punter, főleg nem annyira, hogy egy 5. körös pick kellett a helyettesítésére, amikor még egy halom poszton van/volt need-ünk.
A csapatot is megértem amúgy, mert megspóroltunk a cserével kb 2 NFL minimálbért a sapkából, illetve hiába magán véleményként állt ki a melegek mellett, mindig az lett a vége, hogy a tolerancia jegyében még az NFL.com is rendszeresen le-le közölt a meleg-szimpatizáns aktivitásáról egy-egy cikket, és abban egyetérthetünk, hogy egy sport egyesület nem akar a társadalmat megosztó kérdésekben szerepet vállalni, hiszen az csökkenti a potenciális drukkereik számát.Tred
Én nem tudom mit néztél.
Akkor egy kis statisztika neked, 2008ban mikor megkapta az akkor kb top10es contractját
4. volt átlag puntban, 21.netben, 2009 15. átlagban, netben 19, 2010 21.átlagban 10. net-ben, (ekkor viszont legalább a IN20as puntjai elég jól ültek,),2011 13.átlagban, netben 22, 2012 22.átlagban, 17.net-ben.
Szép és jó punter volt én is szerettem de a top10től is sokszor nagyon messze volt 1-2 évben ütötte meg azt a mércét.
Kluwe 2012ben 45.0 átlaggal rúgott 39.7 net emellett volt egy punterek közt elég magas fizuja
Locke 2013ban 44.2 átlaggal rúgott 39.2 net emellett rookie fizetés.
Azt meg még hozzátenném, hogy Locke jóval nagyobb hangtimemal rúg, ráadásul elég pontos eddig 20-on belül nem nagyon rúgja be TB-re. Mindezt az első évében (tudod hogy rúgott Kluwe akkor? Átlagban kb így, csak picit rosszabbul százalékosan illetve net-ben)
Szóval röviden Locke semmivel nem rosszabb perpill mint 2012-es Kluwe csak sokkal olcsóbb. Persze ettől még simán benne van, hogy ez a téma is benne volt amiről ő beszél, de ettől függetlenül is érhető döntés volt, ráadásul Walsh hihetetlen rookie szezonja után nem is volt meglepő, hogy szívesebben nyúlnak olcsó rookie rugóhoz.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Arról van szó hogy Kluwe haragszik az ST edzőre, aki akár esélyes is lehet HC-nak, amit ő semmiképp sem szeretne. Ezért a beszólás, stb. A célját szerintem el is éri vele. Hogy kinek van igaza mindegy, látjuk hogy Meskó elég jó punter és talált is magának év közben többször is csapatot - hál'istennek - ha Kluwe is ilyen fasza punter lenne talán szerződtetik. Mindegy, Locke nem volt rossz, és reméljük még fejlődik.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
hat ja...ne is buziskodjanak.
" Ne dobald a buzit! " YD
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nem az , nem is volt amikor kirúgták se. Félreértés ne essen én nagyon bírom, de 2012-ben rossz volt, kb 2008-2010 között volt a csúcson akkor top10-es volt azóta folyamatosan romlott.Toca
Ha jól látom 2011 és 2012 volt puntolt yardok átlagában a TOP3 éve mind2, és NET puntolt yardokban pedig 2010 és 2012 az átlagánál jobb évek voltak.
Arról nem is beszélve, hogy a 2012-es statja nagyjából mindenben veri Jeff Locke 2013-as statját.
Bele lehet magyarázni, de nem volt rossz punter, főleg nem annyira, hogy egy 5. körös pick kellett a helyettesítésére, amikor még egy halom poszton van/volt need-ünk.
A csapatot is megértem amúgy, mert megspóroltunk a cserével kb 2 NFL minimálbért a sapkából, illetve hiába magán véleményként állt ki a melegek mellett, mindig az lett a vége, hogy a tolerancia jegyében még az NFL.com is rendszeresen le-le közölt a meleg-szimpatizáns aktivitásáról egy-egy cikket, és abban egyetérthetünk, hogy egy sport egyesület nem akar a társadalmat megosztó kérdésekben szerepet vállalni, hiszen az csökkenti a potenciális drukkereik számát.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
a volt Vikings punter, Chris Kluwe írt egy érdekes cikket a deadspinre. bírálja benne Leslie Fraziert, Rick Spielmant, Mike Priefert. szerinte az aktivizmusa miatt lett kivágva.

 deadspin.com/i-was-an-nfl-player-until-i-was-fired-by-two-cowards-an-1493208214

nem tudom, ti hogy vagyok vele, én bírom Kluwét. a tavalyi offseasonban versenyben volt nálunk egy másodéves, de kvázi rookie punterrel, Marquette Kinggel a roster helyért. Kingnek erősebb lába volt, de nem volt meg a megfelelő technikája. Kluwe meglepő módon segített neki elsajátítani a helyes technikákat, ezen még King is meglepődött, először azt hitte, át akarja verni. a segítségének köszönhetően végül King volt a befutó, és jó szezont produkált, rá nem lehetett panasz.deyell
Egyenes ember, ami mindenképpen értékelendő, de szerintem valahol Fraziert is meg lehet érteni, néha vannak olyan dolgok, amikről jobb nem beszélni, ő megtette, szíve joga. De (ha igaz amit mond a képességeiről) valószínűleg ezért nem talált munkát sehol, mert szerintem még mindig Top10 P. (+ emlékszem, hogy tavaly a GB ellen az utolsó héten vagy 2x is ő "fogta" meg a visszahordót 😀 , éppen akkor is toppon volt az ST.)spiczi
Nem az , nem is volt amikor kirúgták se. Félreértés ne essen én nagyon bírom, de 2012-ben rossz volt, kb 2008-2010 között volt a csúcson akkor top10-es volt azóta folyamatosan romlott.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Szerintetek tovabb mennek a sajtfejuek? Valahogy azt erzem,hogy otthon meg abban a pokoli hidegben is eleg jol fog dobalni Aron,Laci meg Starks ledig szetfutja a Friscot.ZoliZoltán
Ha már ebben a topikban szóba került. Szerintem egy szoros, relatíve kevés pontos meccsen Packers W.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szerintetek tovabb mennek a sajtfejuek? Valahogy azt erzem,hogy otthon meg abban a pokoli hidegben is eleg jol fog dobalni Aron,Laci meg Starks ledig szetfutja a Friscot.
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
a volt Vikings punter, Chris Kluwe írt egy érdekes cikket a deadspinre. bírálja benne Leslie Fraziert, Rick Spielmant, Mike Priefert. szerinte az aktivizmusa miatt lett kivágva.

 deadspin.com/i-was-an-nfl-player-until-i-was-fired-by-two-cowards-an-1493208214

nem tudom, ti hogy vagyok vele, én bírom Kluwét. a tavalyi offseasonban versenyben volt nálunk egy másodéves, de kvázi rookie punterrel, Marquette Kinggel a roster helyért. Kingnek erősebb lába volt, de nem volt meg a megfelelő technikája. Kluwe meglepő módon segített neki elsajátítani a helyes technikákat, ezen még King is meglepődött, először azt hitte, át akarja verni. a segítségének köszönhetően végül King volt a befutó, és jó szezont produkált, rá nem lehetett panasz.deyell
Egyenes ember, ami mindenképpen értékelendő, de szerintem valahol Fraziert is meg lehet érteni, néha vannak olyan dolgok, amikről jobb nem beszélni, ő megtette, szíve joga. De (ha igaz amit mond a képességeiről) valószínűleg ezért nem talált munkát sehol, mert szerintem még mindig Top10 P. (+ emlékszem, hogy tavaly a GB ellen az utolsó héten vagy 2x is ő "fogta" meg a visszahordót 😀 , éppen akkor is toppon volt az ST.)
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kar,hogy nincs magyarul... 😕
Egyebkent szerintem minden Viking birta a sracot!Jo ember!Zenel is...jotekonykodo....ZoliZoltán
Meg WoWozik is 😀Toca
Igeeeen! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Érdekes lesz amúgy számunkra a WC kör, mert a kiesett csapatok koordinátoraival elkezdhetjük a tárgyalásokat 😊
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Kar,hogy nincs magyarul... 😕
Egyebkent szerintem minden Viking birta a sracot!Jo ember!Zenel is...jotekonykodo....ZoliZoltán
Meg WoWozik is 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kar,hogy nincs magyarul... 😕
Egyebkent szerintem minden Viking birta a sracot!Jo ember!Zenel is...jotekonykodo....
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a volt Vikings punter, Chris Kluwe írt egy érdekes cikket a deadspinre. bírálja benne Leslie Fraziert, Rick Spielmant, Mike Priefert. szerinte az aktivizmusa miatt lett kivágva.

 deadspin.com/i-was-an-nfl-player-until-i-was-fired-by-two-cowards-an-1493208214

nem tudom, ti hogy vagyok vele, én bírom Kluwét. a tavalyi offseasonban versenyben volt nálunk egy másodéves, de kvázi rookie punterrel, Marquette Kinggel a roster helyért. Kingnek erősebb lába volt, de nem volt meg a megfelelő technikája. Kluwe meglepő módon segített neki elsajátítani a helyes technikákat, ezen még King is meglepődött, először azt hitte, át akarja verni. a segítségének köszönhetően végül King volt a befutó, és jó szezont produkált, rá nem lehetett panasz.

choose life
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Am Jared Allen távozása esetén nem kaphatunk egy 3-4. körös kompenzációs draft picket?
Úgy tudom azokat nem lehet trade-elni, viszont gondolom bátrabban lehetne cserélni, ha lenne biztosan pickünk akörül.Tred
Az idei offseasonban távozó szabadügynökökért a következő drafton jár a kompenzáció, vagyis a 2015-ös évben.somoskovig
Tenyleg basszus....ezt a hulyeseget...nagy kompenzalas. 😕ZoliZoltán
Ő mondjuk 4. körös volt 10 éve 😊Tred
De azóta volt már 1+ körös is 😊
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Am Jared Allen távozása esetén nem kaphatunk egy 3-4. körös kompenzációs draft picket?
Úgy tudom azokat nem lehet trade-elni, viszont gondolom bátrabban lehetne cserélni, ha lenne biztosan pickünk akörül.Tred
Az idei offseasonban távozó szabadügynökökért a következő drafton jár a kompenzáció, vagyis a 2015-ös évben.somoskovig
Tenyleg basszus....ezt a hulyeseget...nagy kompenzalas. 😕ZoliZoltán
Ő mondjuk 4. körös volt 10 éve 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Am Jared Allen távozása esetén nem kaphatunk egy 3-4. körös kompenzációs draft picket?
Úgy tudom azokat nem lehet trade-elni, viszont gondolom bátrabban lehetne cserélni, ha lenne biztosan pickünk akörül.Tred
Az idei offseasonban távozó szabadügynökökért a következő drafton jár a kompenzáció, vagyis a 2015-ös évben.somoskovig
Tenyleg basszus....ezt a hulyeseget...nagy kompenzalas. 😕
több mint 10 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Am Jared Allen távozása esetén nem kaphatunk egy 3-4. körös kompenzációs draft picket?
Úgy tudom azokat nem lehet trade-elni, viszont gondolom bátrabban lehetne cserélni, ha lenne biztosan pickünk akörül.Tred
Az idei offseasonban távozó szabadügynökökért a következő drafton jár a kompenzáció, vagyis a 2015-ös évben.

több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Am Jared Allen távozása esetén nem kaphatunk egy 3-4. körös kompenzációs draft picket?
Úgy tudom azokat nem lehet trade-elni, viszont gondolom bátrabban lehetne cserélni, ha lenne biztosan pickünk akörül.

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Mondok egy vicceset. Ponder-ért kapunk egy második kört, amit egy harmadik és negyedik körrel együtt odaadunk az 1/2-ért 😊 Aztán behúzzuk a csodaQB-t 😀

Vicc nélkül: a zseni barátunkért szerintetek mit kaphatunk?

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Mondjuk szerintem a Rams pickjére mi tuti fogunk ajánlatot tenni.Toca
S megérné felmenni 6 helyet? Ha csak azt vesszük alapul, hogy a Redskins mit adott a Ramsnek, pedig ők 1/6-ról mentek fel. Én biztos nem vállalnám be.tüsi91
Annyiért nyilván nem, nincs is olyan QB most szerintem mint akkor Luck-RG volt. Viszont elég jó kis draft tradeket kötöttünk mostanság, kétlem hogy a vezetőség hajlandó lenne hülye üzletet csinálni.
Viszont ha QB-t akarunk az 1.körben feljebb kell menni. Texans-Browns-Jaguars szerintem QB-t húz.
Tampa-Raiders talán nem, de a Rams vagy a helyére kerülő is nagy eséllyel QB-ra megy.
Ha mi egy adott QB-t akarunk majd ahol mi vagyunk már necces, mert túl sokan vihetik ki. De ez találgatás, az is lehet, hogy Allen elmegy hozzuk mondjuk Clowney-t ha még bent van aztán majd QB draft később jön.

S ha a Rams úgy gondolná, hoz valakit Bradford helyett őt meg elengedné?oleewear
Játszuk megint azt, hogy egy besült QB-t elhozunk? Eddig is bejött...
több mint 10 éve
oleewear Detroit Lions 225
Nem rossz év ez új QB-ra azért. Sztem 1. körös Bridgewater, Bortles (pláne a tegnapi bowl meccs után), Carr, Manziel, Hundley és talán Boyd is. Felmérők, egyéni és combine még árnyalhatja a képet, de számos lehetőség van. Igaz az is, hogy előttünk szinte mindenki QB-ra gyúr majd, 1/2-n piacra kirakott Rams pick kérdéses csak, meg ugye Falcons biztos nem hoz rá Ryan-re senkit. De még a Bucs-ból is kinézem, hogy Lovie behúz vkit.😊Go Vikings!
S ha a Rams úgy gondolná, hoz valakit Bradford helyett őt meg elengedné?
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mondjuk szerintem a Rams pickjére mi tuti fogunk ajánlatot tenni.Toca
S megérné felmenni 6 helyet? Ha csak azt vesszük alapul, hogy a Redskins mit adott a Ramsnek, pedig ők 1/6-ról mentek fel. Én biztos nem vállalnám be.