Minnesota Vikings
40 feliratkozó
több mint 12 éve
DB kell, meg egy fiatal RB. A többi mehet a jövő építésére, developing is important.😊Szóval várok egy CB-t 3. körben, meg LB-t vagy RB-t, amelyik jobb érték lesz. Hátul meg DL, OL depth. Lehet lesz WR is, ha marad rá pick.
több mint 12 éve
Zsinórban a 3. év, ahol felcserélünk az első kör végére. Egy 4. köröst kellett csak beáldozni, és mi választhattuk ki a QB-nkat, ahelyett, hogy megvártuk volna, melyik esik le hozzánk. Nagyon jó csere volt szerintem, főleg úgy, hogy előtte Barr-nál ingyen szereztünk egy 5. körös picket. Ma jöhet DB, OG, akár egy cover LB, de engem egy magas WR se lepne meg.
több mint 12 éve
Zimmer Barr-t akarta, Turner meg Teddy-t.😊Állítólag mi is cserélni akartunk az Eagles-szel és 1/22-re vinni hídvízt, de a Browns jobb picket ígért nekik. Igaz, ők aztán Manzielt választották. Mi pedig kicsit kivártunk, aztán némi puhatolózás után kiderült a Seahawks szeretne extra picket, és ott feltudtunk jönni.😊
több mint 12 éve
Dehogy sajnos.😉 😀
több mint 12 éve
Sajnos elég jól csináltátok...Szerintem a Browns és a Vikes csinálta a legjobb boltokat...
több mint 12 éve
Kis finomság Barr-hoz:Bridgewaterre Spielman meg azt mondta, hogy nagyon tanulékony (a privát workout alapján, szóval a Pro-Day-en felrótt technikai dolgokat gyorsan korrigálni tudta, ha egy megfelelő edző kézbe vette). Meg az is vonzó volt számukra, hogy a legjobban teljesítő QB a classban 4-5 fős pass rush melett, ami ugye Pondernek nagyon nem megy.
Cassel-nek meg csak 4.5 milla garantált a fizetéséből 2 évre szóval ki kell játszania Bridgewatert, ha le akarja akasztani azta 10-15 millát, de reményeim szerint Bridgewater a preseason-ben már bebizonyítja, hogy ő az új franchise QB.
több mint 12 éve
Nem értem ezt a Barr pick problémát meg sírást (még Teddy előtt). Mack után ő volt a legjobb bent. Zimmer védelmének alapköve ahol mi totál tripla dupla 0-k voltunk mostanság.Teddy, hát remélem mostmár megtaláljuk a QB-t 😀
több mint 12 éve
Hat mar ,hogy a kigyo f@szaba ne orulnenk!? 😀😛Nagyon-nagyon happy a draft! 😀))
koszonjuk!😉
több mint 12 éve
Nagyon jó pick Teddy. Bizonyításképp itt van az interjúm a QB edzőjével, aki nagyon hangsúlyozta milyen jó srác Bridgewater: insidehandoff.com/2014/05/01/the-coachs-view-teddy-bridgewater/

http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
Örültök mi? 😊Behúztátok a draft legjobb irányítóját. Gratula és sok sikert. 😊
több mint 12 éve
Ez eddig szép!
több mint 12 éve
Ugy is Cassel lesz.Ennyiert nem a padra resign.Teddy pedig no.2!Ki tudja!?Tan meg jatszani is fog.😀
több mint 12 éve
Jól van, van QB-nk, és Barr sem tűnik rossz választásnak. Én örülök hogy Manziel-t nem húztuk be, Ponder Cassel és Bridewater kezdheti a versenyfutást a kezdő posztért 😊
több mint 12 éve
Van meg jo Safety?
több mint 12 éve
SPIELMAN !!!pedig twitteren már megjelentek a #firespielman meg a #speilmansucks bejegyzések. Ismét bebizonyította, hogy ért a dolgokhoz, ráadásul a 3. körben is jókat választhatunk (CB és S)
Bazzzz....most mar tenyleg le kell borulnunk elotte!!!
wuhuhuhuuuuuuuu
😀😀😀ZoliZoltán
több mint 12 éve
SPIELMAN !!! Bazzzz....most mar tenyleg le kell borulnunk elotte!!!
wuhuhuhuuuuuuuu
😀😀😀
több mint 12 éve
SKOL!ÜDV A VIKINGS FANOK KÖZÖTT! 😊
Ott az új Culpepper 😊baggio
több mint 12 éve
Így azért már más a leányzó fekvése, ott a Bridgewater pick, haha!😊Teddy + Barr : megint jó kis első kör lett, Barr-t mondjuk 10-15 pickre várták sokan (Lions és Titans is vitte volna), kicsit reach, de a nulla LB-sor mellett egy ilyen kaliberű játékos kellhetett. Sokan azért fintorogtak a Barr pickre mert Tedy-t akarták, hát nesze nekik, itt van Teddy is lol.😊
több mint 12 éve
SKOL!Ott az új Culpepper 😊

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Darren Wolfson @DarrenWolfsonMike Zimmer more than anyone drove the Barr bus. Told he's in love. #vikings
több mint 12 éve
Attól a QB pick a szexi pick. Még ha én is max Teddy-t húztam volna be, bár ő nem túl jó fitt Norv Turner sémájába. A közönség egy QB-t akart, az edzők meg nem. Vmiért nem voltak túl impresszívek a top QB-k, ha még egy letréd után se kellett egyik se.
több mint 12 éve
Hát persze, mert mindenki QB-t szeretne!😊Go Vikings!de nyílt titok volt, hogy nem QB fog jönni az első körben. Nézd meg Manziel csúszik egyre hátrébb, még holnap is lehet hogy elérhető lesz
több mint 12 éve
Alsóbb körökben szerintem tuti jön még valami kicsi, vékony, de baszott gyors és atletikus, coverben jó LB.Anthony Barr,OLB. Most komolyan ő volt a legjobb elerheto??? :-/ZoliZoltánHa 1 kezdő szintű LB-d van, gondolom lépni kell. QB-k ezek szerint nem voltak annyira értékesek a listánkon. Barr - Mauti - Greenway LB sor engem elégedetté tesz. Van egy Hodges + Audey Cole cserepadon is, így már jobban alszok.😊Go Vikings!