Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
En meg SB-t akarok!!! YD
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Kevin Williamssel az új vezetőség megérthetné, hogy neki NTben kéne játszania, mert amikor Allen-Williams-Floyd-Robison 4-es volt fent az eleg jo volt. Persze Alen Williams nem is szerette túl hatékony lehetett 😀 Persze Griffen ha tovább fejlődik es Wilit megtatjuk kozepre olyan nagyon ember nem kell.
De egy jo MLB... Ha 1.korben nem hozunk QB-t akkor én Mosleyt akarom középre 😊
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
biztos lesz pénzügyi mozgástér Allen miatt is. Ha maradna akkor sem ér meg 17 milliot amit most foglal. Illetve vannak még felszabadulásra váró tartalékok. Szóval lehetna FA piacon mozogni egy meghatározó játékosért. Griffent Robisont megtartani. Középre kell egy igazi brutál NT. Akkor a D fal és egy rendberakott secundery mellett feljavulhatna az LB sor teljesitménye is. Védelmet is szinte 3 új emberrel és megfelelő rendszerrel helyre lehet rehet rakni a védelmet.

Az O-ba még ennyi láncszem sem hiányzik. De a Qb választás nagyon nehéz. De egy jó kordinátor sokat segithet.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ezt irtam,hogy CB-t mindenkepp FArol kene hozni.Pont a Rookie CB miatt...
Tobbi draft.(QB,MLB)
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Igazából azon gondolkoztam, hogy a secondaryvel kéne mindenképpen foglalkozni FA-n.
Mert akárhol húzunk CB-t azért egy első évben mindig necces a dolog, főleg, hogy nem .1.körös.
Nézegettem a free agenteket és azért van 1-2 olyan név akik igazán remek upgradek lennének.
Persze lehet sőt sokukat biztosan megtart majd a csapatuk de azért gondoltam bedobálok pár nevet:
Aquib Talib, Tarrel Brown, Sam Shields, Vontae Davis, Corey Graham, Antoine Cason
Hát én bármelyiküknek örülnék 😀 Mondjuk biztos mindnek meglesz az ára, de szerintem érdemes lenne egy jó CB-be fektetni.
És akkor ezután lehetne QB + MLB draftban gondolkodni.
Ha estleg meg Allen-t nem tudnánk maradásra bírni, behúzhatnánk a helyére Michael Bennett-et Seattlben úgyse tud ki teljesedni, mert túl sok a vetélytárs 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ketlem,hogy nem fog mss is latni Manzielben fantaziat...:-/

Carlson allitolag komolyan gondolkozik a visszavonulason...sok volt neki az eddigi agyraszkodas....
Guion is jogos.....
FA-n is lesz azert mozgas biztosan.Marcius vegere okosabbak leszunk.Jo lenne mar az uj HC is! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Igen, viszont a hátrébb levőkből még annyira se.
Ha Carr,Bortles,Manziel trióból valamelyik még bent van el kell vinni. Ha nincs akkor szerintem húzzunk mást vagy menjünk fel, hogy még bent legyen.
Én Manzielben látnék sok fantáziát, de egyébként a jövő évi QB draft talán még erősebb lehet,mint ez.Toca
Ez tetszik ez a resz. 😀

Meglatjuk...ha felmegyunk,annak meg nem kis ara lenne az a bajom.:-/

es nem is aprilisban lesz.... 😕ZoliZoltán
Igen, főleg hogy top5-ben lehet 4-en QB-t húznak. 1/2ért meg sokat kell csengetni. Mondjuk én bízok a Raidersben hogy nem QB-t draftolnak 😊 Manzielben meg hátha nem látnak túl sokan fantűziát 😊

Amivel még szerintem foglalkozni kell az offseasonban
Carlson szerződése, tavaly engedett idén is kéne mert 5 milliós (majd utána 6-6 millás) capje elég sok. Mondjuk jövőre Rudi csak 1,4-et keres csak, de azért 1-2 millát lehetne spórolni.
Illetve Guion 4.5 millát kap úgy hogy kb 5-6. legtöbbet foglalkoztatott D-Line emberünk, 33%ában játszott csak a playeknek ez nem ér 4.5-et. Egy cut-tal 4 millát spórolhatnánk ami azért elég jó lehetne.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Igen, viszont a hátrébb levőkből még annyira se.
Ha Carr,Bortles,Manziel trióból valamelyik még bent van el kell vinni. Ha nincs akkor szerintem húzzunk mást vagy menjünk fel, hogy még bent legyen.
Én Manzielben látnék sok fantáziát, de egyébként a jövő évi QB draft talán még erősebb lehet,mint ez.Toca
Ez tetszik ez a resz. 😀

Meglatjuk...ha felmegyunk,annak meg nem kis ara lenne az a bajom.:-/

es nem is aprilisban lesz.... 😕
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
En most mar Carrt szeretnem! 😀
Most mar tuti,hogy Brett Hundley sem megy draftra!

De pont az jutott eszembe valamelyik nap,hogy mi lenne ha tenyleg az 1. a D lenne amit erositunk!DE,ILB,
CB FA-rol.
Es akkor QB johetne a 2. korben.Talan igy nem lenne akkora nyomas az uj iranyitonkon,hogy nem 1. koros megvalto.stb.Mostanaban nem mindig a Top QB-kbol lesz a nagy franchise iranyito....legalabbis en az ilyen Wilson,Kaep emberkekbol indulok ki. 😀





2000! 8-)ZoliZoltán
Igen, viszont a hátrébb levőkből még annyira se.
Ha Carr,Bortles,Manziel trióból valamelyik még bent van el kell vinni. Ha nincs akkor szerintem húzzunk mást vagy menjünk fel, hogy még bent legyen.
Én Manzielben látnék sok fantáziát, de egyébként a jövő évi QB draft talán még erősebb lehet,mint ez.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
En most mar Carrt szeretnem! 😀
Most mar tuti,hogy Brett Hundley sem megy draftra!

De pont az jutott eszembe valamelyik nap,hogy mi lenne ha tenyleg az 1. a D lenne amit erositunk!DE,ILB,
CB FA-rol.
Es akkor QB johetne a 2. korben.Talan igy nem lenne akkora nyomas az uj iranyitonkon,hogy nem 1. koros megvalto.stb.Mostanaban nem mindig a Top QB-kbol lesz a nagy franchise iranyito....legalabbis en az ilyen Wilson,Kaep emberkekbol indulok ki. 😀





2000! 8-)
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Bár kicsit magam ellen beszélek. Ha esetleg a drafton nem tudunk megfelelő QB-t hozni akkor lehet Schaub papát belehetne vállalni 1 évig Cassel mellett.
Bár ez nálam nagyon ZS terv 😀Toca
Hát ez már tényleg az utolsó lehetőségek egyike. Ha nem hozunk QB-t, akkor legkésőbb jövőre mindenképpen muszáj lesz, akkor pedig tankolni kell (úgyhogy idén szeretném látni a megoldást 😀).
4 olyan QB is van, aki top 10-nek néz ki (Bridgewater, Carr, Bortles, Manziel). Sőt nálam a 2. körben Tajh Boyd is opció lenne (az ő helye mondjuk nagyon képlékeny még).
Szóval én ezt mindenképp idén oldanám meg. Hosszú távra nem tudunk hozni senkit FA piacról.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Bár kicsit magam ellen beszélek. Ha esetleg a drafton nem tudunk megfelelő QB-t hozni akkor lehet Schaub papát belehetne vállalni 1 évig Cassel mellett.
Bár ez nálam nagyon ZS terv 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Mit szolunk a sajtfejekhez?
En meg voltam rola gyozodve,Aronnal behuzzak!!!Kicsit meglepodtem reggel,az az igazsag!ZoliZoltán
Én nem, ez a Frisco jóval erősebb csapat, hát még ha azt vesszük, hogy több embere sérült a Packersnek mint ép. Nagyon jól küzdöttek és Aron prímán játszott, mondjuk a SF olyan blődségeket csinált néha, hogy azt érzem inkább ők hagyták őket meccsben.
Ahogy eredménykövetőben említette valaki Mulamba sántikálva próblja Kaepet szerelni, az a momentum tökéletesen összefoglalta a GB idényét.
Viszont, hogy így is csoport elsők lettek mindent elmond az 1-2-3 év még szárnyaló most inkább szánalmas kis csoportunkról.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mit szolunk a sajtfejekhez?
En meg voltam rola gyozodve,Aronnal behuzzak!!!Kicsit meglepodtem reggel,az az igazsag!
több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Hídvíz, Carr, Bortles simán megér nálam egy top 10 picket. Hundley-ra se mondanék nemet. Manziel is okésnak tűnik. Vannak irányítók bőven, szóval várjuk meg a combine-t és egyéb felmérőket.😊Go Vikings!
Mondjuk elmúlt években divat lett a TOP QB Prospect-ek között, hogy csak a 40 yardot nyomják a Draft Combine-on, mert ők csak ronthatnak a draft pozíciójukon.
És még a Senior Bowl-t sem érzem relevánsnak, mert ott sincs ideje hozzászokni a playbookhoz és az elkapókhoz.
Amúgy az egyéni interjúkra örülnék, ha valahogy lehetne vmennyi belátást nyerni laikusoknak is, mert sztem az nagyobb részben befolyásolja a csapat vezetőséget, mint az egész draft combine (QB-k esetén).

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem tudom mit latnak Cutlerban! 😀
Mit nem vettem eszre? :-p
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Tegyük fel hogy első helyen választunk... Ti kit húznátok? Tudom hogy erre nincs sok esély - minimális azért van - de kíváncsi vagyok ki lenne a legkívánatosabb.vsanyi132
Giga bustot 😀.tüsi91
Arra ott van nektek Cutler a következő 7 évre 😊😛vsanyi132
voooo, 18 milka per év, most láttam csak... Rodgers 1 milkával többet visz haza.😊
Azért nálam inkább +1 milla és Rodgers, mint Cutler. Ezerszer.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Csak arra mutattam rá, hogy 1/8-ra lesz QB bent, aki méltó a top 10 pickre. Na már most, hogy az általam felsorolt kvintettből ki mire viszi, azt senki se tudja előre, de ha a Vikes mégse QB-t húzna, nem lehet majd arra fogni, hogy nem volt már senki, akiből hiányzott egy első kör első felét jelentő potenciál. Mert ahogy mások is írták, benne van a pakliban egy #D játékos érkezése is akár, azért oda is tudnánk k*rva jó játékost húzni top 10-ben. És mondjuk 2/8-at meg dobnánk Cousins-ért, ha kell. Sok-sok szkenárió lehetséges, ezért érdekes minden évben a draft.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Hídvíz, Carr, Bortles simán megér nálam egy top 10 picket. Hundley-ra se mondanék nemet. Manziel is okésnak tűnik. Vannak irányítók bőven, szóval várjuk meg a combine-t és egyéb felmérőket.😊Go Vikings!
Manziel szerintem a top3-at is megéri, nem egy okés csupán. Playmaker QB.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Hídvíz, Carr, Bortles simán megér nálam egy top 10 picket. Hundley-ra se mondanék nemet. Manziel is okésnak tűnik. Vannak irányítók bőven, szóval várjuk meg a combine-t és egyéb felmérőket.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Nem éri meg felmenni 1/1-ért, ahhoz nagyon kétségbeejtő szitu kellene. Még úgy is sokat változnak az esélyek a draftig, 1-2 QB needes csapat ki is száll majd remélhetőleg. Ha név kell, akkor Manzielt szívesen látnám.
Az viszont tuti, hogy ha idén nem oldja meg az irányítókérdést, akkor Spielmannek sem lesz hosszú jövője. Csak okosan Rick 😉

CB kik lesznek FA-k? Esetleg LB-k?ZoliZoltán
 www.spotrac.com/free-agents/nfl/
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Szerintem mindenki Teddyt akarja!

Allen pedig maradjon valahogy...

CB kik lesznek FA-k? Esetleg LB-k?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Akkor megvan mégis miért rúgták ki Frazier-t Elszúrta az 1/1-et, túl sokat nyertünk 😊 Kár hogy idén nincs olyan játékos akiért érdemes áldozni, viszont a legkívánatosabb játékosra még mindig kíváncsi vagyok 😀vsanyi132
Ha ennyire nevet akarsz akkor nálam továbbra is Hídvíz.
De amíg nem látjuk mit tudnak a felmérőkön addig azért passzolnám.
Mondjuk nem értem a Texans mért adná el az 1/1-ét kivétel ha ennyire bízik Keenumban.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Akkor megvan mégis miért rúgták ki Frazier-t Elszúrta az 1/1-et, túl sokat nyertünk 😊 Kár hogy idén nincs olyan játékos akiért érdemes áldozni, viszont a legkívánatosabb játékosra még mindig kíváncsi vagyok 😀

több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
nem ér meg egy irányitó jelölt aki lehet be sem fog válni szinte két évi draftjogot. csak akkor ha egy tuti qb-t kapsz és nincs más hiányod. nekünk több poszton is van. ha az O legnagyobb gondja eza kulcs poszt is. de D nélkül nem lehet nyerni. nekünk pedig ott is kell pár kulcsjátékos még.

szóval én személy szerint nem rizikoznék mindent egy 1/1-ért.