Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Sajnos Ponder nem jött össze. Én még mindig azt mondom nem lett felépítve, aztán idén a védelem is szétesett, így olyan meccseket is buktunk amit szorosan hozni lehetett volna, mert a game winning drive-okat beszoptuk.
Aztán 2-3 meccs után már kijövetelkor kifütyülték otthon a csapata szurkolói. Ez nem egy adrenalin bomba valljuk be.
A többit már ismerjük. Most nem arról beszélek, hogy nem lett egy csúcs irányító, de teljesen elhasalt. Nem százalékoznám ki mennyire az ő hibája ez, de nem hiszem, hogy ez nagyobb részben miatta lett így.
Remélem aki jön újonc ennél sokkal okosabban lesz felépítve, playbook rá alakítva, és a közönség is türelmesebb lesz.Paulus
Hát most jóval okosabb és talpraesettebb edzői kar van. Spielman meg nem szokta 2x ugyanazt a hibát elkövetni.
De én várok meglepő húzásokat idén. Hogy ez feltrade/letrade/LB draft/QB draft lesz-e arra még várni kell 😀

Addig meg go Niners mégis csak jobb érzés úgy befejezni az évet, hogy az NFC bajnok 7 éve nem tud minket elverni 😀
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Sajnos Ponder nem jött össze. Én még mindig azt mondom nem lett felépítve, aztán idén a védelem is szétesett, így olyan meccseket is buktunk amit szorosan hozni lehetett volna, mert a game winning drive-okat beszoptuk.
Aztán 2-3 meccs után már kijövetelkor kifütyülték otthon a csapata szurkolói. Ez nem egy adrenalin bomba valljuk be.
A többit már ismerjük. Most nem arról beszélek, hogy nem lett egy csúcs irányító, de teljesen elhasalt. Nem százalékoznám ki mennyire az ő hibája ez, de nem hiszem, hogy ez nagyobb részben miatta lett így.
Remélem aki jön újonc ennél sokkal okosabban lesz felépítve, playbook rá alakítva, és a közönség is türelmesebb lesz.
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Azert ez suerintem nem csak Musgrave hibaja volt...ZoliZoltán
Ponder bukása? Övé és a QB edzőé. Gyakorlatilag majdnem minden eszközük meg volt. És látszott mikor nagy volt az önbizalmas ment is Pondernek amennyire kellett ( tavaly év vége ).
Viszont olyan szerepbe lett kényszerítve amit nem bírt még.Toca
Bocsi, hogy belevakkantok, de 2-3 meccsről beszélgetünk most. Nem lehet az, hogy az a két-három meccs egy kiszaladt teljesítmény volt POndertől (50% környékén passzolt azokon a meccseken....), de alapban egy mentálisan gyenge, közepes képességű irányító?tüsi91
Ez most megint egy QB felépítés kérdésű dolog. Én úgy vélem, hogy ha valaki mentálisan gyenge akkor nem képes döntő helyzetben ilyen prduktumot. Lehet 2-3 meccs volt viszont mind a 3 a playoffról döntött.
Ponder nem egy elit QB és fejben sem elit ebben egyetértünk. Viszont képességileg több van benne mégha ezt nem is tudta megmutatni.
Szerintem egyszerűen ő nem volt még NFL ready, pláne nem volt képes arra, hogy egy egysíkú gyökér meghatározhatatlan gameplanjét megvalósítsa. Alex Smith pl. tökéletes példa, Pondernek is egy olyan QB edző és HC-OC kéne mint Smith kapott és azt a szintet közel tudná hozni minimum.
Nem azt mondom, hogy egy hihetetlen jó QB lehetett volna ha jobbak a körülmények, de azért ebben az egész szituba amibe került nem feltétlen ő volt a legnagyobb ludas.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Megfelelo stabbal talan lehet belole egy Alex Smith! 😀
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Azert ez suerintem nem csak Musgrave hibaja volt...ZoliZoltán
Ponder bukása? Övé és a QB edzőé. Gyakorlatilag majdnem minden eszközük meg volt. És látszott mikor nagy volt az önbizalmas ment is Pondernek amennyire kellett ( tavaly év vége ).
Viszont olyan szerepbe lett kényszerítve amit nem bírt még.Toca
Bocsi, hogy belevakkantok, de 2-3 meccsről beszélgetünk most. Nem lehet az, hogy az a két-három meccs egy kiszaladt teljesítmény volt POndertől (50% környékén passzolt azokon a meccseken....), de alapban egy mentálisan gyenge, közepes képességű irányító?tüsi91
De, az eddigi teljesítménye alapján szerintem hiba is lenne másként megítélni, valóban közepes teljesítményű, és mentálisan gyenge. Érdekes hogy hol szavaznak neki bizalmat, kíváncsian várom hogy pályára lép-e valamikor más csapatnál és mit fog akkor mutatni. Kiderülhet hogy valójában milyen, nálunk nem működött.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azert ez suerintem nem csak Musgrave hibaja volt...ZoliZoltán
Ponder bukása? Övé és a QB edzőé. Gyakorlatilag majdnem minden eszközük meg volt. És látszott mikor nagy volt az önbizalmas ment is Pondernek amennyire kellett ( tavaly év vége ).
Viszont olyan szerepbe lett kényszerítve amit nem bírt még.Toca
Bocsi, hogy belevakkantok, de 2-3 meccsről beszélgetünk most. Nem lehet az, hogy az a két-három meccs egy kiszaladt teljesítmény volt POndertől (50% környékén passzolt azokon a meccseken....), de alapban egy mentálisan gyenge, közepes képességű irányító?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Azert ez suerintem nem csak Musgrave hibaja volt...ZoliZoltán
Ponder bukása? Övé és a QB edzőé. Gyakorlatilag majdnem minden eszközük meg volt. És látszott mikor nagy volt az önbizalmas ment is Pondernek amennyire kellett ( tavaly év vége ).
Viszont olyan szerepbe lett kényszerítve amit nem bírt még.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azert ez suerintem nem csak Musgrave hibaja volt...
több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
gyaníthatólag a mi offense-ünkben minden újonc Qb megbukott volna nem csak Ponder. Musgrave egy rugalmatlan, ötlettelen, kiszámitható kordinátor volt. Márpedig az O az ő kezeiben volt teljesen.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azta picccs.... o_o
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ez a stadion téma mikor lesz látványos ? 😊ZoliZoltán
például ez azért már eléggé látványos változás:
KmetyG
Az.de konkrétan a tető leszedése érdekel. 😊
meg a falak...stb 😊
kár,hogy nincs belső cam. 😕ZoliZoltán
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez a stadion téma mikor lesz látványos ? 😊ZoliZoltán
például ez azért már eléggé látványos változás:
KmetyG
Az.de konkrétan a tető leszedése érdekel. 😊
meg a falak...stb 😊
kár,hogy nincs belső cam. 😕
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 253 — Vikings fan
Spielman amúgy hihetetlen jó munkát végez, gyakorlatilag mióta 2006-ban elfoglalta a posztját, de mióta 2012-ben GM-ként van jelen egészen különlegesen végzik a munkáját.
Igazából 2006-ba nevezték ki 2007 óta felügyel a draftokra.
2007-ben akik jöttek:1.kör:AP 2.kör: Sidney Rice, 4.kör: Brian Robison ellenpólus 3.kör: Marcus McCauley
2008-ban: 1. és 2db 3. kör elment Allenért , FAIL: 2.körben Tyrel Johnson, viszont 6.kör: John Sullivan emellett Letroy Guion 5.kör és Erin Henderson UDFA is fontos játékosok voltak
2009:1.kör Percy Harvin, 2.kör Phil Loadholt ami nem jött be Jasper Brinkley 4.kör, Asher Allen 3.kör
2010:2.kör Chris Cook és Toby Gerhart , 4.kör Everson Griffen
2011:2. kör Kyle Rudolph FAIL 1.kör Christian Ponder plussz 6.kör Mistray Raymod, Brandon Fusco
Innentől GM is.
2012:1.kör Matt Kalil, Harrison Smith 3.kör Josh Robison 4.Jarius Wright 6.kör Blair Walsh
2013:1.kör Shariff Floyd, Cordarrelle Patterson, Xavier Rhodes (ráadásul Percytől úgy szabadult meg hogy jött helyette egy közel olyan jó, ha nem jobb játékos,de kevésbé bajos játékos, Harvin meg azóta se játszik...)

Azért ha megnézzük ezeket a draftokat láthatjuk, hogy elég jó munkát végez Spiellman sőt.
Első 2 körben nem nagyon hibázik.
Viszont ami viszont problémás lehet, hogy QB-t húzni nem tud 😕
Thigpen, Booty, Webb, Ponder egyik sem váltotta meg a világot, mondjuk Pondernél kényszer helyzet volt, szerintem abból a helyzetből jobb QB-t hozni nem lehetett. Dalton ebben a csapatban semmivel nem lenne jobb mint Ponder, Kaep meg akkor még nem volt NFL ready, ráadásul a mi szisztémánkban nagy eséllyel besült volna.
Most ő választhatott HC-t is, én biztos vagyok benne, hogy most sem hibázott és amennyiben bent lesz még a kiszemleltje 1/8-nál akkor sem fog.
Szerintem nagyon jó szezonok várnak ránk, 2014-re nem felétlen várok nagy dolgokat, de következő években egészen magasra emelkedhetünk egy ilyen stábbal.
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Ez a stadion téma mikor lesz látványos ? 😊ZoliZoltán
például ez azért már eléggé látványos változás:
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Ez a stadion téma mikor lesz látványos ? 😊
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
És egyre izgalmasabb lesz. Napokon belül kicserélődik az edzői stáb, talán csak Priefer marad, bár róla sem nyilatkozott. Akit érdekel, hogy milyen Zimmer edzőként az a Hard Knocks tavalyi évadjában megláthatta, de aki lemaradt róla annak itt egy ingyenes link:  www.free-tv-video-online.me/internet/hard_knocks/season_8.html

A stadion bontás ma kívülről is látványos részhez ér, hiszen ma leeresztik és eltávolítják a Metrodome tetőszerkezetét, így aki még utoljára megakarja tekinteni a jó öreg stadiont, annak itt a link, amin 24/7 -es élő közvetítés van és ráadásul itt a beígért HD stream is:  www.vikings.com/stadium/new-stadium/webcam.html

Külön jót fog tenni a munkának ma, hogy nagy mennyiségű hó esett az éjjel és jelenleg is szállingózik.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
A csoporton belül tudjuk kik a rivális QB-k, így ha valóban az a terv hogy náluk is jobb irányítót szeretnénk akkor talán már a draft tervekről is kaptunk némi információt. Persze az kérdés hogy van-e olyan jelölt a drafton aki ennek a kritériumnak megfelelhet - persze nem a rookie évében - de egyre izgalmasabb ez az offseason. 😊 Skol!

több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Végtelenül szimpatikus ember és érződött a szavaiból, hogy már nagyon várt egy ilyen lehetőségre, hogy megmutathassa mit tud.
Az pedig különösen kedves volt, ahogy bemutatta magát: nagyon hasonló környezetben nevelkedett, mint Minnesota, NFC North focin nőtt fel és ugyanúgy szeret horgászni és vadászni, mint a minnesotaiak. Szeretem ha a sajtótájékoztatós kötelező körökön és minimális szakmán túl ilyenek is vannak. Azt hiszem nagyon gyorsan otthonra lel a városban.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Ja, feleségéről kérdezni évek után elég baromság volt... főleg, hogy végre rendeződik Zimmer élete, van új kapcsolata is... Sose értettem az ilyeneket, annyi mindent tudtam volna kérdezni a CSAPATTAL és a szakmával kapcsolatban, erre ilyen bulvárjellegű, oda nem illő blődség...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sajtotajekoztato alapjan nagyon szimpatikus Zimmer!Celtudatos ,eros kezu edzonek tunik,igy elsore!
A mondata,ami mindenkit sokkolt(engem is😀),miszerint nekunk lesz a legjobb QB-nk a divizioban...hat vajon kire gondolt???

Felesegerol kerdezte az a barom...normalis az ilyen???

GO VIKINGS !!!
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Sztem Cassel marad csere/mentor-nak, jön egy ifjonc a draftról, meg egy 3. QB akit Norv jól ismer/kedvel korábbról, és egyelőre ebből fogunk főzni kövi szezonban. Pondernek sok sikert - máshol. Freeman meg örülhet, ha nem jut JaMarcus Russell sorsára, de nálunk aligha kap újabb lehetőséget.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Vicc nélkül, valahogy szerintem Washingtonban én adnék neki még egy esélyt, jó backup lenne ott.vsanyi132
Én is szívesen adnék neki esélyt bárhol, ami nem nálunk van 😀
De persze értem mit mondasz, megérdemli még, hogy valahol megküzdhessen a posztért. Nekünk sem lennének ennyire keserű tapasztalataink vele, ha az edzői stáb megfelelően tudja használni. Benne voltak Ponder leépítésében, vagy inkább fel nem építésében.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nos, én elkezdtem bízni 😊 Számomra nem várt érettséget mutatott a vezetőség a HC és az OC DC posztok betöltésénél, ha nincs az a fiaskó Freeman-nel azt is mondanám hogy ott folytatták ahol a drafton abbahagyták. Szóval eddig jó munkát végeztek, és azt hiszem pontosan tudják hogy a QB kérdéssel ezt nem szabad elrontani. Kell egy nyerő ember, és az ő dolguk hogy ezt megszerezzék. Istenkáromlásnak hangzik tudom, de egy Ponder - Cousins cserét el tudnék képzelni, na úgy hogy Ponder-rel együtt adunk egy zacskó mogyorót is hogy ár-érték arányban közelítsen 😊 Vicc nélkül, valahogy szerintem Washingtonban én adnék neki még egy esélyt, jó backup lenne ott. Ha drafton elérhető lesz valamelyik általatok már megkívánt QB akkor nyilván behúzzuk, remélhetően a reális áron. Mondom, én már a " ...bízva bízzál"-nál járok, a küzdés letudva 😊 SKOL!

több mint 10 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
az a baj túl könnyen le tud a közönség mondani egy egy játékosról csak mert nem top formát hoz egyből az NFL-ben. Ez QB poszton a legnehezebb. Egy karrier itt igen könnyen rámehet erre. Akár egy most húzott újoncé is akkor pedig idEn nem egy 1/12-t bukunk be. De majd meglátjuk hogy okoskodnak az új edzök és a vezetőség.
több mint 10 éve
Vito Minnesota Vikings LSU Tigers 619 — Purple People Eaters
Azert egy Menziel,Cousins,Cassel komoly lenne.😀)ZoliZoltán
Én úgy mondanám, hogy felesleges lenne és nem is lesz ilyen. Ha áldozunk picket Cousinsért, akkor nem húzunk QB-t az első körben, hanem a védelmet turbózzuk. Ha pedig QB-t húzunk, akkor nem kell a washingtoni.
Én személy szerint egy 3. körös picknél nem is adnék többet a Redskins-nek, de gondolom ez kevés is lenne. Én sem látom Cousins-ban a hosszútávú megoldást. A félmegoldásokat és újabb kérdéseket irányító poszton pedig már kicsit unom.