Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Bakker Jared Allen -> Bears...
Mehetett volna legalább divízión kívülre...

M. Vikings
Always open!
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Meg ala sem irt??? 😮
Azta....hat mi van ezzel az emberrel???

(kozben olvasom,hogy tobb penzt akar...es nem tetszik neki,hogy rotacioban fog jatszani....)
Ez mar szanalom kategoria!
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Tényleg nekünk lehet vmi komp pick Allen ügyben?ZoliZoltán
Ahhoz előbb lekellene szerződnie valahova. S nem csak ettől függ, hanem, hogy hányan érkeztek és távoztak milyen szerződést kaptak és hogy teljesítettek.

Allenért meg max 2015-ben kaphattok valamit.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Sajnos szerintem is az lesz.... 😕

----

Vlad Ducasse ,OL, Jets -> Vikings 1 évre


----

Tényleg nekünk lehet vmi komp pick Allen ügyben?
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Nekem is tetszene, de szerintem Mack és HaHa is kimegy hamarabb. Talán RB-t is elég lenne később hozni.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azért ezt most azonnal aláírnám;

1.kör

8. Minnesota Vikings: Khalil Mack, OLB (Buffalo)

Megfelelő irányító híján a Vikings szeme is a legjobb elérhető játékos felé fordul, érdekes lesz, hogy Mike Zimmer mit hoz ki Mackből.

2.kör

8. Minnesota Vikings: Hasean Clinton-Dix, S (Alabama)

Harrison Smithen kívül nincs kezdőszintű safety a keretben.

3.kör

8. Minnesota Vikings: Jeremy Hill, RB (LSU)

Adrian Peterson véleményem szerint már leszálló ágban van, a cseréje Toby Gerhart pedig Jacksonville-be igazolt, így feltétlen kell egy futó a Vikingsnak.

32. Minnesota Vikings (from Seattle): Zach Mettenberger, QB (LSU)

Egy Norv Turneréhez eléggé hasonló sémában elég szép idényt futott az egyetemen, egy próbát feltétlen megér.

(bowl.hu Mock)
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 bowl.hu/forum/nflncaa_-_divizioforumok/nfc_north_csevego
Írtam ide egy kis elemzést, lehet jönni vitatkozni. 😊

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Allen a Seahawské. kiváncsi vagyok mennyiért.
DE attól függetlenül hogy az első évemben megkedveltem nagy csalódás hogy a pénz ennyire fontos lett neki, (ezzel remélem nem bántok meg senkit) de remélem nagyon keveset kapott és így próul járt anyagilagPyrrus
Ha jól tudom még nincs aláírt szerződés, így csak rajta múlik hogyan dönt, elfogadja-e a Seahawks ajánlatát. Érdekes dolog ez a pénz kérdés, én meg tudom érteni hogy csak akkor akar játszani ha SB esélyt lát és a pénz is annyi amennyiért hajlandó még odatenni magát. Nem fiatal már, extra teljesítményért extra munkára van szükség, és ennek kéri meg az árát. Ha úgy dönt játszani fog majd meglátjuk, én nem lennék ott az ellenfél soraiban 😊vsanyi132
Az mi lenne, popcornt is árul majd meccs közben, vagy a proshopban lesz részmunkaidős? 😊undisputedly
Pénzért most már bármelyiket kinézem belőle....
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Egy pass-rushert azért én még húznék drafton, mert Griffen és Robison kevés lesz.gyalu
Főleg, hogy nickel/egyértelmű passz elleni felállásban Griffen középről is szokott indulnihelmet
Na ez most Wooton lesz.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Allen a Seahawské. kiváncsi vagyok mennyiért.
DE attól függetlenül hogy az első évemben megkedveltem nagy csalódás hogy a pénz ennyire fontos lett neki, (ezzel remélem nem bántok meg senkit) de remélem nagyon keveset kapott és így próul járt anyagilagPyrrus
Ha jól tudom még nincs aláírt szerződés, így csak rajta múlik hogyan dönt, elfogadja-e a Seahawks ajánlatát. Érdekes dolog ez a pénz kérdés, én meg tudom érteni hogy csak akkor akar játszani ha SB esélyt lát és a pénz is annyi amennyiért hajlandó még odatenni magát. Nem fiatal már, extra teljesítményért extra munkára van szükség, és ennek kéri meg az árát. Ha úgy dönt játszani fog majd meglátjuk, én nem lennék ott az ellenfél soraiban 😊vsanyi132
Az mi lenne, popcornt is árul majd meccs közben, vagy a proshopban lesz részmunkaidős? 😊
több mint 10 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Egy pass-rushert azért én még húznék drafton, mert Griffen és Robison kevés lesz.gyalu
Főleg, hogy nickel/egyértelmű passz elleni felállásban Griffen középről is szokott indulni
több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Allen a Seahawské. kiváncsi vagyok mennyiért.
DE attól függetlenül hogy az első évemben megkedveltem nagy csalódás hogy a pénz ennyire fontos lett neki, (ezzel remélem nem bántok meg senkit) de remélem nagyon keveset kapott és így próul járt anyagilagPyrrus
Ha jól tudom még nincs aláírt szerződés, így csak rajta múlik hogyan dönt, elfogadja-e a Seahawks ajánlatát. Érdekes dolog ez a pénz kérdés, én meg tudom érteni hogy csak akkor akar játszani ha SB esélyt lát és a pénz is annyi amennyiért hajlandó még odatenni magát. Nem fiatal már, extra teljesítményért extra munkára van szükség, és ennek kéri meg az árát. Ha úgy dönt játszani fog majd meglátjuk, én nem lennék ott az ellenfél soraiban 😊vsanyi132
Ebben teljesen igazad van! 😀
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Allen a Seahawské. kiváncsi vagyok mennyiért.
DE attól függetlenül hogy az első évemben megkedveltem nagy csalódás hogy a pénz ennyire fontos lett neki, (ezzel remélem nem bántok meg senkit) de remélem nagyon keveset kapott és így próul járt anyagilagPyrrus
Ha jól tudom még nincs aláírt szerződés, így csak rajta múlik hogyan dönt, elfogadja-e a Seahawks ajánlatát. Érdekes dolog ez a pénz kérdés, én meg tudom érteni hogy csak akkor akar játszani ha SB esélyt lát és a pénz is annyi amennyiért hajlandó még odatenni magát. Nem fiatal már, extra teljesítményért extra munkára van szükség, és ennek kéri meg az árát. Ha úgy dönt játszani fog majd meglátjuk, én nem lennék ott az ellenfél soraiban 😊

több mint 10 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 665
Allen a Seahawské. kiváncsi vagyok mennyiért.
DE attól függetlenül hogy az első évemben megkedveltem nagy csalódás hogy a pénz ennyire fontos lett neki, (ezzel remélem nem bántok meg senkit) de remélem nagyon keveset kapott és így próul járt anyagilag
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Én kedvelem Wootton játékát, a futás ellen jók leszünk. Egy pass-rushert azért én még húznék drafton, mert Griffen és Robison kevés lesz.

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Wootton ,DE-DT 1 evre alairt!!! "Favre gyilkos" 😕

Kevin Willy nem jon vissza!
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Allen miért jönne vissza? Nálunk megvan a kezdő DL, ráadásul egy fiatal (kivéve B-Rob), vérszagra beinduló kvartett, akik igen jók lehetnek együtt. Már csak backup kell mögéjük, Allen meg arra luxus, és nem is vállalná. Ez a Tom Johnson pont arra jó, amiért hozzák, backupnak, ha kell felmegy míg a kezdő pihen. Nem fog lármázni, nem akar még több játékidőt, hanem csak teszi a dolgát miközben keveset kér, és tisztán tartja a vackát. Fred Evans is ezért maradt, backupnak, aki ráadásul még elég jól játszik, ha fel kell mennie a pályára. Még lesz 1-2 ilyen igazolásunk, szóval nem kell betojni.
Egy nevesebb FA-n kívül pont ilyen játékosokra számítottam, báér dunsztom sincs, ki lmaradt még FA-n akiért némi helyet akartunk csinálni... Bár csak kevin Williams lenne az, és akkor tényleg kurva jó DL lenne jövőre.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az igaz,hogy csak a wikibol tudok informalodni de nincsenek tul nagy statjai....ettol meg persze barmi lehet belole...de ketlem. 😀

Annak mi ertelme?(hogy falnak mesz) XD YD


Ezert irtam valamelyik nap,hogy meg a vegen inkabv marad itt es elfogadja a 4-5 misit! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Azt vági😀 de ez a pali tök nem erősítés....

Allen meg akkor végre Cowboykodhat! 😀ZoliZoltán
Melton ment Boysba, Allen mégsem megy oda.
Honnan tudod, hogy nem erősítés? NYilván lát benne Zimmer valamit megnézzük, ha nem lesz jó kirakjuk.
De ha következő kb 30-40-50 igazolásnál akiket tesztelünk beírod, hogy ennek mi értelme én falnak megyek 😛 😀
Amúgy Allen elég hülye Broncosnál nem fogadta el az évi 10 misit, most kb a Seahawks érdeklődik de ott 4-5 nél többet tuti nem kap.
Még a végén marad? 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Azt vági😀 de ez a pali tök nem erősítés....

Allen meg akkor végre Cowboykodhat! 😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Tom Johnson, DT 1 evre alairt!

Ezt sem nagyon ertem....minek?ZoliZoltán
Szerinted mért szerződtet bárki játékost? 😀

Allen meg Boysba megy mert a pénz a fontos neki nem a gyűrű, mert ha az lenne neli fontos nem hagy itt minket 😊
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Tom Johnson, DT 1 evre alairt!

Ezt sem nagyon ertem....minek?
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Mara mar ugye tudjuk,hogy a boyst is baszhatja....mehet a hawkshoz 3 millaert! XD YD

Lehet,hogy akkor Meltonnak csinaltuk volna a penzt?!:-/
több mint 10 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Röhögnék ha Allen visszajönne!!!😊@)ZoliZoltán
16 millió van a fizetési sapka alatt. Peterson szerződésén kívül nincs igazán kiét még leredukálni, ráadásul Allen ezt a 16 milliót 100%, hogy kérné éves szinten, így értelmetlen is lenne a visszahozatala. Szerintem évi 3 millió-ért nem vállalná itt. Ma volt viziten a Cowboys-nál, de nem döntött még. Azt ugyan nem tudni, hogy mit ígértek neki ott, de azt mondta, hogy hazamegy s mérlegeli a lehetőségeket. Ráadásul a felesége véleményét is kikéri. A Seattle és a Dallas között fog választani, ha választ. E két csapaton kívül nem is kapott ajánlatot, kapott volna, ha nem lenne ennyire pénzéhes. Véleményem szerint a Cowboys-t fogja választani.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Röhögnék ha Allen visszajönne!!!😊@)