Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem hiszem,hogy meg barki is jonni fog.

Guion meg sajtfeju lett!
több mint 10 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
OL: Kalil, C. Johnson (Baca), Sullivan (Berger), ??? (Fusco), Loadholt
Go Vikings!
Fusco tavaly bottom 10-es, idén viszont top 10-es guard volt PFF-nél, Ők simán kezdőbe jósolják:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/02/13/projected-lineups-minnesota-vikings/Rataxes
Bacának is lesz lövése a kezdőre, azért Csárli nem olyan nagy ász.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Nah, Greenway, Sanford és Felton is belement szerződésmódosításba, aminek hála több garantált lóvéjuk lesz, viszont kevesebbet visznek el a cap-ből... Gondolom azért van ez, mert a héten még érkezik egy nagyobb név és lehet még egy szabadügynök.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
OL: Kalil, C. Johnson (Baca), Sullivan (Berger), ??? (Fusco), Loadholt
Go Vikings!
Fusco tavaly bottom 10-es, idén viszont top 10-es guard volt PFF-nél, Ők simán kezdőbe jósolják:
 www.profootballfocus.com/blog/2014/02/13/projected-lineups-minnesota-vikings/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 walterfootball.com/draft2014.php

ez de durva lenne ha lecsúszna nekünk! 😊

ZoliZoltán
ez elég elmeroggyantsutianap
tetszik a szóhasználat! 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
 walterfootball.com/draft2014.php

ez de durva lenne ha lecsúszna nekünk! 😊

ZoliZoltán
ez elég elmeroggyant


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
 walterfootball.com/draft2014.php

ez de durva lenne ha lecsúszna nekünk! 😊

 www.arrowheadpride.com/2014/3/13/5504010/the-2014-star-wars-nfl-mock-draft

esetleg Vader ??? 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Draftok mostanaban eleg jol sulnek el,szoval valoban jok leszunk!
Mar iden nyerjuk a csoportot! 😀 :-P
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
QB: Cassel, ???
OL: Kalil, C. Johnson (Baca), Sullivan (Berger), ??? (Fusco), Loadholt
FB: Felton, Zach Line?
RB: AP, ???, Asiata
TE: Rudi, Ellison
WR: Jennings, Patterson, J. Wright, Simpson, Joe Webb

offense oldalon sok elem megvan, kell egy ifjonc QB, egy backup RB, egy jó guard meg egy csere tackle

DL: Robison, Joseph (Fred Evans), Floyd, Griffen
LB: ??? (Hodges), ??? (Brinkley, Mauti), Greenway (Audie Cole)
CB: Rhodes (Prater), Cox (Robinson), Munnerlyn (Sherels)
FS: Harrison Smith (Raymond, Blanton)
SS: Sanford (Sendejo)

defense oldalon kell 2 kezdő LB, és a DL-be pár csere

Egy jó draft kell, és nem leszünk ám olyan rosszak.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Majd meglátjuk! :p

Egyébként mennnyi pénzünk van még a capben?ZoliZoltán
Reggel néztem, de elfelejtettem és lusta vagyok visszakeresni, szóval kb 14-16 asszem 😀
Charlie maradt G-ben aminek nagyon örülök.
Már csak a a QB és a belső LB poszt megoldatlan, szerintem meg is van mit húzunk a első két körben.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Majd meglátjuk! :p

Egyébként mennnyi pénzünk van még a capben?
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Cook 1 evre a 9erse! XD😀ZoliZoltán
Simán lehet, hogy ott játékost faragnak belőle.
Az utóbbi évek gyengébben teljesítő játékosai számomra is nagy kérdések Bishop / Cook / Robinson de még Sherels / Sanfordot is ide tenném. Bár az OC és az Offense gyengesége volt magával ragadóbb, szerintem idén látszani fog amit mondtam, hogy Alan Williams ki****t szar DC volt 😀Toca
Nem fogom hiányolni, de én is megnézem majd a statjait egy év múlva. Csak jobb lehet mint a tavalyi, hacsak ki nem vágják szezon előtt vagy közben mert nála benne van a fegyelmezetlenség bőven.

több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Cook 1 evre a 9erse! XD😀ZoliZoltán
Simán lehet, hogy ott játékost faragnak belőle.
Az utóbbi évek gyengébben teljesítő játékosai számomra is nagy kérdések Bishop / Cook / Robinson de még Sherels / Sanfordot is ide tenném. Bár az OC és az Offense gyengesége volt magával ragadóbb, szerintem idén látszani fog amit mondtam, hogy Alan Williams ki****t szar DC volt 😀
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Cook 1 evre a 9erse! XD😀
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Eddig egyértelműen a defense erősítése történt, nem is csoda, mindhárom csoportellenfél kifejezetten passz orientált támadójátékkal bír, ha akarunk ellenük valamit kezdeni kell a jó secondary. Nem bánom ha idén a draft-ot is beáldozzuk erre a célra, ha az O-line kap egy kis erősítést és pottyan még egy elfogadható QB az offense hozhat egy közepes évet, hogy aztán őket erősítsük meg.

Kicsit türelmetlen voltam eddig, de nem bánom hogy a nagy nevek távol maradtak, és a távozók miatt is kezdek megbékélni. Tényleg új alapokon épülget az új csapat, idő kell és türelem. Jó lesz ez már a következő szezonban is, izgalmas meccsek jönnek. Csak jönnének már 😊 Skol!vsanyi132
Nálunk a liga legjobb RB-je akit végre egy olyan OC kezel aki alatt elég király RB számok születtek. Van két igen erős WRunk (Patterson es Jeenings), egy kiraly TE-nk. Emellett meg jo szamokat hozo perc embereink. Ide a QB-n es esetleg Fusco helyen kivul nem nagyon kell erosites max fejben.Toca
Szerintetek mennyi az esélye egy feltradenek a drafton QB-ért? Mennyire örülnétek neki? És melyik QB-nak a leginkább?Foldesi26
Ha felmegyünk tuti QBért, de az eddigi FA-ból nem úgy tűnik hogy megtesszük. Ahol vagyunk még lesz bent olyan játékos aki kell nekünk QB/LB. Zimmer előző csapatánál is hátsóbb körös QB volt.
Szerintem inkább bízunk abba, hogy valaki lecsúszik, ha meg nem akkor elviszük valamelyik LB-t
több mint 10 éve
Foldesi26 New England Patriots 317
Eddig egyértelműen a defense erősítése történt, nem is csoda, mindhárom csoportellenfél kifejezetten passz orientált támadójátékkal bír, ha akarunk ellenük valamit kezdeni kell a jó secondary. Nem bánom ha idén a draft-ot is beáldozzuk erre a célra, ha az O-line kap egy kis erősítést és pottyan még egy elfogadható QB az offense hozhat egy közepes évet, hogy aztán őket erősítsük meg.

Kicsit türelmetlen voltam eddig, de nem bánom hogy a nagy nevek távol maradtak, és a távozók miatt is kezdek megbékélni. Tényleg új alapokon épülget az új csapat, idő kell és türelem. Jó lesz ez már a következő szezonban is, izgalmas meccsek jönnek. Csak jönnének már 😊 Skol!vsanyi132
Nálunk a liga legjobb RB-je akit végre egy olyan OC kezel aki alatt elég király RB számok születtek. Van két igen erős WRunk (Patterson es Jeenings), egy kiraly TE-nk. Emellett meg jo szamokat hozo perc embereink. Ide a QB-n es esetleg Fusco helyen kivul nem nagyon kell erosites max fejben.Toca
Szerintetek mennyi az esélye egy feltradenek a drafton QB-ért? Mennyire örülnétek neki? És melyik QB-nak a leginkább?
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 19 242 — Vikings fan
Eddig egyértelműen a defense erősítése történt, nem is csoda, mindhárom csoportellenfél kifejezetten passz orientált támadójátékkal bír, ha akarunk ellenük valamit kezdeni kell a jó secondary. Nem bánom ha idén a draft-ot is beáldozzuk erre a célra, ha az O-line kap egy kis erősítést és pottyan még egy elfogadható QB az offense hozhat egy közepes évet, hogy aztán őket erősítsük meg.

Kicsit türelmetlen voltam eddig, de nem bánom hogy a nagy nevek távol maradtak, és a távozók miatt is kezdek megbékélni. Tényleg új alapokon épülget az új csapat, idő kell és türelem. Jó lesz ez már a következő szezonban is, izgalmas meccsek jönnek. Csak jönnének már 😊 Skol!vsanyi132
Nálunk a liga legjobb RB-je akit végre egy olyan OC kezel aki alatt elég király RB számok születtek. Van két igen erős WRunk (Patterson es Jeenings), egy kiraly TE-nk. Emellett meg jo szamokat hozo perc embereink. Ide a QB-n es esetleg Fusco helyen kivul nem nagyon kell erosites max fejben.
több mint 10 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Eddig egyértelműen a defense erősítése történt, nem is csoda, mindhárom csoportellenfél kifejezetten passz orientált támadójátékkal bír, ha akarunk ellenük valamit kezdeni kell a jó secondary. Nem bánom ha idén a draft-ot is beáldozzuk erre a célra, ha az O-line kap egy kis erősítést és pottyan még egy elfogadható QB az offense hozhat egy közepes évet, hogy aztán őket erősítsük meg.

Kicsit türelmetlen voltam eddig, de nem bánom hogy a nagy nevek távol maradtak, és a távozók miatt is kezdek megbékélni. Tényleg új alapokon épülget az új csapat, idő kell és türelem. Jó lesz ez már a következő szezonban is, izgalmas meccsek jönnek. Csak jönnének már 😊 Skol!

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Közben el is felejtettük,hogy Sprolesünk már nem lesz! :p
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Derek Cox is 1 evre!O sem olyan rossz am....

ZoliZoltán
A Jacksonvilleben jó volt, de a Chargersben... Mondjuk vélhetően olcsón jött, max nem jön be, veszteni való nincs.tüsi91
Derek nem lenne rossz, de van 2 nagy probléma vele:
1. Sérülékeny.
2. Ha hibázik (ami azért előfordul vele), hajlamos túl gondolni a dolgot, és akkor bizonytalanná válhat/lefagy.
Azért drukkolok neki, hogy Zimmerék felélesszék a pályafutását.
több mint 10 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Munnerlyn az új Winfield.😊 Nagyon kellett, ahogy már írva volt, nickel CB nagyon nagy gáz volt nálunk, és a Kapitány ott brutál jó. Cox is jól jön. Rhodes-Cox-Munnerlyn trió már elfogadható, és cseréknek ott van Prater, Robinson és Sherels. Nem elit, de alakul. Még draftrolt egy ifjonc, és a secondary kész is van.

Jöhet az LB sor upgrade!!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 10 éve
gyalu Minnesota Vikings 314
Szerintem Captain kurva nagy upgrade, tekintve, hogy Josh Robinson/Sherels volt eddig a nickel. Nagyon örülök, hogy idejött, de még közel sem kész a védelem, front7-t kell még bőven építeni, na meg kell egy nagybarab CB (draftról) még és a sec egész jó lesz.

sz: hüölye vagyok, Cox ki is ment a fejemből. Ő azért elég nagy, ha visszatér a régi formája, nagyot nyerhetünk vele is

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Derek Cox is 1 evre!O sem olyan rossz am....

ZoliZoltán
A Jacksonvilleben jó volt, de a Chargersben... Mondjuk vélhetően olcsón jött, max nem jön be, veszteni való nincs.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Jo hat! 😀 Oromkodes! 😀
(mondjuk a panthers topikban annyit lattam,hogy nem annyira jo ,mint amilyen szerzodest kapott tolunk...annyit nem ert volna nekik...)

Derek Cox is 1 evre!O sem olyan rossz am....

Egyebkent meg Cookrol tobb szo esett,mint Josephrol...O milyen DT???
Azt tudom ,hogy kedvenc NT-je Pat Williams! 8-) 😀
több mint 10 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Captain Munnerlyn (ex-Panthers) CB 3 évre aláírt hozzánk. Örülök neki, eddig szerintem jó emberek jöttek.