NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Nemsokára végre elérünk a drafthoz. Csak. hogy felpörgessem kicsit magunkat lenne egy kérdésem.
Konkrét játékostól eltekintve, ti milyen posztokat látnátok sorrendben, a legszívesebben az első négy húzásból?

Nálam MLB-WR-DT-CB lenne a sorrend, amit persze konkrét draftszituációk befolyásolhatnak.
Nem tippversenyként kéretik kezelni, csak pusztán kívánságfelmérésként.Paulus
Ha jól emlékszem a hivatalos álláspont az idén, hogy nem poszt szerint draftolunk, hanem a különböző játékosok között van felállítva priorítás, és az a kérdés, hogy ki marad bent. Gyanús, hogy a fent említett 4 poszt közül ILB-ből fog kimenni előttünk a legkevesebb, szóval az az 1., WR-t muszáj lesz húznunk, mert az volt a leggyengébb egység idén, még Percy-vel együtt is. Aztán CB kelleni fog, mert Smith nem fogja bírni szusszal, és végül DT.
Szóval: ILB-WR-CB-DT

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Kedves NFL rajongók!

Az NFL.com jóvoltából ingyen és bérmentve lehet megtekinteni a 2013-as DRAFT mindhárom körét, élőben és HD minőségben az NFL.com oldalán. Megnéztem, már ma is lehet nézni az NFL NETWORK adását élőben.

Semmi mást nem kell tenni, mint az nfl.com account-oddal belépni vagy esetleg regisztrálni és már nézheted is az adást.

Ráadásul bármelyik mérkőzését teljes egészében vissza lehet nézni a 2009-es szezonig visszamenőleg!!

Jó szórakozást!
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nemsokára végre elérünk a drafthoz. Csak. hogy felpörgessem kicsit magunkat lenne egy kérdésem.
Konkrét játékostól eltekintve, ti milyen posztokat látnátok sorrendben, a legszívesebben az első négy húzásból?

Nálam MLB-WR-DT-CB lenne a sorrend, amit persze konkrét draftszituációk befolyásolhatnak.
Nem tippversenyként kéretik kezelni, csak pusztán kívánságfelmérésként.Paulus
hasznos játékosokra van szükség, és valahogy úgy vagyok ezzel mint a mondással, miszerint nem lehet minden lukat betömni, de törekedni kell rá..... szóval akár ez a négyes is szóba jöhet, a lényeg hogy ne pazaroljunk egy picket sem és csak okosan 😊 Skol Vikes!

több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nemsokára végre elérünk a drafthoz. Csak. hogy felpörgessem kicsit magunkat lenne egy kérdésem.
Konkrét játékostól eltekintve, ti milyen posztokat látnátok sorrendben, a legszívesebben az első négy húzásból?

Nálam MLB-WR-DT-CB lenne a sorrend, amit persze konkrét draftszituációk befolyásolhatnak.
Nem tippversenyként kéretik kezelni, csak pusztán kívánságfelmérésként.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
szerintem 1-1 lesz az...
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
Jó lenne nem 0-2-vel startolni...Go Vikings!
Lionst odavissza kell püfölni. Igazából a Bearst is kéne 😀
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Jó lenne nem 0-2-vel startolni...

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nagyon kemény.....pfffuh.


majd minden SB esélyest elverünk idén!Jó lesz az! 😀
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 267 — Vikings fan
Itt a menetrendünk:
1 SEP 8 12:00PM AT LIONS
2 SEP 15 12:00PM AT BEARS
3 SEP 22 12:00PM * BROWNS
4 SEP 29 12:00PM * STEELERS
5 BYE
6 OCT 13 12:00PM PANTHERS
7 OCT 21 7:40PM AT GIANTS
8 OCT 27 7:30PM PACKERS
9 NOV 3 12:00PM AT COWBOYS
10 NOV 7 7:25PM REDSKINS
11 NOV 17 3:25PMAT SEAHAWKS
12 NOV 24 12:00PM AT PACKERS
13 DEC 1 12:00PM BEARS
14 DEC 8 12:00PM AT RAVENS
15 DEC 15 12:00PM EAGLES
16 DEC 22 12:00PM AT BENGALS
17 DEC 29 12:00PM LIONS
Hát lehetne jobb is de ez van. 😀
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Még 1 hét...
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Értékelendő lépés tőle, kár, hogy ezzel a húzással sem sikerült Winfieldet megtartani. Ha csak más terv nincs, így csak a cap space-t tudta a növelni a csapat.
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Átstrukturálták Kevin Williams szerződését, 2.5 millió dollárnyi capspace-t nyertünk ezzel, viszont jövő nyáron FA lesz.

 www.1500espn.com/sportswire/Source_Vikings_renegotiate_Kevin_Williams_deal_saving_25M_on_cap041613
több mint 11 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Nem egészen értem miért gond, hogy kipróbálják Webb-et WR.ként? Még mindig nem arról beszélünk, hogy ő lehet a no2 vagy no1 elkapónk, hanem arról, hogy keresik azt, miképpen lehet kihasználni az adottságait. el tudom képzelni, hogy nem tud jól útvonalat futni és elszakadni, esetleg nem húzza le a fly-t, de ha screen passzal 2&5-re oda lehet neki dobni a labdát és kap blokkot, abból könnyen vehet fel yardokat, illetve egy két kereszt mozgásos motien-nel, és futással is keverhet nem kis galibát, és még mindig ott vannak a feldobott labdák, ahol nem elsősorban a kézügyesség dönti el a az elkapást. Szóval nem feltétlen csak a játékoson múlik, hogy megtalálják egy csapatban a helyét vagy sem.
Ha pedig nem válik be sehogy, akkor letöltötte a szerződését és nem kell vele hosszabbítani. Egyenlőre nyugodtan odafér, hogy próbálkozzunk vele.Paulus
Egyáltalán nem gond hogy próbálkozunk, hiszen nincs ezzel semmi vesztenivalónk, csak annyit írtam, hogy én személy szerint nem hiszek benne. Aztán hidd el, én fogok a legjobban örülni ha esetleg bejön a dolog, és hasznára lesz a csapatnak elkapóként 😊helmet
Lényeg a pozitív hozzáállás....ZoliZoltán
azt sem kell elfelejteni hogy a playbook-ot is mint ex QB-nak nagyon kell ismernie, látnia kell a pályán és - bár nem volt az erőssége, de nyilván nem teljesen képtelen rá - akár trükkös játékban passzra is használhatjuk. Én látok benne lehetőséget, remélem élni is tud vele, és nemcsak ő, hanem valóban a csapat, az edzők is sokat tehetnek érte.

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Nem egészen értem miért gond, hogy kipróbálják Webb-et WR.ként? Még mindig nem arról beszélünk, hogy ő lehet a no2 vagy no1 elkapónk, hanem arról, hogy keresik azt, miképpen lehet kihasználni az adottságait. el tudom képzelni, hogy nem tud jól útvonalat futni és elszakadni, esetleg nem húzza le a fly-t, de ha screen passzal 2&5-re oda lehet neki dobni a labdát és kap blokkot, abból könnyen vehet fel yardokat, illetve egy két kereszt mozgásos motien-nel, és futással is keverhet nem kis galibát, és még mindig ott vannak a feldobott labdák, ahol nem elsősorban a kézügyesség dönti el a az elkapást. Szóval nem feltétlen csak a játékoson múlik, hogy megtalálják egy csapatban a helyét vagy sem.
Ha pedig nem válik be sehogy, akkor letöltötte a szerződését és nem kell vele hosszabbítani. Egyenlőre nyugodtan odafér, hogy próbálkozzunk vele.Paulus
Egyáltalán nem gond hogy próbálkozunk, hiszen nincs ezzel semmi vesztenivalónk, csak annyit írtam, hogy én személy szerint nem hiszek benne. Aztán hidd el, én fogok a legjobban örülni ha esetleg bejön a dolog, és hasznára lesz a csapatnak elkapóként 😊helmet
Lényeg a pozitív hozzáállás....
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Nem egészen értem miért gond, hogy kipróbálják Webb-et WR.ként? Még mindig nem arról beszélünk, hogy ő lehet a no2 vagy no1 elkapónk, hanem arról, hogy keresik azt, miképpen lehet kihasználni az adottságait. el tudom képzelni, hogy nem tud jól útvonalat futni és elszakadni, esetleg nem húzza le a fly-t, de ha screen passzal 2&5-re oda lehet neki dobni a labdát és kap blokkot, abból könnyen vehet fel yardokat, illetve egy két kereszt mozgásos motien-nel, és futással is keverhet nem kis galibát, és még mindig ott vannak a feldobott labdák, ahol nem elsősorban a kézügyesség dönti el a az elkapást. Szóval nem feltétlen csak a játékoson múlik, hogy megtalálják egy csapatban a helyét vagy sem.
Ha pedig nem válik be sehogy, akkor letöltötte a szerződését és nem kell vele hosszabbítani. Egyenlőre nyugodtan odafér, hogy próbálkozzunk vele.Paulus
Egyáltalán nem gond hogy próbálkozunk, hiszen nincs ezzel semmi vesztenivalónk, csak annyit írtam, hogy én személy szerint nem hiszek benne. Aztán hidd el, én fogok a legjobban örülni ha esetleg bejön a dolog, és hasznára lesz a csapatnak elkapóként 😊
több mint 11 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Nem egészen értem miért gond, hogy kipróbálják Webb-et WR.ként? Még mindig nem arról beszélünk, hogy ő lehet a no2 vagy no1 elkapónk, hanem arról, hogy keresik azt, miképpen lehet kihasználni az adottságait. el tudom képzelni, hogy nem tud jól útvonalat futni és elszakadni, esetleg nem húzza le a fly-t, de ha screen passzal 2&5-re oda lehet neki dobni a labdát és kap blokkot, abból könnyen vehet fel yardokat, illetve egy két kereszt mozgásos motien-nel, és futással is keverhet nem kis galibát, és még mindig ott vannak a feldobott labdák, ahol nem elsősorban a kézügyesség dönti el a az elkapást. Szóval nem feltétlen csak a játékoson múlik, hogy megtalálják egy csapatban a helyét vagy sem.
Ha pedig nem válik be sehogy, akkor letöltötte a szerződését és nem kell vele hosszabbítani. Egyenlőre nyugodtan odafér, hogy próbálkozzunk vele.
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Új elkapója van a csapatnak, illetve elkapónak új, játékosnak a régi, Joe Webb az.KmetyG
Valahogy nem hiszek ebben a Webb mint WR dologban. Addig jó, hogy gyors, magas és nagyot ugrik, de mi a helyzet az elkapással, a route futással, a blokkolással? Elkapóként szerintem a végső rosterre se férne fel.helmet

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Új elkapója van a csapatnak, illetve elkapónak új, játékosnak a régi, Joe Webb az.KmetyG
Valahogy nem hiszek ebben a Webb mint WR dologban. Addig jó, hogy gyors, magas és nagyot ugrik, de mi a helyzet az elkapással, a route futással, a blokkolással? Elkapóként szerintem a végső rosterre se férne fel.
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
jaaaa!?

...és még 10....
több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Na akkor jól emlékeztem! Nekem csak annyi maradt meg, hogy veszett gyorsan tud futni😊FearTomi
Meg veszett magasat ugrani 😊
Tred
Ez nagyon jó! 😊
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 512 — Bowl Winner
Azért a QB pick mindig rizikós. RG3-ban is volt rizkó, Wilson-ban meg nem kicsi, talán beváltak, de előre ezt azért nem lehetett biztosra venni.

Ott van pont Webb ellenpéldaként, kimagasló atléta, nagyszerű csapatember, remek egyéniség, csapnivaló QB.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
2 csapat nagyon unszimpi nekem az NFL-ben, Seahawks és Redskins. Azért sok sikert Winfield-nek, bár szerintem alakul a dream team Seattle-ben, ami reményeim szerint hasonló sorsra hivatott, mint az előző dream team Philadelphia-ban.😊 Az tuti, hogy az említett 2 csapatnak idén lesz 10 győzelme, de nem külön-külön, hanem együtt, összesítve!!😊Go Vikings!
Azzal a különbséggel, hogy mi nem egy összevásárolt csapat vagyunk, hanem nagyon komoly draftok vannak a teljesítmény mögött. A tavalyi kezdő védelemből pl 8 kezdő saját draft.Sebii
looooool nézzél már rá a rosteretekre plzsapka
most télleg egy skins fan kezd el ilyenekre LOLozni?! 😀braxa88
Azért vicces, hogy a draftolt játékosokat úgy kezelitek mint valamilyen saját nevelést...
A labdarúgásban lehet vásárolt és saját nevelésű játékosról beszélni, de az nfl-ben sztem ez nevetséges dolog, főleg ha ezt egy olyan csapatfórumon teszed akiktől nem 1 játékost igazoltatok a közelmúltban...Tred
Azért nézzünk már rá a Hawks rosterre. Hol húzta volna be másik csapat Sherman-t? Melyik csapat hozta volna el a kanadai ligából Browner-t, aki később probowler lett?
Ki látta meg RW-ben a lehetőséget?
Egy Redskins frencsájz szervezeti kultúrát és játékospolitikát próbálunk meg összehasonlítani egy hatékony GB módszert alkalmazó, ésszerű struktúrával. Vicces,hogy ilyen fanok jönnek és írják,hogy "lol" 😊 Lol az volt,hogy a fél csapatot eladtátok egy irányítóért,míg más megoldotta két forintos draft cetlivel 😉
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Na akkor jól emlékeztem! Nekem csak annyi maradt meg, hogy veszett gyorsan tud futni😊FearTomi
Meg veszett magasat ugrani 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
2 csapat nagyon unszimpi nekem az NFL-ben, Seahawks és Redskins. Azért sok sikert Winfield-nek, bár szerintem alakul a dream team Seattle-ben, ami reményeim szerint hasonló sorsra hivatott, mint az előző dream team Philadelphia-ban.😊 Az tuti, hogy az említett 2 csapatnak idén lesz 10 győzelme, de nem külön-külön, hanem együtt, összesítve!!😊Go Vikings!
Azzal a különbséggel, hogy mi nem egy összevásárolt csapat vagyunk, hanem nagyon komoly draftok vannak a teljesítmény mögött. A tavalyi kezdő védelemből pl 8 kezdő saját draft.Sebii
looooool nézzél már rá a rosteretekre plzsapka
most télleg egy skins fan kezd el ilyenekre LOLozni?! 😀braxa88
Azért vicces, hogy a draftolt játékosokat úgy kezelitek mint valamilyen saját nevelést...
A labdarúgásban lehet vásárolt és saját nevelésű játékosról beszélni, de az nfl-ben sztem ez nevetséges dolog, főleg ha ezt egy olyan csapatfórumon teszed akiktől nem 1 játékost igazoltatok a közelmúltban...

M. Vikings
Always open!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
2 csapat nagyon unszimpi nekem az NFL-ben, Seahawks és Redskins. Azért sok sikert Winfield-nek, bár szerintem alakul a dream team Seattle-ben, ami reményeim szerint hasonló sorsra hivatott, mint az előző dream team Philadelphia-ban.😊 Az tuti, hogy az említett 2 csapatnak idén lesz 10 győzelme, de nem külön-külön, hanem együtt, összesítve!!😊Go Vikings!
Azzal a különbséggel, hogy mi nem egy összevásárolt csapat vagyunk, hanem nagyon komoly draftok vannak a teljesítmény mögött. A tavalyi kezdő védelemből pl 8 kezdő saját draft.Sebii
looooool nézzél már rá a rosteretekre plzsapka
most télleg egy skins fan kezd el ilyenekre LOLozni?! 😀