Minnesota Vikings

39 feliratkozó

több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
Kicsit sem érdekel hogy kikaptunk, előzetesen sajnos benne volt bőven a pakliban hogy idén a Lions itthon is elver. De a hogyan az megbocsáthatatlan. Ha ennek a HC volt az oka akkor nagyon alkalmatlan, ezt nem tudom elképzelni hogy senki sincs a stábban aki erre figyelmeztette volna már harmadik meccsen. Valami másnak kell lennie, a fejekben nagyon nincs rendben valami. Valószínű nem tesz jót a csapatnak az új stadion körüli bizonytalanság sem, egy esetleges L.A.-be költözés komoly változást hozhat a játékosok életébe is. Ugyanúgy az egész csapat körüli staff-ra igaz ez. A rövid preseason sem rajtunk segített, McNabb nem a kedvencem de ezen a meccsen is javulást láttam az előzőekhez képest, a győzelem nem rajta múlt. Igen, volt hibája, de nem ő hívja a play-eket, a pontosság és a hosszú játékok is meglesznek ha kap elég időt. Valahogy a koncentrációt hiányolom, és azt, hogy ne legyen annyira elég a szünet hogy kiismerjék a játékunkat a videókból, és főleg ne akarjunk ráülni az eredményre. A Tampa és a Detroit is alig vert meg minket, mégis világvége hangulatot okoztak a fiúk azzal hogy megmutatták van esélyünk egy félidőn át győzelemre is, és pofozózsáknak lenni is. Bízom benne hogy lesz idén győzelmünk, és csak arra kérem a csapatot hogy ha már kikapunk akkor kapjunk rendes verést, ne győzelemből essünk vissza mert azt nem bírom idegekkel...

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem van jobb dolgom is, mint hogy erre a dilettantizmusra pazaroljam az időmet, kíváncsi vagyok mikor teszik ki ezt a balfasz edzői stábot, reméljük Chiefs is visszajön ilyen 0-30-ról, és akkor már végképp nem lesz maradásuk.Go Vikings!
0-16-nál mit írnál?MacPhisto
Én a Pats topikban jártam.
Ott is van ám pánikhangulat,hogy kikaptak egyszer.
Nem mindenki van úgy hozzászokva a zakókhoz mint mi.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
http://www.startribune.com/sports/vikings/130604868.html
Örülök hogy nem csak nekem van ezzel bajom Fraziert meg ilyen nyilatkozat után taron vágnam egy fagyott ponttal. Arról beszél hogy APt tömni kell labdával erre meg passzoltat csak. Vicc
Tuti most oltári meccsunk lesz hogy utána elmondhassa mindenki hogy milyen jók vagyunk aztán megint kiderül majd hogy nem.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 906
Szólj, ha OTben a HC-tek kicket választ, taking the wind 😐MacPhisto
ez true? 😀JayB
http://blog.mlive.com/highlightreel/2007/06/mornhinweg_swipes_at_lions_org.htmlMacPhisto
nagyon meleg 😀
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 776 — Detroit vs. everybody
Szólj, ha OTben a HC-tek kicket választ, taking the wind 😐MacPhisto
ez true? 😀JayB
http://blog.mlive.com/highlightreel/2007/06/mornhinweg_swipes_at_lions_org.html

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 906
Szólj, ha OTben a HC-tek kicket választ, taking the wind 😐MacPhisto
ez true? 😀
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 776 — Detroit vs. everybody
Szólj, ha OTben a HC-tek kicket választ, taking the wind 😐

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nekem van jobb dolgom is, mint hogy erre a dilettantizmusra pazaroljam az időmet, kíváncsi vagyok mikor teszik ki ezt a balfasz edzői stábot, reméljük Chiefs is visszajön ilyen 0-30-ról, és akkor már végképp nem lesz maradásuk.Go Vikings!
0-16-nál mit írnál?MacPhisto
Nem a 0-3mal van a gond, hanem a magas szintű gyökérséggel amivel ez elértük. Egy értelmes palyhívással/ HC val/OCval 20-0ról nem lehet kikapni főleg úgy hogy előtte 17-7 majd 17-0 ról is megtettük. McNabb ráadásul fos és erőltetve van. Nem volt TDnk 2.félidőben és nem bántásból/lenézésből de nem azért mert húde brutál defet kaptunk hanem szánalmas volt a playhívás tanácstalan fos sémaplayek...
több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 776 — Detroit vs. everybody
Nekem van jobb dolgom is, mint hogy erre a dilettantizmusra pazaroljam az időmet, kíváncsi vagyok mikor teszik ki ezt a balfasz edzői stábot, reméljük Chiefs is visszajön ilyen 0-30-ról, és akkor már végképp nem lesz maradásuk.Go Vikings!
0-16-nál mit írnál?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 513 — Bowl Winner
Nekem van jobb dolgom is, mint hogy erre a dilettantizmusra pazaroljam az időmet, kíváncsi vagyok mikor teszik ki ezt a balfasz edzői stábot, reméljük Chiefs is visszajön ilyen 0-30-ról, és akkor már végképp nem lesz maradásuk.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Sziasztok!

Az uccsó FGunk drivejában milyen volt a 2 incomplete passz? Csak mert szétment a stream, és az NFL.com nem írt egyiknél sem védőt. Homály volt? 3 és 1-nél mi a .......ért shotgun passz a hívás?ddman18
Pontosan azért amiért 20-0-nál nem fut AP annak ellenére hogy szétfutottuk őket. Meg hogy 20-7nél se kap labdát. Meg úgy a komplett 3.negyedben nem kap labdát. meg 4 és 1 re az elég nagy és kemény Lions falba belefuttatjuk Tobyt amikor Ap akkor is összeszedett volna bárhol máshol 1 yardot ha féllábon ugrál. Aki playeket hív a 2.félidőben takarodjon el.Toca
Az egyik incomplete ráadásul sima TD lett volna,ha nem dobja túl McNabb Berriant :/JoeyPorter
De túldobja 3-4 m-rel a full üres WR-t nem először, nem tudom mi a rák kell legyen hogy Ponder játszon.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Sziasztok!

Az uccsó FGunk drivejában milyen volt a 2 incomplete passz? Csak mert szétment a stream, és az NFL.com nem írt egyiknél sem védőt. Homály volt? 3 és 1-nél mi a .......ért shotgun passz a hívás?ddman18
Pontosan azért amiért 20-0-nál nem fut AP annak ellenére hogy szétfutottuk őket. Meg hogy 20-7nél se kap labdát. Meg úgy a komplett 3.negyedben nem kap labdát. meg 4 és 1 re az elég nagy és kemény Lions falba belefuttatjuk Tobyt amikor Ap akkor is összeszedett volna bárhol máshol 1 yardot ha féllábon ugrál. Aki playeket hív a 2.félidőben takarodjon el.Toca
Az egyik incomplete ráadásul sima TD lett volna,ha nem dobja túl McNabb Berriant :/

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
De én ezt nem tudom elhinni. 3 meccs alatt első félidőnkben 54-7 re vertük az ellenfelünket. 3.ok vagyunk futásban ergó minden feljogosít hogy futassuk az órát. De nem mi passzolunk csak passz amikor 4.ek vagyunk benne hátulról és csodálkozi ka stáb hogy 6-64(+3 OT pont) -al szopunk innen 2. félidőkben. Én ezt annyira sem tudom feldolgozni mint BC-t anno. Kezdjék el kurva gyorsan kibaszogatni az embereket mert ez botrány.
Pondert akarom most !
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A csapat nem rossz, de holnap azt akarom olvasni, hogy az egész edzői stábot kibaszták a picsába. Goodbye Frazier, menj el McDöncibe hambit árulni, vidd az egész szakmai stábot is, kell valaki aki sültkrumplit meg almáspitét csinál, másra nem vagytok jók. Dilettáns banda, vissza Childress-t!😊Go Vikings!
Vagy Tice-t! :cool:
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Sziasztok!

Az uccsó FGunk drivejában milyen volt a 2 incomplete passz? Csak mert szétment a stream, és az NFL.com nem írt egyiknél sem védőt. Homály volt? 3 és 1-nél mi a .......ért shotgun passz a hívás?ddman18
Pontosan azért amiért 20-0-nál nem fut AP annak ellenére hogy szétfutottuk őket. Meg hogy 20-7nél se kap labdát. Meg úgy a komplett 3.negyedben nem kap labdát. meg 4 és 1 re az elég nagy és kemény Lions falba belefuttatjuk Tobyt amikor Ap akkor is összeszedett volna bárhol máshol 1 yardot ha féllábon ugrál. Aki playeket hív a 2.félidőben takarodjon el.
több mint 13 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az utolsó játéknál miért nem futott ki valaki oldalra?
Mi volt az az idétlen passzolgatás,nagyjából FG távolságnál jártatok.
Azért kérdem mert szar volt a stream-em akkor.Bazzani
Nem bírt kimenni oldalra,mert ketten jöttek arról és majdnem középen volt az elkapás,próbáltak laterallal okoskodni,de már az elsőnél elszállt,mert illegal forward pass volt 😕

több mint 13 éve
ddman18 7
Sziasztok!

Az uccsó FGunk drivejában milyen volt a 2 incomplete passz? Csak mert szétment a stream, és az NFL.com nem írt egyiknél sem védőt. Homály volt? 3 és 1-nél mi a .......ért shotgun passz a hívás?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az utolsó játéknál miért nem futott ki valaki oldalra?
Mi volt az az idétlen passzolgatás,nagyjából FG távolságnál jártatok.
Azért kérdem mert szar volt a stream-em akkor.

több mint 13 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Nem is tudom, sírjak vagy röhögjek!? Úgy látom rámegyünk az 1/1-re. De most tényleg: ezek után van a schedule-ban csapat, aki ellen kereshetünk valamit?
több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
ez shock....
több mint 13 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 513 — Bowl Winner
A csapat nem rossz, de holnap azt akarom olvasni, hogy az egész edzői stábot kibaszták a picsába. Goodbye Frazier, menj el McDöncibe hambit árulni, vidd az egész szakmai stábot is, kell valaki aki sültkrumplit meg almáspitét csinál, másra nem vagytok jók. Dilettáns banda, vissza Childress-t!😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Kikaptunk 20-0 ról 20ról... 20-0 nál 3.negyedben nem kapott AP labdát. Nem volt értelmes playhívás megint . Szánalom fos valaki kurva gyorsan mondjon le. Pondert akarom most!
több mint 13 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 979 — Vikings fan
GAMEDAY! Ma remélem sikerül végig koncentrálni, a D nagyon fogadkozott, az O pedig ha folytatja a javuló tendenciát akár meg is lehet az idei első győzelem. A hazai pálya kötelez, főleg csoportellenfelek ellen, ez garancia a jó meccsre. A macik meg hátha leverik a sajtfejeket hogy kiegyenlítettebb legyen a csoport, ez legyen 😊 skol vikings!

több mint 13 éve
Paulus Minnesota Vikings Oklahoma Sooners 586 — Vikings fan
Bár engem is bosszant a két vezetés második félidei elpackázása, de a csapatban vannak bíztató jelek. Ami miatt a jövőre nézve lehet optimista az ember. Az idei év messze nem rólunk fog szólni még a csoportban sem, de ez azért várható volt. A kérdés az, hogy a lefelé tartó ágat, mennyi év alatt fogjuk tudni visszafordítani. Ha Ponder beválna, akkor ez elég rövid idő is lehet. Pár jó választás a drafton, esetleg a FA-n és akár már jövőre ismét tényezők lehetünk.

Addig pedig a hajón kell maradnunk, még ha nehéz időket is kell megéllni. Mert a jó Viking a biztos halálnak is arcába kacag, hiszen Odin asztalánál az igaz harcosok sosem szűkölködnek az örömökben.

SKOL VIKES!
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Kevin Williams, DT --> roster
Adrian Awasom, DE --> waiver


McNabb dologhoz, szerintem kicsit úgy voltak vele, jól jöhet Pondernek egy tapasztalt veterán, tanítgatja, nem kell azonnal mélyvíz. Meg amennyibe fájt, azért ki tudja, hátha magára talál Donovan és újra a régi lesz, gondolhatták.Deny
McNabbért túl sokat nem kellett csengetnunk emiatt simán megérte. Nyilván amelett hogy tanithatja Pondert az elsődleges cél az volt hogy egy Favre szerű megujjulással egészen jól állnánk . Ne feledjük egy értelmes QB teljesítménnyel sima 2-0 val állnánk 0-2 helyett.
Elfog jönni Ponder ideje még idén , de azért ne feledjük kevés rookie QB kezd ráadásul a lockout miatt még inkább hátrányban van.