New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Payton megint covidos.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó

r.baggio
Nem gondoltam volna h Payton a nevet adja egy zs kategorias filmhez 😀
Borbinho
TELJESEN EGYÉRTELMŰ, hogy nevét adja egy ZS kategóriás filmhez 😀

több mint 2 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 469 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan

r.baggio
Nem gondoltam volna h Payton a nevet adja egy zs kategorias filmhez 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 2 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 727 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 341
Kár, hogy még kell játszanunk a Bucs-szal.
Rutin
Már hogy nekik, mert az ellenünk kapott második vereséggel fixen bukják a #1-t. 😎

Btw. egy ilyen szezon után, ahol Winston (a WR) és White pályát lát, meg Hurst több meccsen kezd, mint kéne, már ezen lamentálni sem látom értelmét. Enjoy the show.
Gyurma Pappa
Azon mosolyogtam, hogy a 6-7el álló csapatok sorsolása alapján (akik közül egy wc-lesz) konkrétan bárki bemehet. Egyik csapatnak se különösebben könnyebb vagy nehezebb a sorsolása, szóval érdekes roncsderbi 4 hét jön a 7. helyért 😊
MC12
Én is pont tegnap néztem, gyakorlatilag az jut be aki nem vagy kevesebbet hibázik úgy, egymással is vannak meccsek.
Eddig csinálhatott bárki bármit most kezdődött a szezon.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Kár, hogy még kell játszanunk a Bucs-szal.
Rutin
Már hogy nekik, mert az ellenünk kapott második vereséggel fixen bukják a #1-t. 😎

Btw. egy ilyen szezon után, ahol Winston (a WR) és White pályát lát, meg Hurst több meccsen kezd, mint kéne, már ezen lamentálni sem látom értelmét. Enjoy the show.
Gyurma Pappa
Azon mosolyogtam, hogy a 6-7el álló csapatok sorsolása alapján (akik közül egy wc-lesz) konkrétan bárki bemehet. Egyik csapatnak se különösebben könnyebb vagy nehezebb a sorsolása, szóval érdekes roncsderbi 4 hét jön a 7. helyért 😊

Szerkesztette: MC12

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Kár, hogy még kell játszanunk a Bucs-szal.
Rutin
Már hogy nekik, mert az ellenünk kapott második vereséggel fixen bukják a #1-t. 😎

Btw. egy ilyen szezon után, ahol Winston (a WR) és White pályát lát, meg Hurst több meccsen kezd, mint kéne, már ezen lamentálni sem látom értelmét. Enjoy the show.

több mint 2 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagy diliház van az NFC 7. playoffspot-ért...
Kár, hogy még kell játszanunk a Bucs-szal. Különben még akár esélyünk is lehetne becsusszanni...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
 www.streameast.io/nfl/new-orleans-saints-new-york-jets/



több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Go Saints! Elkapjuk ma a Jetset, épp ideje egy győzelemnek!



több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Wilson "bejelentkezett"... 🙂

 dailysnark.com/2021/12/08/report-russell-wilson-is-now-open-to-waiving-his-no-trade-clause-for-these-three-teams/
Rutin
Megszerettem Winstont (én sem értem), de Russel Wilson az Russel Wilson.

Szóval tankra fel, a Seahawksnak nagyon kell egy korai pick
Gyurma Pappa
Még a Broncost meg a Saintset megértem, de a Giants mi alapján van nála képben?
Matthew99
Asszony (Ciara) szívesen élne NY-ban.
empty taxi
Hajrá. Én támogatom, csak hagyja azt a jóembert (Wilson) nyerni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
Wilson "bejelentkezett"... 🙂

 dailysnark.com/2021/12/08/report-russell-wilson-is-now-open-to-waiving-his-no-trade-clause-for-these-three-teams/
Rutin
Megszerettem Winstont (én sem értem), de Russel Wilson az Russel Wilson.

Szóval tankra fel, a Seahawksnak nagyon kell egy korai pick
Gyurma Pappa
Még a Broncost meg a Saintset megértem, de a Giants mi alapján van nála képben?
Matthew99
Asszony (Ciara) szívesen élne NY-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 575 — Invisible man
Wilson "bejelentkezett"... 🙂

 dailysnark.com/2021/12/08/report-russell-wilson-is-now-open-to-waiving-his-no-trade-clause-for-these-three-teams/
Rutin
Megszerettem Winstont (én sem értem), de Russel Wilson az Russel Wilson.

Szóval tankra fel, a Seahawksnak nagyon kell egy korai pick
Gyurma Pappa
Még a Broncost meg a Saintset megértem, de a Giants mi alapján van nála képben?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Wilson "bejelentkezett"... 🙂

 dailysnark.com/2021/12/08/report-russell-wilson-is-now-open-to-waiving-his-no-trade-clause-for-these-three-teams/
Rutin
Megszerettem Winstont (én sem értem), de Russel Wilson az Russel Wilson.

Szóval tankra fel, a Seahawksnak nagyon kell egy korai pick

több mint 2 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Wilson "bejelentkezett"... 🙂

 dailysnark.com/2021/12/08/report-russell-wilson-is-now-open-to-waiving-his-no-trade-clause-for-these-three-teams/

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Ingram COVID pozitív...
Gyurma Pappa
Van olyan mint a fociban? Ha nem tudunk kiállni x emberrel akkor 3:0-al a Jets-é a meccs és mindenkinek oké? 😊 mer’ akkó kéne még pár teszt srácok!

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ingram COVID pozitív...

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Jordan Covid IR, Harrisnek meg elutasították a fellebbezést, és 3 meccs eltiltás.
kapitnono
Stílls-től megváltunk. Már aggódtam, hogy sok a WR. 😂
Az igazság az, hogy nem fog feltünni a hiánya...🧐
Fattyu
Nekem nagy csalódás 😕 szerettem amikor nálunk tolta, sokkal többet vártam tőle.
MC12
Én is. De így legalább több lehetősége lesz... kinek is? Baszki azt sem tudom ki van rosteren

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Jordan Covid IR, Harrisnek meg elutasították a fellebbezést, és 3 meccs eltiltás.
kapitnono
Stílls-től megváltunk. Már aggódtam, hogy sok a WR. 😂
Az igazság az, hogy nem fog feltünni a hiánya...🧐
Fattyu
Nekem nagy csalódás 😕 szerettem amikor nálunk tolta, sokkal többet vártam tőle.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 856
Jordan Covid IR, Harrisnek meg elutasították a fellebbezést, és 3 meccs eltiltás.
kapitnono
Stílls-től megváltunk. Már aggódtam, hogy sok a WR. 😂
Az igazság az, hogy nem fog feltünni a hiánya...🧐

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Összesen 6 kezdő van aki idén nem hagyott ki meccset. Az offenseben csak Ruiz volt ott minden meccsen. (Davis, Adebo, Jenkins, Williams és Jordan, de ő ugye most nem fog játszani...)

Loomis tehet róla
Gyurma Pappa
Álljon be ő¿

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
adam77 New Orleans Saints 635
és egyébként mi innen ezt IS jobban tudjuk… 🤣
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Összesen 6 kezdő van aki idén nem hagyott ki meccset. Az offenseben csak Ruiz volt ott minden meccsen. (Davis, Adebo, Jenkins, Williams és Jordan, de ő ugye most nem fog játszani...)

Loomis tehet róla

több mint 2 éve
mate93 New Orleans Saints 275
Ez így van máshol is a cserék cseréi játszanak aki 2 hete még ps be hordták a vállvédőket.
TSzabi
azt elmondhatnád, hogy melyik csapatnál nem bevethető a QB1, QB2, WR1, WR3, RB1, RB2, TE1, LT1, LG1, RT1 a tamadosorban, a kezdo Kicker, es a vedelemben a kezdo slot CB es ha Cam Jordan nem jatszhat a hetvegen a covid miatt akkor a DE1, DE2, DE3, DE4.
hallgatlak 😊

szerintem is erheti kritika az idei roster epitest, de ne essunk tulzasba, ezt a fajta seruleshullamot egy darab NFL franchise sem elte volna tul pozitiv eredmennyel.
több mint 2 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 634
fura nézni más tankesélyes csapatok szurkolóit, követelik hogy az ifjú titánok minél több snapet kapjanak, mi meg már boldogságban úszunk ha van 11 olyan egészséges emberünk, akik az előző héten még nem szertárosként dolgoztak.
atapapa
Ha már csak szertárosokra marad pénz a SB run közbe az ilyen.
TSzabi
Mert máshol a cserék cseréi A listás NFL sztárok, csak nálunk nem maradt pénz két top szintű OL-t összerakni, ez mindenhol meg van.
Gyurma Pappa
Ez így van máshol is a cserék cseréi játszanak aki 2 hete még ps be hordták a vállvédőket.