New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Tudom, h már magának a témának a felvetése is blaszfémia ebben a csoportban, de ti mennyiben látjátok SP felelősségét pl. az utolsó 4 meccs relációjában?
Andris10
Mit tud csinálni? A két pontos után mutatták, hogy iszonyat frusztráltan magyarázza a WR-nek, hogy befelé mozogjon, és nem álljon egy helyben, mint egy faszent. Felrajzolja a jó playeket, de nincs ki megcsinálja...

Nehéz, a rendszer nagyon jó, de arra épít, hogy van egy NFL szinten top 5 fal. Ehhez képest az elmúlt két meccsen a fal bottom 5 se volt. 5-ből 3 csere ember játszott, a két 2. illetve 3. éves játékos mellett.

Arról ne is beszéljünk, hogy extrapontokat nem mehet fel rúgni...

Szerkesztette: Gyurma Pappa

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Tudom, h már magának a témának a felvetése is blaszfémia ebben a csoportban, de ti mennyiben látjátok SP felelősségét pl. az utolsó 4 meccs relációjában?
Andris10
A sz@rból várat nem lehet tipikus esete volt...
Esetenként C sor volt fent a támadók oldalán. Ebből többet nem igazán lehet 😕
több mint 2 éve
Andris10 37
Tudom, h már magának a témának a felvetése is blaszfémia ebben a csoportban, de ti mennyiben látjátok SP felelősségét pl. az utolsó 4 meccs relációjában?
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Nem lehet mindent Trevor nyakába varrni, sok a hiányzó sérült, de a 4 vereség zsinórban, az kicsit már erős, főleg úgy, hogy nézhetetlen az Offense.
Kájzerszóze
De, sajnos lehet. Az, hogy 4-ből 3 első félidőben nullázott az offense, és így dobtunk el két nyerhető meccset, az elég frusztráló. (Az Eagles játéka nem fekszik Allen rendszerének, nagyon keveset játszunk 3 LB-vel és a S-ket úgy pakolják odébb, ahogy szeretnék a PHI futás blokkolói, a Bills meg egyszerűen jobb csapat). A Falcons ellen védtem T-Money-t, de utána egyértelműen kiderült számomra, hogy nem lehet. a Titans elleni meccs elemzéseit néztem végig, és ami a TV-ből nem jön át, sokszor egyszerűen rossz döntéseket hozott: üresen álló embereket nem vett észre, aluldobta az elkapókat stb.

Sajnos pont abban gyenge, amiben Hill is: a második utáni readek nem léteznek. De Hill ebben az esetben megfutja, amit meg lehet, Siemian erre képtelen.

5 lehetséges QB-ról olvastam épp, egy lenne aki a draftról érkezik: Pickett.
A másik négy: Jimmy G., Carr, Watson és Tua.

A rookiet nem ismerem, a másik négy veterán, Watsont nem szeretém itt látni, a másik három előrelépés lenne a mostani helyzethez képest. Tua csak 23 éves.....

Vélemények?
Kájzerszóze
Sorban: Pickett nem lesz bent, ha nem top 10-ben draftolunk. Felcserélni meg nem fogunk érte.
Jimmy G.: köszi, de inkább ne. Ahhoz, hogy ő tényező legyen, 3 MT kéne még a csapatba meg egy Jimmy Graham.
Carr: őt megnézném Payton kezei között, szerintem a Raidersben egyszerűen nem hoznak ki belőle mindent.
Watson: köszi nem, börtön csapatot nem építünk.
Tua: nem tudom, lehet én vagyok a vak, de hogy ő hogy lesz franchise QB, azt nem látom át.

De Winston itt fog maradni, és ő rá lehet csapatot építeni. Szeretik a többiek, ha kap egy igazán minőségi célpontot illetve a mostani WR-ek fejlődnek, ő le tud hozni egy idényt 10+ győzelemmel.

Szerintem ennek az offseasonnek a sokkal nagyobb kérdése lesz, hogy mi lesz Micheal Thomas-szal.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Hill elvileg az első csapattal edz qb poszton és nem elképzelhetetlen hogy ő kezdjen a Cowboys ellen
kapitnono
Valami talp-izom huzodasrol írnak (talpi bőnye talán?) az mindenképpen szar. Nekem is volt, az hónapos kezelés , injekció minden szar. Nyilván neki más lehetőségei vannak, de az akkor is tud sok idő lenni. És az a szemét benne, hogy néha nem is érzed, néha meg járni nem tudsz miatta.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Alvin es Ingram is edzett. Futassal nyerunk a Dallas ellen 😋🏈😋🏈



több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Hill elvileg az első csapattal edz qb poszton és nem elképzelhetetlen hogy ő kezdjen a Cowboys ellen


több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Nem lehet mindent Trevor nyakába varrni, sok a hiányzó sérült, de a 4 vereség zsinórban, az kicsit már erős, főleg úgy, hogy nézhetetlen az Offense. A def rendben van, velük nem is foglalkoznék most.
5 lehetséges QB-ról olvastam épp, egy lenne aki a draftról érkezik: Pickett.
A másik négy: Jimmy G., Carr, Watson és Tua.

A rookiet nem ismerem, a másik négy veterán, Watsont nem szeretém itt látni, a másik három előrelépés lenne a mostani helyzethez képest. Tua csak 23 éves.....

Vélemények?
Kájzerszóze
Lock még szóbajöhet mint szegény ember drew brees-e 😊
peach
Csak Lockot ne, az a csávó még Siemiannál is fogalmatlanabb


több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 341
Nem lehet mindent Trevor nyakába varrni, sok a hiányzó sérült, de a 4 vereség zsinórban, az kicsit már erős, főleg úgy, hogy nézhetetlen az Offense. A def rendben van, velük nem is foglalkoznék most.
5 lehetséges QB-ról olvastam épp, egy lenne aki a draftról érkezik: Pickett.
A másik négy: Jimmy G., Carr, Watson és Tua.

A rookiet nem ismerem, a másik négy veterán, Watsont nem szeretém itt látni, a másik három előrelépés lenne a mostani helyzethez képest. Tua csak 23 éves.....

Vélemények?
Kájzerszóze
Elsősorban Winston ha felépül, utána Carr vagy Tua.
A többire szerintem semmi szükségünk (pénzünk). (Beleértve Wilson és Rodgerst is.)
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Nem lehet mindent Trevor nyakába varrni, sok a hiányzó sérült, de a 4 vereség zsinórban, az kicsit már erős, főleg úgy, hogy nézhetetlen az Offense. A def rendben van, velük nem is foglalkoznék most.
5 lehetséges QB-ról olvastam épp, egy lenne aki a draftról érkezik: Pickett.
A másik négy: Jimmy G., Carr, Watson és Tua.

A rookiet nem ismerem, a másik négy veterán, Watsont nem szeretém itt látni, a másik három előrelépés lenne a mostani helyzethez képest. Tua csak 23 éves.....

Vélemények?
Kájzerszóze
Lock még szóbajöhet mint szegény ember drew brees-e 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Nem lehet mindent Trevor nyakába varrni, sok a hiányzó sérült, de a 4 vereség zsinórban, az kicsit már erős, főleg úgy, hogy nézhetetlen az Offense. A def rendben van, velük nem is foglalkoznék most.
5 lehetséges QB-ról olvastam épp, egy lenne aki a draftról érkezik: Pickett.
A másik négy: Jimmy G., Carr, Watson és Tua.

A rookiet nem ismerem, a másik négy veterán, Watsont nem szeretém itt látni, a másik három előrelépés lenne a mostani helyzethez képest. Tua csak 23 éves.....

Vélemények?



több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Az a durva, hogy a hétvége eredményei tükrében még mindig jók lehetünk a PO-ra. | (Csodánkra járnának az biztos.) |
Azonban azt elképzelni sem tudom, hogy a csapat ebből a mostani állapotából mikor és hogyan fog felállni.
kijo
2022 szeptember 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 341
Az a durva, hogy a hétvége eredményei tükrében még mindig jók lehetünk a PO-ra. | (Csodánkra járnának az biztos.) |
Azonban azt elképzelni sem tudom, hogy a csapat ebből a mostani állapotából mikor és hogyan fog felállni.
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
 www.youtube.com/watch?v=lSf8EQzK-AU



több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A félidőig néztem, aztán kicsit felbasztam magamat azon hogy ahelyett hogy az nbc azt közvetítette volna ahogy a Saints Brees-t a pályán köszönti, fények lekapcs, kvázi először a vesztes és kb zártkapus PO-vereség után elbúcsúztatják, konzerv anyagból a vendégcsapat irányítóját kell futtatni.
Semmi bajom Allennel, sőt, de az belefért volna máskor is.
atapapa
legyen már nyoma itt is
 www.youtube.com/watch?v=DFKsdkSXHto

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Harris 3 meccs eltiltás, tényleg el van átkozva ez a szezon 😁
kapitnono
Jó, de wr fronton jól állunk ez nem olyan gáz. Gondold el ha a qb esik ki. Vagy a kezdő rb. Vagy a kezdő ot. Vagy….😆
MC12
Már csak tényleg az hiányzik a sorból hogy Sean lábára ráessen valaki meccs közben és eltörjön mint 2011ben


több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Csak nektek/nekünk ne legyen bajunk, ez a lényeg! Vigyázzatok magatokra és ha lehet ne menjetek tömegbe...



több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Harris 3 meccs eltiltás, tényleg el van átkozva ez a szezon 😁
kapitnono
Jó, de wr fronton jól állunk ez nem olyan gáz. Gondold el ha a qb esik ki. Vagy a kezdő rb. Vagy a kezdő ot. Vagy….😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
A félidőig néztem, aztán kicsit felbasztam magamat azon hogy ahelyett hogy az nbc azt közvetítette volna ahogy a Saints Brees-t a pályán köszönti, fények lekapcs, kvázi először a vesztes és kb zártkapus PO-vereség után elbúcsúztatják, konzerv anyagból a vendégcsapat irányítóját kell futtatni.
Semmi bajom Allennel, sőt, de az belefért volna máskor is.
atapapa
a búcsú ment élőben facebookon, ott néztem
Kájzerszóze
Most nem arról van szó hogy láttam-e.
Hanem hogy mekkora patkányság kell ahhoz hogy egy estés országos meccsen egy ilyen esemény helyett (amiről hetek óta tudni lehetett) egy bills-stadionban felvett beszélgetést kell tolni Amerika arcába.
atapapa
Ezen a véleményen vagyok én is és az egész Whodat Nation Instagramon és Facebookon.

több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A félidőig néztem, aztán kicsit felbasztam magamat azon hogy ahelyett hogy az nbc azt közvetítette volna ahogy a Saints Brees-t a pályán köszönti, fények lekapcs, kvázi először a vesztes és kb zártkapus PO-vereség után elbúcsúztatják, konzerv anyagból a vendégcsapat irányítóját kell futtatni.
Semmi bajom Allennel, sőt, de az belefért volna máskor is.
atapapa
a búcsú ment élőben facebookon, ott néztem
Kájzerszóze
Most nem arról van szó hogy láttam-e.
Hanem hogy mekkora patkányság kell ahhoz hogy egy estés országos meccsen egy ilyen esemény helyett (amiről hetek óta tudni lehetett) egy bills-stadionban felvett beszélgetést kell tolni Amerika arcába.

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
A félidőig néztem, aztán kicsit felbasztam magamat azon hogy ahelyett hogy az nbc azt közvetítette volna ahogy a Saints Brees-t a pályán köszönti, fények lekapcs, kvázi először a vesztes és kb zártkapus PO-vereség után elbúcsúztatják, konzerv anyagból a vendégcsapat irányítóját kell futtatni.
Semmi bajom Allennel, sőt, de az belefért volna máskor is.
atapapa
a búcsú ment élőben facebookon, ott néztem



több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A félidőig néztem, aztán kicsit felbasztam magamat azon hogy ahelyett hogy az nbc azt közvetítette volna ahogy a Saints Brees-t a pályán köszönti, fények lekapcs, kvázi először a vesztes és kb zártkapus PO-vereség után elbúcsúztatják, konzerv anyagból a vendégcsapat irányítóját kell futtatni.
Semmi bajom Allennel, sőt, de az belefért volna máskor is.

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Harris 3 meccs eltiltás, tényleg el van átkozva ez a szezon 😁


több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 341
A Hillt követelő kórusig sikerült bepótolnom/elszenvedem magam az éjjeli förmedvényben.
Ennyi sérülttel lehetetlen nyerni. Ezt el kell engedni, irány a minél jobb draft pozíció. Próbáljuk ki Bookot és gyorsan menjen el ez a szezont.
Ja és ebből a meccsből az lesz a tanulság az FO-nak, hogy draftolni kell egy első körök OT.t.

Szerkesztette: kijo
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Szerintem ideje Hillt elővenni. Ha tud játszani, T-Money csüccs. A harmadik meccs óta nincs első félidőnk... Nem a nyerés nem nyerés a lényeg. Hanem ez teljesen kilátástalan, és nagyon nem lenne jó kinyírni a védelmet valami éveken átnyúló sérüléssel.

Szerkesztette: Gyurma Pappa