New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
 www.instagram.com/p/CWl8m0fJWPR/?utm_medium=copy_link

Lényegében: Hill ugyanannyit fog keresni mint eddig, és nem kell benyelni 8.9 millió halott pénzt.

Egyébként meg Payton és Loomis trollkodik 😂
Gyurma Pappa
Én ugyan kívülálló vagyok, de ahhoz képest, amit láttam tőle, amit eddig keresett az is brutálisan sok, ennek a meghosszabbítása nem normális dolog. Főleg annak tükrében, hogy (ha jól emlékszem) tavaly ledraftoltatok valakit egy cserével, aki Hill utódnak szántak.
Antonius
Aki azóta Panthers játékos 😀

Igen, ezen lehet vitatkozni, hogy sok-e vagy sem, de mondjuk biztos hogy sokat nyom a latba, hogy pl. a Vikes elleni PO meccset ő fordította meg (amit ugyan elvesztettünk végül) a teljes megsemmisülésből.

Az, hogy ezért mennyit fizet neki Payton és Loomis, velük beszéld meg 😊

több mint 2 éve
Antonius Dallas Cowboys 1 684
 www.instagram.com/p/CWl8m0fJWPR/?utm_medium=copy_link

Lényegében: Hill ugyanannyit fog keresni mint eddig, és nem kell benyelni 8.9 millió halott pénzt.

Egyébként meg Payton és Loomis trollkodik 😂
Gyurma Pappa
Én ugyan kívülálló vagyok, de ahhoz képest, amit láttam tőle, amit eddig keresett az is brutálisan sok, ennek a meghosszabbítása nem normális dolog. Főleg annak tükrében, hogy (ha jól emlékszem) tavaly ledraftoltatok valakit egy cserével, aki Hill utódnak szántak.

Cowboys 4ever.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Trautman off 4-6hétre. Király.
MC12
Az a baj, hogy már rezignált vállrándítással fogadtam... jól jelzi az érzéseimet ezzel a szezonnal kapcsolatban.

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Trautman off 4-6hétre. Király.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
 www.instagram.com/p/CWl8m0fJWPR/?utm_medium=copy_link

Lényegében: Hill ugyanannyit fog keresni mint eddig, és nem kell benyelni 8.9 millió halott pénzt.

Egyébként meg Payton és Loomis trollkodik 😂

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 927

iktriad
Ez meg mi a fene.
Biztosan tud valamit Paytonról.
kijo
Ez komoly? Vagy csak valami kora áprilisi tréfa?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
A lentebbieket a saját szellemi épségem megőrzése érdekében nem kommentálom.

Ellenben Jordan 1,5 sack-re van a 100tól ami mindenképpen megsüvegelendő teljesítmény 😊 HOF lehet-e? Az évet 105 körül zárhatja kb, 2-3 év van még benne, 120ig eljuthat simán, ott meg már elég sok a hof.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Noooormális??????
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 341

iktriad
Ez meg mi a fene.
Biztosan tud valamit Paytonról.
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 257 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
több mint 2 éve
kijo New Orleans Saints 341
Nem tudom mi lehet a terv, a szezon hátralévő részére......
Sziamijaút sem igazán lehet egyszemélyes felelőssé tenni, de ez rohadt kevés tőle.
Ingram nekem pozitív csalódás, de egymaga kevés lesz...
A DEF meg hát.... nem értem miért nem bír ki 50 percet a pályán ugyanolyan jó teljesítménnyel.......
Kájzerszóze
Most még biztosan menni kell PO-ért. Van esély bőven. 2-3 mínusz esetén pedig ha már itt van próbáljuk ki Bookot. (vagy jövő héttől a csütörtök már túl közel van) Jövőre pedig a cél legalább egy QB és egy top WR megszerzése.

Szerkesztette: kijo
több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 192 — playoffs???
Nem tudom mi lehet a terv, a szezon hátralévő részére......
Sziamijaút sem igazán lehet egyszemélyes felelőssé tenni, de ez rohadt kevés tőle.
Ingram nekem pozitív csalódás, de egymaga kevés lesz...
A DEF meg hát.... nem értem miért nem bír ki 50 percet a pályán ugyanolyan jó teljesítménnyel.......



több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Dtek rohadt jó minden stat és kapott pont ellenére. Amennyit pályán voltak.... Csomó pontot így is benne hagytunk, ugye az egyik TDt a Dnk szerezte. Nincs az elején a rövid pálya, akkor bajban vagyunk.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Jó, hát ha az első félidőt leadjuk minden héten, akkor ez nagyon nehéz szezon lesz.

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ezzel a meccsel páros lábbal rúgta be az ajtót a Brees-utáni korszak, még ha amúgy közel egy teljes kezdő offense nem játszott ma sérülés miatt.

Eagles az új Rams: a középszar csapat aki ellen szenvedünk. 😊
Gyurma Pappa
Lassan mi vagyunk a középszar csapat amely ellen a Tampa szenved 😀
atapapa
Ez a védelem kutya jó azért.

Úgy látszik ez ilyen ciklikus: volt egy jó Dome Patrol D nélkül, volt egy kiváló O többnyire D nélkül, most megint jó a D, és megszűnik az O ( mondjuk a sok sérülés nem segít...)

Szóval én nem látom ennyire tragikusnak, de kell egy QB még Paytonnak is 😊
Gyurma Pappa
Ha csak Winston nem sérül le, szerintem meccsben lehettünk volna, de tudom nincs ha 😀
kapitnono
Ha van Winston, az előző kettő is nyerhető. Így nem megy, hogy Siemian átalszik egy félidőt harmadik hete

több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 931 — WHO DAT!!!!
Ezzel a meccsel páros lábbal rúgta be az ajtót a Brees-utáni korszak, még ha amúgy közel egy teljes kezdő offense nem játszott ma sérülés miatt.

Eagles az új Rams: a középszar csapat aki ellen szenvedünk. 😊
Gyurma Pappa
Lassan mi vagyunk a középszar csapat amely ellen a Tampa szenved 😀
atapapa
Ez a védelem kutya jó azért.

Úgy látszik ez ilyen ciklikus: volt egy jó Dome Patrol D nélkül, volt egy kiváló O többnyire D nélkül, most megint jó a D, és megszűnik az O ( mondjuk a sok sérülés nem segít...)

Szóval én nem látom ennyire tragikusnak, de kell egy QB még Paytonnak is 😊
Gyurma Pappa
Ha csak Winston nem sérül le, szerintem meccsben lehettünk volna, de tudom nincs ha 😀


több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ezzel a meccsel páros lábbal rúgta be az ajtót a Brees-utáni korszak, még ha amúgy közel egy teljes kezdő offense nem játszott ma sérülés miatt.

Eagles az új Rams: a középszar csapat aki ellen szenvedünk. 😊
Gyurma Pappa
Lassan mi vagyunk a középszar csapat amely ellen a Tampa szenved 😀
atapapa
Ez a védelem kutya jó azért.

Úgy látszik ez ilyen ciklikus: volt egy jó Dome Patrol D nélkül, volt egy kiváló O többnyire D nélkül, most megint jó a D, és megszűnik az O ( mondjuk a sok sérülés nem segít...)

Szóval én nem látom ennyire tragikusnak, de kell egy QB még Paytonnak is 😊

több mint 2 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Ezzel a meccsel páros lábbal rúgta be az ajtót a Brees-utáni korszak, még ha amúgy közel egy teljes kezdő offense nem játszott ma sérülés miatt.

Eagles az új Rams: a középszar csapat aki ellen szenvedünk. 😊
Gyurma Pappa
Lassan mi vagyunk a középszar csapat amely ellen a Tampa szenved 😀

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Eagles az új Rams: a középszar csapat aki ellen szenvedünk. 😊

Siemian nem fog meccseket nyerni, a védelem meg nem bír meccsenként 50 percet játszani
Gyurma Pappa
Lassan el kell engedni a szezont. Bookot kéne megnézni, fiatalokat játszatni aztán ennyi. Nagyon rég éreztem ilyet szezon közepén.
MC12
Az a baj, hogy annyira szoros a NFC, hogy nem fogjuk elengedni...
Gyurma Pappa
Épp ezt néztem 😊 egy vereséggel meg mindig boven partiban vagyunk egy wc helyért 😆

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Eagles az új Rams: a középszar csapat aki ellen szenvedünk. 😊

Siemian nem fog meccseket nyerni, a védelem meg nem bír meccsenként 50 percet játszani
Gyurma Pappa
Lassan el kell engedni a szezont. Bookot kéne megnézni, fiatalokat játszatni aztán ennyi. Nagyon rég éreztem ilyet szezon közepén.
MC12
Az a baj, hogy annyira szoros a NFC, hogy nem fogjuk elengedni...

több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Eagles az új Rams: a középszar csapat aki ellen szenvedünk. 😊

Siemian nem fog meccseket nyerni, a védelem meg nem bír meccsenként 50 percet játszani
Gyurma Pappa
Lassan el kell engedni a szezont. Bookot kéne megnézni, fiatalokat játszatni aztán ennyi. Nagyon rég éreztem ilyet szezon közepén.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Eagles az új Rams: a középszar csapat aki ellen szenvedünk. 😊

Siemian nem fog meccseket nyerni, a védelem meg nem bír meccsenként 50 percet játszani

több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Csak a történeti hűség kedvéért (Fb-ről):

Hiányzók az Eagles ellen:
- Alvin Kamara
- Ryan Ramczyk
- Terron Armstead
- Ty Montgomery
- Malcolm Roach
- Tanoh Kpassagnon

Taysom Hill kérdéses, Tony Jones Jr. visszatérhet IR-ről.

Nem is tudom mi lenne jó, üldözni a po-t vagy elkezdeni készülni a következő szezonra és pár draft hellyel lejjebb kerülni….
MC12
Üldözni a po-t. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 081
Csak a történeti hűség kedvéért (Fb-ről):

Hiányzók az Eagles ellen:
- Alvin Kamara
- Ryan Ramczyk
- Terron Armstead
- Ty Montgomery
- Malcolm Roach
- Tanoh Kpassagnon

Taysom Hill kérdéses, Tony Jones Jr. visszatérhet IR-ről.

Nem is tudom mi lenne jó, üldözni a po-t vagy elkezdeni készülni a következő szezonra és pár draft hellyel lejjebb kerülni….

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 852 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy kis érdekesség: az utolsó 8 2 pontos kísérletből nullát sikerült abszolválni, ami határesetnek mondható. Amúgy nem, ez egy elkeserítő adat.

Elnézve a következő 3 meccset, könnyen átcsaphat a szezon a negatív dimenzióba a győzelmek-vereségek relációjában.
Andris10
Erős meccsek jönnek, annyi szerencsénk talán lehet, hogy idén a komolyabb ellenfelek ellen azért elég jól játszottunk, és többnyire azért sikerült is nyerni, vagy max szoros meccsen kikapni
kapitnono
Csak mi pl nem vagyunk komolyabb ellenfèl 😁 vagy ha igen, akkor az valóban baj 😊
dande
Nem is rátok gondoltam, hanem utána a Billsre, Cowboysra 😀 Bár előzetesen minimálisan is, de titeket tartanak eslyesebbnek a bukik
kapitnono
Ha a vèdelmünk nem esik szèt futás ellen ès Siemiannak passzolni kell illetve Hurts hozzá jobbik formàját, akkor lehet is esêlyünk, de ha az elején betlizünk akkor nehezen làtom miként győzünk. Meglássuk 🙂
dande
Ha ránézel a sérült listánkra, akkor láthatod, hogy van esélyetek bőven.
Fattyu
Igen látom, ha ezt az egyèbkènt sajnálatos helyzetet nem ragadjuk meg, akkor semmit. Gyógyulást, rossz, amikor ilyen tönkre teszi a szezont.