NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Thomas Morstead and the #Saints punt team allowed just 60 punt return yards over the course of the entire 2018 regular season (!!!)

That's the lowest amount we've seen here at PFF since we began recording special teams data in 2013.

Ez azért nem rossz stat 😀
Mondjuk tényleg eléggé jól működik a spec team.


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
 fuzovelkifele.com/2019/05/cam-jordant-nem-erdekli-hogy-fele-annyit-keres-mint-amennyit-megerdemelne/?fbclid=IwAR0Nk8iK74otvIAGPmaLNpqVSR-i9Nzx1qFTeEmdBo48zxXgDsWu6QLe3Z0

Nagy Respect ezért, örülök, hogy nálunk játszik, igazi leader a pályán és azon kívül is!
kapitnono
Micheal Thomas szintén zenész. Ezért haragszom kicsit Ingramra és az ügynökére, de gyenge év múlva Ingram megint Szent lesz 😉

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
 fuzovelkifele.com/2019/05/cam-jordant-nem-erdekli-hogy-fele-annyit-keres-mint-amennyit-megerdemelne/?fbclid=IwAR0Nk8iK74otvIAGPmaLNpqVSR-i9Nzx1qFTeEmdBo48zxXgDsWu6QLe3Z0

Nagy Respect ezért, örülök, hogy nálunk játszik, igazi leader a pályán és azon kívül is!


több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Megkaptátok inkább Hortont 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 230 — playoffs???
Suh mar Tampaban van...



több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
McCoy arany-feketében? Bármikor

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Buccaneers star Gerald McCoy has worked out with Drew Brees in the offseason for eight years, and the two have a close friendship. If Tampa moves on from him, the Saints should be the first call.

Elvileg benne van, oké hogy már benne van a korban, de azért Rankinssel ketten ott középen nem lennének gyengék 😀


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Van McCoy a OL-ba.
Legyen McCoy a DL-ba is?

több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
 www.facebook.com/AdamSchefter/photos/a.165828156803167/2410771828975444/?type=3&theater
adam77
Úgyis kell egy rendes TE 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Nagy az öröm NOLA-ban! 😀

Az éjjeli NBA Draft Lottery-n a Pelicans megcsípte az idei draft 1/1-es választási jogát!
(Az NBA-ben az első kör első néhány drafthelyét sorsolják a szezon leggyengébb csapatai között, tehát nem automatikus, hogy a legrosszabb előző szezont produkáló csapaté a legelső pick.)

Így a csapat kihúzhatja a teljes liga által vitathatatlanul 1/1-re várt szupertehetséget, Zion Williamsont.

Szerintem az NFL-ben talán Luck, vagy Eli Manning volt legutóbb ennyire undisputed 1/1, mint most ez a legény az NBA-ben.
Rutin
😀

 www.facebook.com/AdamSchefter/photos/a.165828156803167/2410771828975444/?type=3&theater
több mint 5 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Nagy az öröm NOLA-ban! 😀

Az éjjeli NBA Draft Lottery-n a Pelicans megcsípte az idei draft 1/1-es választási jogát!
(Az NBA-ben az első kör első néhány drafthelyét sorsolják a szezon leggyengébb csapatai között, tehát nem automatikus, hogy a legrosszabb előző szezont produkáló csapaté a legelső pick.)

Így a csapat kihúzhatja a teljes liga által vitathatatlanul 1/1-re várt szupertehetséget, Zion Williamsont.

Szerintem az NFL-ben talán Luck, vagy Eli Manning volt legutóbb ennyire undisputed 1/1, mint most ez a legény az NBA-ben.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tényleg nem értetted?
peach
😊

Nehéz elfogadni, és az agy védekezik ellene. Szóval inkább explicit leírom: ez az első szezon 12 éve, ahol kétségeim vannak affelől, hogy a Kapitány képes lesz elit szinten játszani. És egyelőre nem látom, hogy képesek vagyunk-e tolni egy Denvert, akkor ha ő visszacsúszik. HIába jó (illetve jobb, mint ami az elmúlt 10 évben volt) ez a D, nem az a mindent verő egység, mint a Broncos D volt.

Szóval igen, az egyik legnagyobb kockázat, hogy Drew Brees nem lesz elég jó.
Gyurma Pappa
A lehető legnagyobb mértékben tehermentesíteni kell, és megcélozni ismét a bye-weeket. Talán nem lesz még Manning-i törés benne, viszont én úgy éreztem tavaly, hogy egyértelműen hosszú neki már egy teljes szezon, meglátszottak a döntéshozatalain, passzai minőségén. Ami azért is aggasztó, mert tavaly ugye az utolsó hetet is kihagyta, meg bye-week is volt és még utána is eléggé "rozsdás" maradt.

Szerencsére nem hiába ismerte fel SP a futójáték jelentőségét és a védelmet is megerősítették (bár tehette volna egy kicsit előbb és akkor... 😊 ), talán ez elég lehet. Kamarára is nagyobb terhet raktak, kvázi elősszámú volt másodévesként és elég jól bírta, nem jött nála a visszaesés sem. Szóval most még több tapasztalattal a háta mögött, képes lehet cipelni az O-t, Murray is tehermentesítheti már az első héttől.

Én úgy látom, hogy idén maximum az utolsó utáni lehetőségünk van, már a Minny Miracle után is elég megtörtnek látszott a Kap, na meg ugye tavaly, érzi már ő is, hogy kifut az időből.
több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Tényleg nem értetted?
peach
😊

Nehéz elfogadni, és az agy védekezik ellene. Szóval inkább explicit leírom: ez az első szezon 12 éve, ahol kétségeim vannak affelől, hogy a Kapitány képes lesz elit szinten játszani. És egyelőre nem látom, hogy képesek vagyunk-e tolni egy Denvert, akkor ha ő visszacsúszik. HIába jó (illetve jobb, mint ami az elmúlt 10 évben volt) ez a D, nem az a mindent verő egység, mint a Broncos D volt.

Szóval igen, az egyik legnagyobb kockázat, hogy Drew Brees nem lesz elég jó.
Gyurma Pappa
Ez benne van sajnos.
Bennem az a kérdés merült fel ezzel kapcsolatban, hogy SP számolnak-e ilyen lehetőséggel.
De ha azt nézem, hogy két éve hangsúlyosabb a futójáték illetve néha hasznàlják a svájci bicskát, akkor próbálkoznak.
De, hogy ez mire elég....

több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Tényleg nem értetted?
peach
Értettem 😀
Csak nem direktbe kérdeztem rà.

több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Tényleg nem értetted?
peach
😊

Nehéz elfogadni, és az agy védekezik ellene. Szóval inkább explicit leírom: ez az első szezon 12 éve, ahol kétségeim vannak affelől, hogy a Kapitány képes lesz elit szinten játszani. És egyelőre nem látom, hogy képesek vagyunk-e tolni egy Denvert, akkor ha ő visszacsúszik. HIába jó (illetve jobb, mint ami az elmúlt 10 évben volt) ez a D, nem az a mindent verő egység, mint a Broncos D volt.

Szóval igen, az egyik legnagyobb kockázat, hogy Drew Brees nem lesz elég jó.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 629 — a new hope (again)
Azért Unger mindig PB szinten nyomta, és egy rookie lesz a helyén, szal várjunk ezzel, de mindent megtettünk és az OL scouting legendásan jó.
PEEtör
Úgy gondolom, hogy ha Unger nem vonul vissza, akkor is pontosan ugyanígy draftolunk idén. Unger az utolsó évében már erősen lefelé tartott (sérült is volt, ezt említette a sajtóközleménye a visszavonulásko, mondjuk hogy mikor sérült meg, az ugye nem derült ki).

Nem vagyok nagy híve a PFF statok alapján történő kizárólagos játékos értékelésnek, de pont a falembereknél szerintem jó rangsoroló, és eszerint Unger a 19. volt a C között, átlagos teljesítményt nyújtva. Az, hogy erről mennyire tehetett az, hogy mellette Peat volt fényes (77. volt a G-k között, Warford a 31, ami szintén nem annyira veretes, miközben Ramcyzk a 8., Peat a 2. a T-k között), már nem fog kiderülni sosem. Azt gondolom, hogy a két belső falember igazolás indokolt volt, megmerem kockázatni, hogy jobb lesz a fal belseje így.

Visszakanyarodva még Ingramre: én nagyon szeretem a palit, ezt már többször elmondtam, de jelenleg nem látom, hogy Murray nem tudná ugyanazt a szintet hozni, amit Ingram is hozott. Amíg Kamara top 5 RB, nem is kell több. Főleg nem drágább.

Számomra nem ők a nagy kérdőjel a O-ban...
Gyurma Pappa
WR or TE?
Kíváncsi vagy Mack-ből mit hozunk ki.
Wr-ben meg megvagyunk, kérdés hogy a tavalyi csibék tudnak még fejlődni, mert kellenének MT mellé tehermentesíteni.
De lesz egy UDFA befutó szerintem. Emmanuelből kihozzuk a tehetségét 😀 meglásd! Lesz 5 elkapott TD a neve mellett idén 😀
Fattyu
Tényleg nem értetted?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Azért Unger mindig PB szinten nyomta, és egy rookie lesz a helyén, szal várjunk ezzel, de mindent megtettünk és az OL scouting legendásan jó.
PEEtör
Úgy gondolom, hogy ha Unger nem vonul vissza, akkor is pontosan ugyanígy draftolunk idén. Unger az utolsó évében már erősen lefelé tartott (sérült is volt, ezt említette a sajtóközleménye a visszavonulásko, mondjuk hogy mikor sérült meg, az ugye nem derült ki).

Nem vagyok nagy híve a PFF statok alapján történő kizárólagos játékos értékelésnek, de pont a falembereknél szerintem jó rangsoroló, és eszerint Unger a 19. volt a C között, átlagos teljesítményt nyújtva. Az, hogy erről mennyire tehetett az, hogy mellette Peat volt fényes (77. volt a G-k között, Warford a 31, ami szintén nem annyira veretes, miközben Ramcyzk a 8., Peat a 2. a T-k között), már nem fog kiderülni sosem. Azt gondolom, hogy a két belső falember igazolás indokolt volt, megmerem kockázatni, hogy jobb lesz a fal belseje így.

Visszakanyarodva még Ingramre: én nagyon szeretem a palit, ezt már többször elmondtam, de jelenleg nem látom, hogy Murray nem tudná ugyanazt a szintet hozni, amit Ingram is hozott. Amíg Kamara top 5 RB, nem is kell több. Főleg nem drágább.

Számomra nem ők a nagy kérdőjel a O-ban...
Gyurma Pappa
WR or TE?
Kíváncsi vagy Mack-ből mit hozunk ki.
Wr-ben meg megvagyunk, kérdés hogy a tavalyi csibék tudnak még fejlődni, mert kellenének MT mellé tehermentesíteni.
De lesz egy UDFA befutó szerintem. Emmanuelből kihozzuk a tehetségét 😀 meglásd! Lesz 5 elkapott TD a neve mellett idén 😀
Fattyu
Szerintem akár LJ Humphrey is odaérhet a wr ek közül


több mint 5 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 857
Azért Unger mindig PB szinten nyomta, és egy rookie lesz a helyén, szal várjunk ezzel, de mindent megtettünk és az OL scouting legendásan jó.
PEEtör
Úgy gondolom, hogy ha Unger nem vonul vissza, akkor is pontosan ugyanígy draftolunk idén. Unger az utolsó évében már erősen lefelé tartott (sérült is volt, ezt említette a sajtóközleménye a visszavonulásko, mondjuk hogy mikor sérült meg, az ugye nem derült ki).

Nem vagyok nagy híve a PFF statok alapján történő kizárólagos játékos értékelésnek, de pont a falembereknél szerintem jó rangsoroló, és eszerint Unger a 19. volt a C között, átlagos teljesítményt nyújtva. Az, hogy erről mennyire tehetett az, hogy mellette Peat volt fényes (77. volt a G-k között, Warford a 31, ami szintén nem annyira veretes, miközben Ramcyzk a 8., Peat a 2. a T-k között), már nem fog kiderülni sosem. Azt gondolom, hogy a két belső falember igazolás indokolt volt, megmerem kockázatni, hogy jobb lesz a fal belseje így.

Visszakanyarodva még Ingramre: én nagyon szeretem a palit, ezt már többször elmondtam, de jelenleg nem látom, hogy Murray nem tudná ugyanazt a szintet hozni, amit Ingram is hozott. Amíg Kamara top 5 RB, nem is kell több. Főleg nem drágább.

Számomra nem ők a nagy kérdőjel a O-ban...
Gyurma Pappa
WR or TE?
Kíváncsi vagy Mack-ből mit hozunk ki.
Wr-ben meg megvagyunk, kérdés hogy a tavalyi csibék tudnak még fejlődni, mert kellenének MT mellé tehermentesíteni.
De lesz egy UDFA befutó szerintem. Emmanuelből kihozzuk a tehetségét 😀 meglásd! Lesz 5 elkapott TD a neve mellett idén 😀

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
Gyorsan aláírattuk az összes általunk draftolt játékost.


több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Azért Unger mindig PB szinten nyomta, és egy rookie lesz a helyén, szal várjunk ezzel, de mindent megtettünk és az OL scouting legendásan jó.
PEEtör
Úgy gondolom, hogy ha Unger nem vonul vissza, akkor is pontosan ugyanígy draftolunk idén. Unger az utolsó évében már erősen lefelé tartott (sérült is volt, ezt említette a sajtóközleménye a visszavonulásko, mondjuk hogy mikor sérült meg, az ugye nem derült ki).

Nem vagyok nagy híve a PFF statok alapján történő kizárólagos játékos értékelésnek, de pont a falembereknél szerintem jó rangsoroló, és eszerint Unger a 19. volt a C között, átlagos teljesítményt nyújtva. Az, hogy erről mennyire tehetett az, hogy mellette Peat volt fényes (77. volt a G-k között, Warford a 31, ami szintén nem annyira veretes, miközben Ramcyzk a 8., Peat a 2. a T-k között), már nem fog kiderülni sosem. Azt gondolom, hogy a két belső falember igazolás indokolt volt, megmerem kockázatni, hogy jobb lesz a fal belseje így.

Visszakanyarodva még Ingramre: én nagyon szeretem a palit, ezt már többször elmondtam, de jelenleg nem látom, hogy Murray nem tudná ugyanazt a szintet hozni, amit Ingram is hozott. Amíg Kamara top 5 RB, nem is kell több. Főleg nem drágább.

Számomra nem ők a nagy kérdőjel a O-ban...

több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
ahhoz mit szólunk, hogy ben watson visszavonulásának visszavonása után járja a ligát és a mi nevünk fel sem merül?
adam77
Gondolom sejti, hogy Cook mellet nem sok szerepe lenne
kapitnono
Unger és Ingram után a Patsre tett inkább
Turóczi Szabolcs
Szerintem azért sikerült mindkettőt pótolni
kapitnono
Azért Unger mindig PB szinten nyomta, és egy rookie lesz a helyén, szal várjunk ezzel, de mindent megtettünk és az OL scouting legendásan jó.
több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 936 — WHO DAT!!!!
ahhoz mit szólunk, hogy ben watson visszavonulásának visszavonása után járja a ligát és a mi nevünk fel sem merül?
adam77
Gondolom sejti, hogy Cook mellet nem sok szerepe lenne
kapitnono
Unger és Ingram után a Patsre tett inkább
Turóczi Szabolcs
Szerintem azért sikerült mindkettőt pótolni


több mint 5 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Ez a járja a ligát erős, elment a Patshez.
gabokocka
chiefs, bills és 49ers is szerepelt schefter tweetjében
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
ahhoz mit szólunk, hogy ben watson visszavonulásának visszavonása után járja a ligát és a mi nevünk fel sem merül?
adam77
Gondolom sejti, hogy Cook mellet nem sok szerepe lenne
kapitnono
Unger és Ingram után a Patsre tett inkább
Turóczi Szabolcs
Igen, így már nem is számolunk ezzel az idénnyel 😕

több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 685
ahhoz mit szólunk, hogy ben watson visszavonulásának visszavonása után járja a ligát és a mi nevünk fel sem merül?
adam77
Gondolom sejti, hogy Cook mellet nem sok szerepe lenne
kapitnono
Unger és Ingram után a Patsre tett inkább