New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A most következő 4 hét fog igazán beárazni minket... Erős hegymenet lesz... @BUF, vs WAS, @LAR, vs CAR...

Ha lehozzuk 2-2-vel, és abból az egyik győzelem a CAR ellen lesz, én már elégedett leszek.

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Az ilyen meccset azért elég jó nézni 😊 Kamara hatalmas, Lattimore is mindíg hozza..Winston meg Evans nagyon nem volt szimpatikus Evans-t simán kizártam volna. Ezen a meccsen semmi kérdés nem volt. Tükörsima. Who dat!


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Winston egy buzi. Sérült és ül kinn. Az ilyen ne menjen fel pályára pofázni. Sima kizárás. Az ilyen nem való sportpályára. Taknyos.
A meccs jó volt. Főnök 80%-ot passzolt. Kamara és Ingeam is jo nagyon de Cameron Jordan.... meccsek óta all pro.



több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Most hétvégére egy nyugis meccset kívánok, végre. Jó lenne egy sima győzelem végre, London óta mindig izgulni kellett valamiért...
Gyurma Pappa
Na, harmadszorra csak sikerült nyugis meccset kérni és kapni is 😊

Sok mindent nem lehet erről a meccsről elmondani, csak azt, hogy az idei draft 😮 Kamara tényleg meghozta, ami PT óta hiányzott ebből a csapatból. Remélem Armstead és Vaccaro semmi komoly, jövő hét keményebb lesz.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Lattimore:ennyike.
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
nem jinxelnem a hetet, mondjuk nem is vagyok babonas! (miota nyerunk nem merek eloben meccset nezni...)
diceman
Én egy régi hagyományt felújítva azért dobtam egy kis pénzt a Tampára 😉
atapapa
Én sem tartom magam babonásnak, de kategorikusan nem fogadok a meccseinkre. 😀
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
nem jinxelnem a hetet, mondjuk nem is vagyok babonas! (miota nyerunk nem merek eloben meccset nezni...)
diceman
Én egy régi hagyományt felújítva azért dobtam egy kis pénzt a Tampára 😉
atapapa
Minden segítség kell...



több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nem jinxelnem a hetet, mondjuk nem is vagyok babonas! (miota nyerunk nem merek eloben meccset nezni...)
diceman
Én egy régi hagyományt felújítva azért dobtam egy kis pénzt a Tampára 😉

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
A week 10 NFC South-os lesz a SportTV-n 😁 a Tampàn kívűl mindegyik csapat képernyőre kerül!!
Ja és nem egymàs elleni meccsek.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nem jinxelnem a hetet, mondjuk nem is vagyok babonas! (miota nyerunk nem merek eloben meccset nezni...)

a Bucs ritkan sima, de iden remenykelto hogy valoszinuleg megverik magukat, nekunk meg eleg jokor jo helyen lenni, tobbet varok a D-tol mint az O-tol.
Skins is osszevissza format mutat iden, nagyon jo lenne a light reddel talalkozni.
Bills / Rams...huh ezt nehez leirni de tenyleg kemeny lesz iden, szamitok a Kapitanyra, hogy vegre ujra megy a hajo majd.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Nézegettem a menetrendet, sorsdöntő négy hét jön: lesz két "könnyebbnek" ígérkező meccsünk (Bucs, Skins) és két komolyabb meccsünk (Bills, Rams). Ez a négy hét sorsdöntő is lehet akár: ha folytatjuk az idei jó szokásunkat, és verjük a könnyű csapatokat, a komolyan vehetők ellen hozunk egy 1-1-t, akkor már nem lehetünk 50% alatt, és elnézve a csoportot, pozitív mérleg már elég lehet a csoportgyőzelemhez, főleg hogy az utolsó 5 héten, 4-t csoport ellen játszunk, ami annyit jelent, hogy a saját kezünkben lehet a sorsunk, nem kell izgulni, hogy vajon a Panthers vagy a Failcons mit játszik XY ellen. Ez pedig jóval több, mint amit remélni mertem az idény előtt, de az első két meccs után meg pláne.

Most hétvégére egy nyugis meccset kívánok, végre. Jó lenne egy sima győzelem végre, London óta mindig izgulni kellett valamiért...

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Eddig idén, kis túlzással, mindenki pozitív! 😀
krixtofer
Addig jó amíg nem HIV 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Eddig idén, kis túlzással, mindenki pozitív! 😀
krixtofer
Kelemete nem ért veled egyet 😊

több mint 6 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Eddig idén, kis túlzással, mindenki pozitív! 😀
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Nekem az idei szezonban Peat is nagyon pozitív, tavaly sem volt vele bajom, de idén egészen remek, pláne futásoknál.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Még mindíg hihetetlen számomra, hogy ilyen szinten lehet számítani a védelemre, az utolsó negyedben érdekes módon nem voltam beszarva amikor a bears támadt mert éreztem a védelmen hogy meg tudják csinálni, és a mostani meccseken folyamatosan ezt érzem, nem tudom mikor éreztem utoljára ilyet 😊 Lattimore felé nem nagyon dobnak de ha dobnak is akkor is tapad mint a pióca és elüti, vagy INT lesz jó ezt látni talán Keenan Lewis volt hasonló utoljára 2013-ban. A meccs embere nálam Vaccaro volt, mindehova odaért de tényleg, szerelést se nagyon rontott ,mondjuk ez elmondható mostanában a többiekre is hogy nagyon jól ,magabiztosan szerelnek. Passzjátékban néha hiányoltam kicsit a kockázatosabb hívásokat de végülis nem volt rá szükség, csak furcsa látni hogy a kapitány TD nélkül zár, teszem hozzá ennek ellenére nagyon jól játszott, a fontos pillanatokban főleg. A támadofalban Kelemete megint kilógott kicsit lefelé de nem volt annyira nagy baj, Kamara pedig lassan már a kedvencem lesz, olyan könnyed a mozgása és minden mozdulata veszélyes. Egy szóval , nagyon lelkes vagyok jó lenne a Tampát is megütni ami amúgy simán lehetséges de azért itt biztosra nem lehet menni. Who Dat!


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Jó meccs, kiszenvedett győzelem, Lattimore mez meg úton 😀


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Jo volt ez. Igy tovabb.



több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Ezt a meccset majdnem elszórakoztuk, pedig az első félidőt egyérteműen uraltuk. Kár Ingram a két fumble-ért, anélkül ez egy nagyon sima meccs. A védelem is nagyon nagyot játszott.
Gyurma Pappa
Mondom, szerintem picit félvállról vették a meccset a srácok, de a lényeg a W. Az Ingram TD előtti Josh Hill játék gyönyörű volt.
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Ezt a meccset majdnem elszórakoztuk, pedig az első félidőt egyérteműen uraltuk. Kár Ingram a két fumble-ért, anélkül ez egy nagyon sima meccs. A védelem is nagyon nagyot játszott.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Szerintem mindenki jól járna ha hazajönnek.
Gézu
Én, pl., nem örülnék Neki!

több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Hazajönne.
több mint 6 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Szerintem mindenki jól járna ha hazajönnek.
több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A Seahawks tradelné Grahamet? Hülye kérdés de nekünk nem kellene? Fleener nem valami ász.....
Gézu
Szegény Jimmy-vel szemben óriási kib.szás volt annak idején az trade... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
A Seahawks tradelné Grahamet? Hülye kérdés de nekünk nem kellene? Fleener nem valami ász.....
Gézu
Fleenert szerintem max év végén kitesszük. Évi 9 milliót nem ér amit csinál. Inkább adjuk Vaccaronak a pénzt.
Szívesen nézegetném itt Jimmyt megint, ha meg tudnánk egyezni a Hawks-al normális áron persze.