New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
linketek van? nem látom az eredménykövetőn....
Kájzerszóze
 sportify365.blogspot.hu/

itt lesz youtoubeos
kapitnono
most még csak állókép? 😀
Kájzerszóze
Nekem már megy valami 😀


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
linketek van? nem látom az eredménykövetőn....
Kájzerszóze
 sportify365.blogspot.hu/

itt lesz youtoubeos
kapitnono
most még csak állókép? 😀



több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
köszi 😀 már be vagyok sózva
muszáj nyerni ma is 😀



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
linketek van? nem látom az eredménykövetőn....
Kájzerszóze
 sportify365.blogspot.hu/

itt lesz youtoubeos


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 035 — Így remélem megfelelek nektek.....
linketek van? nem látom az eredménykövetőn....
Kájzerszóze
Türelem, kb negyed órával előtte szokták izzítani 😉
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
linketek van? nem látom az eredménykövetőn....



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
A meccs napjára csak akadt sérült sajnos😕.
Inaktív: Kikaha, Snead, Moore, T. Hill.
Azt ìrjàk, hogy szerepet kaphat Muhammad... Így esetleg láthatjuk, hol àll a fejlődésben.
Fattyu
Kikaha nem sérült, többen írták, hogy cserélni szeretnénk őt, szerintem ez állhat a háttérben


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
A meccs napjára csak akadt sérült sajnos😕.
Inaktív: Kikaha, Snead, Moore, T. Hill.
Azt ìrjàk, hogy szerepet kaphat Muhammad... Így esetleg láthatjuk, hol àll a fejlődésben.

Szerkesztette: Fattyu

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Fogalmam sincs mit gondoljak a holnapi meccsről...
Bízom benne, hogy sikerül SP-éknak kitalalniuk, hogy milyen gameplant talál ki a Pacs a meccsre. Nagy lutri lesz, az biztos.

Ha lenne Rodgers, akkor tudnám, hogy csak nagy küzdelem árán, igazán jó D-vel nyerhetünk. Így viszont még az is lehet, hogy sikerül 2-3 TD különbséggel nyerni...

#optimistavagyok

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Így legalàbb nagyobb a variàciós lehetőség, vagy jobb a teherelosztàs!
A sérült listàval kapcsolatban akartam màr kérdezni, hogy Muhammad az utóbbi két meccs előtt héten nem volt sérült listàn, majd a meccsek napjain inaktív lett.
Vajon mi lehet az oka?
Fattyu
A többiek vélhetően még jobbak nála.
A harmadik sorok ellen jó volt az előszezonban, de az tény, hogy összesen 17 meccset játszott egyetemi szinten, Kikaha, Okafor még többet hoznak a konyhára, ST-ben meg talán nem annyira használható.
atapapa
Mondjuk ugye itt volt Crawley esete is...szerintem Muhammad nem lenne olyan elveszett gyerek, de ki tudja.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
A mai edzésen minden játékosunk részt vett aki nincs IR-en. Ilyen is ritkán fordult elő velünk az utóbbi időben, csak maradjon is így.
Elvileg tehát Breaux is bevethető lehet a hétvégén, nem mintha bármi gondom lett volna az elmúlt hetekben a Lattimore Crawley párossal.
kapitnono
Egy visszatérős IR 8 hét kihagyás! Breaux a héten elkezdhet edzeni (még nem kezdett), de még két hétig nem léphet pályára 😉
clbass
Bocsi igazad van, elnéztem a cikket, ott is csak azt írták, hogy a 6. hét után edzhet, és a 8. hét után játszhat.
De rajta kívül szerencsére mindenki egészséges 😀


több mint 6 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
A mai edzésen minden játékosunk részt vett aki nincs IR-en. Ilyen is ritkán fordult elő velünk az utóbbi időben, csak maradjon is így.
Elvileg tehát Breaux is bevethető lehet a hétvégén, nem mintha bármi gondom lett volna az elmúlt hetekben a Lattimore Crawley párossal.
kapitnono
Egy visszatérős IR 8 hét kihagyás! Breaux a héten elkezdhet edzeni (még nem kezdett), de még két hétig nem léphet pályára 😉
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Így legalàbb nagyobb a variàciós lehetőség, vagy jobb a teherelosztàs!
A sérült listàval kapcsolatban akartam màr kérdezni, hogy Muhammad az utóbbi két meccs előtt héten nem volt sérült listàn, majd a meccsek napjain inaktív lett.
Vajon mi lehet az oka?
Fattyu
A többiek vélhetően még jobbak nála.
A harmadik sorok ellen jó volt az előszezonban, de az tény, hogy összesen 17 meccset játszott egyetemi szinten, Kikaha, Okafor még többet hoznak a konyhára, ST-ben meg talán nem annyira használható.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
A mai edzésen minden játékosunk részt vett aki nincs IR-en. Ilyen is ritkán fordult elő velünk az utóbbi időben, csak maradjon is így.
Elvileg tehát Breaux is bevethető lehet a hétvégén, nem mintha bármi gondom lett volna az elmúlt hetekben a Lattimore Crawley párossal.
kapitnono
Így legalàbb nagyobb a variàciós lehetőség, vagy jobb a teherelosztàs!
A sérült listàval kapcsolatban akartam màr kérdezni, hogy Muhammad az utóbbi két meccs előtt héten nem volt sérült listàn, majd a meccsek napjain inaktív lett.
Vajon mi lehet az oka?

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
A mai edzésen minden játékosunk részt vett aki nincs IR-en. Ilyen is ritkán fordult elő velünk az utóbbi időben, csak maradjon is így.
Elvileg tehát Breaux is bevethető lehet a hétvégén, nem mintha bármi gondom lett volna az elmúlt hetekben a Lattimore Crawley párossal.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jordan a hét védője.
2005 óta az első Saints DE, aki kiérdemelte ezt a címet.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Khiry Robinson vizitel nálunk. 😊
több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Rodgers nélkül sem lesz könnyű hétvégén a Packers ellen, ha a védelem ezt a tempót csak 80%-ban tartja, bárkit meg tudunk verni.
Gyurma Pappa
Igazad van!
Azért sem lesz könnyű, mert így hogy kiesett Rodgers, egy "ismeretlen" O ellen kell jätszani.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Rodgers nélkül sem lesz könnyű hétvégén a Packers ellen, ha a védelem ezt a tempót csak 80%-ban tartja, bárkit meg tudunk verni.

több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
Ezt a meccset, fuuu,
A D jól tolta, bàr volt egy két play ahol idézték régi önmagukat, picit még is inogot a hitem de mivel Ők hoztàk a meccset ezért elnézem nekik. Csak tartson ki a fejlődés, mert jók és az utcsó 3meccs miatt nem kesereghetünk. Bàr ezen a meccsen a kapott yard több volt, de csak a levegőben, futàst megfogtuk.
Az O most egyfélidős volt, viszont ebben a félidőben csillogtatta erényeit, a màsodik félidő meg gyengusz.
Az egész meccsen az OL első fêlideji jàtéka fogott meg nagyon, az valami BRUTÁL volt!!
Persze a D teljesítmênyének is kiemelten örülök, mert minden egyes jó meccs a részükről, az ajàndék 😂😁😁.
És Én is egyetértek azon véleménnyel, hogy ezen győztes meccs utàn is rendet kell rakni egyes fejekben!

több mint 6 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
beallitottuk az nfl rekordot is?

több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
hm
3 defensive TDs (most in club history)
52 points (tied for 2nd in club history)
5 takeaways: tied for most in Payton era

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Hááát igen, ha a védelem a pályán van, és nem az öltözben pihen, akkor meccseket is lehet nyerni. Ma egy kicsit túl is teljesítettek, de tegyük hozzá nagyon gyorsan, hogy ehhez kellett Caldwell teljesen felesleges kockáztatása. Épeszű edző feladja 35 pont hátránynál, vigyáz a már többször sérült QB-jára, ésatöbbi.

Azért Sean és Drew el fognak beszélgetni erről az utolsó negyedről, mind playcalling, mind megvalósítás téren voltak kérdések. Értem én, hogy már haza akartak menni, de ezt nem lehet.

Jó kis meccs volt, de jobban élveztem volna, ha mondjuk a Patriots - Bills játssza, két olyan csapat, ami nem érdekel.

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Durva hogy 2013 óta most először vagyunk 50% felett...
Kellett hozzá 3 és majdnem fél szezon
atapapa
Lehet, hogy összefüggésben van azzal, hogy a turnover mutatónk pozitív? 😀

Lattimore-t már magasztaltam meccs közben a szerelési képessége miatt, de az elkapók lekövetésében is bámulatos, tapad mint a matrica.
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
A hét védőjét szerintem nem kell tovább keresni:
Cam Jordan 5 szerelés, 2 sack, 3 leütött labda, 1 interception, 1td