New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 6 éve
Thomas80 New Orleans Saints 261
AP-t elpasszoltuk Arizonàba. A kapott értékről még nincs hír.
Fattyu
Pedig már majdnem vettem egy 28-as mezt 😂
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Gondolom Sean is rájött, hogy Ingram meg Kamara is bőven meg tudják oldani.


több mint 6 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 861
AP-t elpasszoltuk Arizonàba. A kapott értékről még nincs hír.

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
nem tudom hogy sikerült megbundázni, de Watsont előzve Kamara lett a hét újonca...
atapapa
Igen ez azért érdekes. Nem azért mert Kamara is jól játszott, ráadásul saint 😀, de azért watson csak beállította a rookie qb rekordot 5 td-vel. Mindegy búslakodni nem fogok.


több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
nem tudom hogy sikerült megbundázni, de Watsont előzve Kamara lett a hét újonca...

több mint 6 éve
Vacy New Orleans Saints 10 — hortobagyi.gyula@gmail.com
Én szívesen nézegetnék képeket is az élménybeszámolók mellé.
Matthew99
Jó szórakozást!
 photos.app.goo.gl/PFd5d0rbP15xRyVE2

Szerkesztette: Vacy
több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Jo kis cikk 🙌



több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
A PFF szerint 4 hét után eddig Crawley és Lattimore is Top 10 CB a ligában... !!!
Crawley Nr. 1, Lattimore Nr. 7...

 www.profootballfocus.com/news/pro-how-saints-crawley-has-been-the-top-graded-cb-so-far
Rutin
Azt se felejtsd el hogy egy magyar srác írta a cikket 😀


több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Mi van Pídzsével? Valami magatartási gondot olvastam.
Kájzerszóze
Következő meccsen kiderül, szerintem ő is jól tolta eddig. Remélem mindhárman egészségesek maradnak, és mindannyian a pályán tudják segíteni a csapatot.


több mint 6 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 240 — playoffs???
Mi van Pídzsével? Valami magatartási gondot olvastam.



több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Jordan évek óta ott van...
Viszont a secben rendszerint az ilyen helyezéseket a lista aljáról szoktuk meg.
Főleg Crawley esetében nem vagyok biztos abban, hogy ez a minősítés megalapozott. Meg Bradyn kívül komolyabb irányító nem dobált még ellenünk. Na de majd a következő két meccs után lehet már hosszabb távra következtetni.
atapapa
Neki nagyon korai ez az értékelés, ugye nem is játszott teljes szezont, meg amúgy is, de egyszerűen nem értem, hogy nem volt ő kezdő alapból és hogy volt Harris az... Nekem nagyon tetszett preseasonben is a játéka, Lattimore is nagyon ígéretes az eddigiek alapján (és ha itt tartunk, sztem kb ugyanennyire érthetetlen, hogy Muhammad miért nem kap lehetőséget...).
Eddig úgy néz ki, sokkal, de sokkal jobban jártunk, hogy nem hoztuk Butlert, pláne mert ugye Ramczyket is draftolni tudtuk.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Jordan évek óta ott van...
Viszont a secben rendszerint az ilyen helyezéseket a lista aljáról szoktuk meg.
Főleg Crawley esetében nem vagyok biztos abban, hogy ez a minősítés megalapozott. Meg Bradyn kívül komolyabb irányító nem dobált még ellenünk. Na de majd a következő két meccs után lehet már hosszabb távra következtetni.

több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
A PFF szerint 4 hét után eddig Crawley és Lattimore is Top 10 CB a ligában... !!!
Crawley Nr. 1, Lattimore Nr. 7...

 www.profootballfocus.com/news/pro-how-saints-crawley-has-been-the-top-graded-cb-so-far
Rutin
Ne menjünk el a tény mellett, hogy ugyanitt Jordan a #3 edge...

több mint 6 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
A PFF szerint 4 hét után eddig Crawley és Lattimore is Top 10 CB a ligában... !!!
Crawley Nr. 1, Lattimore Nr. 7...

 www.profootballfocus.com/news/pro-how-saints-crawley-has-been-the-top-graded-cb-so-far

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 980 — WHO DAT!!!!
Szerintem azért még simán visszatérhet, alapvetően szerintem egy térd sérülés rosszabb mint egy váll ( Nekem is volt mindkettőből sajnos) szóval én várom vissza mert biztatóan játszott. Egyszer fognánk már ki egy Vastestű LB-t 😀
ackrisz17
Ha belegondolsz idén Kamarát leszámítva mindegyik pickünk-ben benne volt a kockázat valamilyen szinten sérülés terén. Vagy bejön vagy nem.
Szerintem ebből még simán visszatérhet, és azért látszik, hogy ő azért jelentős javulást hozhat az LB sorunkba.


több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Szerintem azért még simán visszatérhet, alapvetően szerintem egy térd sérülés rosszabb mint egy váll ( Nekem is volt mindkettőből sajnos) szóval én várom vissza mert biztatóan játszott. Egyszer fognánk már ki egy Vastestű LB-t 😀


több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Anzalone IR-en...😕
ackrisz17
Szerintem elbúcsúzhatunk tőle, egyetemen is a vállával voltak problémák. Kockáztattunk, szokásosan nem jött be.
PEEtör
Kikahanak is van sackje idén, ne rohanjunk
Gyurma Pappa
Mert a végén még elszakítja a térdét? 😊
| Bocs, magas labda volt, természetesen távol álljon tőlem h sérülést kívánjak neki. |


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 014 — Egyéb témák lakó
Anzalone IR-en...😕
ackrisz17
Szerintem elbúcsúzhatunk tőle, egyetemen is a vállával voltak problémák. Kockáztattunk, szokásosan nem jött be.
PEEtör
Kikahanak is van sackje idén, ne rohanjunk

több mint 6 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Anzalone IR-en...😕
ackrisz17
Szerintem elbúcsúzhatunk tőle, egyetemen is a vállával voltak problémák. Kockáztattunk, szokásosan nem jött be.
több mint 6 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Anzalone IR-en...😕


több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 582 — Invisible man
Én szívesen nézegetnék képeket is az élménybeszámolók mellé.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
A Regent Streeten viszont, úgy fél 2 körül, majd' összecsináltam magam.
zemanla
Szűk körben vagyunk és lehetsz őszinte: nem kell oda a 'majd 😛

több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ráadásként egy kis színes.
A városban járva-kelve, rengeteg Saints fant lehetett látni. Ránk köszöntek: Who dat!
A Westminster tövében egy házaspár falatozás közben, a Buckingham Palace előtt egy idősebb nagydarab 60-as úr, a metró mozgólépcsőjén szemben jövő srác.... Valami összetartozás-félét érzett az ember.
A Regent Streeten viszont, úgy fél 2 körül, majd' összecsináltam magam. Épp kiérünk a sűrűsödő tömegből, már nem kell lökdösődni, furakodni, erre valaki a látókörömön kívülről, úgy fél-oldalról odaugrik elém. Már nem is emlékszem, mit kiabált, de azt jó hangosan. Lehetett éppen Who dat is!
Ata volt! 😀 😀




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Nah, akkor én is:
Mi pénteken délután repültünk, az agglomerációban (6 os zóna) egy ismerősnél volt a szállásunk.
Szombaton fél 12 körül értünk be a Regent streetre. Akkor még nem volt nagy tülekedés, igaz a program délben kezdődött. Mögöttünk egy csoport már "Who Dat"-olt javában, akkor még fordult az egész utca.
Az NFL shop viszont már javában üzemelt, úgyhogy beálltunk az amúgy még rövid sorba. Jól tettük. 10 perc alatt végeztünk is. Telefonon tartottuk a kapcsolatot a "kinti különítménnyel", úgyhogy hamarosan találkoztunk Ádival. Ő már kicsit hosszabb sorba állt be....
A megbeszélt talira, végül hármunknak sikerült odaérni (Ata-túl sok Starbucks a környéken... és Rutin- aki kimagaslott a tömegből, A többiek igazoltan (?) távolmaradtak, de mit sem veszítettek.) Gyors megbeszélés, hogy ki, merre, meccs után hova megyünk barátkozni...
A délután városnézéssel telt. Szokásos látnivalók... A Westminsterben esküvő volt éppen, nem lehetett bemenni, a Big Ben beállványozva, nincs óraütés sem...A St Paulban vmire készülődtek, a kupola alá nem engedtek be....a Tower be volt zárva (nem is értem, miért, igaz, most úgysem mentünk volna be)... Tower Bridge-t épp nyitották, ezért kicsit várni kellett, hogy átkelhessünk...
Volt 8-9 óra, mire hazaértünk.
Közlekedés: tiszta, pontos, gyors. Mindíg meglepődök, hogy a fenébe csinálják?! Hajléktalant, koldust nem látni...Pedig némileg nagyobb város, mint Budapest.
Meccs(re): Vonat, metró pepecül kivitt. Ott már kavalkád. Szerencsére elég korán kiértünk, de jó is volt, mert volt nálunk egy kis hátizsák. És, hát bizony, aki nem olvassa el a tudnivalókat, az szív vele. Szóval információ, mit csináljunk? Láss csodát: csomagmegőrző! Igaz 10 fontunk bánta, de számzáras szekrény, karszalag, mint az uszodában. (kicsit tartottam tőle, hogy visszafelé tumultus lesz majd, de nem! 2 perc alatt beadtuk, meccs után 2 perc alatt megkaptuk. Sorban sem kellett állni.
Stadionba be: sorbanállás??? Semmi! (jókor voltunk, jó helyen?) Egy ember előttem, utána már engem detektoroztak előröl hátulról. Egy perc és bent voltunk.
Szektorunk a bejárattal szemben, keresni sem kellett. Gyorsan megnéztük a helyeinket (!) kb 30 sor volt a két hely között, de egy Seahawkos sráccal hamar lebótoltuk a cserét. Büfé, sör, hambi...aztán sör, na meg még egy... 😊 Profi kiszolgálás, igaz nem kellett cash-el vacakolni, nem úgy, mint az úszó VB-n...Ezért komoly sor sem alakult ki. Több szektornál, több sörcsap, minden a helyén.
Meccs: azt láttátok ti is! 😊
Ezek szerint, mi pont Gyurmáékkal átellenben ültünk, nekem kicsit messze voltak a saints események.
Kifelé a stadionból: a lépcső alján már szólt a saints kórus. Sípok, doboltak a kukán, táncoltak...Who Dat...!(videón megörökítve) Aztán megszereztük a hátizsákot, és beálltunk a hömpölygő tömegbe (irány a Wembley park metro). Kétszer állították meg táblával a sort (oldalról hangosbemondón irányították a tábla tartókat, mellettük sárga mellényes rendőr... A hangosba a pasi néhányszor belekiabált: "Who Dat!" 😊
Mire a metro megállóhoz értünk, gondoltam sűrűsödik a tömeg. Több platformról, percenkét (?) indították a kocsikat. Olyan kocsiba szálltunk, hogy le tudott ülni mindenki.... no comment. Ezt hogy csinálják?
A megbeszélt "sportvendéglőben" találkoztunk a többiekkel. Tv-k, kivetítők, sör, kaja, fotók.....barátkozás. Naggggyon tuti volt! Ismételjük! Akár Londonban, Pesten, közös meccsnézés....
Már várom a következőt! Párom is élvezte nagyon. Jó kis közösségi élmény volt!
Who Dat!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 6 éve
Vacy New Orleans Saints 10 — hortobagyi.gyula@gmail.com
Mi a párommal lecsúsztunk a Regent Street nagy részéről, végülis 17:30-ra értünk oda a tervezett 15:00 helyett, de így is látszott, hogy nagy tömeg volt, elég sok programmal, lehetőségekkel stb.

Amit még el kell mondanom a meccsről, hogy a kiléptetés az valami nagyon király volt. Voltam nem egy több tízezres rendezvényen, de ennyire simán kijutni még sehonnan sem sikerült. Mindenhol volt valami bottle neck (Prágában a metró, Spielbergben a sár miatti lassú haladás, Budapesten ugye egy koncert lényegesen kisebb), de London ezt nagyon profin oldotta meg. Lassítás nélkül értünk el a metróig, ott egy kicsi tumultus volt, de az első szerelvényre simán felszálltunk, nem volt tömegnyomor stb. De megállni, várni stb. sehol nem kellett.
Gyurma Pappa
Mi kint voltunk szombaton egész nap. Egy hiba volt, hogy a színpad műsorát nem lehetett előre tudni, így csak "TV"-ben (kivetítőn) láttuk a csapat megjelent tagjait, pont az utca másik végén voltunk. Sok érdekesség volt, nekünk simán elment 5-6 óra.

Hogy nem "mi voltunk otthon" ez nagy szívfájdalmam, Doplhins-nak külön rész volt, ott folyamatosan voltak játékosok, lányok stb.

Mikor és merre mentetek ki a stadionból? Mi a legvégén, utánunk már zárták a kapukat, a Wembley Park megállóig állt a sor, biztonságiakkal elválasztva, szakaszolva a tömeg. Inkább átsétáltunk Wembley Central megállóig, közben kisboltban bevásároltunk, így a megállóban, vonaton már nem voltak sokan.