New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
sikerült 2 olyan TD-t is kapni a red zone-ban, amikor az elkapót 10 yardos rádiuszban csak a saját árnyéka zavarta
Sajna ez a D így nem PO-anyag, bármennyire is a régi Brees

több mint 8 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Az a baj, hogy a tackling hiányát nem oldja meg Ryan kirúgása sem. Vicc, hogy agyon fizetett játékosaink nem tudnak megcsinálni egy openfield tackle-t.

Továbbra sem érdekel a szezon végkifejlete, de sajnos 0 fejlődés látok. Nem reális, hogy egy kiégett, másodvonalas LB Ellerbe akkorát dobott a védelmen, hogy meglátszott. Akkor sem volt, de legalább nem volt ennyire szar.

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Sean Payton's contract has a "change of control" clause, per 3 sources. If Tom Benson is not in charge, he could be free
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Ma nyerünk, fogadok a tippmixen 😀 Jól teszem?
Kájzerszóze
Tuti... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Ma nyerünk, fogadok a tippmixen 😀 Jól teszem?



több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Emlékszem a fiatalemberre, aki annyira hires volt, hogy szobát neveztek el róla a stadionban. Locker-room néven 😀
Kájzerszóze
Akkor egyébként úgy tűnt, hogy jó, stabil irányító is lehet belőle, de a sérülések nem tettek jót neki. Sajnálom.
több mint 8 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
Emlékszem a fiatalemberre, aki annyira hires volt, hogy szobát neveztek el róla a stadionban. Locker-room néven 😀



több mint 8 éve
markny Tennessee Titans Tennessee Volunteers 675 — tennessean
...mégpedig azért, mert ha kell, a titánoknak remélhetőleg még könnyebben osztunk ki 30-40 pontot, mint a Giants-nek. Rutin
😊
nem tudom láttál-e idén Titans meccset, de LeBeau azért az alapanyaghoz képest eléggé össze tudta rakni a védelmet, sajnos a secondary emberanyaga nem ideális, így Brees ellen tényleg benne van, hogy sok pontot szereztek, de azt is garantálhatom, hogy nem lesz könnyű dolgotok. jó meccset estére!

több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Did Not Practice Sunday's Status
LB Dannell Ellerbe (Hip) - OUT
CB Damian Swann (Concussion) – OUT
LB Ramon Humber (Hamstring) - OUT
LB Hau'oli Kikaha (Ankle) – OUT
QB Luke McCown (Back) - OUT
DB Delvin Breaux (Not Injury Related) - Probable

sok a sérült..remélem ez nem töri meg a csapatot és a defense is végre javulást mutat majd este
sLyNz
Minden rendben lesz.
hajdu
...mégpedig azért, mert ha kell, a titánoknak remélhetőleg még könnyebben osztunk ki 30-40 pontot, mint a Giants-nek.

Szóval, ha jó lesz a D, akkor 24-10-re nyerünk, ha meg nem, akkor 45-35-re...

Uff! 😀
Rutin
Volt egy meccsünk Locker újonc évében, most nem akarok ilyen izgit. Szegény Nate Washington,.. 😊 Na olyan meg elő sem fordulhat, mint 2007-ben...
|  www.youtube.com/watch?v=Qq8vb2DOBaQ |

Szerkesztette: hajdu
több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Did Not Practice Sunday's Status
LB Dannell Ellerbe (Hip) - OUT
CB Damian Swann (Concussion) – OUT
LB Ramon Humber (Hamstring) - OUT
LB Hau'oli Kikaha (Ankle) – OUT
QB Luke McCown (Back) - OUT
DB Delvin Breaux (Not Injury Related) - Probable

sok a sérült..remélem ez nem töri meg a csapatot és a defense is végre javulást mutat majd este
sLyNz
Minden rendben lesz.
hajdu
...mégpedig azért, mert ha kell, a titánoknak remélhetőleg még könnyebben osztunk ki 30-40 pontot, mint a Giants-nek.

Szóval, ha jó lesz a D, akkor 24-10-re nyerünk, ha meg nem, akkor 45-35-re...

Uff! 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Did Not Practice Sunday's Status
LB Dannell Ellerbe (Hip) - OUT
CB Damian Swann (Concussion) – OUT
LB Ramon Humber (Hamstring) - OUT
LB Hau'oli Kikaha (Ankle) – OUT
QB Luke McCown (Back) - OUT
DB Delvin Breaux (Not Injury Related) - Probable

sok a sérült..remélem ez nem töri meg a csapatot és a defense is végre javulást mutat majd este
sLyNz
Minden rendben lesz.
hajdu
Azért ez így elég sok játékos, na mindegy szerintem rendben leszünk.Gondolom vaccaro többet jön a boxba meg az ilb pozícióba Humber és Ellerbe kiesésével. Browner meg foghatja D.Walkert.
Azért azt nem értem még mindig, hogy ha K.Lewis nem szerepel a sérültlistán akkor hogy lehet az hogy meccsenként játszik vagy 10 snapet, mikor elvileg fullon edzett egész héten.
Csóró swannt sajnálom, 3 hét alatt két agyrázkósás.... remélem nem lesz komoly baja.
Remélem valahogy így is behúzzuk.


több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Did Not Practice Sunday's Status
LB Dannell Ellerbe (Hip) - OUT
CB Damian Swann (Concussion) – OUT
LB Ramon Humber (Hamstring) - OUT
LB Hau'oli Kikaha (Ankle) – OUT
QB Luke McCown (Back) - OUT
DB Delvin Breaux (Not Injury Related) - Probable

sok a sérült..remélem ez nem töri meg a csapatot és a defense is végre javulást mutat majd este
sLyNz
Minden rendben lesz.
több mint 8 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Did Not Practice Sunday's Status
LB Dannell Ellerbe (Hip) - OUT
CB Damian Swann (Concussion) – OUT
LB Ramon Humber (Hamstring) - OUT
LB Hau'oli Kikaha (Ankle) – OUT
QB Luke McCown (Back) - OUT
DB Delvin Breaux (Not Injury Related) - Probable

sok a sérült..remélem ez nem töri meg a csapatot és a defense is végre javulást mutat majd este

......
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Andrus Peat ismét fulllon edzett, így ha Strief gyengébben teljesítene vagy Armstead megsérülne megint hadra fogható az újonc.


több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
erdekes lesz a Mariota nelkuli Titans az uj edzovel a heten - de varjuk meg az injury reportot
diceman
Hát igen, nagyon nem örülök ennek az edzőcserének én sem...
PEEtör
Szerdán teljes értékű munkát végzett.
pakesz
teljesen mindegy, ha valamit akarunk még a szezontól, akkor le kell győznünk a titanst itthon, mindegy, hogy ki az edző vagy a qb.


több mint 8 éve
pakesz Tennessee Titans 1 549 — Titans fan
erdekes lesz a Mariota nelkuli Titans az uj edzovel a heten - de varjuk meg az injury reportot
diceman
Hát igen, nagyon nem örülök ennek az edzőcserének én sem...
PEEtör
Szerdán teljes értékű munkát végzett.

Titans szurkolói oldal https://m.facebook.com/tennesseetitansmagyarorszag/?ref=bookmarks
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Azért remélem K.lewis hamar felépül a sérüléséből ls full time cb lehet Breaux mellett. Mert monjuk jobban örülnék ha browner maradna csak a TE fogásánál, és akkor lehet hogy 2db büntetésnél nem kapna többet egy meccsen.


több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Értem én, hogy sokan nem akartok még a PO-val foglalkozni. Én viszont javíthatatlan optimista vagyok, úgyhogy már foglalkozom vele... 😀 😀

Személy szerint a washingtoni kirándulástól tartok legjobban a non-divisional meccsek közül.
Arrafelé csak kikapni jártunk az utóbbi években (Giants, Jets, Philly, Baltimore), kivéve, ha PO-ról van szó. 😀 😀
Rutin
|  www.youtube.com/watch?v=v9qhEZEN_6s |
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Pierre Thomas aláírt a 49ers-hez. Reggie Bush-t fogja helyettesíteni. 😀
Rutin
ez valami vicc?
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
erdekes lesz a Mariota nelkuli Titans az uj edzovel a heten - de varjuk meg az injury reportot
diceman
Hát igen, nagyon nem örülök ennek az edzőcserének én sem...
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 8 151 — Stromfeld Aurél fan
Hát az meg hogy. Az kétségtelenül sima fumble volt. Mivel indokolták?
hajdu
Mert a liga szerint az elkapás után nem volt meg a "football move".
atapapa
Isteni egy szabály, az tuti. Nem hiszem, hogy objektíven meg lehet ítélni, ezért védi a játékvezetőket. Gyűlik a történelme is, visszamenőleg egészen Megatronig. A kevésbé világos szabályok szerint minden esetben helyes döntést hoztak a játékvezetők, ebben biztos vagyok. 😛

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 8 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Pierre Thomas aláírt a 49ers-hez. Reggie Bush-t fogja helyettesíteni. 😀
Rutin
Örülök, hogy bizonyíthat. Kénytelen leszek ezt a Friscot nézni... 😳😄
több mint 8 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
- a Falcons, a Vikes és a Rams is szerintem jelenleg jobban állnak, mint amit "a papírformának" adnia kellene, így kérdéses, hogy lesz-e, lehet-e leolvadás náluk (nem tudom abból az egy-egy meccsből megítélni, de nem is akarom)

Gyurma Pappa
A Vikes ki fog szállni a harcból szerintem, eddig volt a sorsolásuk könnyebb része, jóval könnyebb, most viszont brutál nehéz lesz nekik.
több mint 8 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Hát az meg hogy. Az kétségtelenül sima fumble volt. Mivel indokolták?
hajdu
Mert a liga szerint az elkapás után nem volt meg a "football move".

több mint 8 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Értem én, hogy sokan nem akartok még a PO-val foglalkozni. Én viszont javíthatatlan optimista vagyok, úgyhogy már foglalkozom vele... 😀 😀

Személy szerint a washingtoni kirándulástól tartok legjobban a non-divisional meccsek közül.
Arrafelé csak kikapni jártunk az utóbbi években (Giants, Jets, Philly, Baltimore), kivéve, ha PO-ról van szó. 😀 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???