New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Dustin Hopkins elküldve, Zach Hocker lesz a kezdő rúgónk!!
kapitnono
Hopkins a GB ellen jó mély sírt ásott magának.

SJB-t is kirúgtuk, vagyis csak Cooks maradt rosteren a tavalyi draftból. Ehhez nincs mit hozzáfűzni.

Az 53-as roster fele tavaly nem volt a Saints játékosa.
Sokatmondó adat még: 14 olyan játékos van (egy roster negyede!), aki tavaly a mi játékosunk volt a 2014-es szezon során, és jelenleg nincs csapata.

szerk: persze valami változás biztos lesz még, nem hiszem el, hogy komolyan gondoljuk a 4 WR/2TE állományt egy passzbuzi Payton mellett.
atapapa
Nagyon gáz mindhárom adat: a tavalyi draft, az 50%-ban vadonatúj rooster, és a 14 "munkanélküli" is.
Elkeserítő...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Dustin Hopkins elküldve, Zach Hocker lesz a kezdő rúgónk!!
kapitnono
Hopkins a GB ellen jó mély sírt ásott magának.

SJB-t is kirúgtuk, vagyis csak Cooks maradt rosteren a tavalyi draftból. Ehhez nincs mit hozzáfűzni.

Az 53-as roster fele tavaly nem volt a Saints játékosa.
Sokatmondó adat még: 14 olyan játékos van (egy roster negyede!), aki tavaly a mi játékosunk volt a 2014-es szezon során, és jelenleg nincs csapata.

szerk: persze valami változás biztos lesz még, nem hiszem el, hogy komolyan gondoljuk a 4 WR/2TE állományt egy passzbuzi Payton mellett.
atapapa
Ja azt én is néztem, hogy csak 4 wr meg 2 te maradt.Valami variálás biztos lesz még itt.
Viszont annak örülök hogy sok UDFA DL ott van az53-as keretben.


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Dustin Hopkins elküldve, Zach Hocker lesz a kezdő rúgónk!!
kapitnono
Hopkins a GB ellen jó mély sírt ásott magának.

SJB-t is kirúgtuk, vagyis csak Cooks maradt rosteren a tavalyi draftból. Ehhez nincs mit hozzáfűzni.

Az 53-as roster fele tavaly nem volt a Saints játékosa.
Sokatmondó adat még: 14 olyan játékos van (egy roster negyede!), aki tavaly a mi játékosunk volt a 2014-es szezon során, és jelenleg nincs csapata.

szerk: persze valami változás biztos lesz még, nem hiszem el, hogy komolyan gondoljuk a 4 WR/2TE állományt egy passzbuzi Payton mellett.

Szerkesztette: atapapa

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Dustin Hopkins elküldve, Zach Hocker lesz a kezdő rúgónk!!


több mint 9 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Sanfordban nem tudom mit látnak...Warrent sajnálom.


több mint 9 éve
adam77 New Orleans Saints 635
Warrent kirúgtuk? Remélem viszi a Falcons aztán októberben leszed három passzt Breestől. Elképesztő wazze.
atapapa
elkeserítő. philips, sanford... ezek a jövő?
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Warrent kirúgtuk? Remélem viszi a Falcons aztán októberben leszed három passzt Breestől. Elképesztő wazze.

több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
A RZ-ban biztos hogy gondjaink lesznek (szvsz megéri fantasyben Saints kickert vinni)
atapapa
vagy Ingramet

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Coleman annyival jobb Sneadnél, hogy nagyon magas.
A játék minden egyéb elemében jobb Snead: jobb a keze, jobban futja az útvonalakat, jobban szeparálódik, jobban támadja a labdát.
Sneadből könnyen lehet egy korrekt Moore-pótlék, Colemannek még sokat kell fejlődnie, hogy egy Colstont akár csak megközelítsen.
A RZ-ban biztos hogy gondjaink lesznek (szvsz megéri fantasyben Saints kickert vinni), de még nem láttam az előszezonban azt az erőszakosságot Colemanben, hogy a nála egy fejjel alacsonyabb cornerekkel szemben biztosan nyerje a csatákat a rá feldobott labdákért.

Szerkesztette: atapapa

több mint 9 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 985 — WHO DAT!!!!
Coleman és Snead is jók lesznek, 3.-4. elkapónak, szinte mindegy melyiket hogyan hívjuk 😊
Gyurma
szerintem is.Snead inkább slotban lesz jó, coleman meg kint a szélen, és remélem a Red-Zone-ban is nagy hasznát vesszük, mert valljuk be leginkább onnan hiányzik majd Jimmy Graham.
Arról mikor lesz kb hír hogy ki kerül majd IR-re és ki megy a PUP-ra?


több mint 9 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 020 — Egyéb témák lakó
Coleman és Snead is jók lesznek, 3.-4. elkapónak, szinte mindegy melyiket hogyan hívjuk 😊

több mint 9 éve
ackrisz17 New Orleans Saints LSU Tigers 390 — ackrisz17@hotmail.hu
Snead szerintem elég jó lesz . 😊


több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Lehet hogy Snead beelőzi Colemant. De tény, hogy az első két hely után nagyon képlékeny a dolog.

több mint 9 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
WR helyzet milyen most nálatok? Cooks az első számú és utána, hogy álltok?
tamasboldizsar
Cooks és Colston kb. WR1a és WR1b lesz, utánuk Brandon Coleman következik tudtommal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 9 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
WR helyzet milyen most nálatok? Cooks az első számú és utána, hogy álltok?
több mint 9 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
LOL most nézem csak NFL.com statokon, hogy Kenny Phillips még a ligában? Rosterre fog kerülni? A Giantsben volt 1-2 egész jó szezonja.
Borbinho
Ráadásul elég impresszív előszezont tolt. Minden esélye megvan, hogy bent maradjon, szerintem.
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
LOL most nézem csak NFL.com statokon, hogy Kenny Phillips még a ligában? Rosterre fog kerülni? A Giantsben volt 1-2 egész jó szezonja.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
nemsokara beleugrik az a bizonyos majom a vizbe - szeretem a Cardinals jatekat, nagyon sajnaltam oket tavaly, kimeneteltol fuggetlenul jo meccset varok.

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
tudom hogy eloszezon de szivfacsaro volt nezni h kb 3 negyeden keresztul csak disznek voltunk a palyan...
diceman
Lusta vagyok utánanézni, de szerintem a 2. félidőben max. 2-3 first-down-t, ha szereztünk összesen...

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
diceman New Orleans Saints 495 — csiramokus@gmail.com
tudom hogy eloszezon de szivfacsaro volt nezni h kb 3 negyeden keresztul csak disznek voltunk a palyan...

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Byrd sérüléséről mi a legutóbbi infó?
Rutin
Olyan nincs 😀 Payton ilyen jellegű kérdésre rendre azt válaszolta a nyáron: következő kérdés?
atapapa
Pont azért kérdezem, mert én is csak ugyanezt hallom állandóan... 😀

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Byrd sérüléséről mi a legutóbbi infó?
Rutin
Olyan nincs 😀 Payton ilyen jellegű kérdésre rendre azt válaszolta a nyáron: következő kérdés?

több mint 9 éve
Rutin New Orleans Saints LSU Tigers 2 021
Byrd sérüléséről mi a legutóbbi infó? Várhatóan meddig IR?

Who * dat * say * dey * gonna * beat * dem * Saints * ???
több mint 9 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Egy olyan játékos jelölhető ki, aki az 53-as keretszűkítéskor aktív rosteren volt. Ez leghamarabb a 8. hét után tehető vissza újra az aktív keretbe.

több mint 9 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Sunseri, Powel, és Toon nem kellett máshová így az IR-ünkön landolt.