New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ezt a Falcons topikból hoztam át ide, ott külön reagáltam rá. Itt most Ryan reagál rá 😀
A másik aggályom h tény és való h Spagnuolo első éve borzalmasra sikeredett ettől függetlenül Payton első dolga volt egy ligaszinten elismert szakembert kirúgni miután visszajött, ezután nem tudom h komoly, tapasztalt szakemberek mennyire hajlandóak New Orleansba menni.empty taxi
Hoppáré 😀
 twitter.com/Edwerderespn/status/305053350225915905
Rams coach Jeff Fisher says Rob Ryan told him he was leaving to work for Sean Payton by walking in office and dropping keys on his desk atapapa
Most lehet azon vitatkozni, hogy Ryan mennyire komoly, de azért a 3-4-re átállás mellett biztos, hogy lehetett valami abban is, hogy SS körül nem volt minden 100%-os.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Most akartam írni 😊 Jónak tűnik, Rebels rajongók nagyon dicsérik, bízzunk benne, hogy rászolgál 😊Gyurma Pappa
Egy kicsit hamarabb is leigazolhattuk volna, a fickó kurvajó toborzásban is, elvitte az LSU elől idén a legjobb középiskolai játékost :mad:atapapa
akkor bizony kapja be 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Most akartam írni 😊 Jónak tűnik, Rebels rajongók nagyon dicsérik, bízzunk benne, hogy rászolgál 😊Gyurma Pappa
Egy kicsit hamarabb is leigazolhattuk volna, a fickó kurvajó toborzásban is, elvitte az LSU elől idén a legjobb középiskolai játékost :mad:

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Most akartam írni 😊 Jónak tűnik, Rebels rajongók nagyon dicsérik, bízzunk benne, hogy rászolgál 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Wes McGriff, DC és CB coach az Ole Misstől lett az új sec. edző.
Nem tűnik rossz húzásnak, bár a legutoljára Oxfordból hozott edzőről, Orgeronról is ezt gondoltam, ő meg nem jött be.

több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Hoppáré 😀
 twitter.com/Edwerderespn/status/305053350225915905
Rams coach Jeff Fisher says Rob Ryan told him he was leaving to work for Sean Payton by walking in office and dropping keys on his desk atapapa
Az a szép a dologban, hogy akkor még nem beszélhetett Paytonnal. Meghallotta, hogy 3-4-re váltunk, és felmondott, hogy megpályázza a helyet. Merész lépés volt...akarta ezt a melót 😉clbass
Miért ne beszélhetett volna? RR SS kirúgása előtt pár órával bólintott rá a Rams ajánlatára, de a szerződését nem írta alá soha, így gondolom nem volt akadálya, hogy Payton megkörnyékezze.

Ezek után sziklaszilárdnak tűnik az, hogy RR volt a fő célpontunk, főleg a "felmondása" után, és ő ezt nagyon jól tudta. RR se hülye, hogy miután kirúgják, talál magának állást, majd a semmiért (de minimum a bizonytalanért) egy hét múlva ő mond fel, miután már rajtunk kívül sok DC-poszt nem volt nyitva.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Hoppáré 😀
 twitter.com/Edwerderespn/status/305053350225915905
Rams coach Jeff Fisher says Rob Ryan told him he was leaving to work for Sean Payton by walking in office and dropping keys on his desk atapapa
Az a szép a dologban, hogy akkor még nem beszélhetett Paytonnal. Meghallotta, hogy 3-4-re váltunk, és felmondott, hogy megpályázza a helyet. Merész lépés volt...akarta ezt a melót 😉
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Hoppáré 😀
 twitter.com/Edwerderespn/status/305053350225915905
Rams coach Jeff Fisher says Rob Ryan told him he was leaving to work for Sean Payton by walking in office and dropping keys on his desk atapapa
Tiszta Amerika. 😀
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Hoppáré 😀
 twitter.com/Edwerderespn/status/305053350225915905
Rams coach Jeff Fisher says Rob Ryan told him he was leaving to work for Sean Payton by walking in office and dropping keys on his desk

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Patricket claimelte a Chargers.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Tavaly a snapek 30%-n volt a pályán, szóval annyira nem kár érte. Bár FB-t is eljátszott ha kell, meg nagy karakter volt, a csapat érdeke ezt kívánta. Ha senkinek se kell drágábban és az FO szerint van még benne valamennyi, akkor veteránminimumért azért visszahoznám. atapapa
Sajnálnám ha nem igazolnánk vissza. (Persze rajta is múlik) Jól blokkol és jó keze is van. Kell ő Jimmy mellé! 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Nem biztos hogy marad Smith, csak arról van szó, hogy első körben leülünk velük tárgyalni, hogy faragjunk a szerződésükön.
Shockeyval vagy Joe Hornnal is voltak ilyen tárgyalásaink annak idején, mielőtt kitettük őket.
Ez mutat egyfajta respektet a játékos felé, gondolom (remélem) megkérdezzük, hogy maradnak-e veteránminimum körüli pénzért, ha nem, akkor lehet csomagolni.

Aktuális sapkaszámot olvastam vagy 3 félét, egy optimista szerint már Loftonnal 10 millió alá mentünk. Nem hiszek egyiknek se 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
De miééért marad itt Smith?...Oké, faragtunk a pénzéből, de még így is a többszöröse annak, amennyit ér. Hogy állunk most, mennyivel vagyunk még a sapka felett?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Tavaly a snapek 30%-n volt a pályán, szóval annyira nem kár érte. Bár FB-t is eljátszott ha kell, meg nagy karakter volt, a csapat érdeke ezt kívánta. Ha senkinek se kell drágábban és az FO szerint van még benne valamennyi, akkor veteránminimumért azért visszahoznám.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
De Thomast miért? 😮 (Oké, hogy nem lesz fiatalabb, meg sérülékeny is, de én akkor is meglepődtem eléggé.)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
megin' egy DB az első körben?adam77
A két kezdő corner elvileg megvan, és bár a nickel CB-k értéke felértékelődött, amióta a passzjáték ennyire előretört, a pass rush fontosabb, mint a sec.

Egy stat J. Patrick tavalyi szezonjáról: snapenként átlagosan 2,2 yardot engedett, ami a legrosszabb az egész ligában azon játékosok közül, akik legalább 100 snapet kaptak. atapapa
Pedig voltak jó megmozdulásai, sajnos én is sokkal többet vártam tőle. Meglátjuk White idei idényét, pihent tavaly eleget. Bár attól tartok, hogy Mack fog játszani kezdő NB-ként,ami nem baj, csak hosszútávon azért ő sem megoldás.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
megin' egy DB az első körben?adam77
A két kezdő corner elvileg megvan, és bár a nickel CB-k értéke felértékelődött, amióta a passzjáték ennyire előretört, a pass rush fontosabb, mint a sec.

Egy stat J. Patrick tavalyi szezonjáról: snapenként átlagosan 2,2 yardot engedett, ami a legrosszabb az egész ligában azon játékosok közül, akik legalább 100 snapet kaptak.

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 635
David Thomas és Johnny Patrick lapátra került
Thomas kivágásával 1,7 milliót spóroltunk.
Patrickről meg viszonylag hamar ítélet lett mondva. atapapa
megin' egy DB az első körben?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
David Thomas és Johnny Patrick lapátra került
Thomas kivágásával 1,7 milliót spóroltunk.
Patrickről meg viszonylag hamar ítélet lett mondva.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ha a 2. csapat is számítana, akkor Malcolm Jenkins lenne a megoldás, mert ő 2010-ben sokadmagával holtversenyben odafért a második csapatba.
Turnbull esetén azért nem venném-vettem figyelembe az egy szem all pro választást, mert annak idején több szerv is megszavazta a saját all pro-csapatát, és pont Turnbull posztja volt az, ahová teljesen szétszavaztak a szervezetek, egy OLB se kapott konszenzusos first team szavazatot. Továbbá ez volt az egyetlen év, amikor Turnbull elért legalább 10 sacket, ennél még Will Smith is többet tett az asztalra. Ha utóbbiról nem tudjuk elmondani, hogy meghatározó, elit védő lett volna bármikor, akkor Turnbull se kapja meg ezeket a jelzőket egyetlen jó, de még csak nem is kiemelkedő szezonért.

Szóval a "megfejtés" szerintem Pat Swilling, 4 all pro választott, ebből kétszer első csapat, nem mellékesen az év védője. Draftolva 27 éve :\

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Így a combine előtt a drafton gondolkodva felmerült bennem a kérdés: mikor draftoltunk utoljára olyan védőt, akiből meghatározó játékos is lett NFL-szinten, tehát minimum kétszer lett az All Pro első csapatának a tagja (bár ha csak egy All pros választást tettem volna kritériummá, akkor is ugyanez lett volna az eredmény)?

Gondoltam, hogy valami elkeserítő választ találok, de hogy ennyire :/

Ha van kedvetek hozzá, tippeljetek az illető személyére. atapapa
Ha az all pro második csapat is számít, akkor a '94-ben draftolt Winfred Tubbs LB az utolsó.
Ha csak az első csapat számít, akkor a '90-ben húzott Renaldo Turnbull LB
Ha a duplázó első csapatos számít, akkor egy bizonyos Dome Patrol tag, Pat Swilling lesz a befutó a maga '86-os pickjével
elég szomorú :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Így a combine előtt a drafton gondolkodva felmerült bennem a kérdés: mikor draftoltunk utoljára olyan védőt, akiből meghatározó játékos is lett NFL-szinten, tehát minimum kétszer lett az All Pro első csapatának a tagja (bár ha csak egy All pros választást tettem volna kritériummá, akkor is ugyanez lett volna az eredmény)?

Gondoltam, hogy valami elkeserítő választ találok, de hogy ennyire :/

Ha van kedvetek hozzá, tippeljetek az illető személyére.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
schefter: "Saints will ask LB Jonathan Vilma and DE Will Smith, two players the NFL linked to its bounty scandal, to restructure their contracts."adam77
Köszönjük Schefternek, hogy elmondja, amit már egy átlagos NFL fan 2 hónapja biztosra vesz.

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 635
schefter: "Saints will ask LB Jonathan Vilma and DE Will Smith, two players the NFL linked to its bounty scandal, to restructure their contracts."