New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Sean érzi a változást, és eléggé jó irányba alakítja szerintem most a csapatot. Gyurma Pappa
Nagyon bízom abban, hogy Payton számunkra hasznosan töltötte az eltiltást, és jó tervet sikerült összeütnie az átalakításokra, na meg talán a sok NCAA-s videózás közben pár hátsó körös tehetséget is kifigyelt.

Roushar előtt az RB-edző posztra interjúztattuk Ron Prince-t is, aki Kansas State-HC is volt Josh Freeman ottani játéka idején. atapapa
Őszintén hiszem, hogy ebbe az irányba mutatnak a folyamatok, mint a 3-4 átállás, mind az, hogy futó központú OL és egyetemen jó futójátékot hegesztő RB coach jön.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Pierre mulat az 50.-be lépő mágussal. 😊
krixtofer
Ki az ott az SB-győztes running back mellett, valami pókervilágbajnok? 😛
(Remélem Thomas szólt Jordannek, hogy garbóra zakó 20 éve volt utoljára divat)

Sean érzi a változást, és eléggé jó irányba alakítja szerintem most a csapatot. Gyurma Pappa
Nagyon bízom abban, hogy Payton számunkra hasznosan töltötte az eltiltást, és jó tervet sikerült összeütnie az átalakításokra, na meg talán a sok NCAA-s videózás közben pár hátsó körös tehetséget is kifigyelt.

Roushar előtt az RB-edző posztra interjúztattuk Ron Prince-t is, aki Kansas State-HC is volt Josh Freeman ottani játéka idején.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Pierre mulat az 50.-be lépő mágussal. 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Sean érzi a változást, és eléggé jó irányba alakítja szerintem most a csapatot.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Még ennél is égetőbb kérdés, hogy a secondary edzője ki lesz 😛

Ingram lehet hogy örül a hírnek, a Michigan State legnagyobb fegyvere támadásban a legutolsó szezonban egy 240 fontos traktor volt (Bell, RB), meccsenként 140 yarddal.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Dan Roushar (Michigan State /OC/ ) lett az új RB Coach és Bret Ingalls az eddig RB Coach feladata lesz az OL. krixtofer
Nem hangzik ez olyan rosszul. Örülök, hogy hoztunk edzőt főiskolás szintről, és tényleg nagyon örülnék, ha a futáson sokat javítanánk. Szerintem idén Ingram robbantani fog, de nem ennek a hírnek a hallatán gondolom ezt 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Dan Roushar (Michigan State /OC/ ) lett az új RB Coach és Bret Ingalls az eddig RB Coach feladata lesz az OL. krixtofer
Futócsapat leszünk, Breest pedig fullbacként fogjuk használni.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Dan Roushar (Michigan State /OC/ ) lett az új RB Coach és Bret Ingalls az eddig RB Coach feladata lesz az OL.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Woodson esetleg arany-feketében, esély, vélemény?sLyNz
Szerintem nem sok. Bár volt már szerencsénk túlkoros DB-kel 😀

több mint 11 éve
sLyNz New Orleans Saints Oregon Ducks 731 — 100% Borsod
Woodson esetleg arany-feketében, esély, vélemény?

......
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Így van, és ha Hawthorne szerepel a közeljövő terveiben, akkor ezt vele is eljátszhatjuk, a neve mellett a mostani szezonra majdnem 5 milliós cap hit van, de ebből 3 millió nála is idei rosterbónusz, ha átalakítjuk, akkor ez a 3 millió nála is "szétkenődik" a többi évre.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Megvan az első lépés a 2013-as sapkapuculás rögös útján: Lofton szerződése át lett alakítva, 4 miller lett spórolva a szezonra. atapapa
😮 Hogy csinálta ezt Loomis??? Rosszul tudom, hogy kb 5 milla körül mozgott volna a fizuja?clbass
Lofton’s cap figure was scheduled to be $7.1 million. But the Saints were able to drop that number to $3.1 million by replacing a scheduled $5 million roster bonus with a $5 million signing bonus that will be pro-rated over the remainder of the contract. 😉
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Megvan az első lépés a 2013-as sapkapuculás rögös útján: Lofton szerződése át lett alakítva, 4 miller lett spórolva a szezonra. atapapa
😮 Hogy csinálta ezt Loomis??? Rosszul tudom, hogy kb 5 milla körül mozgott volna a fizuja?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Megvan az első lépés a 2013-as sapkapuculás rögös útján: Lofton szerződése át lett alakítva, 4 miller lett spórolva a szezonra.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
Ha pedig később szeretnénk project NT-t, akkor megvan a kiszemeltem: szintén Georgia-Kwame Geathers egy igazi hegyomlás 😛clbass
Egyezik az ízlésünk 😉

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Kinti fórumon volt egy találgatás, hogy Grantham meghallgatásának a Georgia játékosok komolyabb feltérképezése is lehetett az egyik oka.clbass
Erre célozgattam én is, pár oldallal ezelőtt, bár kissé nehezen tudom elképzelni, hogy azt mondjuk: Pajti, RR lesz a DC, de ha minden belsős infót megosztasz a játékosaidról, akkor meghívunk egy luxusbambira a francia negyedben.

Ogletree nagy játékos lesz, de szerintem pont arra az egy linebacker posztra nem alkalmas, ami nálunk a legnagyobb need, azon kívül bárhol eljátszik.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Most olvasva a hsz-emet, nem fejeztem be a gondolatot: első körben OLB kell, ez nem lehet kérdés szerintem, és 4-5. körben pedig hozni egy projekt NT-t. Nézegettem a prospecteket, és azért vannak olyan hátsó körös prospectek, akikben lehet fantázia, bár konkrét nevet nem akarok linkelni, egy-egy scout report alapján nem akarok következtetéseket levonni. 😊Gyurma Pappa
Osztom a véleményed 😉 nálam is ez a sorrend az álom.
Kinti fórumon volt egy találgatás, hogy Grantham meghallgatásának a Georgia játékosok komolyabb feltérképezése is lehetett az egyik oka. Elmélkedtek egy letraderől a 25. hely környékére (+ egy harmadik körösért), ahol Ogletree még elérhető lehet. KÉt harmadikkal meg egy OT és egy NT, Brandon Williams. Ez tetszene nagyon. Ha pedig később szeretnénk project NT-t, akkor megvan a kiszemeltem: szintén Georgia-Kwame Geathers egy igazi hegyomlás 😛
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
RJF mellett a leginkább két dolog szól: multi pozíciós játékos és lehúzott 3 évet a liga egyik legjobb védelmében (ami egyébként 2 gapes rendszer, szóval bonyolultabb séma), ahol azért ragadt rá valami. A testalkat nem minden szerintem. Igazából tavaly a 49ers is teljesen értékű NT nélkül játszott, Sopoaga elég szarul tolta, na. Ja igen, +1 érv: LSU 😀

Ratliffot szerintem nem fogjuk idehozni Bunkley mellé.

Most olvasva a hsz-emet, nem fejeztem be a gondolatot: első körben OLB kell, ez nem lehet kérdés szerintem, és 4-5. körben pedig hozni egy projekt NT-t. Nézegettem a prospecteket, és azért vannak olyan hátsó körös prospectek, akikben lehet fantázia, bár konkrét nevet nem akarok linkelni, egy-egy scout report alapján nem akarok következtetéseket levonni. 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ratliff az, akit kakukktojásként emlegetnek általában a 34 NT-k közül, mert kisebb termettel is lehozza a feladatot. Hozzáteszem nem csak Ryan, hanem előtte Phillips alatt is 1 gapben játszott.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000138615/article/sean-payton-jonathan-vilma-can-move-to-olb-in-34
Amadeus91
A http címen kicsit meglepődtem 😮 "can move to olb" a cikkben persze már csak gyenge oldalról beszélnek és szerintem ilb-rőlclbass
Most mit mondott volna Payton? Hogy ez egyik SB ikonunkat kidobjuk a g**ibe? 😀

Elvileg igen, alkatilag, képességeiben alkalmas lehet bizonyos szituációkban (elsősorban 1st és hosszú második downok) ILB-nek, de nem gondolnám, hogy még elég gyors és elég fitt all down ILB-nek Vilma. Lofton 100%-os biztonsággal mondható, hogy a strong ILB lesz, de szerintem 'Thonre jobb lesz a másik oldalra. Vilma pedig cserének drága, így amire én számítok, az bizony a cut.

Ha nem kap új szerződést, szerintem mindenképpen rá kell ugranunk RJF-re, igaz hogy nem prototípus NT, de ha nem sikerül a drafton szerezni valami monstert, akkor tud játszani középen. Sok helyen DE-t írnak hozzánk, ami jelenleg nehezen érthető, Jordan és Hicks is kiváló fitnek tűnik, az előbbi ha nem is Justin Smith szintű "karakter", de egy elég szolid ötösnek néz ki. Hicks is úgy tűnik, hogy rendben lesz. Ellis kuka, Bunkley jó kérdés: 2 gap rendszerben ő gyakorlatilag alig használható NT-ként. Érdekes lehet, de az első évben elképzelhetőnek tartom, hogy alapszintű 1 gap 3-4-et is fogunk játszani, ami ugyan nem túl modern, átmeneti időszakra jól jöhet. És akkor Bunkley baromi jó fit lehet középre. Gyurma Pappa
Láma vagyok a kérdéshez, de RJF azon kívül, hogy játszott már NT-t, miben lehet több mint mondjuk Bunkley? Kicsit magasabb és könnyebb is Bunkleynál. Az szólhat még mellette, hogy DE-nek is bevethető lehet?
Kíváncsi vagyok Victor Butler és Ryan viszonyára, és dallasi pályája mellőzöttségének okára. Olcsó, fiatal 3-4-es olb, aki ismeri Ryan rendszerét. Ha lehetne fogadni rá, megtenném, hogy jövőre fekete-aranyban látjuk.

ui.: Ata közben megelőzött...jó lenne ha tisztulna a kép a tervekről és lehetőségekről
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ryanhez inkább áll közel a 1 gap szerencsére, ez talán segítségünkre lehet, a mostani személyi állománynak ez jobban megfelelne.

Érdekes volt ez az interjú, mert a riporter kérdezett rá specifikusan Vilma személyére, mint aki halott volt a Jetsben 3-4-ben, nem tudom hogy Payton felhozta volna-e őt magától példának, vagyis jó lenne már ha ott tartanánk, hogy világos: ki lett kirúgva, ki lett átstrukturálva, mert addig szegény szurkoló csak a félhomályban tud tapogatózni és az ilyen elejtett félmondatokat kénytelen továbbgondolni.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 003 — Egyéb témák lakó
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000138615/article/sean-payton-jonathan-vilma-can-move-to-olb-in-34
Amadeus91
A http címen kicsit meglepődtem 😮 "can move to olb" a cikkben persze már csak gyenge oldalról beszélnek és szerintem ilb-rőlclbass
Most mit mondott volna Payton? Hogy ez egyik SB ikonunkat kidobjuk a g**ibe? 😀

Elvileg igen, alkatilag, képességeiben alkalmas lehet bizonyos szituációkban (elsősorban 1st és hosszú második downok) ILB-nek, de nem gondolnám, hogy még elég gyors és elég fitt all down ILB-nek Vilma. Lofton 100%-os biztonsággal mondható, hogy a strong ILB lesz, de szerintem 'Thonre jobb lesz a másik oldalra. Vilma pedig cserének drága, így amire én számítok, az bizony a cut.

Ha nem kap új szerződést, szerintem mindenképpen rá kell ugranunk RJF-re, igaz hogy nem prototípus NT, de ha nem sikerül a drafton szerezni valami monstert, akkor tud játszani középen. Sok helyen DE-t írnak hozzánk, ami jelenleg nehezen érthető, Jordan és Hicks is kiváló fitnek tűnik, az előbbi ha nem is Justin Smith szintű "karakter", de egy elég szolid ötösnek néz ki. Hicks is úgy tűnik, hogy rendben lesz. Ellis kuka, Bunkley jó kérdés: 2 gap rendszerben ő gyakorlatilag alig használható NT-ként. Érdekes lehet, de az első évben elképzelhetőnek tartom, hogy alapszintű 1 gap 3-4-et is fogunk játszani, ami ugyan nem túl modern, átmeneti időszakra jól jöhet. És akkor Bunkley baromi jó fit lehet középre.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000138615/article/sean-payton-jonathan-vilma-can-move-to-olb-in-34
Amadeus91
A http címen kicsit meglepődtem 😮 "can move to olb" a cikkben persze már csak gyenge oldalról beszélnek és szerintem ilb-ről
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000138615/article/sean-payton-jonathan-vilma-can-move-to-olb-in-34

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Ilyen lenne a Saints meze, ha soccercsapat lennénk 😊
atapapa
Hát nem bánom, hogy az nfl-ben nincs a mezeken marketing megjelenés 😊 A soccer nagycsapatok közül egyedül a barca, húzta sokáig, de végül ők is behódoltak, bár nem tudom, hogy az unicef megjelenés nem valami jótékonysági alapon került e rá a mezükre. Ha meg már a merci logónál tartunk, az meg teljesen elborzasztott, hogy címeres mezen is helyet követelt magának (kézi vb - Magyarország) 😕 nincs ott helye szerintem