New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Menjetek el LA.-be 😀 ott kaptok fasza új stadiont és nem lesz baj a világítással, én örülnék neki 😀 Buga
De hisz ott vagyunk LA-ban! 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Menjetek el LA.-be 😀 ott kaptok fasza új stadiont és nem lesz baj a világítással, én örülnék neki 😀 Buga
Nekünk azért kicsivel szebb ,meg többet is jelent a stadionunk mint nektek. 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Menjetek el LA.-be 😀 ott kaptok fasza új stadiont és nem lesz baj a világítással, én örülnék neki 😀

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mivel zemanla nem csak ezt nyerte meg, hanem egy külön pénzdíjas fantasybajnokságot is, abban maradtunk egy kis csevegést követően, hogy a két verseny pénzalapját egyesítjük és egy mez boldog tulajdonosa lesz majd. Pt79
Hát, tényleg "máker" vagyok... 😊 De nem a pénz motivált, hanem a dicsőség! 😀
A mezről, azért még beszéljünk. Szombaton volt a szülinapom (köszönöm a gratulációkat! 😉 ) és a kollégák rendeltek egy mezt, ami még sajna nem érkezett meg....atapapa
Ezen már túlvagyunk. Personalized lesz. 😊zemanla
😀 😀 Vááááááoooo! Akkor egy mez-avatót kell tartani majd!
Majd felváltva hordom őket! 😉hajdu
És felállva 😊 Ősszel majd felavatjuk az egyik Falcons verés alkalmával. 😊zemanla
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mivel zemanla nem csak ezt nyerte meg, hanem egy külön pénzdíjas fantasybajnokságot is, abban maradtunk egy kis csevegést követően, hogy a két verseny pénzalapját egyesítjük és egy mez boldog tulajdonosa lesz majd. Pt79
Hát, tényleg "máker" vagyok... 😊 De nem a pénz motivált, hanem a dicsőség! 😀
A mezről, azért még beszéljünk. Szombaton volt a szülinapom (köszönöm a gratulációkat! 😉 ) és a kollégák rendeltek egy mezt, ami még sajna nem érkezett meg....atapapa
Ezen már túlvagyunk. Personalized lesz. 😊zemanla
😀 😀 Vááááááoooo! Akkor egy mez-avatót kell tartani majd!
Majd felváltva hordom őket! 😉hajdu




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Mivel zemanla nem csak ezt nyerte meg, hanem egy külön pénzdíjas fantasybajnokságot is, abban maradtunk egy kis csevegést követően, hogy a két verseny pénzalapját egyesítjük és egy mez boldog tulajdonosa lesz majd. Pt79
Hát, tényleg "máker" vagyok... 😊 De nem a pénz motivált, hanem a dicsőség! 😀
A mezről, azért még beszéljünk. Szombaton volt a szülinapom (köszönöm a gratulációkat! 😉 ) és a kollégák rendeltek egy mezt, ami még sajna nem érkezett meg....atapapa
Ezen már túlvagyunk. Personalized lesz. 😊zemanla
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Mivel zemanla nem csak ezt nyerte meg, hanem egy külön pénzdíjas fantasybajnokságot is, abban maradtunk egy kis csevegést követően, hogy a két verseny pénzalapját egyesítjük és egy mez boldog tulajdonosa lesz majd. Pt79
Hát, tényleg "máker" vagyok... 😊 De nem a pénz motivált, hanem a dicsőség! 😀
A mezről, azért még beszéljünk. Szombaton volt a szülinapom (köszönöm a gratulációkat! 😉 ) és a kollégák rendeltek egy mezt, ami még sajna nem érkezett meg....atapapa




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
168. 132 ponttal, de kétszer is előfordult, hogy elfelejtettem kitölteni a tippsort 😀BB
Vicces! Nekem is éppen annyi pontom lett és én is 168. lettem. 😊 (nekem is előfordult kétszer, h elfelejtettem kitölteni.....




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szerencsére a csapat csak béreli a nagy házat, a tulajdonos a Wiki szerint:
Louisiana Stadium/Expo District, Glenn Menard (Manager)
Ettől függetlenül még sokan a Szenteket fogják hibáztatni ezért a blamázsért.
Pt79
Ahhoz nagyon korlátoltnak (magyarul Goodellnek) kell lenni 😊
Bár még ő is kijelentette, hogy a jövőbeli esélyeinket az SB-rendezésre ez nem rontja, az esetet leszámítva az általános vélemény az a médiában, hogy NOLA ragyogó házigazda volt, továbbra is az egyik legjobb SB-helyszín.
Vélhetően megpályázzák majd a 2018-as SB-t is, akkor fogja a város a 300. születésnapját ünnepelni.


Tipjátékban, hogy szerepeltetek? 😊
Azt látjuk, hogy Ata 6. lett. 😊 (Gratulálok)
krixtofer
Köszi 😊
Annál fontosabb, hogy pár hete összesítettem a topic tippjátékát is, most közzé is teszem az eredményt. Hogy hajdu szavajárásával éljek, zemanla ezt sorban másodjára is bemákolta 😉

Viccet félretéve minden elismerésem zemanlának, nagyon érzi ezt a műfajt.


1. Brees megdönti-e Unitas, 47 egymást követő meccsen szerzett TD-s rekordját?
2. Megnyerjük-e a csoportot?
3. Bejutunk a rájátszásba?
4. Lesz-e legalább 4 győzelmünk a csoportellenfelek ellen?
5. Az NFC East és az AFC West csapatai ellen vívott 8 meccsből nyerünk-e legalább ötöt?
6. Szerzünk-e a tavalyi 16 labdánál többet?
7. Eladunk-e a tavalyi 19 labdánál többet?
8. Szerez-e a csapat legalább 36 sacket (tavaly 33-t gyűjtöttünk be)?
9. Lesz-e bárki pro bowlos azon játékosok közül, akik idén érkeztek a csapathoz (csak a "saját jogon" szerzett behívó, azaz, a december végi eredményhirdetés számít)?
10. Fogunk-e hibázni XP-t vagy FG-t 30 yardon belülről?
11. Az alapszakasz végével lesz-e hatnál több kezdőjátékosunk IR-en (ha olyan játékos kerül IR-re, aki egy másik kezdő IR-re kerülése miatt lett kezdő, akkor ő is ide lesz számolva)?
12. Brees az alábbi kategóriák bármelyikében fog-e jelenleg fennálló NFL-rekodot dönteni: legtöbb passzolt yard, legtöbb passzolt TD, legmagasabb passer rating?
13. Ki szerzi a legtöbb sacket?
14. Ki szerzi a legtöbb interceptiont?
15. Összességében ki szerzi a legtöbb (nem passzolt) TD-t?
16. Hány győzelmet szerzünk az alapszakaszban?

Zölddel emeltem ki, amit mindenki eltalált, pirossal, amit csak egyvalaki (Adamnek külön elismerés a kétpontos Jordanért) és "hússzínű" hátteret kapott, amit senki se talált el.

Mivel zemanla nem csak ezt nyerte meg, hanem egy külön pénzdíjas fantasybajnokságot is, abban maradtunk egy kis csevegést követően, hogy a két verseny pénzalapját egyesítjük és egy mez boldog tulajdonosa lesz majd.

több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
168. 132 ponttal, de kétszer is előfordult, hogy elfelejtettem kitölteni a tippsort 😀
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Tipjátékban, hogy szerepeltetek? 😊
Azt látjuk, hogy Ata 6. lett. 😊 (Gratulálok)
Én 89. 144 ponttal. 😀
több mint 11 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Szerencsére a csapat csak béreli a nagy házat, a tulajdonos a Wiki szerint:
Louisiana Stadium/Expo District, Glenn Menard (Manager)

Ettől függetlenül még sokan a Szenteket fogják hibáztatni ezért a blamázsért.

Nagyobb épületek energia ellátásában jártas elektromos mérnökteam állást keres. - "Beyoncé-t még bírta" jeligére a szerkesztőségbe
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ez az áramszünet betett rendesen. Örültem hogy nem lett fordítás, mert rásült volna a városra, hogy keresztbe tett egy csapatnak (a Dome elektromos rendszerét pont az SB-re korszerűsítették 😊)
Poén lett volna ha Jacoby Jones az MVP 290 totál yarddal, ha már a szülővárosában volt a meccs. Persze ha egy győztes QB úgy játszik, ahogy azt Flacco tette, akkor ez szóba se jöhet.



És egy szenzációs videó, ne hagyjátok ki
 www.nfl.com/videos/nfl-network-gameday/0ap2000000134470/The-city-that-always-bounces-back

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
A másikét nem?hajdu
Ó, dehogynem! 😀
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
A másikét nem?
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Na, ennek is vége. Van bennem egy furcsa érzés. Nem tudom, talán egy kis hiányérzet, az egész szezonnal kapcsolatban.
No, de már el is kezdődött a következő szezon számunkra. 😊 Már várom az egyik Ravens koordinátorát! 😛
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Elment az áram? 421 000 oldalas biznyítékom van arra, hogy Benson adta utasításba Paytonnak és Loomisnak, hogy kiszedjék a biztosítékokat és elvágják a vezetékeket. Ők pedig békaembernek öltözve...
Példás büntetést remélek örökös eltiltással. hajdu
Biztos beszopatnak majd emiatt.Egyébként sok mindent lehetett erről olvasni pl:reklámozás,a Saints földbe döngölése vagy a halftime show utáni blama.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Elment az áram? 421 000 oldalas biznyítékom van arra, hogy Benson adta utasításba Paytonnak és Loomisnak, hogy kiszedjék a biztosítékokat és elvágják a vezetékeket. Ők pedig békaembernek öltözve...
Példás büntetést remélek örökös eltiltással.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
szerintem nem korrekt (régi) a diagram, a Raiders esetében van egy laza 600 ezres eltérés.Amadeus91
Ja, sok csapat növekedett a közölt adatokhoz képest, bár az élboly változatlan.
És ami ebben a topicban számít, hogy mi azóta emelkedtünk vagy félmillióval, a többi csapat a divízióban meg összesen vagy hetvenezerrel 😉


Szép dolog a Football. 😊 (Felismeritek a labdás játékost? 😊 )
krixtofer
😊

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Szép dolog a Football. 😊 (Felismeritek a labdás játékost? 😊 )

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 667
atapapa: tegnap 6 körül du hívtalak a 312 végű számról az én vagyok. vedd fel!!!!!
meccslesése nálam?Kájzerszóze
bocs haver, még délután tárgyalásra állítottam, aztán úgy is felejtődött, csak lefekvés előtt vettem észre.
Estig felhívlak

Elég fasza helyet foglalunk el a legtöbbet lájkolt csapatok listáján

atapapa
szerintem nem korrekt (régi) a diagram, a Raiders esetében van egy laza 600 ezres eltérés.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Készülve a holnapi SB-ra, íme az eddigi bajnoki gyűrűk:
 www.nola.com/superbowl/index.ssf/2013/02/super_bowl_rings_through_the_y.html

Nem az elfogultság beszél belőlem, de szerintem a miénk a legszebb 😊BB
Persze, mert van benne egy liliom.
több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Készülve a holnapi SB-ra, íme az eddigi bajnoki gyűrűk:
 www.nola.com/superbowl/index.ssf/2013/02/super_bowl_rings_through_the_y.html

Nem az elfogultság beszél belőlem, de szerintem a miénk a legszebb 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
atapapa: tegnap 6 körül du hívtalak a 312 végű számról az én vagyok. vedd fel!!!!!
meccslesése nálam?Kájzerszóze
bocs haver, még délután tárgyalásra állítottam, aztán úgy is felejtődött, csak lefekvés előtt vettem észre.
Estig felhívlak

Elég fasza helyet foglalunk el a legtöbbet lájkolt csapatok listáján

Egyedül verjük az összes divízióriválist

De ez a leggizdább

La-ben jut az embereknek a legkevésbé az eszükbe, hogy más csapatnak szurkoljanak.