New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 230 — playoffs???
atapapa: tegnap 6 körül du hívtalak a 312 végű számról az én vagyok. vedd fel!!!!!
meccslesése nálam?



több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Még ironizál is ez a pocs:
"I couldn't feel more welcome. My picture is in every restaurant. I had a float in a Mardi Gras parade. I've got a Voodoo doll. ... I'm serious, people here have been incredible."
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Úgy beszél mint egy köcsög politikus. Arrogáns, nagypofájú f@sz.
Sajnos amíg a tulajdonosok elégedettek vele addig változás nem lesz.
hayden
A média természetesen most is pofaalapállásban van, egyedül Florio tette fel a kérdést, hogy ha most Goodell azt mondja, hogy nem jár vissza pick, mert volt bounty, akkor 10 hónapja miért ígérte (hazudta) azt, hogy ha együttműködünk, akkor visszaadja.

hajdu ötletét a New Orleansi kocsmák is átveszik


Goodell elment egy szurkolói találkozóra, nem tette zsebre amit kapott

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Aki eddig is bármennyire védte Goodellt (persze nem itt), az mostantól felhagyhat ezzel, Gedeon kivette a tárat minden mellette érvelő fegyveréből.


Ugye tavasszal azt mondta, hogy ha a Saints jó kisfiú lesz a következő egy évben, akkor visszaadja a 2. kört.
Ma rákérdeztek, hogy miért nem kapjuk végül vissza. Válasz: mert a bountyval a szabályszegés megtörtént és ennek nem szabadott volna megtörténnie.

Azaz egy, a tavasz előtt megtörtént eseménnyel indokol egy olyan döntést, amelyet a saját szavai szerint egy tavasz után bekövetkező eseménytől tett függővé.

Egyszerűen nem jutok szóhoz.... Ennyire hülyének nézni a szurkolókat, a csapatot....

Szerk: össze-vissza beszél bmeg, most azt mondja, hogy amúgy visszakaptuk volna a 2. kört, ha rosszabb mérleggel végzünk, egy 2/1-es pick elvétele azért túl szigorú lett volna és a draft lényege, hogy a gyengébb csapatokat segítse.

De mi ugye nem voltunk elég gyengék :rolleyes:

Természetesen ezt nem említette feltételként tavasszal.
Egy részeges, drogos, elmebeteg hajléktalan következetesebben vezetné a ligát, mint ez a bájgúnár

Volt sok szar ebben az ügyben, de ez a mai túlmutat mindenen, ennél konkrétabban nehéz tetten érni ennek a senkinek a szándékait, ez a pár mondat méltó megkoronázása az egész történetnek. atapapa
Úgy beszél mint egy köcsög politikus. Arrogáns, nagypofájú f@sz.
Sajnos amíg a tulajdonosok elégedettek vele addig változás nem lesz.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Aki eddig is bármennyire védte Goodellt (persze nem itt), az mostantól felhagyhat ezzel, Gedeon kivette a tárat minden mellette érvelő fegyveréből.


Ugye tavasszal azt mondta, hogy ha a Saints jó kisfiú lesz a következő egy évben, akkor visszaadja a 2. kört.
Ma rákérdeztek, hogy miért nem kapjuk végül vissza. Válasz: mert a bountyval a szabályszegés megtörtént és ennek nem szabadott volna megtörténnie.

Azaz egy, a tavasz előtt megtörtént eseménnyel indokol egy olyan döntést, amelyet a saját szavai szerint egy tavasz után bekövetkező eseménytől tett függővé.

Egyszerűen nem jutok szóhoz.... Ennyire hülyének nézni a szurkolókat, a csapatot....

Szerk: össze-vissza beszél bmeg, most azt mondja, hogy amúgy visszakaptuk volna a 2. kört, ha rosszabb mérleggel végzünk, egy 2/1-es pick elvétele azért túl szigorú lett volna és a draft lényege, hogy a gyengébb csapatokat segítse.

De mi ugye nem voltunk elég gyengék :rolleyes:

Természetesen ezt nem említette feltételként tavasszal.
Egy részeges, drogos, elmebeteg hajléktalan következetesebben vezetné a ligát, mint ez a bájgúnár

Volt sok szar ebben az ügyben, de ez a mai túlmutat mindenen, ennél konkrétabban nehéz tetten érni ennek a senkinek a szándékait, ez a pár mondat méltó megkoronázása az egész történetnek.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
EA Madden party. 😀

A Brees mosópor kurva nagy!!!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Payton azt mondta, hogy a DC-kérdés az SB után fel fog gyorsulni. Mivel mind a két döntős csapat 34-t védekezik, így egyre nyilvánvalóbb, hogy őket akarjuk lehúzni valakivel.


Brees már mosóport is elad


Jut eszembe a múltkor rám lett bízva az öblítővásárlás, ilyen lett 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Azon kívül, hogy jelenleg ~ +10 millió a cap-téma, mint kellene, ha azok released, akinek annak kell lennie (Smith, Vilma, nem tudom...), hogy fog ez állni... Lehet ezt tudni?csabi19
Wilson szerintem nagy csalódás lesz, nagyon jó sprinter, de messze nem elég explozív, nem vált jól irányt, a kezét nem használja rendesen... De ne legyen igazam.

Smith kirúgásával kb. 10-11 millió szabad helyünk lenne, Vilma meg 5-6 milliót hozna.


Devito szerintem az egyik legjobb 34 DE a piacon, biztos nem lesz olcsó mulatság annak, aki a rosterén akarja tudni.
ILB-ért nem adnék pénzt, amíg biztos két kezdő kinéz a posztra, OLB-re meg...
Oda már így is van két emberünk, aki (nálam) elsősorban csere, oda meg NT-re nagy pénz/magas pick kell.
atapapa
Jogos, de se sok pénz, se elég magas pick, így muszáj a zavarosban is halászni.
A két kezdő ILB-nél kire gondoltál? Lofton adott, de Hawthorne vagy Vilma (utóbbi szerintem már nem lesz többet a régi + a 3-4 se feküdt nagyon neki 😕 ) Mögöttük azért nagy a szakadék...Casillas egyáltalán képes lehet ILB-t játszani? OLB-knél azért valószínű h Wilson-ra kezdőként számítunk, Galette-et viszont még nem nagyon láttuk coverage-ban, így a másik oldalra kell valaki a draftról, de még akkor is csak hárman vannak.
Igaz az, hogy a 2011-es szezon elején Bunkley 3-4NT-t játszott A Broncosban? A vicc az, hogy méretei alapján Hicks áll közelebb az Ata által megcélzott 330 lbs-hez.clbass
Hawthorne van nálam Lofton mellett.
Szerintem Bunkley hibrid, de inkább 43 D-ben játszott tavaly
Hicks lehet hogy súlyosabb, mint Bunkley, csak ő 6'5 magas. NT-be meg inkább széles ember kéne. Bár most Hicks azt mondta, hogy Kanadában nem csak 34 DE-t, hanem NT-t is játszott, de az Kanada, nem az NFL

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 999 — Egyéb témák lakó
Vilma marad, elégséges lesz oda az átmeneti évekre. Elmenni nem fog, kezdő állást a rovott múltjával és 30-on onnan már nem fog kapni. 'Thorne is jó lesz befelé, Casillas is rendben lesz depthbe. Bunkleyt kicsit feleslegesnek érzem a rosteren, futó csapatok ellen lesz használható középre, de félek hogy pl. egy SF OL közepe szétszedi.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Devito szerintem az egyik legjobb 34 DE a piacon, biztos nem lesz olcsó mulatság annak, aki a rosterén akarja tudni.
ILB-ért nem adnék pénzt, amíg biztos két kezdő kinéz a posztra, OLB-re meg...
Oda már így is van két emberünk, aki (nálam) elsősorban csere, oda meg NT-re nagy pénz/magas pick kell.
atapapa
Jogos, de se sok pénz, se elég magas pick, így muszáj a zavarosban is halászni.
A két kezdő ILB-nél kire gondoltál? Lofton adott, de Hawthorne vagy Vilma (utóbbi szerintem már nem lesz többet a régi + a 3-4 se feküdt nagyon neki 😕 ) Mögöttük azért nagy a szakadék...Casillas egyáltalán képes lehet ILB-t játszani? OLB-knél azért valószínű h Wilson-ra kezdőként számítunk, Galette-et viszont még nem nagyon láttuk coverage-ban, így a másik oldalra kell valaki a draftról, de még akkor is csak hárman vannak.
Igaz az, hogy a 2011-es szezon elején Bunkley 3-4NT-t játszott A Broncosban? A vicc az, hogy méretei alapján Hicks áll közelebb az Ata által megcélzott 330 lbs-hez.
több mint 11 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány
Tony Odenről tudnátok egy két bíztató dolgot mondani? Ő lett nálunka a DB coach.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
A Smith ügyre én is kíváncsi vagyok, hogy mik lehetnek az alternatívák. Valahogy azt érzem, újratárgyalják a szerződését és maradni fog, ami nem igen lenne jó nekünk.
több mint 11 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
NT-re simán el tudnám képzelni Hamptont mondjuk, aki már nem éppen elit, de 3-4 tapasztalata az biztos van, és nem sok ilyen lesz a csapatban... Vagy, ha SanFranból jön a DC, jöhet Sopoaga is, aki szintén nem túl jó, de legalább NT. Drafton meg hozni mögé egy projectet. Valahol a 3.-4. kör körül.
Én amúgy hiszek Hicksben és Wilsonban... 😀 Draft elején jön egy pass rusher, meg is vagyunk. Reed tetszene hátra, nagyon, de szerintem ő nem lesz Szent.
T ügyileg pedig viszonylag egyértelmű a helyzet... Bushrod szerintem marad, de ha nem, akkor a többi használható FA drágább, mint ő, tehát lesz Brown. Akiben szintén hiszek, tehát nem para. 😀
(Lehet túl pozitívan állok hozzájuk, de szvsz nincs más opció nagyon... Hosszabbítani kell Grahamet is, DLP is remélem kap pár éves szerződést, Brownról pedig eldönthetnénk, hogy jó lesz-e hosszabb távon is... Bár amilyen sérülékeny...)

Azon kívül, hogy jelenleg ~ +10 millió a cap-téma, mint kellene, ha azok released, akinek annak kell lennie (Smith, Vilma, nem tudom...), hogy fog ez állni... Lehet ezt tudni?

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Devito szerintem az egyik legjobb 34 DE a piacon, biztos nem lesz olcsó mulatság annak, aki a rosterén akarja tudni.
ILB-ért nem adnék pénzt, amíg biztos két kezdő kinéz a posztra, OLB-re meg...
Oda már így is van két emberünk, aki (nálam) elsősorban csere, oda meg NT-re nagy pénz/magas pick kell.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Nee. 😀 Legalább a humor ott van. 😊

Reporter: What's the most humbling part of having ALS? Steve: Having someone else wash my balls.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
- DeVito: tényleg iparos, szerintem még egyszer nem fogja megfizetni a Jets, nem lesz drága szerintem
- Butler: számomra teljesen ismeretlen
- Groves: veterán minimumért, bár nem tudom minek
- Jackson: több sackje volt, mint Will Smithnek, de szerintem lesz aki többet fizet neki
- Jones: újra fogja igazolni a GB szerintem
- Lynch: na, ő tetszene, ST-ben kell az erősítésGyurma Pappa
DeVitonak jó pénzért én örülnék, talán a legjobb ár/érték arányú lesz posztján a piacon, és azért nem ártana az alternatíva a falba. OLB-knél szintén a lowcost volt a szempont, meg hogy ne legyen vén róka. Van a posztra 2 játékosunk akik "elvileg" jók lehetnek, egyet valszeg még draftolunk, nem lenne rossz egy minimális tapasztalattal rendelkező töltelék sem. Jonesban igazad lesz, bár érdekesen fog alakulni ott a belső LB-k sorsa. Bishop visszatér, D.J. Smith nem volt rossz kezdőként, Jones szintén, a végén még Hawk-ot kukázzák. Lynch pedig tényleg jól jönne.
Az egésszel annyit akartam, hogy ha már nincs keret komoly igazolásra, nem lenne rossz olcsóbb, akár másodvonalas, 3-4-ben edződött játékosokat hozni, egyrészt a posztok mélyítése végett, másrészt, ha valakinek nem jön be a váltás.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 999 — Egyéb témák lakó
Nézegettem FA-ket akik talán még nekünk is beleférnek, és jól jöhetnének az átalakuló D#-be:
- Mike DeVito DE (NYJ) - Megbízható, tapasztalt iparos 3-4DE , ha Hicks nem válna be a szélen
- Victor Butler OLB (DAL) - Nem sokat láthattuk, de fiatal és lehet benne még potenciál
- Quentin Groves OLB (ARI) - Még egy esélyt megérne, depth-nek mindenképp
- Rob Jackson OLB (Wsh) - Orakpo sérülése után nem szállt be rosszul, depth
- Brad Jones ILB (GB) - nagyot futott idén csere cseréjeként...ő már túl drága lesz 😕
- Corey Lynch (SD) - Jó specteamer és nem volt rossz beugró, kezdő SS-nek sem, depth
Vélemények?clbass
- DeVito: tényleg iparos, szerintem még egyszer nem fogja megfizetni a Jets, nem lesz drága szerintem
- Butler: számomra teljesen ismeretlen
- Groves: veterán minimumért, bár nem tudom minek
- Jackson: több sackje volt, mint Will Smithnek, de szerintem lesz aki többet fizet neki
- Jones: újra fogja igazolni a GB szerintem
- Lynch: na, ő tetszene, ST-ben kell az erősítés

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Nézegettem FA-ket akik talán még nekünk is beleférnek, és jól jöhetnének az átalakuló D#-be:
- Mike DeVito DE (NYJ) - Megbízható, tapasztalt iparos 3-4DE , ha Hicks nem válna be a szélen
- Victor Butler OLB (DAL) - Nem sokat láthattuk, de fiatal és lehet benne még potenciál
- Quentin Groves OLB (ARI) - Még egy esélyt megérne, depth-nek mindenképp
- Rob Jackson OLB (Wsh) - Orakpo sérülése után nem szállt be rosszul, depth
- Brad Jones ILB (GB) - nagyot futott idén csere cseréjeként...ő már túl drága lesz 😕
- Corey Lynch (SD) - Jó specteamer és nem volt rossz beugró, kezdő SS-nek sem, depth
Vélemények?
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Igen, el lett halasztva! Egyelőre eltoltuk későbbi időpontra (Még ismeretlen/szervezés alatt).
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
És hányan lesztek a holnapi találkozón?hajdu
Én úgy tudom,hogy halasztva lett a dolog,de Kristóf tud bővebb infót mondani erről.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
És hányan lesztek a holnapi találkozón?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Már a twitteren is nyomulunk
 twitter.com/NOSaintsHungary

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Az eaglest nem szeretik sok helyen 😊Janek
49ers, Denver, Miami-t se nagyon. 😀
több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 785 — Apu ökölbeszorított keze
Az eaglest nem szeretik sok helyen 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt

Ez azt mutatja, hogy a kedvenc csapatok alapján csoportosított userek ismerősei kiknek szurkolnak, amiből kis rugalmassággal lehet arra következtetni, hogy az egyes területeken mely csapatok népszerűek még.
A két texasi csapatnál mi vagyunk a másodikak, de még a Falconsnál is a 3. helyen vagyunk 😊
(Bezzeg ez fordítva nincs így 😀)

A többi NFC South-csapat rajtunk kívül nincs top5-ben egy helyen sem...