New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Lehet ott laknak, akik a hurrikán idején elköltöztek, és nem jöttek vissza.Gyurma Pappa
Az a rész vagy 500 kilométerrel arrébb van, az akkori menekültek zöme Houstonnál messzebb nem ment, ez is magyarázza azt a néhány arany megyét Texas keleti részén (amin még ennek tudatában is meglepődtem, a Texans és a Cowboys árnyékában ez elég derék).
Aztán lehet hogy oda is vetődött egy kisebb tömb valahogyan, és az alacsony lakosságszám miatt ez döntő tényező lett, fene tudja.



Szerk: a safetyjeink értékelése
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/30/signature-stats-first-downs-allowed-safeties/
Semmi meglepő, Harper és Jenkins top10 szar, Isa top10 jó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 999 — Egyéb témák lakó
😊
Azokon a területeken vélhetően nagyon karcsú a népsűrűség.
Megnéztem mit keres Texas közepén egy Saints-kolónia, nos, a megyében laknak bő háromezren 😀 A kilencszáz családból valahogy a Cowboys fölé kerekedtünk.
Alabama keleti végére viszont ideje hittérítő csapatokat küldenünk.


Aztán jöhet Nyugat-Georgia 😂 atapapa
Lehet ott laknak, akik a hurrikán idején elköltöztek, és nem jöttek vissza.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
😊
Azokon a területeken vélhetően nagyon karcsú a népsűrűség.
Megnéztem mit keres Texas közepén egy Saints-kolónia, nos, a megyében laknak bő háromezren 😀 A kilencszáz családból valahogy a Cowboys fölé kerekedtünk.
Alabama keleti végére viszont ideje hittérítő csapatokat küldenünk.


Aztán jöhet Nyugat-Georgia 😂

több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
...és a fehér foltoknál nem néznek focit! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Szerintem ha annyira akarnánk Crennelt, akkor már történt volna valami.
Állítólag a szerződése alapján még két évig fizeti a HC-bérét a KC, így nagyon nem sürgős neki sem. Ha talál új munkát, akkor annyival kevesebbet utal neki a KC, amennyit kap az új helyén.

NFL csevegőben volt már, a facebook a like-ok alapján összedobott egy népszerűségi térképet


A Gulf coast a fennhatóságunk alatt áll 😊

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 999 — Egyéb témák lakó
RR azért szívott a sok sérüléssel Dallas-ban.
Crennel meg... Túl konzervatív, és ha jól tudom ő is zónáztat. atapapa
Kb. egyről beszélünk, de azért korábbi években, amikor nem volt annyi sérülés, a Boys akkor is erős középmezőnyt tudott max., sőt sajnos passz ellen inkább gyenge középmezőnyt. Mondjuk a 18-22. D-vel elégedett is lennék, ha passz ellen is ott lennénk az már elég is lehet.
Ahogy telik az idő, Crennelt egyre jobban nem szeretném 😀 Megnéztem este néhány tavalyi KC meccs összefoglalóját (már amelyikről 20 mp-nél hosszabb készült 😀), és tényleg cover 3-t védekeztek. Na azzal pont ott lennénk, ahol tavaly voltunk. Nem-nem, nekünk valami bevállalós edző kell, de RR-ben azt látom, hogy GW 2.0 lenne. Én szerintem egyetem körül kellene nézelődni, esetleg tényleg poz. edzőből kellene DC-t csinálni, és most nem feltétlenül Donatell-re gondolok, de egyébként igen 😊

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
RR érdekes kérdés, tény hogy Dallasban elég jó emberanyagból sem tudott közepesnél sokkal jobb D-t összerakni, de mondjuk, hogy ennek tényleg ő az oka vagy sem, azt nem tudom, de gondolom igen. Sajnos a helyzet az, hogy a jelenlegi emberanyaghoz a legjobb edző még mindig Williams lenne, és talán a lehetséges top jelöltek közül viszont leginkább RR van közel.

Szóval a kérdés: kellene egy olyan edző, aki tud valamit kihozni ebből a keretből (+1-2 ember ugye), de nem akar mondjuk a secondaryre valami egészen mást ráerőltetni, mint amiben jó. Én úgy gondolom, hogy Crennel ennek a feltételnek nem felel meg. Másik oldalról kellene egy olyan edző, aki képes 4 évig olyan szolid védelmet összerakni, akik ha nem is ligaelit, de legalább középmezőny szinten tolják. Ennek pl. Crennel megfelelne, szerintem az ő megfelelne, de kicsit tartok attól, hogy ebben az esetben a következő év is még átmenet lenne, és akkor már csak 3 van vissza, ami ugye pont egyel kevesebb. Ata írta mindig: aratni kellene, nem építkezni, de nem ebbe az irányba megyünk jelenleg.Gyurma Pappa
RR azért szívott a sok sérüléssel Dallas-ban.
Crennel meg... Túl konzervatív, és ha jól tudom ő is zónáztat.
Megnéztem idén melyik csapat ellen érték el a legjobb passer ratinget, válasz: KC. Sokat volt a védelem a pályán a rossz passzjáték miatt? Rendben, de az ottani emberanyagot a védelemben lehetett volna hatékonyabban is használni, valami 7 első körös védő van abban a D-ben, és nem olyan kinevezett első körösök mint nálunk, hanem pro bowler LB-k, Berry, 2 top ötös DE, akik ha nem is értek top5-t, de nem rossz játékosok.

Igen, szoktam azt mondani hogy nekünk most nem projektekbe, hanem rögtön megtérülő dolgokba kell energiát tenni, de ez a védelem annyira rossz volt idén, hogy adta magát az alkalom.
Amúgy itt egy jó elemzés arról, hogy az elmúlt időszakban mire jutottak közvetlenül a váltást követő évben azok a védelmek, amelyek 3-4-re tértek át
 nflminds.blogspot.hu/2011/06/immediate-impact-defenses-have-when.html


Korábban írtam arról, hogy egy pletyka szerint GW nem azért ment Fisherhez, mert menni akart, hanem mert kiadtuk az útját.
Ez most már biztos, Vitt bountys vallomásában arról beszélt, hogy Payton először akkor rágott be Williams-re, amikor a 2011-es draft során SMS-ekben tájékoztatott bizonyos médiaszereplőket... Többek között Duncant, aki NOLA-ban iszonyú népszerűtlen lett az elmúlt egy évben, a bountyban is végig az NFL seggét védte.
Aztán a tavalyi szezon vége felé Williams rendszeresen Payton nyakára járt az új szerződés miatt, mert hogy tudnia kell milyen irányba lépjen, ha mégse lesz szerződése, Payton meg csak csitítgatta meg halogatta a dolgot, aztán az SF meccs előtt már a St Louis-zal meg Fisherrel fenyegetett, majd az SF meccs után azt mondta neki Payton: azt hiszem jobb lesz ha mész a barátodhoz dolgozni a Rams-hez, itt nem kapsz új szerződést.

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 635
schefter: "Saints assistant DL coach Travis Jones has agreed to become Seahawks lead DL coach."
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

😂

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 999 — Egyéb témák lakó
 www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/0ap2000000132081/Getting-jazzed-up-with-Jabari-Greeratapapa
De jó kis videó! 😊
krixtofer
Nem vagyok nagy jazz rajongó, de Jabari nagyon jól tolja 😊 Mondjuk cornernek még mindig jobb 😀
Williams azért már csinált pár acélos védelmet előttünk is, RR nem igazán (a pofája viszont van akkora, mint Williamsnek 😊). Akkor már inkább Crennel.
atapapa
Kicsit félek Crenneltől, olyan szempontból, hogy az ő védelmi elképzeléséhez nem megfelelő az emberanyag nálunk, és még még két-három évig nem lesz az.

RR érdekes kérdés, tény hogy Dallasban elég jó emberanyagból sem tudott közepesnél sokkal jobb D-t összerakni, de mondjuk, hogy ennek tényleg ő az oka vagy sem, azt nem tudom, de gondolom igen. Sajnos a helyzet az, hogy a jelenlegi emberanyaghoz a legjobb edző még mindig Williams lenne, és talán a lehetséges top jelöltek közül viszont leginkább RR van közel.

Szóval a kérdés: kellene egy olyan edző, aki tud valamit kihozni ebből a keretből (+1-2 ember ugye), de nem akar mondjuk a secondaryre valami egészen mást ráerőltetni, mint amiben jó. Én úgy gondolom, hogy Crennel ennek a feltételnek nem felel meg. Másik oldalról kellene egy olyan edző, aki képes 4 évig olyan szolid védelmet összerakni, akik ha nem is ligaelit, de legalább középmezőny szinten tolják. Ennek pl. Crennel megfelelne, szerintem az ő megfelelne, de kicsit tartok attól, hogy ebben az esetben a következő év is még átmenet lenne, és akkor már csak 3 van vissza, ami ugye pont egyel kevesebb. Ata írta mindig: aratni kellene, nem építkezni, de nem ebbe az irányba megyünk jelenleg.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.nola.com/superbowl/index.ssf/2013/01/roger_goodell_says_the_saints.html
Tegnap ata is erről írt.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
sajnos már csak egy fél évadot forgatnak belőle, amit ősszel fognak vetíteni. jó lenne, ha kicsit több sanits kerülne bele és akkor minden idők egyik filmes alkotása lesz számomra.adam77
Úgy hallottam, hogy abban több Saints lesz, majd meglátjuk mi igaz ebből.

több mint 11 éve
adam77 New Orleans Saints 635
nehéz lehet nem érintetté válni a játékosok számára azzal a fajta zenei szellemiséggel, ami ezt a várost jellemzi. én nagyon sok zenei irányzatot kedvelek, a jazz is közéjük tartozik, de mivel csak modern jazz-t hallani inkább, kicsit elfordultam a műfajtól, mert túl művinek találtam más stílusokhoz képest.
szerencsére azonban az elmúlt hónapok során megnéztem a treme elérhető 3 szezonját. erről a tv sorozatról korábban ugye itt már volt szó, gondolom, többen láttátok is. hatalmas nagy élmény. sokkal közelebb kerültem általa a városhoz, de még a csapathoz is, annak ellenére, hogy túl sokat nem foglalkoznak a saints-szel. de az attitűd, a mentalitás nagyon jól átjön, tökéletesen érthetővé válik, hogy miért is olyan speciális franchise a miénk.
érdekes dolog, ahogy a lambreaux család történetén keresztül egyesül a klasszikus jazz, a modern vonallal, a város tradíciói az új történésekkel. nagyon imádtam, ajánlom mindenkinek.
sajnos már csak egy fél évadot forgatnak belőle, amit ősszel fognak vetíteni. jó lenne, ha kicsit több saints kerülne bele és akkor minden idők egyik filmes alkotása lesz számomra.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
 www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/0ap2000000132081/Getting-jazzed-up-with-Jabari-Greeratapapa
De jó kis videó! 😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Rob Ryan nem ment a Ramshez. Nem tudom, hogy örülnék-e neki, egy kicsit úgy érzem, hogy ő is egy "Williams-klón", és az egyszer, egy évben elég volt a SB-hez, de jobban örülnék, ha valaki olyan jönne, aki Brees következő 4 évére stabil védelmet építene.Gyurma Pappa
Williams azért már csinált pár acélos védelmet előttünk is, RR nem igazán (a pofája viszont van akkora, mint Williamsnek 😊). Akkor már inkább Crennel.


Azt nem tudom mennyire vagytok tisztába vele, de Greer megőrül a jazzért, annak idején olvastam, hogy amikor FA-ként megkínálta a New Orleans szerződéssel, ez is befolyásolta őt a választásában.
Az NFL Network elkísérte őt az éjszakába (vagy ő az NFLN-t, ahogy tetszik), szerintem nagyon jó lett

 www.nfl.com/videos/new-orleans-saints/0ap2000000132081/Getting-jazzed-up-with-Jabari-Greer

több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124


háh mit találtam! 😂 (ha volt már akkor sorry)

Egyébként ha tényleg nem lesz semmi rendbontás az SB-n az azért rendkívül szimpatikus dolog NO lakói részéről és komoly tiszteletet érdemel. RG helyében elgondolkodnék, hogy van-e értelme büszke óvodásként viselkedni ilyen helyzetben. Hiba elismerése nem a gyengeség jele, hanem a felnőtt magatartásé.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 999 — Egyéb témák lakó
Rob Ryan nem ment a Ramshez. Nem tudom, hogy örülnék-e neki, egy kicsit úgy érzem, hogy ő is egy "Williams-klón", és az egyszer, egy évben elég volt a SB-hez, de jobban örülnék, ha valaki olyan jönne, aki Brees következő 4 évére stabil védelmet építene.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Ugye tavaly talán Empty taxi tett egy lefitymáló megjegyzést rám (amikor a média szerepéről írogattam), hogy biztos összeesküvés van ellenünk.
Nem, ehhez nem kell összeesküvés, a sportmédia legnagyobb halai az NFL tenyeréből csipegetnek. Az NBC Florioval és a FOX néhol kivétel, aztán semmi.
atapapa
Sztem nem én voltam, ha mégis akk elnézést.empty taxi
Bocsi, megnéztem, igaz, egy másik Falcons-szurkoló volt. Darab-darab 😉

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Ugye tavaly talán Empty taxi tett egy lefitymáló megjegyzést rám (amikor a média szerepéről írogattam), hogy biztos összeesküvés van ellenünk.
Nem, ehhez nem kell összeesküvés, a sportmédia legnagyobb halai az NFL tenyeréből csipegetnek. Az NBC Florioval és a FOX néhol kivétel, aztán semmi.
atapapa
Sztem nem én voltam, ha mégis akk elnézést.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Fű alatt Loomis is kapott egy 5 éves hosszabbítást.

Ed Reed, aki La-ben született, tegnap kapott egy kérdést a Szentekkel kapcsolatban, amire azt válaszolta: I'm black and gold forever 😊

Idén lejár a szerződése 😛atapapa
úhhh Sharper v2.0 😊 csak őt még jobban szeretem 😀Gyurma Pappa
Szép lenne, de nem hiszem, hogy a Ravens Lewis nyugdíja után még egy ikonát el szeretné veszteni. Szvsz egy évet még biztos adnak neki, hacsak nem akarnak teljes rebuildet...na akkor nem bánnám, ha képbe kerülnénk 😛
clbass
Két jó védő elvesztése után nem hiszem, hogy nagy újjáépítésre szorulnának, van náluk elit RB, korrekt OL, Ngata, Pollard, Webb, stb.
Kérdés mi Reed szándéka, ha a lové mindenekfelett, akkor persze felejtő, nagyjából bárki ellen buknánk egy árversenyt.

Gedeon pedig egy vadparaszt...és a legszomorúbb, hogy a botrány foltozása, bedőlése, igazságtalansága már messze nem kap kellő nyilvánosságot
clbass
Miért kapna?
Ugye tavaly talán Empty taxi tett egy lefitymáló megjegyzést rám (amikor a média szerepéről írogattam), hogy biztos összeesküvés van ellenünk.
Nem, ehhez nem kell összeesküvés, a sportmédia legnagyobb halai az NFL tenyeréből csipegetnek. Az NBC Florioval és a FOX néhol kivétel, aztán semmi.
King nagyjából Goodell irodájából kapja az infókat és cserébe az elvárásoknak megfelelően interpretálja, pl. egy újságíró se tudta rajta kívül Payton egy héttel ezelőtti meghallgatásának részleteit, ő még azt is leírta, hogy azért akkorra lett időzítve, mert aznap volt a MLK-nap és így felhajtás nélkül, még az NFL-dolgozók zömének figyelmét is elkerülve tudta rapportra hívni SP-t a Führer.
Szóval az infókért cserébe egy rossz szót nem írt le az NFL elcseszett nyomozásáról bounty-ügyben, még Tag után se.
A nagy oldalakon Florion kívül egy újságíró nem végezett az ügyben tényfeltáró munkát, ha más azt végzett, arról alig számoltak be, mindegyik csak leírta, amit a szájába adtak NY-ból.
Van egy újságíró is bárhol, aki nekiszegezte Goodellnek a kérdést: főnök, mit tett a Saints, mint szervezet az elmúlt háromnegyed évben, amiért az Ön ígéretétől eltérően mégsem kaphatják vissza a picket?
Hogy is lenne.

Tegnap is a USA Today lehozott egy cikket azzal, hogy
In a recent poll of NFL players conducted by USA TODAY Sports, 61% said they disapprove of the job Goodell has done overall
Milyen címmel közölte után ezt az ESPN?
Player poll: 39 percent approve of Goodell

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Dear Commissioner Goodell,

  So you're finally here. You've no doubt looked forward to a warm, glowing reception in New Orleans from the moment you heard about the "DO NOT SERVE" signs with your picture on them popping up at local bars and restaurants. You're likely worried a second line awaits you at Super Bowl XLVII, ready to mourn your lost reputation.

  That's understandable. After all, you're aware most of us blame you at least in part (but mostly, directly) for the anomalous travesty that was the 2012 New Orleans Saints season. See, we were hoping the Saints would be the first NFL team ever to play a Super Bowl in its home stadium. After a stellar 2011 season, we had reason to hope. But in 2012, you swooped in with harsh punishments for a bounty scandal. Before your drive to make an example had a chance to be thwarted by Paul Tagliabue, the courts and karma, the Saints' season was all but doomed.

  Still, we kept the faith. But instead of a capacity hometown crowd booing you at the coin toss, we're faced with another neutral bowl, albeit the first championship where a host city views the commissioner as a pariah. Perhaps you're wondering why a city can get so riled up over what is ultimately a business franchise.

  Well, allow us to introduce ourselves.

  We are Saints fans. Vibrant, irrational and unsinkable — much like New Orleans itself. All teams say their fan bases are the most rabid, but few are as organic as the one you'll find right here. The Saints have never belonged to anyone else, nor could they. And the feeling is mutual — many players settle in this crazy town for life after they've played their last, and they're family.

  Our fanhood often blurs the line between team and city — and beyond. When was the last time you saw a T-shirt with a spiked helmet that read, "Defend Cincinnati"? Would Dallas Cowboys fans ever call their quarterback Romosus? How many citizens, ravaged by one of the worst natural disasters in U.S. history, would promptly think, "Please don't let our team vacate to San Antonio"?

  Saints fans aren't fair-weather fans; we're all-weather fans.

  For decades, you knew a real Saints fan because there was no other kind. We didn't have a winning tradition, and we weren't particularly lovable losers. In better years, we got lost in the middle of the pack. But we still cheered for our team week after week. It could have gone on forever like that.

  But then something happened. The Saints started winning. First in flashes. And then, regularly. They almost got to the Super Bowl. Then they did, and won it. After decades of losing, we finally tasted the sweet gravy of winning. And with winning comes the inevitable backlash. For the first time ever, the Saints were a target. It was a nice problem to have, but unfamiliar territory for our humble, small-market team. So when you swung the hammer down on our franchise, it was hard not to take it personally.

  That's how you became, in the eyes of New Orleans, the catalyst of our team's downfall in 2012, as well as the singular embodiment of everything wrong with the NFL's well-intentioned safety efforts.

  On the other hand, New Orleans is also known for its hospitality. We welcome and embrace visitors from all over the world — even Atlanta Falcons fans. We have too many spectacular attractions and hidden treasures to show anyone a bad time. Like you, we want our first title game in a decade to be a success. We respect that you have a job to do.

  So enjoy your visit here. But don't be surprised if you detect an undercurrent of grumbling. That's just us, in the words of our formerly exiled coach, doing our job.

  It's nothing to worry about, because New Orleans has no plans for revenge on Super Bowl Sunday.

  We're saving that for the field next season.

Yours,

Ian


— Ian McGibboney is a Louisiana native who blogs at "Not Right About Anything"
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Fű alatt Loomis is kapott egy 5 éves hosszabbítást.

Ed Reed, aki La-ben született, tegnap kapott egy kérdést a Szentekkel kapcsolatban, amire azt válaszolta: I'm black and gold forever 😊

Idén lejár a szerződése 😛atapapa
úhhh Sharper v2.0 😊 csak őt még jobban szeretem 😀Gyurma Pappa
Szép lenne, de nem hiszem, hogy a Ravens Lewis nyugdíja után még egy ikonát el szeretné veszteni. Szvsz egy évet még biztos adnak neki, hacsak nem akarnak teljes rebuildet...na akkor nem bánnám, ha képbe kerülnénk 😛

Gedeon pedig egy vadparaszt...és a legszomorúbb, hogy a botrány foltozása, bedőlése, igazságtalansága már messze nem kap kellő nyilvánosságot, pedig egy ekkora blama után jobb helyeken már fejek hullanak, ez a címeres f@sz pedig még mindig kisnapóleont játszhat. Minimum kárpótlást kellene kapnunk, de legalább még az "élő" büntetést eltörölni, erre még mindig erőből, dacból tolja végig az eget rengető koholmányát 😕 Gyakorlatilag az egész botrány legnagyobb vesztese Payton és a Saints franchise. Mögöttük nem áll komoly érdekképviselet. Hogy lehet egy lapon említeni GW és SP szerepét az ügyben??? márpedig a büntetés alapján sikerült ezt kihozni. Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy ez célzottan a saintsnek szól. Hozott egy médiaszimpatikus, rossz döntést (sportági egészségvédelem, és ennek jogi háttere érdekében), ami után képtelen volt belátni hibáját, és saját segge védelmében bután, erőből tolta maga előtt a szart, a média pedig szépen megágyazott neki, és ráterített a mocsokra egy jó nehéz szőnyeget. Magasabb szintről érkezhetne csak a fejrekoppintás, de az úgy látszik nem érdek. Így szép lassan mindenki elfelejti a storyt és bár nehezebben, de egy jó offseason után, mi is dacból és erőből futunk egy komoly szezont 😉
(Biztos vagyok benne, hogy SP sokat fogja használni tüzelésre ezt a "jogtalanul meghurcolt" helyzetet)
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 999 — Egyéb témák lakó
Fű alatt Loomis is kapott egy 5 éves hosszabbítást.

Ed Reed, aki La-ben született, tegnap kapott egy kérdést a Szentekkel kapcsolatban, amire azt válaszolta: I'm black and gold forever 😊

Idén lejár a szerződése 😛atapapa
úhhh Sharper v2.0 😊 csak őt még jobban szeretem 😀

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Fű alatt Loomis is kapott egy 5 éves hosszabbítást.

Ed Reed, aki La-ben született, tegnap kapott egy kérdést a Szentekkel kapcsolatban, amire azt válaszolta: I'm black and gold forever 😊

Idén lejár a szerződése 😛

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Az "úriember" nem adja vissza az idei 2. körtatapapa
végleges?
Kiss
Egy szurkolói kérdésre válaszolt ez a *#?!˝´˙˛˛°˘°^˘

Gondolom végleges, ha lett volna valamennyi esze, akkor amíg a városban van, végig azt mondja, hogy még nem dőlt el a kérdés.

Magyarul szart sem ér a szava, mivel ennek a visszaadását a csapat idei viselkedésétől tette függővé és egy hang panasza nem volt ránk.
Élete legrosszabb hetét kívánom most neki. atapapa
Rohadjon meg akkor...de most min akar ennyire bosszút állni?Kiss
Azért mert nem volt normális gyerekkora. Az összes osztálytársa őt piszkálta stb. Mocsadék.krixtofer
Észre vehetné már,hogy ez a város,csapat LEGYŐZHETETLEN!!!!"Mi akkor is bajnokok leszünk egész világ hogyha ellenünk"

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/