NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én is meglepődtem. Azt hittem lesz még egy éve minimum. Valami nagyon nem stimmelhetett ezekszerint SP-nak.
több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Schefter: "Saints announced today that defensive coordinator Steve Spagnuolo and secondary coach Ken Flajole have been relieved of their duties."Amadeus91
Ez most csak engem lep meg de nagyon 😮
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
wow, Rob Ryan jöhet is

a Pelicans logó meg tényleg jó, egy pólót mindenképp be kell majd szerezni 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Sean Payton - “Philosophically we are changing our defense to a 3-4 alignment and right now is the best time to accomplish this transition.”

No, mi a fene.
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 661
Schefter: "Saints announced today that defensive coordinator Steve Spagnuolo and secondary coach Ken Flajole have been relieved of their duties."

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Off

Közben hivatalosan is a Hornets, Pelicans lett. 😊 Nem is értettem, hogy szavazhatták meg anno ezt a nevet.. Hornets jobb (volt). Bár a logóval engem kárpótolnak. Az tetszik. 😊krixtofer

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Off

Közben hivatalosan is a Hornets, Pelicans lett. 😊 Nem is értettem, hogy szavazhatták meg anno ezt a nevet.. Hornets jobb (volt). Bár a logóval engem kárpótolnak. Az tetszik. 😊
több mint 11 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 761 — 258. §
New Orleansban már nagyon várják Goodellt



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Én is kezdek félni, hogy nem húzunk DE-t. Nem tudom marad-e olyan játékos még az 1. körben, aki igazán gyógyír lenne a problémánkra. (Így a Combine előtt ki lehetne reálisan az?)
krixtofer
Így három hónappal a draft előtt én azt mondom, hogy Ansahot fogjátok húzni, de az még igen messze van.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Azért lehetne jobb is, az sokat elárul, hogy mindössze két játékossal hosszabbítottunk az újoncszerződés lejárta után, a többi vagy cserélve lett vagy ment FA-ként a levesbe. Ráadásul ha minden igaz, a két szerződést hosszabbító játékos közül egyik se töltötte (Grant), tölti ki (Smith) a második szerződését.
Igazi difference maker nincs köztük, bár hárman-négyen azért mégis fontos részei voltak egy bajnokcsapatnak.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
WR Donte' Stallworth
DE Charles Grant
DT Johnathan Sullivan
DE Will Smith
OT Jammal Brown
RB Reggie Bush
WR Robert Meachem
DT Sedrick Ellis
DB Malcolm Jenkins
CB Patrick Robinson
DE Cameron Jordan
RB Mark Ingram
atapapa
Érdekes névsor. Donte' annyira jó játékos (volt), bár nem egy első köröshöz képest, Grant a nagy fizu után elhagyta magát, de egyébként elég jó, Sullivan 100%-os bust, Smith-nak voltak jó évei, sőt, Jammal kurva jó játékos lenne, de elég komoly jellemhibái vannak, meg sérült ugye, Reggie, az Reggie, Meach kiváló játékos lett, bár nem egy alldown WR, Ellisnek momentumai vannak, Jenkins azért bustnak nem bust, de az elmúlt két éve elég sovány, PatRob a legtöbbet fejlődött játékos, Jordan a második legtöbbet, és Ingram a harmadik.

Én elégedett vagyok ezzel a névsorral, azért van jó pár csapat, aki irigykedve nézi ezeket a draft pickeket is. 😊

Tartom, DE pick lesz, de ugye ha 3-4 DE-t hozunk, arra rá lehet fogni, hogy DT. Mondjuk én egy 4-3 DE prototípusnak örülnék, és nem egy ilyen hibrid Galette vagy Wilson típusú játékosnak, aki futás ellen haszontalan.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Egyik kinti mockban olvastam, hogy "Loomis szerint" messze nem biztos Bushrod újraigazolása...kacsa vagy igaz lehet? nagyban befoljásolhatja a draft stratégiánkat (korai körös OT pick)? Nem hiszem, h project playerre bízzuk Brees vak oldalát.
clbass
Volt egy olyan Loomis-nyilatkozat, hogy Bushrod megtartása lesz a legnehezebb, ezt olvasni sok helyen újragondolva.
Sok mock ír nekünk DT-t, amit nem igazán értek, meg nem is igazán akarok.
Nem szeretném, mert ahogy korábban írtam, kissé rizikós poszt, kevés az olyan DT, aki már az első években meghatározó tud lenni.
És azért nem értem, mert tavaly igazoltunk egyet viszonylag nagy pénzért és tavaly az első választottunk is DT volt, aki hétről hétre egyre több szerephez jutott és jól játszott. Tom Johnson is elég jó volt, amikor Ellis helyett a pályára engedték, minek még DT, amikor SS gyakran tesz fel DT helyére is DE-T?
És még egy szempont: amióta Loomis a GM, így fest az első körben draftoltak névsora

WR Donte' Stallworth
DE Charles Grant
DT Johnathan Sullivan
DE Will Smith
OT Jammal Brown
RB Reggie Bush
WR Robert Meachem
DT Sedrick Ellis
DB Malcolm Jenkins
CB Patrick Robinson
DE Cameron Jordan
RB Mark Ingram

Ki a legnagyobb bust ebből a halmazból? Egyértelműen egy DT, Sullivan. A második helyen már lehet vitatkozni, de Ellis mindenképpen ott kopogtat az élmezőnyben.
Két ilyen DT beszopása után Loomis még egyszer nem fog választani a posztra az első körben szerintem, kivéve ha egy kihagyhatatlan Suh-féle szörny kerül az utunkba, de remélhetőleg olyan magasan még egy ideig nem fogunk választani.

Smith megtartása nehéz lesz, az ő bére miatt vagyunk tizenötmillióval a sapi felett. Nagyon csalódott lennék, ha bármilyen szerepet is szánnánk neki még.

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Én is kezdek félni, hogy nem húzunk DE-t. Nem tudom marad-e olyan játékos még az 1. körben, aki igazán gyógyír lenne a problémánkra. (Így a Combine előtt ki lehetne reálisan az?)
Ellis szerintem maradni fog. Smith meg megy.
Érdekes lesz számunkra ez az uborkaszezon. krixtofer
Én Sheldon RIchardsont szeretném, kb reálisan ott is kelhet el a 15. hely körül, és sztem DE-ként használhatnánk bőven ( bár ő ugye DT-t játszott ). Ellis nem kell, helyett Alien játszhat, vagy ha jön akk akár Richardson is, és akkor DE-ként Galette lehetne kezdő, szívesebben nézném, mint Smitht.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Kizártnak tartom, hogy a 14. helyen (hacsak nem lesz valami hatalmas steal) a legjobb elérhető ember a needjeink közül OT legyen. Ha Bushrod megy (menni fog, 1000 csapatnak upgrade, többet tud keresni máshol), még nincs nagy baj, eddig is jó volt SP és Loomis abban, hogy késői (későbbi) körben jó OL embereket húzzanak (Evans 4. kör, Nicks 5., Strief 7. kör, bár ő azért inkább szolid, mint kiváló játékos). Ha BDLP megy, akkor már baj van, mert két embert lecserélni bajosabb, sokkal, arról nem is beszélve, hogy Strief sem életbiztosítás.

Az első körben, szerintem a védelembe fogunk draftolni, ezt majdnem biztosra veszem. SP is nyilatkozta, hogy szar volt a védelem, tuti nem fog kicseszni Spanglival (ha már idehívta). Tippem szerintem a legjobb elérhető 4-3 DE lesz, de azt sem tartom kizártnak, hogy húzunk egy 3-4 DE prototípust, belső falembernek, egészen jól illene Spags védelmi koncepciójába. Szóval summázva: én biztos vagy a D, és azon belül a DE tippben, hacsak nem csúszik sokat valamelyik magasan értékelt OT prospect.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Én is kezdek félni, hogy nem húzunk DE-t. Nem tudom marad-e olyan játékos még az 1. körben, aki igazán gyógyír lenne a problémánkra. (Így a Combine előtt ki lehetne reálisan az?)
Ellis szerintem maradni fog. Smith meg megy.
Érdekes lesz számunkra ez az uborkaszezon.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Egyik kinti mockban olvastam, hogy "Loomis szerint" messze nem biztos Bushrod újraigazolása...kacsa vagy igaz lehet? nagyban befoljásolhatja a draft stratégiánkat (korai körös OT pick)? Nem hiszem, h project playerre bízzuk Brees vak oldalát.
Amit a hírekből és a mockokból én összemosok:
-Ellis nem jön vissza...DT pick
-Bushrod nem jön vissza...OT pick
-Smith lecserélése...DE pick (ezt olvasom a legkevésbé kint... 😕 )
3 népszerű poszt 1,3, és 4. körre (kell az a második...please). Van egy olyan rossz érzésem, hogy nem prémium DE lesz az első kör és Smith kap még egy évet (max rotálják gazdagon)
több mint 11 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
Még csak most kezded azt hinni? Jobb későn, mint soha. Ahogy kezdtek csordogálni a tények, úgy lett egyre világosabb, hogy Gedeon.így szerette volna eltenni láb alól egyrészt a Saintset, másrészt pedig Paytont. Egy egy féreg. Willams pedig...egy szegény szerencsétlen ember. hajdu
Eddig bíztam benne, hogy talán nem ...... 😊
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Az ST asszisztens edzőtök, Mike Mallory lett nálunk az ST coach, mivel az elmúlt években itt volt, tudtok róla mondani infót?iktriad
Az ST idei munkája kb annyira szar volt, mint a védelemé. hajdu
Ha nincs Morstead, akkor teljesen egyetértenék ezzel, bár az ő lába nem az ST-coach miatt erős.

iktriad, most hallom ezt a nevet először, a kalapom megemelem bárki előtt, aki tudja, hogy a kedvenc csapatának ST-asszisztense (kvázi aki a bójákat pakolgatja az edzésen) milyen névre hallgat. atapapa
Mindig megtisztelő, ha egy szakíró dícsér. 😊hajdu
Ezen most nagyon felröhögtem. 😀
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az ST asszisztens edzőtök, Mike Mallory lett nálunk az ST coach, mivel az elmúlt években itt volt, tudtok róla mondani infót?iktriad
Az ST idei munkája kb annyira szar volt, mint a védelemé. hajdu
Ha nincs Morstead, akkor teljesen egyetértenék ezzel, bár az ő lába nem az ST-coach miatt erős.

iktriad, most hallom ezt a nevet először, a kalapom megemelem bárki előtt, aki tudja, hogy a kedvenc csapatának ST-asszisztense (kvázi aki a bójákat pakolgatja az edzésen) milyen névre hallgat. atapapa
Mindig megtisztelő, ha egy szakíró dícsér. 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Még csak most kezded azt hinni? Jobb későn, mint soha. Ahogy kezdtek csordogálni a tények, úgy lett egyre világosabb, hogy Gedeon.így szerette volna eltenni láb alól egyrészt a Saintset, másrészt pedig Paytont. Egy egy féreg. Willams pedig...egy szegény szerencsétlen ember. hajdu
Mostmár mind1,vége.2-3 éven belül bajnokok leszünk,aztán majd jöhet Goodell is nyalizni...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
 nflhu.blog.hu/2013/01/23/munka_utan_nezhet_a_felfuggesztett_gregg_williams?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare

Ez nem tűnik igazságosnak, a határozatlan idejű eltiltásból ennyi lett? Paytonnal együtt újra aktiválni? Ehhez is pofa kell. Nem tartottam rossz edzőnek, sőt kifejezetten intelligens fazonnak gondolom. De amikor a saját védelme érdekében - minden mindegy alapon - a volt játékosaira próbálta lapátolni a kakit, nekem nagyon unszimpatikus lett.
Tényleg kezdem azt hinni, hogy RG (aki nem felmenője RGIII-nak) nem az NFL szabályai mellett, hanem kimondottan a Saints ellen cselekedett.
Pt79
Még csak most kezded azt hinni? Jobb későn, mint soha. Ahogy kezdtek csordogálni a tények, úgy lett egyre világosabb, hogy Gedeon.így szerette volna eltenni láb alól egyrészt a Saintset, másrészt pedig Paytont. Egy egy féreg. Willams pedig...egy szegény szerencsétlen ember.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
 nflhu.blog.hu/2013/01/23/munka_utan_nezhet_a_felfuggesztett_gregg_williams?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare

Ez nem tűnik igazságosnak, a határozatlan idejű eltiltásból ennyi lett? Paytonnal együtt újra aktiválni? Ehhez is pofa kell.
Pt79
Osztom, ugyanannyival elintézni Williamst, mint Paytont, az elég gáz.
Bár állítólag nehéz dolga lesz Williamsnek új állást találnia. Majd meglátjuk.

Ebben a pillanatban ért véget Payton sajtótájékoztatója a Senior Bowlon, NFL Networkon néztem, szerény 40 percet tartott, állta a kérdéseket derekasan.
Hétfőn, a visszahelyezése előtti napon 4 és fél órát csevegett Foodellel NY-ban, most jó a kapcsolatuk 😊
Nem beszélt vele a 2. körről, szerinte ez Benson és Loomis dolga lesz.

Kvázi legjobban Breest védte az elmúlt szezonból, ha rossz a futójáték, ha rossz a védelem, a passzjáték se tud elég hatékony lenni 😀 Nagyon lehúzta a védelmünket.

Kapott kérdéseket a Free Paytonos pólókról is, válasz: egyedülálló szurkolóink vannak és ennél jobb kiállást a személyéért nem is kérhetett volna.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Pt79 New Orleans Saints 49
 nflhu.blog.hu/2013/01/23/munka_utan_nezhet_a_felfuggesztett_gregg_williams?utm_source=bloghu_megosztas&utm_medium=facebook&utm_campaign=blhshare

Ez nem tűnik igazságosnak, a határozatlan idejű eltiltásból ennyi lett? Paytonnal együtt újra aktiválni? Ehhez is pofa kell. Nem tartottam rossz edzőnek, sőt kifejezetten intelligens fazonnak gondolom. De amikor a saját védelme érdekében - minden mindegy alapon - a volt játékosaira próbálta lapátolni a kakit, nekem nagyon unszimpatikus lett.
Tényleg kezdem azt hinni, hogy RG (aki nem felmenője RGIII-nak) nem az NFL szabályai mellett, hanem kimondottan a Saints ellen cselekedett.
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Senior Bowl 😊