NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nekem teljesen mind1 volt,hogy ki játssza a döntőt,csak NE a falcons. 😊 Én is a Ravensnek szurkolok,nem szerettem meg a 49erst a tavalyi meccsünk után.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Ray Lewis nagy kedvencem, Reed szintén, így nem esik nehezemre a Ravensnek szurkolni. A Pats ellen simán szurkoltam volna, bár nem azért mert divatcsapat, hanem mert nálam alapból NFC>AFC, kivéve a Ravens és a Denver, illetve újabban a Texanst is elkezdtem kedvelni.
Így marad a Ravens, már elő is kerestem a Reed mezemet 😊

Egyébként ha már itt tartunk: jövőre én jó előjelnek veszem, hogy a AFC East lesz az ellenfél 😉

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
"Köztudott" hogy én a Szentek után valahol mélyen a Giantsért és a Ravensért szorítok, szóval nem kell találomra választanom egy kedvencet két hét múlva.
A Pats nem a szívem csücske, de ők se zavartak volna, nagyot nőttek a szememben azzal az egy-két felénk tett gesztussal a nyári edzőtáborban.
A Friscóban viszont nagyon idegesít az edző, én szeretem a temperamentumos edzőket, de az a sírós, néha idegbeteg arcjáték, amit Jim tud produkálni, az inkább hímzőegyletbe való, mint focipályára. Tegnap Mike Smith és ő jó párost alkottak.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ezt a döntőt vártam. (Nem Harbaugh-ék miatt.) falconst nem kell ecsetelni, a Patriotsot meg az óriási hype miatt nem kedvelem.
Bárki is nyeri annak gratula. 😀 Kaepernick 11. meccsén SB, és hát Flacco-t nem tartom olyan jónak aki megnyerheti. (Persze a D mellett.) De azért a Ravensnek szurkolok majd. 😊

Shanle-t meg nehogy az Atlantába lássuk... 😀
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Sztem nem kicsit örül most a who dat nation. nem szívesen láttam volna a Falconst a domeban (ünnepelni meg pláne!)
Így viszont jó kis döntő lesz! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Shanle friss bejegyzése a twitteren
Congrats atlanta falcons ....regular season champions once again!! #cantwinwhenitcounts #chokeagain #whodat
atapapa
Érdekes, hogy más csoportokban a legtöbbször szorítanak a csoport sikeréért. Nálunk a Tampának és a Carolinanak is tudnék szurkolni, de a Falconsnak NEM! Mike Smith, White....vá....nem megy na 😀clbass
A Tampát kétszer láttam Londonban, nem okozna gondot drukkolni nekik. A Carolina hatéreset, Shanle poénjain viszont szétröhögtem magam. A hagymás különösen király 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Szintén Shanle twitteréről.Kreatív a srác 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Shanle friss bejegyzése a twitteren
Congrats atlanta falcons ....regular season champions once again!! #cantwinwhenitcounts #chokeagain #whodat
atapapa
ez óriási!!! 😀😀 😂 am én is így vagyok vele,mint clbass.A Bucsnak tudtam volna szurkolni,Caméknek talán,de a falconsnak...SOHA!!!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Shanle friss bejegyzése a twitteren
Congrats atlanta falcons ....regular season champions once again!! #cantwinwhenitcounts #chokeagain #whodat
atapapa
Érdekes, hogy más csoportokban a legtöbbször szorítanak a csoport sikeréért. Nálunk a Tampának és a Carolinanak is tudnék szurkolni, de a Falconsnak NEM! Mike Smith, White....vá....nem megy na 😀
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
árad a szeretet

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Shanle friss bejegyzése a twitteren
Congrats atlanta falcons ....regular season champions once again!! #cantwinwhenitcounts #chokeagain #whodat

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Közben Joe Lombardi ment OC interjúra a Jets-hez...krixtofer
Bizonyára marad nálatok, mert Mornhinweg lesz az új OC nálunk. 😊
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Közben Joe Lombardi ment OC interjúra a Jets-hez...
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Vilma bukta a Goodell elleni rágalmazási pert, többek között azért, mert a bíróság szerint közszereplő és többet kell tűrnie, másrészt azért, mert a CBA RG számára lehetővé teszi hogy egy nyomozás során feltárt bizonyítékokat kb. úgy értelmezze, ahogy akarja és nem akarnak olyan precedens teremteni, hogy a későbbiekben a Goodell által bármilyen ügyben bármilyen bizonyíték alapján hozott döntése megalapozzon rágalmazási pereket is.

Ezzel elvileg végérvényesen lezárult a bounty-ügy jogi része. atapapa
Érhető, és igazából a bíróságot ezért nem lehet hibáztatni. Az más kérdés, hogy Goodell értelmezése szar volt, de ez nem a mostani bírósági tárgyalás tárgya.
Mert mivel az új vezetőedzőnk a Dben jártas, így szabad keze lenne az offense irányításában.iktriad
Ez jó, csak normális O nélkül nem sok értelme van odamennie. Ha mondjuk lenne rá esély, hogy egy Luckot draftoljatok, akkor szerintem elgondolkodott volna rajta. Pete 41 éves, nincs elkésve semmivel. Nem fog csak feljebb mozdulni, de még nincs kész rá, hogy HC legyen. Jobb körülményeket szinte biztos, hogy OC hiányos helyen nem kapna, több pénzt lehet, de szerintem annyival sehol nem fizetnének neki többet. Ő azért nem akkora sztár.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Vilma bukta a Goodell elleni rágalmazási pert, többek között azért, mert a bíróság szerint közszereplő és többet kell tűrnie, másrészt azért, mert a CBA RG számára lehetővé teszi hogy egy nyomozás során feltárt bizonyítékokat kb. úgy értelmezze, ahogy akarja és nem akarnak olyan precedens teremteni, hogy a későbbiekben a Goodell által bármilyen ügyben bármilyen bizonyíték alapján hozott döntése megalapozzon rágalmazási pereket is.

Ezzel elvileg végérvényesen lezárult a bounty-ügy jogi része.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Schefter szerint kikértük Carmichaelt OC interjúra. iktriad
Mjuk nem tudom miért akarna odamenni OC-nak.Tocy
Mert mivel az új vezetőedzőnk a Dben jártas, így szabad keze lenne az offense irányításában.iktriad
New Orleans Saints offensive coordinator Pete Carmichael is expected to turn down requests to interview for the same job with both the Jacksonville Jaguars and Philadelphia Eagles, according to a league source. Although Carmichael is a free agent right now, his intention is to work out a deal to stay in New Orleans.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint kikértük Carmichaelt OC interjúra. iktriad
Mjuk nem tudom miért akarna odamenni OC-nak.Tocy
Mert mivel az új vezetőedzőnk a Dben jártas, így szabad keze lenne az offense irányításában.
több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Schefter szerint kikértük Carmichaelt OC interjúra. iktriad
Mjuk nem tudom miért akarna odamenni OC-nak.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Schefter szerint kikértük Carmichaelt OC interjúra. iktriad
Mire Paytont visszaengedik, csak egy kísértetházat fog találni az edzőközpontban.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 304 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter szerint kikértük Carmichaelt OC interjúra.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Igazad lehet, de kizártnak tartom, h SP valamilyen formában nem juttat el egy listát az alkalmas jelöltekről és elvárásokról, a konkrét döntést pedig már Loomisékra bízza.clbass
Erről nem tudok nyilatkozni, állítólag az NFL minden szart bevet, hogy Paytonéknak ne legyen kedve titkos kapcsolatokhoz. Elég nagyot is kockáztatnak, ha kiderülne hogy az eltiltást bármilyen formában megszegjük, Goddell örömmel rendezne egy újabb vérfürdőt.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
Kromer előtt se volt rossz ez a fal, igazán plusz a futás rendbetétele volt tőle 2009-re, kvázi a futójáték koordinátora is volt korábban.

Ez a történet is arra hívja fel a figyelmet, hogy Payton eltiltása kvázi a 2013-as szezonra is szól már, Kromer pótlásáról neki kéne hogy döntő szava legyen, de még ezt illetően se konzultálhat senkivel a csapatból.
Most vagy megvárjuk Paytont és a februárt, amikor már a piacot teljesen learatták, vagy hoznak valakit Loomisék Payton tudta, beleegyezése nélkül.

Napról napra jobban utálom ezt a szarházi Goodellt. atapapa
Igazad lehet, de kizártnak tartom, h SP valamilyen formában nem juttat el egy listát az alkalmas jelöltekről és elvárásokról, a konkrét döntést pedig már Loomisékra bízza. Tudnak ők már olyan jól dolgozni, hogy meg tudják oldani a problémát.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Kromer előtt se volt rossz ez a fal, igazán plusz a futás rendbetétele volt tőle 2009-re, kvázi a futójáték koordinátora is volt korábban.

Ez a történet is arra hívja fel a figyelmet, hogy Payton eltiltása kvázi a 2013-as szezonra is szól már, Kromer pótlásáról neki kéne hogy döntő szava legyen, de még ezt illetően se konzultálhat senkivel a csapatból.
Most vagy megvárjuk Paytont és a februárt, amikor már a piacot teljesen learatták, vagy hoznak valakit Loomisék Payton tudta, beleegyezése nélkül.

Napról napra jobban utálom ezt a szarházi Goodellt.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 109 — Saints fan
A Bears lenyúlta Kromert OC-nek atapapa
Kíváncsi vagyok, h meg fogjuk e érezni. Sajnos gyanús volt hogy az év eleji O fal és futójáték gyengélkedés akkor kezdett el javulni varázsütésre amikor Vitt visszatérésekor Kromer újra elsődleges feladatára koncentrálhatott. Biztos jó szakember, de remélem könnyen pótolható.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
A Bears lenyúlta Kromert OC-nek