NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Gézu New Orleans Saints 327 — soponya73@gmail.com
Isten éltesse a legjobb irányítót! Rájátszásos szezont, és sokkal jobb deffenst kívánok neki
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation

Morstead fb oldaláról.

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Gondolom sokan tudjátok,de azért beírom hátha valaki ne tudná. Breesnek ma van a születésnapja!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
😊
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
All pro szavazatok
Evans 23, a második legtöbb a G-k között, ezzel az all pro első csapatának tagja lett. ő az első Szent, aki 4 egymást követő szezonban is all pro lett
Morstead: 18 szavazat, szintén a második legtöbb, all pro second team
Jimmynek jutott még két voks, más nem kapott elismerést. atapapa
Hol lehet ezeket a szavazatokat megnézni?Tocy
 aol.sportingnews.com/nfl/story/2013-01-12/nfl-all-pro-team-breakdown-of-voting-adrian-peterson-jj-watt-unanimous

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
All pro szavazatok
Evans 23, a második legtöbb a G-k között, ezzel az all pro első csapatának tagja lett. ő az első Szent, aki 4 egymást követő szezonban is all pro lett
Morstead: 18 szavazat, szintén a második legtöbb, all pro second team
Jimmynek jutott még két voks, más nem kapott elismerést. atapapa
Hol lehet ezeket a szavazatokat megnézni?
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
All pro szavazatok
Evans 23, a második legtöbb a G-k között, ezzel az all pro első csapatának tagja lett. ő az első Szent, aki 4 egymást követő szezonban is all pro lett
Morstead: 18 szavazat, szintén a második legtöbb, all pro second team
Jimmynek jutott még két voks, más nem kapott elismerést.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Gyurma, BDLP, Ivory és Galette RFA, tehát mindhárom tartható lesz viszonylag olcsón még a következő évre.
Első körös tendert egyik se fog kapni, a második körös tender tavaly nem érte el a kétmilliót. atapapa
Mondjuk BDLP egy center neeedes csapatnak simán megérhet egy második kört, és nem biztos hogy tudjátok majd matchelni az elé tettt offert. Ezért nem lepne meg ha adott esetben első körös tenderrel kínálnátok meg, mert akkora különbség nincs a kettő között (talán fél millió de nem emlékszem pontosan).gabokocka
Még ez is lehet, bár elnézve azt a kartelltevékenységet, amit a 32 csapat művel az RFA-k terén (alig vagy éppen soha nem tesznek ajánlatot tenderelt játékosnak), talán ez a veszély nem áll fenn.

több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
😀 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Gyurma, BDLP, Ivory és Galette RFA, tehát mindhárom tartható lesz viszonylag olcsón még a következő évre.
Első körös tendert egyik se fog kapni, a második körös tender tavaly nem érte el a kétmilliót. atapapa
Mondjuk BDLP egy center neeedes csapatnak simán megérhet egy második kört, és nem biztos hogy tudjátok majd matchelni az elé tettt offert. Ezért nem lepne meg ha adott esetben első körös tenderrel kínálnátok meg, mert akkora különbség nincs a kettő között (talán fél millió de nem emlékszem pontosan).

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
Gyurma, BDLP, Ivory és Galette RFA, tehát mindhárom tartható lesz viszonylag olcsón még a következő évre.
Első körös tendert egyik se fog kapni, a második körös tender tavaly nem érte el a kétmilliót. atapapa
Ehh, megint kezdhetem újra tanulni ezeket a dolgokat 😊 Köszi, hogy szóltál

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Gyurma, BDLP, Ivory és Galette RFA, tehát mindhárom tartható lesz viszonylag olcsón még a következő évre.
Első körös tendert egyik se fog kapni, a második körös tender tavaly nem érte el a kétmilliót.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 998 — Egyéb témák lakó
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agents-new-orleans-saints/Kiss
Eddig is reméltem, hogy BDLP marad, szerintem fog is, mondjuk simán drága lesz, de még így is szerintem szerényebb lesz, mint amit Goodwin kért (aki egyébként a leggyengébb volt abban a falban). Bushrod kérdés meg érdekes. Azzal, hogy ennyire hátracsúszott, sokat vesztett az értékéből, szóval lehet hogy ha megszondázza a piacot, nem kap elég pénzt és maradni fog olcsóért.

Galette mindenképp marad, ettől függetlenül is így gondoltam, sokat fejlődik, illik is szerintem a rendszerbe. Ivoryt is megtartjuk, igazán sokat nem fizetne neki senki, hiába mutatott idén új értékeket, nem lett kisebb injury prone.

A többiek annyira nem érdekesek, bár Macket bírom 😊

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agents-new-orleans-saints/Kiss
Ezek nagyon jó kis adatok, Bushrod helyett én Harrist nézegetném szívesen, szimplán tetszik a játéka, és a statok is bizonyítják, azt nem tudom mennyi realitása van. Sok CB is van, akik jók, de DE/LB marad a draftra mindenképp ( illetve a cap space miatt valszeg a CB is... )
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Amúgy RGIII sérülésének "köszönhetően" van esély,hogy Brees utazzon a Pro Bowl-ra? Kiss
Sajnos van, ugyan abban nem vagyok biztos, hogy Brees first alternate-e.
Szerencsétlen Griffin, őszintén sajnálom 😕atapapa
Úgy olvastam,hogy már szinte biztos ott lesz.Kiss
Ja, Brees twitelte is


 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agents-new-orleans-saints/Kiss
Jó kis lista, a ratingek kellőképpen illusztrálják hogy mit (nem) vesztünk majd a Shanle-Henderson-Ellis trióval...

Bushrod 1,5-ös mutatója is jelzi, hogy milyen szezonja volt, van nála kilenc jobb szabadügynök T a PFF listája szerint.

Mák, hogy a lista első három helye RFA, Galette úgy mutat sokkal jobb ratinget Smith-nél, hogy harmadannyi snapet kapott (ami azért fontos, mert a PFF nem átlagolja a teljesítményeket, hanem meccsről meccsre összeadja).

BDLP meg fű alatt a liga egyik legjobb centere lett.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
 www.profootballfocus.com/blog/2013/01/01/free-agents-new-orleans-saints/

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Amúgy RGIII sérülésének "köszönhetően" van esély,hogy Brees utazzon a Pro Bowl-ra? Kiss
Sajnos van, ugyan abban nem vagyok biztos, hogy Brees first alternate-e.
Szerencsétlen Griffin, őszintén sajnálom 😕atapapa
Úgy olvastam,hogy már szinte biztos ott lesz.Payton meg 2017-ig kapott szerződést?Kiss
Jah most már hivatalosan is.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Amúgy RGIII sérülésének "köszönhetően" van esély,hogy Brees utazzon a Pro Bowl-ra? Kiss
Sajnos van, ugyan abban nem vagyok biztos, hogy Brees first alternate-e.
Szerencsétlen Griffin, őszintén sajnálom 😕atapapa
Úgy olvastam,hogy már szinte biztos ott lesz.Payton meg 2017-ig kapott szerződést?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Amúgy RGIII sérülésének "köszönhetően" van esély,hogy Brees utazzon a Pro Bowl-ra? Kiss
Sajnos van, ugyan abban nem vagyok biztos, hogy Brees first alternate-e.
Szerencsétlen Griffin, őszintén sajnálom 😕

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Amúgy RGIII sérülésének "köszönhetően" van esély,hogy Brees utazzon a Pro Bowl-ra?

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 022 — #neverpunt
Elnézve azt hogy Goodell miként kezeli Payton visszatérésének ügyét, lehetséges hogy keresztet vethetünk arra a 2. körös pickre.
Pedig valamennyivel jobb hangulatban fogadná őt NOLA februárban, ha addigra visszahelyezné Paytont meg adná a picket. Így viszont országos visszhangja lesz annak, hogy mennyire nem szívesen látott vendég lesz. Állítólag a helyiek több akciót is szerveznek ennek kinyilvánítására, pl. rengeteg üzlet fogja kirakatba tenni azt a fotót, amit annak idején Vilma étterme függesztett ki


Ugye Goodell kijelentette, hogy ő Tag döntése után is a régi eltiltásokat osztaná ki, azt hiszem kezd az egész egy személyes sértődöttségből fakadó kicsinyes bosszúhadjáratra hasonlítani.

több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Fasza, bár szívesebben láttam volna Ingramet a pályán ma. 😕 😊EasyGhost
ezzel nem vagy egyedül.. 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Még egy kép JJ "Saintses élményéről" 😊

Kiss
Fasza, bár szívesebben láttam volna Ingramet a pályán ma. 😕 😊
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Még egy kép JJ "Saintses élményéről" 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Ahogy JJ mondta, feltöltötte a közös képet. 😊 Itt is köszönjük neki! 😊