New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 11 éve
Tocy New Orleans Saints 1 140
Amúgy kövezzetek meg, sztem még reális esélyetek van a WC-ra. 9-7 elég lehet, mert sztem az NFC Westből a jól rajtoló felülteljesítő csapatok össze fognak esni, akárcsak a Vikings, sztem egyik csapat sem kerül 50%-os mérleg felé. A Bears/Packers páros gyengébbje lesz az egyik WC helyen, a másikért sztem Ti lesztek versenyben a Lions-szal. Mondjuk ez csak tippelgetés, de én jelenleg erre fogadnék. Az már más kérdés ezzel a D-vel mire mennétek a playoffban.gabokocka
Ezzel a D-vel nem tudunk sorozatban meccseket nyerni, pláne nem jó csapatok ellen, tehát a 9-7 baromi esélytelen. Amúgy is pl a Vikings-Seahawks kettősnek a sorsolása egyszerűbb, mint a miénk, illetve a Cowboys bőven jobb csapat a nehéz sorsolása ellenére is ( bár mindig az a vélekedés, hogy abból a csoportból csak a győztes juthat playoffba ).
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 253 — Keep pounding
Amúgy kövezzetek meg, sztem még reális esélyetek van a WC-ra. 9-7 elég lehet, mert sztem az NFC Westből a jól rajtoló felülteljesítő csapatok össze fognak esni, akárcsak a Vikings, sztem egyik csapat sem kerül 50%-os mérleg felé. A Bears/Packers páros gyengébbje lesz az egyik WC helyen, a másikért sztem Ti lesztek versenyben a Lions-szal. Mondjuk ez csak tippelgetés, de én jelenleg erre fogadnék. Az már más kérdés ezzel a D-vel mire mennétek a playoffban.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Szerintetek amugy érdemes Spagnaulohoz ragaszkodnunk, vagy esetleg el lehetne kezdeni mást keresni a helyére? Mert ez egyszerűen katasztrófa. Williams alatt is szoptunk nagy playeket, voltak fasz húzásai neki is, de ez az idei produktum ez alulmúlhatatlan kb. Ennek a szezonnak már úgy is mindegy, el kéne kezdeni kitakarítani a jövő évre, amennyire lehet. Nem tudom mennyi mozgásterünk van ilyen téren. Ez az Ingram is elég nagy csalódás eddig, tavaly oké újonc éve volt, de se idén se tavaly én nem igazán emlékszem, hogy különösebben kiemelkedő meccse lett volna. Nem ejtenék könnyeket érte, ha esetleg draft előtt megpróbálnánk eltradelni, ugyanezt a produktumot szerintem Ivory is tudja szállítani, fél-harmad pénzért. Luxus szerintem ennyi futót tartanunk, mikor máshol meg ekkora gondok vannak.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nem vagyok szakértő, ezért nem is szólok bele a szakmai dolgokba itt a fórumon, csak olvasgatok. 😊 De laikus szurkolóként nekem úgy tűnik, hogy rengeteg a misstackle.
Erről mi a véleményetek? Mert ez nem SS rendszerén múlik szerintem.BB
Jogos sajnos. Jenkins pl. az egyik legtöbb kihagyott szerelést produkáló DB idén az NFL-ben. Pedig a safety azért safety, hogy mögé ne nagyon kerüljön az ellenfél labdával a kezében. De nem csak ő a hibás, csapatszinten meccsenként összejön idén vagy 8-10 MT.

Hogy ez mennyire a DC felelőssége? Vélhetően kevésbé, mint HS-ban vagy a college-ban. A rendszer meg egyáltalán nem okolható ezért.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 663 — The only discipline that lasts, is self discipline
Részvétem srácok, sose jó a tegnapihoz hasonló napot megélni.

Megmondom őszintén, engem meglepett mind a #D mind az #O teljesítménye. A #D azért, mert bár tudtam, hogy milyen statokat csinál, de nem gondoltam volna, hogy tényleg ekkora a baj. Nem tudom, hogy miből adódik - annyira nem követem a csapat mindennapjait -, de itt valami alapvetően hibádzik, és nem csak Payton. Payton inkább offensive guru, meg mentális plusz a csapatnak, emiatt az lenne az érthetőbb, ha a hiánya az #O-t fogná inkább vissza valamennyire, nem pedig a védelmet. De itt valami nagyon nincs a helyén, pedig végigolvasva a neveket, tulajdonképpen ez egy egész jó #D is lehetne. (BB: a sok mistackle lehet amiatt is, mert egy játékos nem találja a helyét, emiatt sokszor rossz szögekből érkezik.)

Az #O tegnapi teljesítménye inkább egy off-day eredménye. Igaz, továbbra is az a véleményem, ami már az első hét után is, hogy amíg Breesnek 45+ passzkísérlete van meccsenként, addig elitnek nem lehet ezt az offense-t nevezni - akármennyi pontot is gyárt -, mert nagyon egyoldalú. Kell(ene) az a futás, hogy Breesnek könnyebb dolga legyen, mert jobb védelmek ellen hasonlóan megállhat a tudomány, mint tegnap a Denver ellen. Nem azt mondom, hogy meccsenként 120+ yardot kéne futni, de legalább azt el kéne érni, hogy 1-1 rövidyardos 3rd down ill. RZ szituációt rá lehessen bízni a futásra.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
BB New Orleans Saints 42 — Who Dat!
Nem vagyok szakértő, ezért nem is szólok bele a szakmai dolgokba itt a fórumon, csak olvasgatok. 😊 De laikus szurkolóként nekem úgy tűnik, hogy rengeteg a misstackle.
Erről mi a véleményetek? Mert ez nem SS rendszerén múlik szerintem.
több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt
Nehéz okosságokat írni egy óra alvás után, de szerintem Nolan alatt se teljesítene sokkal jobban ez a védelem.
Személyi állományt tekintve a Falcons D sokkal jobb állapotban van a miénknél.
Már a D-line jobb anyagból áll, Abraham és Babineaux még ebben a pillanatban egyénileg jobb, mint bármelyik játékos a mi frontunkban (legalábbis pass rush-ban).
A back sevenen el lehet vitázni egyénileg, nekem a Falcons-safetyk jobban tetszenek, cornerben nagyobb az esély a nagy playre tőlük, mint tőlünk. Egészséges LB-ben lehet hogy föléjük nőnénk tehetséget tekintve.
Nolan talán annyiból lett volna jobb, hogy a back7-t nem kuszálná ennyire, bár szerintem az utóbbi meccseken nem volt annyi zóna, mint az elején, SS is érzi, hogy ezt még nem kéne erőltetni.

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
ha valaki meg akarná nézni, azok kedvéért kitakarva
| + 50 meccs óta dob TD-t Brees.
+ Vitt fog sajtó tájékoztatót tartani, tuti viccesebb lesz mint Kromer
+ Thomas továbbra is jó formában van, de nem használjuk eleget
+/- coaching szerintem a meccs nagyrészében rendben volt, egyszerűen ennyi volt ma a csapatban. Az első félidő végét hatalmas hibának gondolom, ott benne lehetett volna 3 pont akár. Nem lett volna más a meccs képe, de legalább jobban éreztem volna magam 😀
- nincs már WR-ünk
- igazából Brees így is szar volt
- Jimmy idei formája nem javul
- Ingram
- a védelem hozta a formáját... továbbra sem értem, hogy mit akar SS... az első félidőben voltak pillanatai a D-nek, de ez nem elég semmire. Atának igaza van abban: ha az O szar, akkor a D még esélyt sem tud adni, hogy visszajöjjünk a meccsbe

Emlékeim szerint JDR később igazolt Denverbe, mint SS ide. Szerintem Nolant akarta a csapat, de SS konkrétan 180 fok, JDR talán 90 let volna Williamshez és a rendszeréhez képest. Brees már nem lesz fiatalabb, most SS-nek kell 2 év ezzel együtt, akkor Brees szerződéséből már csak 3 év lesz vissza. Egyszerűen nem látom a helyet a capban egy totális D átalakításra egy év alatt (ne felejtsük el, pl. Graham szerződése is téma lesz, OT sem ártana), ezek a srácok pedig nem alkalmasak erre.

Igazából nem tudom már, hogy szurkoljak-e a egy-egy W-nek (persze, hogy szurkolok). Most 2-5, jó esetben max kb. 9-7 lehet, ami a WC-hez kevés lesz, de akkor meg minek?
|

több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Ugyan nem én vagyok a házigazda, de a MNF közös meccsnézésre jövő hétfőn (hétfőhöz egy hétre) kocsi indul Sárospatakra (Budapestről), és kedden vmikor délután (?) vissza. Odafelé 3 (ha valaki egyirányba akar csak utazni), vissza két fő befér még.... Szállítás ingyenes!!!! 😉zemanla
A szállás is...
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Méxép! A részleteket egyeztetjük. Addig hátha rendbe jövök úgy is, meg így is. Hasmenés és láz már megvan most. Szép este lesz.....
Legalább a meccset kibírtam 😀Kájzerszóze
Nagyon jó volt a kézi meccs. tetszik ez az aggresszív játék, amit a csapat játszik. (mondjuk az ellen sem volt rossz!)
Kúráld magad, mert vár A Kávéház! 😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 229 — playoffs???
Méxép! A részleteket egyeztetjük. Addig hátha rendbe jövök úgy is, meg így is. Hasmenés és láz már megvan most. Szép este lesz.....
Legalább a meccset kibírtam 😀



több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Ugyan nem én vagyok a házigazda, de a MNF közös meccsnézésre jövő hétfőn (hétfőhöz egy hétre) kocsi indul Sárospatakra (Budapestről), és kedden vmikor délután (?) vissza. Odafelé 3 (ha valaki egyirányba akar csak utazni), vissza két fő befér még.... Szállítás ingyenes!!!! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 229 — playoffs???
Csak kérdezném, hogy a 13.00 órai meccsek ma nálunk 18.00-kor kezdőnek ugye?Kájzerszóze
ja,mi meg 1:20-kor kezdünk!Kiss
köszi



több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Brees már készen áll!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Csak kérdezném, hogy a 13.00 órai meccsek ma nálunk 18.00-kor kezdőnek ugye?Kájzerszóze
ja,mi meg 1:20-kor kezdünk!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 229 — playoffs???
Csak kérdezném, hogy a 13.00 órai meccsek ma nálunk 18.00-kor kezdőnek ugye?



több mint 11 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Győzelem... vagy legalább egy TD passz Brees-től, légyszi!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 11 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.


😀keke
ez hihetetlen 😀 haters gonna hate.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Hátha szerencsét hoz:

 bowl.hu/forum/alairasok/darren_sprolesMatthew99
ha nagyon unatkozol vmi Breesest is csinálhatnál ,ahol feltünteted a passzolt yard rekordot! 😊)Kiss
Meglátjuk mit tehetek... 😊

Akkori képből is legyen vagy valami frissből?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Hátha szerencsét hoz:

 bowl.hu/forum/alairasok/darren_sprolesMatthew99
ha nagyon unatkozol vmi Breesest is csinálhatnál ,ahol feltünteted a passzolt yard rekordot! 😊)

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 11 éve
hayden New Orleans Saints 124
Én csak azt kérem a O-tól mára, hogy fussunk is. A D-től meg azt, hogy legalább egy passzos 80 yardos TD-ket ne kapjunk. Köszi.Gyurma Pappa
Utóbbit Decker megoldja 😊
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 990 — Egyéb témák lakó
Én csak azt kérem a O-tól mára, hogy fussunk is. A D-től meg azt, hogy legalább egy passzos 80 yardos TD-ket ne kapjunk. Köszi.

több mint 11 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 021 — #neverpunt

😀keke
Lélekemelő látvány 😛
Manningnek a nyála csorog a védelmünket látva

A töltött káposzta megrendelve, tekila meg csak van raktáron. A szállás meg közelebb lesz. hajdu
Tekilában marinált káposzta, fasza lesz 😉

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 579 — Invisible man
Hátha szerencsét hoz:

 bowl.hu/forum/alairasok/darren_sproles


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
A töltött káposzta megrendelve, tekila meg csak van raktáron. A szállás meg közelebb lesz. hajdu
Káposzta nagyon csábító ajánlat. 😊 Tekila, Vilma, HP.... sorrend mindegy. 😀
Már csak a győzelmet kell megrendelni!

Készülök!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞