NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
De azért Brees az Brees. :/Bazzani
Tegnap pont azon gondolkodtam, miközben néztem a meccseteket (az SF-SEA olyan volt, mintha valami 70-es évekbeli meccset néznék, ami engem különösebben nem izgat, halálosan untam magam), hogy Brees mit tudna kihozni a mostani a Chargersből. Nem vagyok nagy Rivers rajongó, de a tegnapi Lions ellen, szerintem ő sem sokat. Veszélyes ez a Detroit, képes a csapat ugyanakkor bustra vagy upsetre is, bárhol-bárki ellen. Én jobban örülnék egy Atlantának az első körben.

Na, de egyelőre holnap kell nyerni. Mindenki pihegjen rá, két bejgli evés között 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.atapapa
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/Bazzani
én örülnék, ha ez a találka 3 hét múlva lenne. és ha Suh megint kiharcolna akkorra valami eltiltást 😉

egy egészséges védelemmel és kevesebb büntivel nagy kihívás lenne ellenetekatapapa
Innetől nagyon veszélyesek lehetünk,mert minden meccs ajándék a csapatnak.
Elképesztő lelki állapotban vannak a srácok, bárkit meg tudunk verni sztem.
Kiengedték az oroszlánt a ketrecből. 😀
De azért Brees az Brees. :/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.atapapa
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/Bazzani
én örülnék, ha ez a találka 3 hét múlva lenne. és ha Suh megint kiharcolna akkorra valami eltiltást 😉

egy egészséges védelemmel és kevesebb büntivel nagy kihívás lenne ellenetek

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.atapapa
Ha minden papírformaszerűen alakul akkor hamarosan újra találkozunk.
Hát nem örülök. :/

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Akkor most bízzunk abban, hogy a Rams üti a Friscot.... Ehh, ennél jobb viccre képtelen vagyok ma.

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Békés karácsonyt mindenkinek!
Who dat!




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
hát ma sem szerettem meg a Seahawks-t...Dub
egyszer szurkolna nekik az ember...

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
hát ma sem szerettem meg a Seahawks-t...
több mint 12 éve
cs19 New Orleans Saints Purdue Boilermakers 455 — Saints fan
Boldog karácsonyt! 😊

http://www.youtube.com/watch?v=FqgS_CNRnXg

több mint 12 éve
krixtofer New Orleans Saints 604 — SaintGooner
Csatlakozom. Békés, Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

GO SAINTS!
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Világbéke!
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 108 — Saints fan
Boldog Karácsonyt Nektek!
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Boldog Karácsonyt Szentek!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Szerk: Evans ma sem edzett :oatapapa
Evans >> MVP... mondjuk van még pár napja addig, reméljük csak rápihen a meccsre...Gyurma Pappa
Egy helyi újságírónak azt kotyogta, hogy valószínűleg játszik. Helyette Moore sérülése újult ki megint. Pedig ő az elmúlt hetekben egy TD-gép volt, nagyon hiányozna Brees keze alól :/

Boldog Karácsonyt minden Szentnek!


több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Szerk: Evans ma sem edzett :oatapapa
Evans >> MVP... mondjuk van még pár napja addig, reméljük csak rápihen a meccsre...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
És egy pici Brees-hype, vasárnap Rodgers aláz egyet és utána úgyis lankad majd a lendület
atapapa
igazából a Brees-hype a rekorddöntés, egy MNF W és egy esetleges SF vereség után nem lankadnaGyurma Pappa
a linkelt cikkel kapcsolatban tessék a soraimat értelmezni 😉
espn.go.com/nfl/story/......nfl-mvp
ahogy írtam korábban, az MVP-vita szerintem akkor lesz annyira komoly, hogy Rodgers megszorítható legyen, ha a következő 2 meccsen Brees hozza a maximumot és Rodgers valamint csapata elbaltáz valamit
Utóbbi hiányában persze nem fogják bántani Breeze-t a rekordok miatt, de az MVP-vita keltette hullámok alábbhagynak majd szerintem.

Szerk: Evans ma sem edzett :o

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
És egy pici Brees-hype, vasárnap Rodgers aláz egyet és utána úgyis lankad majd a lendület
atapapa
igazából a Brees-hype a rekorddöntés, egy MNF W és egy esetleges SF vereség után nem lankadna

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
amikor Lynch van a Foxon, ő is agyon isteníti Brees-t, biztos dolgozik a bűntudat, még ma is 😛Gyurma Pappa
Pedig az igazi hunyó nem ő volt, hanem Warren 😊 Sokáig én is Lynch-et hittem a tettesnek, de ő csak a sacket csinálta, majd a szabad labdáért való küzdelemben Warren csinálta ki Brees vállát.

És egy pici Brees-hype, vasárnap Rodgers aláz egyet és utána úgyis lankad majd a lendület
http://espn.go.com/nfl/story/_/id/7383377/overlook-brees-nfl-mvp
http://content.usatoday.com/communities/thehuddle/post/2011/12/should-drew-brees-draw-serious-mvp-consideration/1

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A lényegen nem változtat végül is,hogy ki kedveli és ki nem...Brees meg dönti a rekordot és MVP címmel gazdagabb is lesz 😀

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Ez vihar a biliben, a CBS köztudottan nem szeret minket, egy-egy vasárnap d.u. meccs, amit ők adnak, az gyakorlatilag a mindenki AFC ellenfél agyon dicséréséről szól. A másik végleg a MNF, ahol Gruden meg szerelmes Brees-be, az meg biztos másokat idegesít, illetve amikor Lynch van (aki egyébként borzasztó sok hülyeséget tud beszélni 😀) a Foxon, ő is agyon isteníti Brees-t, biztos dolgozik a bűntudat, még ma is 😛

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Szvsz túlreagáljátok kicsit. A CBS az AFC "házi" csatornája, amely pár hete már kénytelen volt olyan címmel cikket fabrikálni a két NFC-s király, Rodgers és Brees miatt, hogy "Rodgers, Brees MVP frontrunners, but don't dismiss Brady"

Továbbá a rekordját most elveszteni készülő Marino szintén a CBS-nél dolgozik, naná hogy van olyan hülye kolléga, aki megpróbálja Brees rekordjának értékét előre inflálni. Ha elolvassátok a cikk alatti kommenteket, 90%-ban elutasítják Freeman megállapításait, klubszimpátiától függetlenül.

Én eredménynek tartom, hogy ez a CBS másik két mai cikkben méltatja Brees-t.

Sérültek: a legnagyobb ijedtségre szvsz Evans térde ad okot, nem is edzett ma (Hasonlóan Ingramhez, Vilmához és Ellishez).


Brees said Dan Marino reached out to him to do something on the passing record this week & he declined so he could focus on Falcons.

több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Az NFL.com-on lévő Brees rekorddöntéséről szóló cikk valami hányadékra sikeredett....
Le is köptem majdnem a monitort.hajdu
Ebből is látszik ,hogy Breesnek esélye sincs hogy MVP legyen kb csak mi örülünk majd neki hogy meg döntötte ezt a rekordot az internet meg tele lesz Tebowal....

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Az NFL.com-on lévő Brees rekorddöntéséről szóló cikk valami hányadékra sikeredett....
Le is köptem majdnem a monitort.
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Pedig nem zavarnánk. Lapítunk a kanapén és néha böfögünk egyet 😀
hayden
😛
Az NFL.com-on lévő Brees rekorddöntéséről szóló cikk valami hányadékra sikeredett....hayden
részben azt a cikket idézi a CBS-ről, amiről nem sokkal feljebb beszéltem
Amiben van igazság, de ezek a "liberális" passzbarát szabályok nem idén lettek lefektetve, mégis csak Brees tudott 1984 óta 5000 yard fölé menni eddig.