NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

New Orleans Saints

45 feliratkozó

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
[ „Szerencsétlen” Brady meg ilyen védelemmel hoz majd egy 13–3-at, AFC első helyet, jó eséllyel megdöntve Marino rekordját, és egy szó nem lesz róla 😀Wyatt
Lehet Áron és Drew is odaadna egy-két rekordot, még egy-egy gyűrűért 😛

több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez a meccs alatt készült


de ma frissítettem 😛
atapapa
Nagyon nehéz lesz, Brees simán megdönt egy óriási rekordot, de ha Brees lenne most Rodgers helyzetében, akkor is teljesen jogosan várnátok el az MVP-címet (mondjuk így, hogy nem lesz tökéletes alapszakasz, nőttek azért jócskán az esélyeitek, és ha tartja ezt a formát Rodgers, akkor még a második legjobb rate sem jön majd össze neki, a statokban is közelebb lesz Brees, de az N1 kiemelés valszeg még itt is Rodgers javára dönt majd szerintem. „Szerencsétlen” Brady meg ilyen védelemmel hoz majd egy 13–3-at, AFC első helyet, jó eséllyel megdöntve Marino rekordját, és egy szó nem lesz róla 😀 Nálam ilyen 60, 35, 5% lenne most kb reálisan tekintve)

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Az eredménykövetőbe írtam az egyik playnél, hogy Wilsonnak micsoda sebessége van
Fel is tolták a netre azt a playt, elképesztő hogy 250 fonttal bárki így fusson
http://www.youtube.com/watch?v=7fm3xnOOjiI&feature=youtu.beatapapa
lassú volt, nem ért oda időben 😂

Ma a birtokomba került a tippverseny díja 😊
(ez idén biztos nem én leszek :rolleyes: )
atapapa
Tavaly is ezt mondtad 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Az eredménykövetőbe írtam az egyik playnél, hogy Wilsonnak micsoda sebessége van
Fel is tolták a netre azt a playt, elképesztő hogy 250 fonttal bárki így fusson
http://www.youtube.com/watch?v=7fm3xnOOjiI&feature=youtu.be


Ma a birtokomba került a tippverseny díja 😊
Szerintem legyen meglepetés, bár nem túl eredeti a cucc, viszont bárki lesz a nyertes, tetszeni fog neki (ez idén biztos nem én leszek :rolleyes: )
A nevezési díj rendezésének módjáról majd az érintetteket PM-ben tájékoztatom.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Most olvasom a PFF elemzését a vasárnapról: Ivory a 74 futott yardjából 64-t kontakt után hozott :mad:atapapa
Inkább 😂 Buldózer bazz... Az a csávó egy elefánt... Mondjuk esze nem sok van, de nem is nagyon kell neki 😀
Nem tartom kizártnak, hogy 4 RB lesz a keretben a PO-ra...

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A Steelers nem kaparta ki nekünk :/
Nem úgy mint 2 éve a Panthers vagy a Bears, ők meg tudták verni a Vikingeket. Teszek idén is egy akkori fogadalmat: aki üti a SF-t, annak a csapatnak hordom az aláírását egy hétig 😛
Legyen az akár a tavaly velünk kibabráló Seattle.

Most Greer volt csúnya fiú, és megcsavargatta AP bokáját, rögtön azelőtt a play előtt, hogy 39 yardot futott... Szánalmas ez a "Saints is dirty" móka, kezdve Washington szánalmas megszólalásától, Scott fütyülős történetéig (ami egyébként tényleg szánalmas, kb. középsulis történet).
Gyurma Pappa
Szerintem dirty a védelmünk, Williams alatt nem is lehetne más. De AP vagy egy hete a Titans sirámai teljesen egyértelműen a kifogás kategóriájába tartoznak.

Most olvasom a PFF elemzését a vasárnapról: Ivory a 74 futott yardjából 64-t kontakt után hozott :mad:

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Most Greer volt csúnya fiú, és megcsavargatta AP bokáját, rögtön azelőtt a play előtt, hogy 39 yardot futott... Szánalmas ez a "Saints is dirty" móka, kezdve Washington szánalmas megszólalásától, Scott fütyülős történetéig (ami egyébként tényleg szánalmas, kb. középsulis történet).

Hozzáteszem: Sean Payton vicces fiú, de igazán soha nem volt sportszerűtlen, az hogy "füttyögni" kéne a győzelemért, hát kétlem.

Más, fontosabb dolog: érdekes helyzet alakult ki. A #2-hoz nyernünk kell minden meccset, ez egyértelmű, de a Hawksnak meg kell vernie a SF-ot jövő héten. Érdekes lenne azért az élet, ha a Seattle adná oda nekünk a #2-t 😊 Ha 26-án kikapunk, akkor marad még az is lehet hogy WC lesz megint... Szóval nyerni kell...

több mint 12 éve
hayden New Orleans Saints 124
Nah így akkor az utolsó hét lesz a "BYE" 😐

Így még inkább el kéne kapni a falconst...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
látjátok, ezért nem szurkolok a Steelersnek 😀

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
A Falconsra szvsz illik az a frázis, hogy tökéletesen ragozzák a semmit. Keveset kockáztatnak, képesek hosszan birtokolni a labdát és kontrollálni az órát, szerzett/eladott labdában a jobbak között vannak. Én kulcsfontosságúnak tartom, hogy minél hatékonyabban fejezzük be már az elején a drive-okat és kényszerítsük passzra őket. Ahogy az előző meccsen is tettük, vagy még annál is jobban. Ja és persze ha ezt elértük, akkor ne álljunk át prevent D-re, már csak azért se, mert Ryan mély dobásai nem valami meggyőzőek (de diplomatikus voltam).
atapapa
Ha olyan szinten megfogjuk a futást, mint az előző két meccsen, akkor nagyon korán passzolgatni kell, és White és Jones dropjaiban továbbra is vezetik a ligát, bár képesek két drop után összeszedni fejenként 100-100 yardot. Gonzaleztől továbbra is tartok, illetve szerintem Turner van olyan jó, mint CJ, ha nem jobb, mondjuk AP mondjuk megint más, de ő nem volt egészséges. Ryan szerintem nagyon feljavult az idény második felére, és már-már tavalyi önmagát idézi, bár a hosszú passzai továbbra sem működnek úgy, ez tény.

A kulcsnak két dolgot tartok:
1. a futás megfogását, hogy ne tudják kontrollálni az órát
2. a gyors támadásokat, gyors pontokkal

meglátjuk, próbálok egy hétig a lehető legkevesebbet idegeskedni 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Teljesen más az előjel, mint két éve volt. Két éve az 'Aints versengett a Superman ellen, idén a liga elit irányítói versenyeznek egymás ellen. Két éve azt mondta a liga, hogy elviselik a Saintset, most Brees néha már kap támogatást is (Lions ellen pl, meglepő mód kaptunk hazai pálya előnyt). Két éve nem tudott mit kezdeni a média az egyik legszegényebb állam, kis csapatával, azóta azért az országos média is keblére ölelte Brees & Co.-t, de mindig van valami, ami eltereli a figyelmet: idén a GB szárnyalása, a Colts bukdácsolása, vagy Tebow. Ha úgy alakulna, hogy nyerünk még egy SB-t, nem tudom változna-e a helyzet, de feltételezem, nem sokat.
Gyurma Pappa
Dehogy, 13-0-nál már senki se beszélt Aintsről, annál inkább a lehetséges tökéletes szezonról. Emlékszem azóta se olvastam olyan hosszú cikket az ESPN-en rólunk, mint a Dallas-meccs előtti napokban (talán még be is linkeltem a topicba). Kaptunk hype-ot rendesen mi is Favre és Manning mellett, még ha nem is akkorát mint a most egyedül menetelő GB (vagy Tebow...)

Én teljesen úgy érzem, hogy ha most a csapat, azt játssza, amit tud, akkor maximálisan, mi vagyunk az esélyesek. Ha valamelyik osztag betlizik, akkor nem. A futás ellen nagyon jók lettünk, tegnap a passzvédekezés is ment, bár azért a Falcons falán nem lehet így átsétálgatni, sőt! Nincs 2009-es érzésem, akkor (úgymond) érett a vereség, hasonlóan a GB-nek most.
Gyurma Pappa
Ezt szvsz félreértetted, nem arra gondolok, hogy érik a vereségünk, hanem hogy a mostani MNF előtt bennem hasonló várakozás van és egy esetleges magabiztos siker Brees rekordjával közel hasonlóan nagyot ütne, mint ütött volna akkor a Dallas megverése.
A Falconsra szvsz illik az a frázis, hogy tökéletesen ragozzák a semmit. Keveset kockáztatnak, képesek hosszan birtokolni a labdát és kontrollálni az órát, szerzett/eladott labdában a jobbak között vannak. Én kulcsfontosságúnak tartom, hogy minél hatékonyabban fejezzük be már az elején a drive-okat és kényszerítsük passzra őket. Ahogy az előző meccsen is tettük, vagy még annál is jobban. Ja és persze ha ezt elértük, akkor ne álljunk át prevent D-re, már csak azért se, mert Ryan mély dobásai nem valami meggyőzőek (de diplomatikus voltam).

Ez a meccs alatt készült


de ma frissítettem 😛

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Teljesen más az előjel, mint két éve volt. Két éve az 'Aints versengett a Superman ellen, idén a liga elit irányítói versenyeznek egymás ellen. Két éve azt mondta a liga, hogy elviselik a Saintset, most Brees néha már kap támogatást is (Lions ellen pl, meglepő mód kaptunk hazai pálya előnyt). Két éve nem tudott mit kezdeni a média az egyik legszegényebb állam, kis csapatával, azóta azért az országos média is keblére ölelte Brees & Co.-t, de mindig van valami, ami eltereli a figyelmet: idén a GB szárnyalása, a Colts bukdácsolása, vagy Tebow. Ha úgy alakulna, hogy nyerünk még egy SB-t, nem tudom változna-e a helyzet, de feltételezem, nem sokat.

Én teljesen úgy érzem, hogy ha most a csapat, azt játssza, amit tud, akkor maximálisan, mi vagyunk az esélyesek. Ha valamelyik osztag betlizik, akkor nem. A futás ellen nagyon jók lettünk, tegnap a passzvédekezés is ment, bár azért a Falcons falán nem lehet így átsétálgatni, sőt! Nincs 2009-es érzésem, akkor (úgymond) érett a vereség, hasonlóan a GB-nek most. Ők is megúsztak 2-3 meccset (NY, Atlanta is jól kezdett ellenük, mi is majdnem megvicceltük őket az első héten, de a Chargers is megrángatta a bajszukat kicsit), szóval kellett nekik a pofon. Egy percig nem gondolom, hogy veszélyben lenne számukra a #1, főleg ha ma kikap a SF, mert akkor ugye biztos 😀

De most csak megemlítette a média hype-ot, szerintem ezzel NOLA-ban pont senki nem foglalkozik. Nyernünk kell karácsonykor, még hozzá magabiztosan, és akkor minden kétséget el tudunk oszlatni. Mondjuk ha csak kicsit nyerünk, én akkor is boldog leszek 😀 😀 😀

Soha nem gondoltam, hogy ilyet írok: hajrá Steelers 😀Gyurma Pappa
Minden soroddal egyetértek.
Benne volt már a szezonban a GB pofon és a Colts "feltámadás" is. Nekünk "már csak" azt az egy meccset kell frankón lehozni.... ami azért valljuk be, nem lesz könnyű. A Falcons vissza akar vágni a vereségért, és mindent meg is fognak tenni, hogy elrontsák az ünnepünket.
Nekünk csak győzni kell, és most nem a statokkal foglalkozni. Majd utána megnézzük, mennyi jött össze belőle. 😉
Ne hagyjuk kiénekelni azt a bizonyos sajtot a szánkból!
És reménykedjünk a Steelers győzelmében.




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Teljesen más az előjel, mint két éve volt. Két éve az 'Aints versengett a Superman ellen, idén a liga elit irányítói versenyeznek egymás ellen. Két éve azt mondta a liga, hogy elviselik a Saintset, most Brees néha már kap támogatást is (Lions ellen pl, meglepő mód kaptunk hazai pálya előnyt). Két éve nem tudott mit kezdeni a média az egyik legszegényebb állam, kis csapatával, azóta azért az országos média is keblére ölelte Brees & Co.-t, de mindig van valami, ami eltereli a figyelmet: idén a GB szárnyalása, a Colts bukdácsolása, vagy Tebow. Ha úgy alakulna, hogy nyerünk még egy SB-t, nem tudom változna-e a helyzet, de feltételezem, nem sokat.

Én teljesen úgy érzem, hogy ha most a csapat, azt játssza, amit tud, akkor maximálisan, mi vagyunk az esélyesek. Ha valamelyik osztag betlizik, akkor nem. A futás ellen nagyon jók lettünk, tegnap a passzvédekezés is ment, bár azért a Falcons falán nem lehet így átsétálgatni, sőt! Nincs 2009-es érzésem, akkor (úgymond) érett a vereség, hasonlóan a GB-nek most. Ők is megúsztak 2-3 meccset (NY, Atlanta is jól kezdett ellenük, mi is majdnem megvicceltük őket az első héten, de a Chargers is megrángatta a bajszukat kicsit), szóval kellett nekik a pofon. Egy percig nem gondolom, hogy veszélyben lenne számukra a #1, főleg ha ma kikap a SF, mert akkor ugye biztos 😀

De most csak megemlítette a média hype-ot, szerintem ezzel NOLA-ban pont senki nem foglalkozik. Nyernünk kell karácsonykor, még hozzá magabiztosan, és akkor minden kétséget el tudunk oszlatni. Mondjuk ha csak kicsit nyerünk, én akkor is boldog leszek 😀 😀 😀

Soha nem gondoltam, hogy ilyet írok: hajrá Steelers 😀

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Btw: érdekes ez a "show", Brees halad afelé, hogy a liga valaha volt legnagyobb irányítója legyen, a csapat gyakorlatilag egyre meggyőzőbbb, a sajtó mégis attól híres, hogy a Green Bay bukta a perfect seasont, meg hogy Tebow kikapott 😊 Értem a hátteret, de már csak mosolygok rajta. 😊Gyurma Pappa
teljesen egyetértek, nagy fáradtsággal valahogy át kell állítani a héten a média hypegenerátorát 😛
Az is a sors fintora, hogy annak idején mi mit kaptunk a sajtótól, amikor az utolsó 3 meccsünket elbuktuk 2009-ben. A nyakamat rá, hogy egy rakás, akkor minket lehordó firkász fog most minket pozitív példaként kikiáltani a GB számára, ellenkező előjellel ellátva mindazt, amit rólunk anno összehordtak.

Lehet hogy furcsa lesz amit mondok, de a mostani MNF-hez fogható érzésem pont 2 éve, a Dallas elleni meccs előtt volt utoljára, amikor a Colts és köztünk ment a versengés az alapszakaszban (annak ellenére hogy külön főcsoportban voltunk). Akkor Brees és a csapat elbukta az esélyt arra, hogy primetime-ban bizonyítsa, van legalább olyan jó, mint Manning és a Colts (még ha nekünk Ware, Manningnek pedig a ligaalja JAX-passrush jutott azon a héten TNF-en).
Ezen a héten 2009-hez hasonlóan a rivális csapat és irányító szintén országos meccsen bizonyíthat. Remélem most jobban jövünk ki ebből a hétből, mint 2 éve.

több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Tényleg, mint egy íjjász!
Bocs!
😂zemanla
Fél szemmel néztelek titeket is,pislogtam mint hal a szatyorban...Joco
Olyan jók voltunk, vagy nem ismered az íjjászos történetet?
Nem linkelem be, mert banolnak! 😂zemanla
Inkább visszakérdezek: van még aki nem ismeri? 😂

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Tényleg, mint egy íjjász!
Bocs!
😂zemanla
Fél szemmel néztelek titeket is,pislogtam mint hal a szatyorban...Joco
Olyan jók voltunk, vagy nem ismered az íjjászos történetet?
Nem linkelem be, mert banolnak! 😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
Joco New England Patriots 1 365 — Patriots fan
Tényleg, mint egy íjjász!
Bocs!
😂zemanla
Fél szemmel néztelek titeket is,pislogtam mint hal a szatyorban...

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Furcsa helyzet állt elő nyugaton, a 'Hawks esélyes lett a PO-ra, így jövő héten nagyon fognak küzdeni a Frisco ellen. Érdekes lenne, ha a tavalyi kiejtőnk "pottyantaná" a kezünkbe a #2-t... Persze ehhez nem ártana megnyerni a MNF-t, amire elég szép önbizalom növelés volt ez a meccs, főleg a védelem oldaláról.

Btw: érdekes ez a "show", Brees halad afelé, hogy a liga valaha volt legnagyobb irányítója legyen, a csapat gyakorlatilag egyre meggyőzőbbb, a sajtó mégis attól híres, hogy a Green Bay bukta a perfect seasont, meg hogy Tebow kikapott 😊 Értem a hátteret, de már csak mosolygok rajta. 😊

több mint 12 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Tényleg, mint egy íjjász!
Bocs!
😂




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
A mai bő 500 yarddal karnyújtásnyira került a the greatest show on the turf rekordjának megdöntése, a következő 2 meccsen átlag 340 yardot kell hoznia az o-nak, hogy minden idők legtöbb yardot termelő egységévé váljon. ha figyelembe vesszük azt, hogy csak Brees passzátlaga jelenleg 340 felett van meccsenként....

mai rekordtermés összegezve: Brees az első irányító az NFL történetében, aki...
... egy szezon alatt legalább 11 meccsen elérte a 300 passzolt yardot. a korábbi 10-es rekordot is ő tartotta, de azt még holtversenyben.
... egy szezon alatt legalább 7 alkalommal passzolt 350 yardot.
... egy meccsen úgy passzol 400 yardot és 5 TD-t, hogy ezek mellé nem jut int, és 80% feletti pontossággal céloz

Marinon és Manningen kívül csak Brees mondhatja el magáról, hogy 6 meccsen is passzolt legalább 5 TD-t karrierje során.
Marino után a második irányító, aki három alkalommal is 4700 yard fölé jutott
Brees a 13. irányító, aki karrierje során elérte a 40000 yardot, és a 11. olyan QB, aki legalább 270 TD-t passzolt.

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Most mondta Dan Marino a Pats-Broncos meccs szünetében, hogy "Brees waves bye-bye to my record" 😊
Egész kedvesen mondta 😊

több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 964 — Egyéb témák lakó
Kételkedtem Gyurma, de Brees nem haragudott meg és esélyt adott magának az MNF-es rekorddöntésre.
Eredetileg szerettem volna, ha a 2008-as meccs miatt a Panthers ellen sikerül neki, de a Falcons se rossz alkalom 😛

Brees a legnagyobb.atapapa
Sima esélyt, hogy pontos legyek. Breesnek a 304-es meccs, olyan mint más QB-nak a 200-as... 😊

több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Kételkedtem Gyurma, de Brees nem haragudott meg és esélyt adott magának az MNF-es rekorddöntésre.
Eredetileg szerettem volna, ha a 2008-as meccs miatt a Panthers ellen sikerül neki, de a Falcons se rossz alkalom 😛

Brees a legnagyobb.

több mint 12 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
ma is lesz meccs
http://www.youtube.com/watch?v=M-EhdsEBT50JJ
Köszi! Épp akartam keresni egy kis futballt! 😀Gyurma Pappa
ha valaki lemaradt a tegnapi New Orleans Bowlról, akkor sürgősen pótolja be lemaradásátJJ
Hatalmas volt. Én csak az ismétlést láttam (DigiSport adta), de állva bírtam csak a végét... 😊
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
😊 jólvanna, próbáltam arra célozni (OK, egy atomtöltettel), hogy egy kaliforniai meccsel semmivel se lennénk beljebb egy GB-s akklimatizációra.
Ha én is a Szentekkel nyertem volna gyűrűt, 20%-t én is adnék magunknak 😊 Talán az javítaná az esélyünket a tundrán, hogy futójátékban a GB felett vagyunk magasan.
Csak jussunk el oda.atapapa
Igazából az annyira nem hideg Nashville-ben is szenvedett Brees... a nap miatt 😀 Na, ezzel nem lesz gond, ha eljutunk valahogy Green Baybe 😀 😀 😀

Igazából egyelőre tényleg ÁLMODOZÁS az egész, baromi messze van még a PO is: szóval kérek minden trollt, hogy ne itt fenje a körmét, hogy a Saintses srácok már megint játsszák az agyukat a conf. döntővel, aztán majd kikapnak a Hawkstól, ja ők nem lesznek, ott... akkor van esélyünk! (a célzást szerintem akinek kell érti 😛)Gyurma Pappa
Azért Brees így is lehozta a meccset 110-es PR-gel, még ha ez ilyen Ryan-féle meccs is volt, ahogy a linkelt kép is mutatja, csak a nagyon tutit dobta el, rendszerint nagyon közeli célpontra.
Amikor kikaptunk a Seattle-től, akkor utánanéztem, és 2009-ben-2010-ben az igazán hidegben vívott meccseken Brees nem volt annyira rossz, mint korábban. 90-es PR alá nem igazán ment már.
ha valaki lemaradt a tegnapi New Orleans Bowlról, akkor sürgősen pótolja be lemaradását
JJ
állat ez a logó, emlékszem egy időben az avatarod is ez volt. be is ugrott az a dome patrolos kép, amit régebben még deacon linkelt