New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ebben a cikkben (+ kommentekben) elég jól érvelnek arról, hogy miért lenne szükségünk Ayersre; és miért érné meg a Giantsnek elvinni még akkor is ha Big Boardokon csúszik visszafele
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Seubert valamivel augusztus előtt kezdhet majd el futni. Ezzel szerintem biztossá vált, hogy nem ő lesz a kezdő C/LG; még az is lehet hogy PUP-ként kezdi a szezont; ha sikerül megtartani a helyét a training campen. De kemény gyerek, szurkolok neki.

C: Ha O'Harát összerakják akkor van kezdő center, Koets viszonylag korán sérült meg - ő már tuti jól lesz TC-re - de ha jön új center akkor tőle valószínűleg búcsúzunk (felvette a signing bonusát már tavaly).
G: Snee, ha összerakják Seubert, Boothe, Petrus, Andrews, ha nincs tackle probléma Diehl is játszhat LG-t
OT: A kezdő RT - McKenzie; Az LT posztra egyenlőre van Beatty, Diehl, Andrews.

Ha végignézzük akkor Pouncey pont nem kell ide. Kéne viszont olyan Center aki akár az első szezonjában tud kezdeni. + Ha megnézitek szerintem nem is LT kell: a futás a legjobban bal oldalon a Seubert-Boothe-Beatty fallal ment tavaly. Viszont a jobb oldalon ha jön valami sérülés vagy McK formája a tavalyelőttihez kezd hasonlítani és nem a tavalyihoz, akkor gondok lehetnek a futójátékkal... Azt meg tudjuk mi van amikor gondok vannak a futójátékkal.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
http://www.giantsfootballblog.com/2011/04/14/mock-dream-draft-take-one/

Giantses mock. Vedofal pick kimarad, helyette jonnek LB-k (Carter nagy riziko, ha bejon, akkor iszonyat steal), de nagyjabol kiegyeznek vele.lotus86
Ha az első 2 kör tényleg így alakulna, akkor a továbbiaktól függetlenül elégedett lennék. 3. körben s/cb-t, 4.-ben pedig dt/rb/te-t hoznék. Később pedig a felsoroltakból ami kimaradt, esetleg egy fb-t.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.giantsfootballblog.com/2011/04/14/mock-dream-draft-take-one/

Giantses mock. Vedofal pick kimarad, helyette jonnek LB-k (Carter nagy riziko, ha bejon, akkor iszonyat steal), de nagyjabol kiegyeznek vele.lotus86
Csak azért tetszik, mert két trójai is van közöttük.vadibandi
Engem ok teljesen hidegen hagynak, marmint az, hogy honnan jonnek. Nekem azert tetszik, mert nem Pouncey jon hozzank. Amugy leirom az en "alom" mockomat, `oszt lesz mit savazni.


1. kor OT Castonzo/Solder (Carimi)

Sok fugg atol, hogy mit akarunk Beatty-vel kezdeni. Ha marad RT, akkor lehet valasztani (en Castonzo fele huzok), ha ot akarjuk LT-kent jatszatni, akkor meg Solder felejtos. Carimi a kedvencem, de o sokat serult, szoval o csak vesztartalek.

2. kor OB/C Hudson/Wisniewski (Watkins, Rudolph)

Ha G/C kombo falembert keresunk, akkor ez a ket uriember szerintem tokeletesen megfelelne nekunk, nem kell elloni az 1. kort erre. A 3. nev ismet vesztartalek, kicsit idos, de kb. ez az egy problema, amit felronak neki(Meg hogy nem regota focizik, de ez nem nagyon latszik rajta), Rudi meg Rudi.

3. kor S/DT Tyler Sash/Ahmad Black (Random DT vagy Herzlich)

Safety-t mindenkeppen hoznek, mert a mi rendszerunkben fontosak, es ugye a depth tavaly majdnem meghalt, szoval erosen kerdeses, hogy visszater-e egyaltalan. Ha nem egy ertelems S, akkor egy DT-t is elfogadnek, viszont oket nem is nagyon ismerem, meg annyi van, mint a szemet, nagyon nehez megmondani, hogy ki lesz elerheto. Herzlichet meg akarom es kesz.

4. kor LB/CB Mark Herzlich/Greg Jones (Kendric Burney, Shareece Wright)

Itt jon az LB pick. Lehet, hogy egyikuk sem lesz elerheto 4. korben, de ha igen, akkor oket huznam. Ha nem LB, akkor CB. Burney jo, hiaba lassu, Senior Bowlon is mindig labda kozeleben volt. Wright sem kuka (es azert USC, ami nalam pozitivum), plusz ha hozza azt, amit a legutobbi USC CB nalunk, akkor szerintem mindenki elegedett lesz. MIvel nincsen 5. korunk, ezert lehet, hogy korabban hozunk el valakit, mint kellene, de ez van.

6. kor - 3 pick FB/D line/DT Owen Marecic/Greg Romeus/Fua

Hedgecock serult, lehet hozni egy FB-t, Romeus nagy sztar volt, de az ACL szakadasa miatt sokat romlott az erteke, ha 6. korben bent van, meg lehet probalni, egy plusz DT meg nem art.

Ez egy nagyjabol kiegyensulyozott draft lenne, elejen tamado fal tuninggal, ami nem rogton fizetodne ki, kicsit a jovonek szolna. (Esetleg johetett volna meg egy RB, de az nem nagy need) Vedoknel nagyobb eselyt latok arra, hogy akar mar elso evben letegyek a nevjegyuket. Lehet savazni, meg korrigalni millio helyen, de en igy gondolom.

Ja, es egy ilyen draft utani idenyben FA-n mindent megadni Poz-nak (bar mondjuk o MLB pont, mint a ket uriember, akit draftolnek), Sintim mehetne DE-be (ott talan jo lenne), Goff meg mehetne ahova akar.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.giantsfootballblog.com/2011/04/14/mock-dream-draft-take-one/

Giantses mock. Vedofal pick kimarad, helyette jonnek LB-k (Carter nagy riziko, ha bejon, akkor iszonyat steal), de nagyjabol kiegyeznek vele.lotus86
Csak azért tetszik, mert két trójai is van közöttük.




több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.giantsfootballblog.com/2011/04/14/mock-dream-draft-take-one/

Giantses mock. Vedofal pick kimarad, helyette jonnek LB-k (Carter nagy riziko, ha bejon, akkor iszonyat steal), de nagyjabol kiegyeznek vele.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
http://www.giantsfootballblog.com/2011/04/08/is-te-on-the-giants-draft-agenda/

Ott a RUdi!lotus86
Szerintem kár belénk egy első körös TE. Talán akkor nem, ha biztosak benne hogy Smith eligazol vagy nem fog tudni játszani a szezon elején. Egyszerűen Smith átvette azt a feladatot Gilbridenál amit korábban a TE csinált. Érdemes összevetni Shockey számait Bosséval.


Remélem az amit páran írtak twitteren, hogy a Giants megpróbál majd feltradelni a 10-15. pick közé, teljesen légből kapott.salander
Se első körös TE, se feltrade nem lesz 😊Szesze
Így legyen!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
http://www.giantsfootballblog.com/2011/04/08/is-te-on-the-giants-draft-agenda/

Ott a RUdi!lotus86
Szerintem kár belénk egy első körös TE. Talán akkor nem, ha biztosak benne hogy Smith eligazol vagy nem fog tudni játszani a szezon elején. Egyszerűen Smith átvette azt a feladatot Gilbridenál amit korábban a TE csinált. Érdemes összevetni Shockey számait Bosséval.


Remélem az amit páran írtak twitteren, hogy a Giants megpróbál majd feltradelni a 10-15. pick közé, teljesen légből kapott.salander
Se első körös TE, se feltrade nem lesz 😊
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
http://www.giantsfootballblog.com/2011/04/08/is-te-on-the-giants-draft-agenda/

Ott a RUdi!lotus86
Szerintem kár belénk egy első körös TE. Talán akkor nem, ha biztosak benne hogy Smith eligazol vagy nem fog tudni játszani a szezon elején. Egyszerűen Smith átvette azt a feladatot Gilbridenál amit korábban a TE csinált. Érdemes összevetni Shockey számait Bosséval.


Remélem az amit páran írtak twitteren, hogy a Giants megpróbál majd feltradelni a 10-15. pick közé, teljesen légből kapott.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.giantsfootballblog.com/2011/04/08/is-te-on-the-giants-draft-agenda/

Ott a RUdi!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
http://www.bigblueinteractive.com/the-draft/2011-giants-draft-needs/

Needek ertekelese posztok szerint. Mivel nem tortenik semmi, a Rams meg mindig nem tradelte el Laurinaitist es az 1. koros pickjuket Goffert, ezert ez is erdekes lehet.lotus86
Sok meglepetés nincs benne - legalább is számomra, ugyanezeket hangoztattam én is itt korábban. Ő is hangsúlyozza, h 4-3ban, főleg a mi rendszerünkben a DL>>>LB és még a viszonylag mély(nek tűnő) DL ellenére is sanszos egy korai védőfal pick. Sztem 1. kör OL, 2. DT, 3. CB/S, 4. LB/TE lesz. Ami érdekesség, h felvet egy esetleges O'hara cut-ot ami azért engem meglepne, a másik pedig, h szerinte Boley mögé fogunk LB-t hozni nem a másik oldalra, ebben azért szintén nem vagyok biztos, bár akkora meglepetés sem lenne, van benne logika. Ami még meglepő számomra, h Petrust esetlegesen jövőbeni C-ként említi, hát ennek nemtom mennyi realitása van, sztem nem sok.Szesze
Ha a 3. körig nem hozunk lb-t, utána már fölös. Persze-persze, késői körben is ki lehet fogni nagyon jó játékost, de ahhoz már jóval több szerencse kell. Azt aláírom, h a dl fontosabb mint a lb sor 4-3-ban, de 1 normális lb-vel nem lehet eredményt elérni. Szóval vagy egy fa vagy korai körös lb jöjjön csak szépen. Az 1. kör ol mondjuk nagyon sanszos sztem is.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
http://www.bigblueinteractive.com/the-draft/2011-giants-draft-needs/

Needek ertekelese posztok szerint. Mivel nem tortenik semmi, a Rams meg mindig nem tradelte el Laurinaitist es az 1. koros pickjuket Goffert, ezert ez is erdekes lehet.lotus86
Sok meglepetés nincs benne - legalább is számomra, ugyanezeket hangoztattam én is itt korábban. Ő is hangsúlyozza, h 4-3ban, főleg a mi rendszerünkben a DL>>>LB és még a viszonylag mély(nek tűnő) DL ellenére is sanszos egy korai védőfal pick. Sztem 1. kör OL, 2. DT, 3. CB/S, 4. LB/TE lesz. Ami érdekesség, h felvet egy esetleges O'hara cut-ot ami azért engem meglepne, a másik pedig, h szerinte Boley mögé fogunk LB-t hozni nem a másik oldalra, ebben azért szintén nem vagyok biztos, bár akkora meglepetés sem lenne, van benne logika. Ami még meglepő számomra, h Petrust esetlegesen jövőbeni C-ként említi, hát ennek nemtom mennyi realitása van, sztem nem sok.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.bigblueinteractive.com/the-draft/2011-giants-draft-needs/

Needek ertekelese posztok szerint. Mivel nem tortenik semmi, a Rams meg mindig nem tradelte el Laurinaitist es az 1. koros pickjuket Goffert, ezert ez is erdekes lehet.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
A Giantses edzők a következő összetételben nézték meg pozíció szerint eddig a játékosokat Pro Dayeken, interjúztak, stb:

8 db Linebacker (6 OLB, 2 ILB)
7 db O-Line (2 OG, 2 OT, 1 OL, 1 C, 1 G)
5 db Running Back
4 db Defensive Tackle
3 db Safety (2 SS, 1 FS)

Pounceyval kétszer is interjúztak egyszer 1,5 órával a Pro Daye előtt, majd utána is.salander
Pouncey a masik halalom. HOri a NSO-os mockjaban 2. korben irta hozzank Rodeny Hudsont, akit kicsit hizlalni kellene, de o legalabb tenyleg tud is centert jatszani amellett, hogy egy fasza kis guard. Technikas, senior bowlon a nala boszmebb DT-k sem mentek at rajta. Ha mar mindenkeppen a fal kozepere akarunk huzni, nekem o sokkal jobban tetszene, mint a snap kiraly. (De o sem 1. korben)

Mindegy, mivel nincsen FA ezert ez egy eleg defektes draft lesz, nem is hergelem magam, majd meglatjuk, mi lesz.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
A Giantses edzők a következő összetételben nézték meg pozíció szerint eddig a játékosokat Pro Dayeken, interjúztak, stb:

8 db Linebacker (6 OLB, 2 ILB)
7 db O-Line (2 OG, 2 OT, 1 OL, 1 C, 1 G)
5 db Running Back
4 db Defensive Tackle
3 db Safety (2 SS, 1 FS)

Pounceyval kétszer is interjúztak egyszer 1,5 órával a Pro Daye előtt, majd utána is.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Istenem... ezt a képet megmutatom Barca-s barátomnak aki Pats drukker felköti magát 😀

csebi
Ez a barátod véletlenül nem szokott szerda esténként a MOM Parkkal szembeni műfüves pályán focizni? Barca-mez, Pats kötött sapka az outfit-je.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
miért? ennyire rossz Wilson?csebi
Nem, csak combine elott meg kb. 2 korbe josoltak, azt irtak, hogy nincsenek meg az osztonei (en linkeltem egy cikket, ahol egy volt Giants es Bears scout pont azt nyilatkozta, hogy linebackernel az mennyire fontos, es hogy a Giants az keresi) erre repeszt egy jo idot 40-en es rogton 1. kor. A tavalyi freak ugy nez ki, hogy bejott, de iden nem akarok egy ujabbat. Persze fontos az atletikussag, de ne menjunk el Al Davis iranyba. (Es ilyenkor szokott jonni, hogy valaki ledraftolja, jol jatszik, mi meg csak nezunk)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 593 — Lucas Scott
miért? ennyire rossz Wilson?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ha Reese folytatja a korábbi tendenciáit, akkor lehet, hogy Martez Wilsont húzzuk első körben. Lehet, annyira sem lennék boldog mint a JPP draft után.salander
Höri NSOs mockja után felmelegíthetjük a dolgot megint, ha valaki akarna még hozzászólni a témához. 😊salander
nem fogjuk őt húzni 😊Szesze
En is ezt remelem.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ha Reese folytatja a korábbi tendenciáit, akkor lehet, hogy Martez Wilsont húzzuk első körben. Lehet, annyira sem lennék boldog mint a JPP draft után.salander
Höri NSOs mockja után felmelegíthetjük a dolgot megint, ha valaki akarna még hozzászólni a témához. 😊salander
nem fogjuk őt húzni 😊
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ha Reese folytatja a korábbi tendenciáit, akkor lehet, hogy Martez Wilsont húzzuk első körben. Lehet, annyira sem lennék boldog mint a JPP draft után.salander
Höri NSOs mockja után felmelegíthetjük a dolgot megint, ha valaki akarna még hozzászólni a témához. 😊
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mert Rolle-t cutolta a Cardinalsadam8
Jah, értem akkor. Köszi

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Mert Rolle-t cutolta a Cardinals

több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Kaptunk 2 db 6 körös picket kompenzációnak Carrért és Fred Robbinsért. Reméljük idén bejönnek majd a hátsó körös húzásaink.

Ayers egész szimpatikusan nyilatkozik, bár gondolom ez eléggé rutin dolog

Mondjuk ha nem lesz training camp esetleg, akkor kicsi az esély hogy ezekből a pickekből bármi igazán jó kijöjjön. Sajnos.salander
Sziaztok! Azt értem, hogy Carr, meg Robbins elment tőlünk tavaly FA-n, de Rolle miért nem számít így szerzett játékosnak? Nem mintha nem örülnék a + 2db 6. körösnek, csak ezt a részét nem értem.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nem tudom volt-e már. Tuck milyen rendes gyerek és menő, hogy tud billiárdozni 😀

http://www.youtube.com/watch?v=bx7UdmrUXDk

Kicsit jó tortát csináltak neki.