New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Megint a harmadik negyed a brutális, ráadásul a végén erősebb csapatok ellen kell kapaszkodni

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
megint ugyanolyan a schedule mint évek óta: lehet kezdeni 6-1el, aztán jöhetnek a szopók

phi NO GB dallas menet lesz kömény
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Annyira nem tűnik vészesnek, de simán bele lehet szaladni zakók sorozatába (Pats körüli hetek).

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hát...Egy 6-1-es kezdést simán el tudnék képzelni. Onnantól már jóval nehezebb lesz :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
http://www.nfl.com/schedules/interactive?module=HP_cp3#/team=NYG

2011 NFL Schedule, már ha lesz szezon...ironroy
Érdekes, hogy a kóvbojok ellen az utolsó négy fordulón belül játsszuk mindkét meccsünket.

Most első ránézésre még egy kérdés merül fel bennem: a 2. fordulóban a Rams@Giants mitől hétfő esti rangadó??? Vagy már annyira biztosak a szezon elmaradásában, hogy csak úgy találomra osztották be a Sunday és a Monday Night Football-okat?G-men
Biztos Spangli miatt!vadibandi
Aztán már nekem is eszembe jutott. Egyértelmű!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.nfl.com/schedules/interactive?module=HP_cp3#/team=NYG

2011 NFL Schedule, már ha lesz szezon...ironroy
Érdekes, hogy a kóvbojok ellen az utolsó négy fordulón belül játsszuk mindkét meccsünket.

Most első ránézésre még egy kérdés merül fel bennem: a 2. fordulóban a Rams@Giants mitől hétfő esti rangadó??? Vagy már annyira biztosak a szezon elmaradásában, hogy csak úgy találomra osztották be a Sunday és a Monday Night Football-okat?G-men
Biztos Spangli miatt!




több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
De ez csak egy vélemény. 😊balu10
Nyugi, itt mindenki csak véleményt ír, mégha a kollégák nagy része el is felejti a "szerintem"-et odaírni. De akkor is cak vélemények 😉
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
http://www.nfl.com/schedules/interactive?module=HP_cp3#/team=NYG

2011 NFL Schedule, már ha lesz szezon...ironroy
Érdekes, hogy a kóvbojok ellen az utolsó négy fordulón belül játsszuk mindkét meccsünket.

Most első ránézésre még egy kérdés merül fel bennem: a 2. fordulóban a Rams@Giants mitől hétfő esti rangadó??? Vagy már annyira biztosak a szezon elmaradásában, hogy csak úgy találomra osztották be a Sunday és a Monday Night Football-okat?
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
http://www.nfl.com/schedules/interactive?module=HP_cp3#/team=NYG

2011 NFL Schedule, már ha lesz szezon...
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hali!
Tudom, hogy off, de láttátok, hogy kik jutottak be a Madden '12 borítójának döntőjébe? Én totál azt hittem, Rodgers simán nyeri (bár én minden körben ellene szavaztam), erre meg Hillis vs. Vick döntő lesz. Érdekel, ha megint Vick lesz a borítón, akkor hogy csap le rá újra az átok? Megy vissza a dutyiba? :/
Üdv: Balu10balu10
Megharapja egy véreb és career ending injury lesz


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Hali!
Tudom, hogy off, de láttátok, hogy kik jutottak be a Madden '12 borítójának döntőjébe? Én totál azt hittem, Rodgers simán nyeri (bár én minden körben ellene szavaztam), erre meg Hillis vs. Vick döntő lesz. Érdekel, ha megint Vick lesz a borítón, akkor hogy csap le rá újra az átok? Megy vissza a dutyiba? :/
Üdv: Balu10balu10
NFL csvego topicban erre irtam, hogy remelem nem csak a boriton lesz o, henem a hatoldalon is, nehogy az atok eltevessz. (Vagy ketszer talaja meg, nekem az is jo)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Tudom, hogy off, de láttátok, hogy kik jutottak be a Madden '12 borítójának döntőjébe? Én totál azt hittem, Rodgers simán nyeri (bár én minden körben ellene szavaztam), erre meg Hillis vs. Vick döntő lesz. Érdekel, ha megint Vick lesz a borítón, akkor hogy csap le rá újra az átok? Megy vissza a dutyiba? :/
Üdv: Balu10

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 594 — Lucas Scott
én sztem FB se kénesuperbrutal88
És TE sem.vadibandi
A long snapperről nem is beszélve....superbrutal88
egy bolond százat csinál 😀

csak azért írtam be h vki megfogja-e ezt lovagolni, és igen 😛

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Huh, tenyleg, a kickert elfelejtettem! 😀lotus86
én sztem FB se kénesuperbrutal88
És TE sem.vadibandi
A long snapperről nem is beszélve....
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
És TE sem.vadibandi
A TE azért már határeset 😊
Joseph pedig tuti, h komoly szerepet kap már idén, ettől függetlenül egy első körös DL pick (főleg, ha Cofieldet nem tudjuk megtartani, ami bagyon vszínű) sztem benne lehet, de továbbra is az első kör OT, 2. kör DT a sanszos sztem.Szesze
Én szerintem meg nem fogunk falat hozni az első körben, hanem az Ingram, Ayers, Von Miller trió még bent lévő tagja(i) közül hozunk el egyet, ha egyik sem marad bent, csak akkor hozunk OL-t. És, ha az első körben ezek közül hozunk el valakit, akkor csak a második körben hozunk OL-t.
De ez csak egy vélemény. 😊balu10
Von Millert tényleg elhoznánk ha bent lenne, de erre elég csekély az esély, h finom legyek 😊 Ingram-re és Ayersre van reális esély, h bent lesznek még nálunk (főleg az utóbbi), de én egyiknek se örülnék kifejezetten, ettől függetlenül nem lenne meglepő húzás őket választani.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
én sztem FB se kénesuperbrutal88
És TE sem.vadibandi
A TE azért már határeset 😊
Joseph pedig tuti, h komoly szerepet kap már idén, ettől függetlenül egy első körös DL pick (főleg, ha Cofieldet nem tudjuk megtartani, ami bagyon vszínű) sztem benne lehet, de továbbra is az első kör OT, 2. kör DT a sanszos sztem.Szesze
Én szerintem meg nem fogunk falat hozni az első körben, hanem az Ingram, Ayers, Von Miller trió még bent lévő tagja(i) közül hozunk el egyet, ha egyik sem marad bent, csak akkor hozunk OL-t. És, ha az első körben ezek közül hozunk el valakit, akkor csak a második körben hozunk OL-t.
De ez csak egy vélemény. 😊

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Huh, tenyleg, a kickert elfelejtettem! 😀lotus86
én sztem FB se kénesuperbrutal88
És TE sem.vadibandi
A TE azért már határeset 😊
Joseph pedig tuti, h komoly szerepet kap már idén, ettől függetlenül egy első körös DL pick (főleg, ha Cofieldet nem tudjuk megtartani, ami bagyon vszínű) sztem benne lehet, de továbbra is az első kör OT, 2. kör DT a sanszos sztem.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Huh, tenyleg, a kickert elfelejtettem! 😀lotus86
én sztem FB se kénesuperbrutal88
És TE sem.vadibandi
Jo jatek....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
sztem kicker sem kell első körből...csebi
Huh, tenyleg, a kickert elfelejtettem! 😀lotus86
én sztem FB se kénesuperbrutal88
És TE sem.




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sztem kicker sem kell első körből...csebi
Huh, tenyleg, a kickert elfelejtettem! 😀lotus86
én sztem FB se kéne
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem Joseph-fel számolnak. És bízom benne h jó is lesz. Én nem örülnék egy 1. körös dt-nek.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
sztem kicker sem kell első körből...csebi
Huh, tenyleg, a kickert elfelejtettem! 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 594 — Lucas Scott
sztem kicker sem kell első körből...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
http://www.giantsfootballblog.com/2011/04/16/nfl-draft-giants-may-target-defensive-line-in-round-one/

Itt meg arrol ervelnek, hogy miert lenne jo az elos koros DT pick. 😀😀

En meg mar azt sem tudom mit gondoljak (De tudom am. 1. korben nem kell QB,WR meg punter). Rohadjon meg az osszes a FO-ban!! 😀 😀 😀 😀lotus86
Ja... fogalmunk sincs hogy mit gondolnak pl Linval Josephről. A Coughlin féle "tanúvédelmi" program (rookie) jól eldugta egész szezonra. Viszont mégis egy második körös pick.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.giantsfootballblog.com/2011/04/16/nfl-draft-giants-may-target-defensive-line-in-round-one/

Itt meg arrol ervelnek, hogy miert lenne jo az elos koros DT pick. 😀😀

En meg mar azt sem tudom mit gondoljak (De tudom am. 1. korben nem kell QB,WR meg punter). Rohadjon meg az osszes a FO-ban!! 😀 😀 😀 😀


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!