New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Utánanézve azt nem mondom h rossz játékos, gyors és sokoldalú, de akkor menjen Smith, bármennyire is fáj. Bár akkor is ott van Nicks, Manningham, Cruz...esetleg azt tudom még elképzelni h Bardennel nem számolnak már (2 év alatt semmit nem mutatott.) És akkor a needek még mindig nincsenek megoldva.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Húztunk egy alacsony, villámgyors returnert/slot receivert a harmadik körben. Hixon meg Reynaud csomagolhat. Mondjuk sajnálom, mert benn volt még Mason Foster akit magunkhoz tippeltem a harmadik körbe (a ránk következő pickkel vitte a Tampa).

Állítólag ez is komoly steal: "Benne van az állandó "homerun" potenciál ami hiányzik a Giants elkapógárdájából (és keretéből)." Most már kezdek komolyan attól is félni hogy Steve Smith PUP listán kezdi majd a szezont.

-----------------

salander
nekem eddig is az volt az elméletem hogy SS-t el lehet engedni mert elég mély a wr sorunk , cserébe máshol
tudunk erősíteni , és ezzel a húzással tényleg tovább nőtt az esélye ennek...
nagyon kellett egy ilyen adottságú returner és wr ! Hixon sérülése után nem tudjuk mit várhatunk tőle Reynaudot meg láttuk tavaly....
Austin srácnak jól látom hogy valami gáz volt a 2010-es szezonjával??
+ csoportellenfelek draftjáról vélemények ??yooker
El volt tiltva Austin 2010-ben. Asszem pénzt fogadott el vmi ügynöktől, de csak fél füllel hallottam, pontosan nem vágom.
Én nem szépítem: sztem határozottan szar pick volt Jernigan. Akkor tartanám elfogadhatónak, h Smith-t és Hixont is elengedjük. Ha vmire akkor wr-re nem volt szükségünk korai körben. Ol pick sehol, lb-ket leszarjuk. Persze-persze...bpa...ha benn lett volna vmi jó cb akkor elhozzuk azt 3. körben??? Valahol határt kell szabni a bpa-nak. A wr sorunk teljesen fasza volt eddig is, returnernek meg jön vissza Hixon. (Cruz-t is tavaly taktikai okokból IR-re raktuk, pedig jól küldte, itt van az alkalom h bevessük...erre hozunk egy századik wr-t.) Bárhova jobban kellett volna ember mint a wr-ek közé (kiv talán a qb).
Gyakorlatilag Amukamarára még rá lehet fogni h needre jött, de amúgy leszarják h mire lenne szüksége a csapatnak.
Austin akkor jó pick ha megy Cofield, Jernigan talán még akkor se ha megy Smith. De ha mind2-t elengedjük, akkor kit akarunk megtartani??? Így nem lép előre a csapat, nem halad a csapatépítés.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Húztunk egy alacsony, villámgyors returnert/slot receivert a harmadik körben. Hixon meg Reynaud csomagolhat. Mondjuk sajnálom, mert benn volt még Mason Foster akit magunkhoz tippeltem a harmadik körbe (a ránk következő pickkel vitte a Tampa).

Állítólag ez is komoly steal: "Benne van az állandó "homerun" potenciál ami hiányzik a Giants elkapógárdájából (és keretéből)." Most már kezdek komolyan attól is félni hogy Steve Smith PUP listán kezdi majd a szezont.

-----------------

salander
nekem eddig is az volt az elméletem hogy SS-t el lehet engedni mert elég mély a wr sorunk , cserébe máshol
tudunk erősíteni , és ezzel a húzással tényleg tovább nőtt az esélye ennek...
nagyon kellett egy ilyen adottságú returner és wr ! Hixon sérülése után nem tudjuk mit várhatunk tőle Reynaudot meg láttuk tavaly....
Austin srácnak jól látom hogy valami gáz volt a 2010-es szezonjával??
+ csoportellenfelek draftjáról vélemények ??
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Húztunk egy alacsony, villámgyors returnert/slot receivert a harmadik körben. Hixon meg Reynaud csomagolhat. Mondjuk sajnálom, mert benn volt még Mason Foster akit magunkhoz tippeltem a harmadik körbe (a ránk következő pickkel vitte a Tampa).

Állítólag ez is komoly steal: "Benne van az állandó "homerun" potenciál ami hiányzik a Giants elkapógárdájából (és keretéből)." Most már kezdek komolyan attól is félni hogy Steve Smith PUP listán kezdi majd a szezont.

-----------------

Kinn közben ömlenek a negatív hullámok ezerrel: "This draft is going to put the BPA Theory to a very stern test. An undisciplined cb in the first (I HATE cbs in the first) a head case in the second (NYC and that kid? What could go wrong?) and a small-school wr/kr (on a Tom Coughlin/Killdrive- coached team that has no idea how to use one) in the third?" ...meg ilyenek.salander
Ez a pick kicsit meglepett, de láthattuk tavaly, h mennyire fontos lenne egy jó returner. Persze 3. körben kicsit luxusnak tűnik, de Jerrigan jóval több,mint egy returner, absz playmaker a gyerek és tényleg nincs a keretben ilyen típusú játékos nálunk. Egyre inkább úgy tűnik, h az LB kérdést FA-n próbáluk majd megoldani az OT kérdést pedig elodázzuk egy évvel, remélem nem baszunk rá erre.
Innentől nem igazán ismerem a játékosokat, de remélem húzunk még vmi használhatót ma is.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Húztunk egy alacsony, villámgyors returnert/slot receivert a harmadik körben. Hixon meg Reynaud csomagolhat. Mondjuk sajnálom, mert benn volt még Mason Foster akit magunkhoz tippeltem a harmadik körbe (a ránk következő pickkel vitte a Tampa).

Állítólag ez is komoly steal: "Benne van az állandó "homerun" potenciál ami hiányzik a Giants elkapógárdájából (és keretéből)." Most már kezdek komolyan attól is félni hogy Steve Smith PUP listán kezdi majd a szezont.

-----------------

Kinn közben ömlenek a negatív hullámok ezerrel: "This draft is going to put the BPA Theory to a very stern test. An undisciplined cb in the first (I HATE cbs in the first) a head case in the second (NYC and that kid? What could go wrong?) and a small-school wr/kr (on a Tom Coughlin/Killdrive- coached team that has no idea how to use one) in the third?" ...meg ilyenek.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Austin remek pick, ebben a védelemben, huhh.... Ott se lennék ellenfél irányítója.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Na most remélem elengedjük Cofieldet! Ha így lesz, akkor én is azt mondom h kiváló pick Austin. (Ha Cofield maradna, akkor luxusnak érezném.) Jobban örültem volna ha az Indy nem viszi ki előlünk Ijalanát.
Amúgy Mayock kiemelte az 1. kör után Austint, hogy a 2. körben vki nagyot fog húzni vele.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Austin tökéletes választás volt, need-re jövő BPA.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
"Wishniewski meg bent van, szoval tamado fal belsejebe o lehetne tunning. Vedofal pick igy erdekesebb lesz, lehet hogy nem 2. korben oldjuk meg. Coefield miatt a DT lett volna a fontosabb, Austin meg bent van, de nem hiszem hogy 2/20-ig csuszik, bar Bowers (de mondhatnam Houstont, Mallettet) csuszasa felkavarhatja az allovizet (azert egy korabban tuti top5 picknek nehez lesz ellenallni, szoval ez meg alaposan atirhatja a dolgokat. Lehet megint lepottyan hozzank valaki, LB-k pl meg mindig bent vannak)"

Nem lett igazam, lecsuszott hozzank!! Kicsit orulok, eddig meseszeru a draft!!!!!!!!!!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
2. körben Ayers, Franklin, Ijalana, M. Wilson közül választanék ha bent lenne vmelyik, ilyen sorrendben.
3.-ban pedig (nyilván a 2.-tól függően): Bruce Carter, Wisniewski
Dt-t, Rb-t, Te-t hagynám 3. napra. 3. nap nyomnék vmi föltradet, ha vki belemegy.
Lesz egy 4., három 6. és egy 7. körös pickünk. A 2 compensatory pick nem tradelhető he jól tudom, de ha érdemes vkiért előre jönni 4. v 6. körben akkor a 6. v 7. köröst beáldozhatnánk.
Mindenesetre én a 4. körben és a 6. korábbi pickjével hoznék rb-t és dt-t tetszőleges sorrendben, persze ha lesz benn olyan akit érdemes vinni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó

😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mit gondoltok megpróbáljuk átcsábítani Reggie Busht? Kifele áll a szekere rúdja.salander
Nem rossz ötlet, de szerintem ő nem igazán illene a mi játékstílusunkhoz, nem?
Legalábbis is szerintem az (elvileg) run-heavy offense-ünkhöz túl sérülékeny, és passz-orientált Reggie. Winters
Én pl. örülnék neki. Jacobs, Reggie duó őrült jó lenne. Szerintem terhelhető lenne ő, ha mondjuk felesbe kapnák a lasztit, volt neki 143 carries szezonja is a USC-be. Gyorsabb sokkal, mint Bradshaw (ő 4.55, míg Bush 4.33), jobban kap el, és kevésbé potyogtatja a lasztit. Szerintem a mi OL-ünk mögött bőven 1000+-t produkálna. Ha nem kér annyi lóvét, vagy esetleg hasonlót, akkor és simán passzolnám érte Bradshawt.balu10
Ha nem kérne sok lóvét akkor nyilván jó lenne, de nem vszínű h ne kapna olyan ajánlatot valahonnan ami nekünk már ne érné meg.
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Mit gondoltok megpróbáljuk átcsábítani Reggie Busht? Kifele áll a szekere rúdja.salander
Nem rossz ötlet, de szerintem ő nem igazán illene a mi játékstílusunkhoz, nem?
Legalábbis is szerintem az (elvileg) run-heavy offense-ünkhöz túl sérülékeny, és passz-orientált Reggie. Winters
Én pl. örülnék neki. Jacobs, Reggie duó őrült jó lenne. Szerintem terhelhető lenne ő, ha mondjuk felesbe kapnák a lasztit, volt neki 143 carries szezonja is a USC-be. Gyorsabb sokkal, mint Bradshaw (ő 4.55, míg Bush 4.33), jobban kap el, és kevésbé potyogtatja a lasztit. Szerintem a mi OL-ünk mögött bőven 1000+-t produkálna. Ha nem kér annyi lóvét, vagy esetleg hasonlót, akkor és simán passzolnám érte Bradshawt.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mondjuk, hogy felmentünk volna-e érte, erősen kétséges. Ma Reid azt mondta, végig Watkins volt a kiszemelt, az 1/1-től csak őt akarták. Persze, ha benn van a Herceg és elhozza, lehet Watkins neve sose kerül elő....
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Nekem is egyre jobban tetszik Prince húzása.

Nagyon jól fog jönni idén a NE NO GB trió ellen, plusz kétszer Djax, Maclin és Bryant ellen.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jó pick! Én örülök.

A stábnak ez volt felírva az 1. körös draft stratégia címeként: BPA.
Jött a sorunk, ránéztek a papírra, elgondolkodtak, majd homlokukra csaptak: BPA = the Best is Prince Amukamara. Ennyi.

A viccet félretéve. Szerintem hosszú idő óta ő lehet az első 1. körös választásunk, aki az első évében stabil kezdő lehet.

A másik, hogy megint kiderült, mennyire lehetetlen szurkolóként, de még szakértőként is előrejelezni egy draftot. Ugye, konszenzus volt, hogy Prince top10-ben fog elkelni, mert a bénább csapatoknak mindig nagyobb need a D rendbetétele, és valaki tuti be fogja foltozni a lyukas secondary-jét Prince-szel. Nos, nem húzta senki 1-18-ig.

Harmadik, hogy kezd déjá vu érzésem lenni: tavaly sokunk ugyancsak a drafttól várta az MLB-kérdés rendezését, ott nem történ meg. A fanok másik fele a FA-piactól várta ugyanezt, ott sem történt meg, maradt Goff. Idén a draft első köre lement...G-men
Csakhogy idén a vezetőség beígérte, h FA-n komolyan meg fogják erősíteni az LB sort, reméljük tartják a szavukat. Drafton nem volt várható, h első körben LB-t húzzunk amúgy sem, senki nem volt aki megérte volna azon a ponton. Sztem második körben se oda húzunk hanem valamelyik falba. DT mindenképp kell a második napról.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mit gondoltok megpróbáljuk átcsábítani Reggie Busht? Kifele áll a szekere rúdja.
salander
Hááááááát...Előbb várjuk meg mi lesz a két futónkkal. Mondjuk fura lenne.Asbee
Sztem kizárt. Jacobs-Ware-frissen draftolt hátsó körössel fogunk nekivágni a köv. szezonnak sztem.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Tuti, h nem volt benne a lapok között, de egyszerűen nem lehetett bent hagyni Amukamarát. Amikor mi húztunk úgy szurkoltam, mint az állat, h nehogy bent hagyjuk, óriási steal volt és a jó CB mindig kurva jól jön. 100% h nem Webster és Thomas rovására érkezett, Ross helye pedig eddig is rezgett, de sztem simán elképzeléhető, h Thomas vissazamegy safety-be és Webster-Amu-Ross CB trió lesz. Nem ez volt a legnagyobb need, de kihagyhatatlan volt, sztem kurva jól jártunk!

Mellesleg van egy olyan vetülete is a dolgoknak, h ha bent hagyjuk Amu-t, a Philly sztem tuti feljött volna érte (így is fostam ettől előttünk is), az meg kurvára nem hiányzott volna.
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
No, csak ide értem én is... reggel még láttam, mielőtt melóba mentem, az ESPN-n a Sport Centerben, hogy 1/19. Prince Amukamara CB, jó húzás volt érzésem szerint, de remélem se TT se Ross-t nem vágják ki ezért...
Viszont a folytatásban sztem OL-t csak későbbi körökben húzunk ( tavaly Petrus is késői körös volt),
ma este még sztem safety-t( bár nem tudom Chad Jonessal mi lesz... de Rolle, Kenny, a korosodó Grant mellé -aki nem mellesleg kurva jól játszott tavaly- kell még ember)+ LB-t húzúnk...
De majd meglátjuk!
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
Mit gondoltok megpróbáljuk átcsábítani Reggie Busht? Kifele áll a szekere rúdja.salander
Nem rossz ötlet, de szerintem ő nem igazán illene a mi játékstílusunkhoz, nem?
Legalábbis is szerintem az (elvileg) run-heavy offense-ünkhöz túl sérülékeny, és passz-orientált Reggie.

Sajnos az utóbbi hónapokban az NFL eseményeit a lockout okozta csalódás miatt eléggé hanyagoltam, így a draftpick-kel kapcsolatban sem tudok véleményt alkotni. Bízom a vezetésben, hogy legjobb döntést hozták meg.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ha a tavalyi szabályok lesznek, akkor kb mindenki restricted free agent aki számít Ahmedet beleértve. El lehet odázni még egy évig a komoly fizetésemelést. Ezt tekintetbe véve nem hinném hogy nálunk fog kikötni; de érdekesen mutatna az offensünkben, tavaly meg tavalyelőtt nem ültek annyira az RB passzok.salander
Returnben egyértelműen upgrade lenne. Persze lesz most már Hixon is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ha a tavalyi szabályok lesznek, akkor kb mindenki restricted free agent aki számít Ahmedet beleértve. El lehet odázni még egy évig a komoly fizetésemelést. Ezt tekintetbe véve nem hinném hogy nálunk fog kikötni; de érdekesen mutatna az offensünkben, tavaly meg tavalyelőtt nem ültek annyira az RB passzok.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mit gondoltok megpróbáljuk átcsábítani Reggie Busht? Kifele áll a szekere rúdja.
salander
Hááááááát...Előbb várjuk meg mi lesz a két futónkkal. Mondjuk fura lenne.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Mit gondoltok megpróbáljuk átcsábítani Reggie Busht? Kifele áll a szekere rúdja.

Csebi: Amúgy (B)PA jövetelét indokolja az egyik kedvenc statisztikám is a tavalyi évről: The Giants Cornerbacks were #2 in the league vs #1 WR (T.T or Cweb); The Giants were 7th best in the league vs #2 WR (T.T. or Cweb); The Giants were 31st vs all other WR. Ez az a szitu amikor két egyforma corner jó, de nem elég; mert kihasználják (pont mint az MLB/OLB problémáink). A Greenbay elleni meccs jó példa volt rá.salander
Reggie ide? Haaat, Bradshaw is szorta a lasztikat, azt neha Reggie is szokta. En nem hiszek benne. Ha minimal penzert jonne, akkor egy probat esetleg (hangsulyozom, esetleg) meger, de elsore azt mondom, hogy nem Giants kompatibilis a stilusa. Mondjuk returnernek megneznem, annak nem utolso, meg elkapni is tud, de ez nagyon vad talalgatas.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én már mondtam, h jó ez, így rengeteg lehetőség van még a későbbi körökben 😊 csak a második körben tudunk húzni értelmes playert az O-Line belsejébe (tackle-ök közül talán csak Franklinnek örülnék) TE posztra (bár kitudja mi lesz Rudival)) LBt v RBt is. harmadik körben meg TE-n kívül szintén ezeket 😊
MLBnek v Wilson kéne v a 4.körben mondjuk McCarthy más esetben inkább Poz FA-ről (és akkor mehetne mellé Ayers a szélre, bár ez inkább álom kategória 😊)