New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
http://espn.go.com/nfl/feature/flash/_/id/6034867/super-bowl-xlii-moment-time

ez is érdekes okosság. a SB nagy play minden résztvevője elmondja, mit csinált/érzett...pats védők is

bónusznak kérdés: azóta volt bármelyik meccsen az a playcall: 76 Union Y Sail
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Hali!
Egy kis off. Tudtátok ezt?
" Chris Snee, a New York Giants támadó falembere pedig a csapat vezetőedzőjének, Tom Coughlinnak a veje."
A profootballmagazin.hu-n olvastam.balu10
http://www.nytimes.com/2008/12/28/sports/football/28giants.html

anyu - apu - gyerekek + Tom Papa
( érdekes hogy itt is hasonlóan vörös az arca mint a GB meccsen volt -20-ban.... 😊 )
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hali!
Egy kis off. Tudtátok ezt?
" Chris Snee, a New York Giants támadó falembere pedig a csapat vezetőedzőjének, Tom Coughlinnak a veje."
A profootballmagazin.hu-n olvastam.balu10
Tudtuk 😊
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Hali!
Egy kis off. Tudtátok ezt?
" Chris Snee, a New York Giants támadó falembere pedig a csapat vezetőedzőjének, Tom Coughlinnak a veje."
A profootballmagazin.hu-n olvastam.

több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
DeAnre Brown WR, Fannin RB, Dewlin QB, O`Dowd C, Burney S/CB, Winterswik DE, Hynoski FB, Forbath K vagy esetleg meg Herzlich LB azert majd megerne par pilantast TC-ben.lotus86
+: Devon Torrance, Andrew McGee, Noel Devine, Chas Henry

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kristóf!

Ha már kint voltál a Steelers-Titans meccsen szombaton, akkor miért nem jöttél oda hozzám pacsizni?
A vállald a fejed topikból is megismerhettél volna (te is raktál be már képet magadról), no meg arról, hogy csak rajtam volt NY Giants sapka!vadibandi
tudom, h nézel ki, kerestelek is a szememmel (főleg az első félidőben, amikor a Ti kispadotok mögött ültünk/napoztunk) de sajna nem láttalak, a meccs után pedig nem nagyon volt rá alkalmam, mert siettem :/
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Kristóf!

Ha már kint voltál a Steelers-Titans meccsen szombaton, akkor miért nem jöttél oda hozzám pacsizni?
A vállald a fejed topikból is megismerhettél volna (te is raktál be már képet magadról), no meg arról, hogy csak rajtam volt NY Giants sapka!




több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
CBA hianyaban nem tudunk UDFA-kat igazolni, de itt egy tablazat az erdekesebbekrol.

http://www.bigblueview.com/2011/5/1/2147453/undrafted-free-agents-which-players-are-still-available#storyjump

DeAnre Brown WR, Fannin RB, Dewlin QB, O`Dowd C, Burney S/CB, Winterswik DE, Hynoski FB, Forbath K vagy esetleg meg Herzlich LB azert majd megerne par pilantast TC-ben.


DT-ben tenyleg fonsot lenne Jospeh, mert Ha Coefield megy, akkot lesz egy 4-es rotacio Canty, Bernard, Joseph es Austin kozott, szelen meg Tuck, Osi, JPP, Tollefson (es ha marad, akkor Kiwi).

http://www.giants.com/team/giants_roster.asp?sort=position_abbrv

Teljes jelenlegi roster, IRrel es PS/future contract jatekosokkal egyutt.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ami a legjobban teccik nekem hogy l min. 2 játékost már idén
remélhetőleg főbb szerepekben láthatunk ( Amut nem lehet egyszerűen padoztatni , illetve Jerningen
speciális adottságai és szerepe) !!

már csak két izgulni valónk maradt :

1. MLB
2. szezon 😊
ha tényleg érkezni fog egy komoly MLB akkor ( a Szesze és lótusz által már leírtak alapján )
szinte mehet bárki , akkor is nagyon komoly szezonunk lehet az idei!!!yooker
jaja, egy normális MLB-vel játékosállomány alapján az egyik legjobb csapat leszünk.. reméljük idén végre ki is jön a lépés

És igen, szinte biztos, h mindketten komoly szerepet kapnak már idén is, sőt sztem Austin is benne lesz a rotációban, ha nem is lesz még döntő tényező. Nagyon kíváncsi leszek, h Joesph mit produkál majd, Cofield várható távozása miatt nagyon fontos lenne, h jól játsszon.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
ami a legjobban teccik nekem hogy l min. 2 játékost már idén
remélhetőleg főbb szerepekben láthatunk ( Amut nem lehet egyszerűen padoztatni , illetve Jerningen
speciális adottságai és szerepe) !!

már csak két izgulni valónk maradt :

1. MLB
2. szezon 😊
ha tényleg érkezni fog egy komoly MLB akkor ( a Szesze és lótusz által már leírtak alapján )
szinte mehet bárki , akkor is nagyon komoly szezonunk lehet az idei!!!
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Walterfootball-on Williams-en kívül az összes(!!) pickünket A-ra értékelték 😀 Kb mindegyik húzásunkat kurva nagy steal-nek titulálja 😊
http://walterfootball.com/offseason2011nyg.php

Asszem tényleg nem lehet okunk panaszra.Szesze
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit láttunk ebben a Williams srácban, ezek után az lenne a pláne, ha kiderülne, hogy egy baromi jó játékos lesz belőle. 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
bassza meg... Matthews, Casey LB vitte az ígülsz...

ironroy
Minek kellett volna nekünk egy 3-4 ILB?vadibandi
Casey nagyon nem 3-4 ILB,nem elég fizikális hozzá,viszont 4-3 OLB-nek elég jó lehet 1-2 év padozás után 😉

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Walterfootball-on Williams-en kívül az összes(!!) pickünket A-ra értékelték 😀 Kb mindegyik húzásunkat kurva nagy steal-nek titulálja 😊
http://walterfootball.com/offseason2011nyg.php

Asszem tényleg nem lehet okunk panaszra.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
bassza meg... Matthews, Casey LB vitte az ígülsz...

ironroy
Minek kellett volna nekünk egy 3-4 ILB?




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sajnos nem láttam a 3. napot de értékelek most:
1/19 - Prince Amukamara, CB (Nebraska) nagyon fasza pick nem véletlenül volt a listánkon TOP 10es pick, hülye a 49ers h nem vitték ők.
2/20 - Marvin Austin, DT (North Carolina) ez még faszább pick, vadállat a csávó második kör elején azt hittem, hogy kimegy nagyon jó h idáig csúszott. ha nincs az eltiltás top 10es playa lett volna.
3/39 - Jerrel Jerningan, WR (Troy) én nem örülök neki, annyi jó benne h legalább returner, az meg kellett.
4/20 - James Brewer, OT (Indiana) nagyon örülök neki, GM játékban 4/1re húztam, ha kiheverte a sérülékenységét több évig stabil RT lehet. project játékos 1-2 évig még nem nagyon fog játszani
6/20 - Greg Jones, LB (Michigan State) kibaszott nagy steal, fasza játékos, olyan emberek mentek ki előtte h hihetetlen. örülünk.
6/33 - Tyler Sash, SS (Iowa) jó pick, kellet az S még így is h Thomas valszeg megy annak Amu érkezése után.
6/37 - Jacquian Williams, LB (USF) na ő valszeg sokat köszönhet JPPnek, de én neki is örülök jó kis zúzós LB
7/18 - Da'rel Scott, RB (Maryland) ez elég WTF pick h mi őt húztuk és pl Herzlich vagy Locke UDFA

ez így nálam A- draft de minimum B+ 😊
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Összességében nagyon pozitív számomra ez a draft. Abszolut egyetértek a BPA politikával. Inkább húzzunk az adott helyen egy jó játékost, mint hogy csak a needeket szem előtt tartva erőltessünk valakit, mert az adott poszton játszik. Főleg annak a fényében, hogy esetleg a classban (mint idén a LB-ek) nem elég megfelelő a felhozatal, a jók meg korán kimennek. Inkább válasszunk egy mindenki által preferált játékost, mint erőltessük a hiányposztot egy a felhozatalból előre sorolt prospecttel. Azt sem szabad elfelejteni amit Rees és TC mondott, hogy nagyon speciális draft volt a free agency nélkül. Nem tudni, hogy mi lesz a szabályokkal, hogyan lehet még erősíteni az offseasonben.
Ha az adott szituációt nézzük, a 19 hely fényében nagyon jó döntések születtek. Nem mondom, hogy a legjobbak, mert azt csak jövőre ilyenkor lehet megmondani biztosan.
A pickek erőssége a speed upgrade, hoznak újat a csapatba, needekre jönnek. A 19. helyen én abszolut nem számoltam azzal, hogy a draftról meg tudjuk oldani a problémáinkat.
Kell még erősítés, de az a lényeg, hogy a csapat a drafttal erősödött és felkészültünk a jelenleg bizonytalan freeagencyre.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nagyon jól sikerültek a hátsó körös húzások is. Greg Jones 6. körben kurva nagy steal, ráadásul a legnagyobb need-ünkre.. én a 4.körben is örültem volna neki 😊 Brewer meglátjuk mire lesz képes, első évében nem fogunk látni belőle semmit gyaníthatóan (ha igen az nagy baj lenne), reméljük beválik. Sash szintén logikus húzás, szükség volt safety-re még ha nagyon szar is volt az idei felhozatal belőlük, de azért nem vagyok biztos benne, h rosteren tud maradni.
Papírforma szerint jött a hátsó körös futó is, meglátjuk, h Scott képes lesz-e beverekedni magát a keretbe.
Nyilvánvaló, h Jones-al nincs megoldva az LB kérdés, úgyh kiváncsian várom, h kit hozunk FA-ról MLB-be.
A draft kifejezetten jónak tűnik, megszokható h nálunk nincsenek hülyeségek, érthetetlen húzások, ellentétben sok más csapattal általában elég jól el lehet találni a választásainkat, mert logikusak. Amu nyilván bezavart kicsit, sztem alaphelyzetben kb 4. körben hoztunk volna CB-t és elsőben OT-t, de őt nem szabadott bent hagyni.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Beszarok. 😀😀 4. kor utan gondoltam nem nezem tovabb, ugyis irrelevens. Elotte irtam is, hogy Sashnek orulnek, chaten irtam, hogy Greg JOnes johetne hozzan is.....igy teljesuljon minde keresem!!!lotus86
Én az egész hatodik körben (meg az ötödik nagy részében) kb a székkarfát szorongattam és meredtem a pickekre és lépésről lépésre egyre jobban éreztem hogy ők ketten lesznek. :] "Csak ne vigyék ki, csak ne vigyék ki." :]

A Williams gyereket tuti már tavaly kiszúrták amikor JPP felvételeit nézegették meg ott voltak a helyszínen a scoutjaink + állítólag idén is voltak lenn Terrell McClain miatt. Valaki írta, hogy a USF meccseken nem lehetett nem észrevenni. + A srác együtt járt JPP-vel a Fort Scott Community Collegebe. A USF-be is úgy került, hogy akik Scoutolták JPP-t hívták őt is. :]
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Beszarok. 😀😀 4. kor utan gondoltam nem nezem tovabb, ugyis irrelevens. Elotte irtam is, hogy Sashnek orulnek, chaten irtam, hogy Greg JOnes johetne hozzan is.....igy teljesuljon minde keresem!!!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha volt már, akkor bocs.

GM Jerry Reese most mondta a Sirius NFL rádióban, hogy Marvin Austin top15-ös játékos volt a listájukon, Amukamara pedig top10-es.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Jól hangzik...egy késői körös steal...mindenesetre most a slb posztr is van jelentkező nálunk: Sintim/Tracy/Williams...(Bulluck fene tudja h marad-e még, de nem tűnik pótolhatatlannak) majd meglátjuk. Darabra megvannak a lb-ink, ki kell válogatni a használhatókat.Szsziszka
Walter lehúzta a picket nagyon, mert voltak magasabban népek a boardokon (38x-nél nem nehéz); de szerintem ennyi BPA-zás után a 6. kör utolsó előtti pickjével ennyi reach belefér, ha őt szeretnék személyesen.salander
Jah, 6. meg 7. körös pickért én nem fogok reklamálni, pláne h a 6.-ban 2-vel elégedett is vok. Sztem Herzlich megért volna egy próbát, de mindegy.
Amúgy sztem frankón sikerült a draft. Wr fölös volt, de Jerrigan nagyon jó playának tűnik, pláne ha returnerként is kitesz majd magáért. Az ol-be nagyobb upgradet vártam, vmit mindenesetre láttak Brewerben...majd kiderül h bejön-e. A többi pick renben volt szvsz.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Jól hangzik...egy késői körös steal...mindenesetre most a slb posztr is van jelentkező nálunk: Sintim/Tracy/Williams...(Bulluck fene tudja h marad-e még, de nem tűnik pótolhatatlannak) majd meglátjuk. Darabra megvannak a lb-ink, ki kell válogatni a használhatókat.Szsziszka
Walter lehúzta a picket nagyon, mert voltak magasabban népek a boardokon (38x-nél nem nehéz); de szerintem ennyi BPA-zás után a 6. kör utolsó előtti pickjével ennyi reach belefér, ha őt szeretnék személyesen.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sashnek is örülök! Jó in box S lehet idővel, ez sem ártott!
Williamsről még az nfl-nél se tudnak semmit. 😀 Annyi baj legyen!Szsziszka
Ezt a cikket fussátok át... Valahogy úgy érzem őt személyes TC választotta ki. 😊

Kár hogy nem volt 5. körünk jöhetett volna Brandon Fusco a Slippery Rocksos Center. Kíváncsi vagyok már nagyon a hetedik körünkre.salander
Jól hangzik...egy késői körös steal...mindenesetre most a slb posztr is van jelentkező nálunk: Sintim/Tracy/Williams...(Bulluck fene tudja h marad-e még, de nem tűnik pótolhatatlannak) majd meglátjuk. Darabra megvannak a lb-ink, ki kell válogatni a használhatókat.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Sashnek is örülök! Jó in box S lehet idővel, ez sem ártott!
Williamsről még az nfl-nél se tudnak semmit. 😀 Annyi baj legyen!Szsziszka
Ezt a cikket fussátok át... Valahogy úgy érzem őt személyes TC választotta ki. 😊

Kár hogy nem volt 5. körünk jöhetett volna Brandon Fusco a Slippery Rocksos Center. Kíváncsi vagyok már nagyon a hetedik körünkre.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sashnek is örülök! Jó in box S lehet idővel, ez sem ártott!
Williamsről még az nfl-nél se tudnak semmit. 😀 Annyi baj legyen!