New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Greg Jonesgyurczi
Sztem jó pick! Tavaly Dillardért se kellett volna 6. körösnél nagyobbat adni. Na de mindegy. Mindenesetre érdekes harc lesz az mlb posztért. Goff/Dillard/Jones. És így se zárhatjuk ki egy fa érkezését (mondjuk akkor a 3-ból vki repül...hacsak nem csinálunk Goffból slb-t...kicsit előreszaladtam.
Most jöjjön Herzlich, v. McDaniel, v. egy rb!
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Greg Jones

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Ez sem rossz pick. Mckenzie méretekkel egy jó alapanyag. A Giants O-line edzők jók ahhoz, hogy felhozzák. Az nfl.com udfa-nak jósolta a cbs 3-ik körösnek, csak később derül majd ki jó húzás volt-e. Needre jött, nekünk még a fiatalítás és a depth a lényeg az ol esetében, nem kell kezdő, így továbbra is jó ez a draft.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Hát nem tudom...azt is írták, h possible udfa.
Ezt a 4. kört annyira nem érzik Reese-ék. Mindig ilyenkor akarnak posztra húzni, és hoznak vmi ismeretlent...persze az is lehet h én vok tájékozatlan.
Tavaly is jött Dillard, aki egy Goff mellett nem tudott még pálya közelébe sem kerülni. Jó, ne 1. évében várjunk tőle sokat, de minőségi versenytárs hiányában is csak messziről látta a pályát. Reméljük idén robbant.
Brewer...legalább posztra jött (de lehet bent lett volna 6.-ban is.)
McCarthyt kár h kivitték előttünk.
Hozhattunk volna jobb játékost is ha már bpa-zunk, de ez csak az én véleményem. Ott volt Sturdivant, meg egy-két használható rb is.
Most néztem itt az oldalon a cikkeket és így már értem h szegény Cannon miért csúszik. Jobbulást neki!Szsziszka
A szakértők kinn nagyon lelkesednek... Jobban szeretem a kész embereket, de talán adhatunk az o-line coachnak egy esélyt vele, szerintem idén kiérdemelte.

Sturdivan üvegből van. Lehet pályára se lépne... 3 major knee injury csak az egyetemen. Az mocsok sok.salander
Az tényleg sok.
Váljon be Brewer, nagyon örülnék ha a köv években Beattyvel stabil T-párost alkotna. 1-2 éve lesz tanulni.
Kívánságlista folytatása: 5. körös feltrade-del, v. 6. körössel: Herzlich/Greg Jones/Jordan Todman
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Hát nem tudom...azt is írták, h possible udfa.
Ezt a 4. kört annyira nem érzik Reese-ék. Mindig ilyenkor akarnak posztra húzni, és hoznak vmi ismeretlent...persze az is lehet h én vok tájékozatlan.
Tavaly is jött Dillard, aki egy Goff mellett nem tudott még pálya közelébe sem kerülni. Jó, ne 1. évében várjunk tőle sokat, de minőségi versenytárs hiányában is csak messziről látta a pályát. Reméljük idén robbant.
Brewer...legalább posztra jött (de lehet bent lett volna 6.-ban is.)
McCarthyt kár h kivitték előttünk.
Hozhattunk volna jobb játékost is ha már bpa-zunk, de ez csak az én véleményem. Ott volt Sturdivant, meg egy-két használható rb is.
Most néztem itt az oldalon a cikkeket és így már értem h szegény Cannon miért csúszik. Jobbulást neki!Szsziszka
A szakértők kinn nagyon lelkesednek... Jobban szeretem a kész embereket, de talán adhatunk az o-line coachnak egy esélyt vele, szerintem idén kiérdemelte.

Sturdivan üvegből van. Lehet pályára se lépne... 3 major knee injury csak az egyetemen. Az mocsok sok.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
bassza meg... Matthews, Casey LB vitte az ígülsz...

mi pedig Brewer, James OL 6'6" 323 elsőre jónak tűnik...ironroy
Hát nem tudom...azt is írták, h possible udfa.
Ezt a 4. kört annyira nem érzik Reese-ék. Mindig ilyenkor akarnak posztra húzni, és hoznak vmi ismeretlent...persze az is lehet h én vok tájékozatlan.
Tavaly is jött Dillard, aki egy Goff mellett nem tudott még pálya közelébe sem kerülni. Jó, ne 1. évében várjunk tőle sokat, de minőségi versenytárs hiányában is csak messziről látta a pályát. Reméljük idén robbant.
Brewer...legalább posztra jött (de lehet bent lett volna 6.-ban is.)
McCarthyt kár h kivitték előttünk.
Hozhattunk volna jobb játékost is ha már bpa-zunk, de ez csak az én véleményem. Ott volt Sturdivant, meg egy-két használható rb is.
Most néztem itt az oldalon a cikkeket és így már értem h szegény Cannon miért csúszik. Jobbulást neki!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
bassza meg... Matthews, Casey LB vitte az ígülsz...

mi pedig Brewer, James OL 6'6" 323 elsőre jónak tűnik...
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Love/Cannon jó lenne esetleges későbbi rt-nek. Talán Sturdivant, vagy McCarty mlb-nek, bár nem tudom h mennyi upgradet jelentenének (mindegyiknél kiemelik a good instincts/awerannes/high football IQ-t). Vagy egy rb 4. körre.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Mára nehéz lenne tippelni. Van 5 pickünk. Ol, rb, te, lb, s, fb, k közül jöhet bármi.
Amúgy az még egy logikus elgondolás lehet, h ha már nem tudtunk needre hozni jó playákat, akkor nem fizetjük meg Cofieldet, és Smith-t (akinek a posztjára korán draftoltunk), hanem helyettük fa mlb-t és esetleg fa ol-t hozunk. (Lóvé kérdése.)
Jerrigan-t McClusterhez is hasonlítják. Slotban brutál lehet, nagyon fürge. Na meg returnerként. Trükkös játékok is épülhetnének rá, de az edzőinkkel (nem fikázva őket) ilyesmire nem számítok.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Egy RB gondolom még jönni fog, azon kívül passz, gondolom majd BPA-zunk, bár én a hátralévő embereket már nem igazán ismerem, de pl nézem h DeMarcus Love még bent van ami számomra nagy meglepetés, érte akár még fel is trade-elnék, mert simán kezdő szint lenne jövőre, nálunk meg lenne ideje betanulni. Nem értem mit keres még bent, kurvára örülnék ha elhoznánk.
Sajna nem sok időm van, de kicsit még körbenézek, h kik lehetnének jók nekünk a mai napról.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Austin kurva jó pick Jerningan meg kurva rossz. mert ha még az előtte lévő Vincent Brown jön akkor azt mondom oké, mert ő legalább fasza.. mind1 ha ma még hozunk egy normális LBt (pl McCarthy) meg egy jó kis OT-t (pl Brewer) akkor azt mondom, h jó a draft. bár Austin meg Prince miatt már így is naaaaaaaaagyon tetszik 😀kristof
Azért a kurva rossz erős túltzás sztem. Nagyon is használható játékos és ha return-ök terén olyan jó lesz, mint amire a számai alapján számítani lehet akkor már megérte a 3. kört, hisz tavaly 2-3 meccsel biztosan többet nyertünk volna, ha van normális return játékunk. Ezen kívül én simán el tudom képzelni, h jövő ilyenkor már sajnálni fogjuk returnerkedésre használni. Én nem gondolom amúgy, h Smith megtartásához/elengedéséhez bármi köze lenne neki, ezzel inkább Reynaud-nak annyi ami mindannyiunknak csak jó és esetleg Hixon kerülhet még lapátra emiatt. Barden sztem ebben az évben még rosteren lesz mindenképp főleg mert én úgy gondolom, h Smith-t nem tudjuk itt tartani.
Az LB kérdéstől nem tartok, biztos vagyok benne, h igazolni fogunk egy jó MLB-t ami tulképp máris helyrehozná ezt a problémát, persze nem ártana egy OLB is, de arra nem biztos, h lesz már lóvé.
Az offense fal az, ami leginkább aggodalomra adhat okot, de az is csak akkor ha sérülések lesznek, mert alapjaiban még simán átlag feletti ez a fal, kérdés mennyire épülnek fel a maródiak. O'Harával sztem nem lesz gond, mögötte Koetz tavaly igazolta, h lehet rá számítani. Snee ligaelit RG, LG-be számtalan lehetőségünk van, 3-4 ember is el tud ott játszani magas szinten, azzal tuti nem lesz gond. A két tackle necces, főleg ha Andrews-ra nem lehet számítani, mert Diehl-McKenzie-Beatty trió nagyon vékony, ide mindenképp számítottam egy draftoltra, ezért is tippeltem OT-t első körre, de Amu-t nem tudtuk elengedni.Szesze
Azert en utallak am, mert leirtad szinte az osszes dolgot, amit "mondani" akartam! 😀😀😀

En ugy vagyok vele (Fewell erkezese utan azert utanajartam hogy WTF is a tampa deff), hogy ha jonne Poz, az mar hihetetlen nagyot dobna a vedelmen, mert kb. az alfa es az omega az MLB, marmint a coverre is kepes, agilis MLB, Goff meg nem az.

Most mar nem lenne tul sok ertelme O-line-t huzni, inkabb jojjon egy LB vagy egy S (bar az Amu pick kicsit orvosolta ezt is, marmint TT nickelben lehet safety, Kenny meg jonne boxba gyilkolni). Most sajnalom, hogy nincsen 5. korunk, mert egy Sash Herzlich (vagy forditva, kinekhogy) 4.-5. kornek en orultem volna. (Igen, ki lehet rohogni) 6. korben meg a Skinny Assassin. Tynes csak laza 3 muteten esett at , 1.2 millat keres, sporolni lehet rajta, Heneryt meg nagyon nyomjak. Miert ne?


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Austin kurva jó pick Jerningan meg kurva rossz. mert ha még az előtte lévő Vincent Brown jön akkor azt mondom oké, mert ő legalább fasza.. mind1 ha ma még hozunk egy normális LBt (pl McCarthy) meg egy jó kis OT-t (pl Brewer) akkor azt mondom, h jó a draft. bár Austin meg Prince miatt már így is naaaaaaaaagyon tetszik 😀kristof
Azért a kurva rossz erős túltzás sztem. Nagyon is használható játékos és ha return-ök terén olyan jó lesz, mint amire a számai alapján számítani lehet akkor már megérte a 3. kört, hisz tavaly 2-3 meccsel biztosan többet nyertünk volna, ha van normális return játékunk. Ezen kívül én simán el tudom képzelni, h jövő ilyenkor már sajnálni fogjuk returnerkedésre használni. Én nem gondolom amúgy, h Smith megtartásához/elengedéséhez bármi köze lenne neki, ezzel inkább Reynaud-nak annyi ami mindannyiunknak csak jó és esetleg Hixon kerülhet még lapátra emiatt. Barden sztem ebben az évben még rosteren lesz mindenképp főleg mert én úgy gondolom, h Smith-t nem tudjuk itt tartani.
Az LB kérdéstől nem tartok, biztos vagyok benne, h igazolni fogunk egy jó MLB-t ami tulképp máris helyrehozná ezt a problémát, persze nem ártana egy OLB is, de arra nem biztos, h lesz már lóvé.
Az offense fal az, ami leginkább aggodalomra adhat okot, de az is csak akkor ha sérülések lesznek, mert alapjaiban még simán átlag feletti ez a fal, kérdés mennyire épülnek fel a maródiak. O'Harával sztem nem lesz gond, mögötte Koetz tavaly igazolta, h lehet rá számítani. Snee ligaelit RG, LG-be számtalan lehetőségünk van, 3-4 ember is el tud ott játszani magas szinten, azzal tuti nem lesz gond. A két tackle necces, főleg ha Andrews-ra nem lehet számítani, mert Diehl-McKenzie-Beatty trió nagyon vékony, ide mindenképp számítottam egy draftoltra, ezért is tippeltem OT-t első körre, de Amu-t nem tudtuk elengedni.
Jövőre mindenképp az offense fal lesz a prioritás a drafton ez egyértelmű, idén meg nem marad más, mint reménykedni h nem lesz túl sok sérülés és akkor nem lesz gond.
Ellenben a védelmünk nagyon brutálnak tűnik, főleg ha tényleg hozunk egy elit MLB-t.. Iszonyat mészárlás lesz, ha összeáll a kép 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Még csak a 4. kör. 😉Proxi
szörnyen fáradt vagyok sorry, alig alszok mostanában (draft, ballagás, bulik)
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
OFF: mikor folytatódik a draft? mert ma már lenne időm élőben is nézni!ironroy
liveblog az oldalon 5től, 5. kör pedig 18 órátólkristof
Még csak a 4. kör. 😉

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
OFF: mikor folytatódik a draft? mert ma már lenne időm élőben is nézni!ironroy
liveblog az oldalon 5től, 5. kör pedig 18 órától
több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
OFF: mikor folytatódik a draft? mert ma már lenne időm élőben is nézni!ironroy
18 óra

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
OFF: mikor folytatódik a draft? mert ma már lenne időm élőben is nézni!
több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Ahogy utána néztem JJ-nek egyre jobban tetszik a pick. Elsőre döbbenet volt, de egy csomó érv szól mellette. Kb. 49-nek jósolták, tuti második körösnek. Nagyon gyors, ami hiány a mi offensünkben. Sokoldalú játékos, ami szintén ritka nálunk. Futásnál is, fényévenként wildcatben is jó lehet. Smith nagy kérdőjel, Hixon sebessége a sérülése után szintén. Visszahordásban a liga végén kullogunk, így a need is közrejátszik a választásában. Djax-hez hasonlítják, hasonló eredményei vannak.

Ami igazán nagy kérdőjel, az a mérete.

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Első két kör meseszerű, harmadik pedig...Talán a tavalyi sérülésektől szarhattak be. Nicks klasszis, Manningham is jó teljesítményt nyújt, bár néha elég jól el tud tűnni. Smith-t megtartanám én, egyrészt azért, mert nagyon maradni szeretne, mindent megtenne a csapatért! Így talán a fizetési igények sem lennének egetverőek. Ami nálam mindenképp indokolná Smith megtartását, az a 3rd downoknál az elkapásai. Számtalan eset volt, mikor őt kereste Eli, és sikeresen meg is találta! Mögöttük pedig ott van Barden, akiből eddig nem sokat láthattunk, bár magassága miatt jó lehet. Cruznak volt egy jó preseasonja, majd meglátjuk mi lesz vele. Hixon pedig majd kiderül. Én feleslegesnek érzem Jernigant...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Austin kurva jó pick Jerningan meg kurva rossz. mert ha még az előtte lévő Vincent Brown jön akkor azt mondom oké, mert ő legalább fasza.. mind1 ha ma még hozunk egy normális LBt (pl McCarthy) meg egy jó kis OT-t (pl Brewer) akkor azt mondom, h jó a draft. bár Austin meg Prince miatt már így is naaaaaaaaagyon tetszik 😀
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Rengeteget jelentene ha Sintim javulna. Egy rendes fa mlb azért nagyon kéne.
Az ol szintén bajos marad így, később már nem hiszem h olyan playát találunk, aki 1. évében minőséget nyújt. Márpedig O'hara fél szezonban sérült volt, Seubertnek eléggé tönkrevágták a térdét, McKie korosodik, meg vagy fáj a feje vagy nem, Diehl tavaly asszem 7 sacket szívott be...enyhén szólva sok a kérdőjel.
Én még bízom Beattyben, nem volt rossz sztem néhány idegesítő szabálytalanságot leszámítva. Már van vmennyi tapasztalata is, csak remélni tudom h jó lt lesz belőle. Diehlt lehet jobb lenne visszaküldeni lg-be. A c posztot a 2 öreg (O'Hara és Seubert) Koets-szal kiegészülve talán hozza egy évig még. Rg kipipálva. Rt...marad McKie. Andrews-ra én nem számítok. Csere G-nk van. De ha nem jön fa, jövőre sokat kell egyszerre áldoznunk a falra.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Az, hogy HIxonnal meg Reynauddal szerzodest hosszabbitottak, meg nem jelent semmit. Ugy ki lesznek vagva, hogy csak na, ha Jernigan hozza amit tud. En sem ertem mindek kellett, de ha mar itt van, akkor remelem meghalalja a bizalmat. Mellesleg Manningham, Nicks, Smith (ha marad, es azert ez a pick lehet, hogy lenyomja az igenyeit, marmint kevesebbert is maradna), Barden, Cruz es Jernigan meg beleferhet a rosterbe. 6 WR elfogadhato lenne, sokkal inkabb, mint 4 TE vagy valami hasonlo.

Bardent, sot Sintimet se irjuk meg le teljesen, anno Toomer sem csinalt szinte semmit 3 even keresztul, aztan csak a legproduktivabb Giants elkapo lett belole. (Sintimet en amugy megneznem DE-ben nyilvanvalo passz playeknel, ha Osi vagy Tuck eppen pihen)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
sztem nem akartak abba a hibába esni mint tavaly, hogy nicks,smith,barden,hixon,cruz(IR) sérült... és az otthon here-veréző hagant, meg clayton-t kell az első csapathoz hívni!Calhoun meg ugyebár gunner volt és jó szar volt,reynaud returner volt jó szar volt...!Jernigan,játszhat mind2-t...Bár valóban, nyilvánvaló, ennyi WR nem lehet a rosteren és Hixonnal szerződést hosszabbítottak meg Reynauddal ( csak vele nem tudom, hogy miért...) Nicks,Smith,MM,Cruz,Jernigan,Hixon... Barden rohadt jó kérdés, mégiscsak egy 3. körös pick volt...
Austin pedig jó húzás...ironroy
Reynaud hosszabítva?????
ha valaki elfogadható magyarázatot tud erre nagyon kérem írja meg!!! :mad: 😕
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
sztem nem akartak abba a hibába esni mint tavaly, hogy nicks,smith,barden,hixon,cruz(IR) sérült... és az otthon here-veréző hagant, meg clayton-t kell az első csapathoz hívni!Calhoun meg ugyebár gunner volt és jó szar volt,reynaud returner volt jó szar volt...!Jernigan,játszhat mind2-t...Bár valóban, nyilvánvaló, ennyi WR nem lehet a rosteren és Hixonnal szerződést hosszabbítottak meg Reynauddal ( csak vele nem tudom, hogy miért...) Nicks,Smith,MM,Cruz,Jernigan,Hixon... Barden rohadt jó kérdés, mégiscsak egy 3. körös pick volt...
Austin pedig jó húzás...
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Utánanézve azt nem mondom h rossz játékos, gyors és sokoldalú, de akkor menjen Smith, bármennyire is fáj. Bár akkor is ott van Nicks, Manningham, Cruz...esetleg azt tudom még elképzelni h Bardennel nem számolnak már (2 év alatt semmit nem mutatott.) És akkor a needek még mindig nincsenek megoldva.Szsziszka
Barden keveset játszott mert: 1. év újonc... 2. év sérülések...
ha játszott nem volt rossz ( bár tényleg kevés volt)
magas elkapónk nincs is rajta kívül , érdemes lenne megtartani , szerintem idén jó éve lenne!!!

+ Cruzt már nagyon várom mit tudna letenni tétmeccseken !!
futókérdés megnyugtatóan eldőlne , az offense miatt nem aggódnék idén még ha megy is SS...