New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Az de kurva jó lesz, ha Asomugha is a mi csoportunkban köt ki...
több mint 13 éve
Winters New York Giants 269 — Giants fan
gondolom onnan ahogy Lotus írta, h mindig találkozik Goff az ellenfél futóival, csak az a baj h riportszobában egyedül... de ott mindigcsebi
A profootballfocus szerint a 9. legjobb belső linebacker (MLB/ILB-k is benne vannak) futás ellen és ez szigorúan statok alapján megy.

Secret Superstar: Jonathan Goff, New York Giants

Érdekes, hogy százalékos arányban coverben sem annyira gáz (bár ugye passz playeknél felment helyette pl Deon Grant), viszont az átlagosnál sokkal több yardot kapunk belőle ha elcseszi (ez a Tampa felállás sara is).

Annyi, hogy egyenlőre egyértelműen 2-down linebacker.salander
Az a helyzet, hogyha úgy alakul, hogy ő marad a kezdő, én azt sem bánom.
Ha fejlődik annyit, mint tavaly, akkor korrekt MLB lehet belőle. Ez lesz a 4. szezonja, úgyhogy a rolót még nem szabad nála se lehúzni.

Aztán lehet majd év közben én leszek az első aki szidja, de ne legyen igazam 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Blackburn maradjon csak backupnak, Wilkinson mehet...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez a cikk egész jó. Sok mindent elmond arról hogy ki is az a Jacquian Williams, hogy került képbe nálunk, stb. Így már ő sem csak egy sor kérdőjel a 6. kör végéről. Én szurkolok neki!

Ő tuti nem lesz kezdő, ennek ellenére az idei két meg a tavalyi két LB behúzása már felveti a kérdést hogy Wilkinson és Blackburn ki lesz-e téve/vissza lesz-e igazolva idén? Ők ilyen szempontból szoríthatnak a minél rövidebb offseasonért.salander
Meglátjuk mi lesz belőle. 22 évesen 3 gyerek azért az kemény.
Blackburnt sztem mindenképp meg kéne tartani, egyrészt nagyon jó backup, másrészt a spec team leghasznosabb tagja, ami mint tudjuk amúgy sem volt az erősségünk tavaly. Wilkinson simán mehet, semmi olyat nem mutatott amiért újra kéne igazolni.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ez a cikk egész jó. Sok mindent elmond arról hogy ki is az a Jacquian Williams, hogy került képbe nálunk, stb. Így már ő sem csak egy sor kérdőjel a 6. kör végéről. Én szurkolok neki!

Ő tuti nem lesz kezdő, ennek ellenére az idei két meg a tavalyi két LB behúzása már felveti a kérdést hogy Wilkinson és Blackburn ki lesz-e téve/vissza lesz-e igazolva idén? Ők ilyen szempontból szoríthatnak a minél rövidebb offseasonért.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Kicsit én szkeptikus vagyok...Szerintem marad Goff kezdőnek, ha pedig továbbra is gyík lesz, akkor majd jön Greg Jones vagy Dillard.Asbee
remélem nem ez az alapfelállás , hanem max(!) csak egy B terv, arra az esetre ha a vezetőség minden (!)
erőfeszítése ellenére nem sikerül idehozni senkit....
nem vagyok egy stratégiai guru de azt tudom hogy az MLB a védelem legfontosabb tagja !
egy év kisérletezés már volt is tavaly úgyhogy ezt
egyszerűen nem csinálhatják meg mégegyszer...
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Kicsit én szkeptikus vagyok...Szerintem marad Goff kezdőnek, ha pedig továbbra is gyík lesz, akkor majd jön Greg Jones vagy Dillard.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Én is jobban örülnék, ha jönne egy igazi Tampa-2 vagy legalább egy 3-down linebacker és Goff meg húzna SLB-nek; de könnyen lehet hogy a vezetők kielégítőnek fogják ezt találni Gofftól. (Erre is utalhat a nickel fronton történő felszerelkezés is.) Arról sem szabad megfeledkezni hogy salary cap fölött vagyunk és másnak is kell MLB.

A pénz nem volt gond tavaly, ha maradnak a szabályok idén sem lesz... De jövőre is lesz szezon.salander
Pff. Hozunk MLBt és kész, nem nyitok vitát! 😊
Tavaly megpróbáltuk megoldani házon belül, de egyértelműen kiderült, h muszáj vki, úgyh fogunk is igazolni. Mi nem vagyunk Pats, h csakazért se hoznak/húznak pass-rushert 😊
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Én is jobban örülnék, ha jönne egy igazi Tampa-2 vagy legalább egy 3-down linebacker és Goff meg húzna SLB-nek; de könnyen lehet hogy a vezetők kielégítőnek fogják ezt találni Gofftól. (Erre is utalhat a nickel fronton történő felszerelkezés.) Arról sem szabad megfeledkezni hogy salary cap fölött vagyunk és másnak is kell MLB (Poz meg Ruud pl nagy pénzt akar akasztani idén).

A pénz nem volt gond tavaly, ha maradnak a szabályok idén sem lesz... De jövőre is lesz szezon.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 594 — Lucas Scott
ennek nem hiszek... biztos vmi jets szurkoló írhatta iróniából

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
gondolom onnan ahogy Lotus írta, h mindig találkozik Goff az ellenfél futóival, csak az a baj h riportszobában egyedül... de ott mindigcsebi
A profootballfocus szerint a 9. legjobb belső linebacker (MLB/ILB-k is benne vannak) futás ellen és ez szigorúan statok alapján megy.

Secret Superstar: Jonathan Goff, New York Giants

Érdekes, hogy százalékos arányban coverben sem annyira gáz (bár ugye passz playeknél felment helyette pl Deon Grant), viszont az átlagosnál sokkal több yardot kapunk belőle ha elcseszi (ez a Tampa felállás sara is).salander
Én meg mindenféle statisztika helyett ki merem jelenteni, h Goff egy szar középső LB, maximum backup kategória, de nálam még annak is necces. Mutatott némi fejlődést a szezon közben, de ezzel hozta fel magát backup szintre. Hátulról 9. reálisabb hely neki.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
gondolom onnan ahogy Lotus írta, h mindig találkozik Goff az ellenfél futóival, csak az a baj h riportszobában egyedül... de ott mindigcsebi
A profootballfocus szerint a 9. legjobb belső linebacker (MLB/ILB-k is benne vannak) futás ellen és ez szigorúan statok alapján megy.

Secret Superstar: Jonathan Goff, New York Giants

Érdekes, hogy százalékos arányban coverben sem annyira gáz (bár ugye passz playeknél felment helyette pl Deon Grant), viszont az átlagosnál sokkal több yardot kapunk belőle ha elcseszi (ez a Tampa felállás sara is).

Annyi, hogy egyenlőre egyértelműen 2-down linebacker.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 594 — Lucas Scott
gondolom onnan ahogy Lotus írta, h mindig találkozik Goff az ellenfél futóival, csak az a baj h riportszobában egyedül... de ott mindig

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Pontosan. Ha akarunk valamit iden, akkor egy normalis MLB-t KELL igazolnunk (Poz, Ruud), mert Goff bebizonyitotta, hogy o nem az. Ha nem jon senki, akkor en is foldhozvagok par dolgot.....es a draftunk is rogton mas fenytoresbe kerul.lotus86
Az a baj, hogy már a tavalyi free agent felhozatal is katasztrófa volt, de ha a 2010-es szabályok lesznek meghosszabbítva, akkor az idei még ezt is fölül fogja múlni negatív irányba.

Ha a két OLB pozíció rendben lenne téve, akkor még el tudnánk lenni Goffal is mert igaz hogy nem T2 LB, de legalább az egyik legjobb az NFL-ben futás ellen. Most itt van mögé mondjuk Greg Jones, akiről a Michigan State fansite főszerkesztője ugyan leírta hogy a cover skillje a leggyengébb; de neki legalább van mérhető "lateral agility"-je hogy befussa a zónát. Már csak meg kéne tanítani neki, hogy mire kell hogy figyeljen, hogy "ne vesszen el a playben". Itt van még Dillard is. Gyengének gyenge a felhozatal, pláne ha nem lesznek rookie meg egyéb campek. Utóbbi esetben biztos jön majd valaki ide, csak nem biztos hogy örülni fogunk neki.

WILL: Itt van Boley, ő intézi a TE-ek coverjét. Cseréje: Gerris Wilkinson. Na ő sem volt sokat pályán tavaly. Gyakorlatilag értelmes backupunk nincs a posztra. Bejöhet ide még Jacquain Williams mert ő egy "jack of all trades" gyerek; senki nem tudja mire akarják kitanítani, de azért isten óvjon attól hogy Boley lesérüljön.

SAM: Ez nagyon vicces. Gyakorlatilag itt nincs senki az égvilágon. A kezdő SAM-ünk Sintim igazán mutathatna végre valamit a harmadik évére. Mentő lehetőségnek ha Goff valahogy (Dillard, Jones, FA) kiszorulna a kezdőből akkor jöhet ide kezdeni. Jones az egyetemen sokszor állt fel SAM-ként és ha nem jut idő a cover skillje fejlesztésére akkor lehet hogy a jövő évre ide fog kikötni. Ez a poszt messze a legelhanyagoltabb egyenlőre.


Ami érdekes, hogy lehet ez így is fog maradni hoztuk ugyanis hozták Sasht meg Williamst akik könnyen lehet hogy nickel LB-t fognak játszani. Utóbbinak ideális is hozzá a mérete meg nagy nagyon durva sebessége van. Ennek függvényében meg a SAM pozíció ha nem 3 safetys / nickel LB-s setet játszunk majd... De így legalább szituációs pass rusherként kezelnék Sintimet végre nem igazi LB-ként.

------------

Más: Ellentétben több csapattal mi nem adtunk playbookot Amukamarának, hogy ossza szét a többi draftolt játékosunk között.salander
Azt hogy Goff az egyik legjobb LB futás ellen honnan szedted?? Gondolom van vmi statisztika erre(??), de hogy ez kurvára köszönő viszonyban sincs a valósággal az egyszer fix. Hozni kell ide valakit ez nem kérdés, lotus Poz+Ruud-jához én még hozzáteszem Tulloch-ot is, ő is nagy upgrade lenne. Az OLB poszt szintén lyukas, de az könnyebben megoldható és nem is annyira égető probléma, főleg ha Boley játszik az egyik oldalon. Az újoncok nem fognak kezdeni, úgyh kár is azon töprengeni, h melyikük fog játszani ott, idén max epizódszerepre lesznek jók. (sztem egyébként kezdetben marad Sintim SLB-ben)
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Pontosan. Ha akarunk valamit iden, akkor egy normalis MLB-t KELL igazolnunk (Poz, Ruud), mert Goff bebizonyitotta, hogy o nem az. Ha nem jon senki, akkor en is foldhozvagok par dolgot.....es a draftunk is rogton mas fenytoresbe kerul.lotus86
Az a baj, hogy már a tavalyi free agent felhozatal is katasztrófa volt, de ha a 2010-es szabályok lesznek meghosszabbítva, akkor az idei még ezt is fölül fogja múlni negatív irányba.

Ha a két OLB pozíció rendben lenne téve, akkor még el tudnánk lenni Goffal is mert igaz hogy nem T2 LB, de legalább az egyik legjobb az NFL-ben futás ellen. Most itt van mögé mondjuk Greg Jones, akiről a Michigan State fansite főszerkesztője ugyan leírta hogy a cover skillje a leggyengébb; de neki legalább van mérhető "lateral agility"-je hogy befussa a zónát. Már csak meg kéne tanítani neki, hogy mire kell hogy figyeljen, hogy "ne vesszen el a playben". Itt van még Dillard is. Gyengének gyenge a felhozatal, pláne ha nem lesznek rookie meg egyéb campek. Utóbbi esetben biztos jön majd valaki ide, csak nem biztos hogy örülni fogunk neki.

WILL: Itt van Boley, ő intézi a TE-ek coverjét. Cseréje: Gerris Wilkinson. Na ő sem volt sokat pályán tavaly. Gyakorlatilag értelmes backupunk nincs a posztra. Bejöhet ide még Jacquain Williams mert ő egy "jack of all trades" gyerek; senki nem tudja mire akarják kitanítani, de azért isten óvjon attól hogy Boley lesérüljön.

SAM: Ez nagyon vicces. Gyakorlatilag itt nincs senki az égvilágon. A kezdő SAM-ünk Sintim igazán mutathatna végre valamit a harmadik évére. Mentő lehetőségnek ha Goff valahogy (Dillard, Jones, FA) kiszorulna a kezdőből akkor jöhet ide kezdeni. Jones az egyetemen sokszor állt fel SAM-ként és ha nem jut idő a cover skillje fejlesztésére akkor lehet hogy a jövő évre ide fog kikötni. Ez a poszt messze a legelhanyagoltabb egyenlőre.


Ami érdekes, hogy lehet ez így is fog maradni hoztuk ugyanis hozták Sasht meg Williamst akik könnyen lehet hogy nickel LB-t fognak játszani. Utóbbinak ideális is hozzá a mérete meg nagy nagyon durva sebessége van. Ennek függvényében meg a SAM pozíció ha nem 3 safetys / nickel LB-s setet játszunk majd... De így legalább szituációs pass rusherként kezelnék Sintimet végre nem igazi LB-ként.

------------

Más: Ellentétben több csapattal mi nem adtunk playbookot Amukamarának, hogy ossza szét a többi draftolt játékosunk között.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Szerintem Bossal nem is az a probléma, hogy nem akar esetleg maradni; hanem hogy mi lesz ha kap még párat a fejére; játékképes tud-e maradni egész szezonban; ki tudja-e javítani a tavalyi év idegesítő dropjait (ami korábban nem volt jellemző rá) stb.

De ezek miatt vagy rendelkezésre kell hogy álljon Pascoe ha a szükség úgy hozza (gyak. rendezni kell a FB kérdést) vagy kell még egy TE, aki blokkolni és elkapni is tud. Én utóbbi pozícióra várok egy UDFA embert, ha végre feloldják a lockoutot.salander
Ha már UDFA, én Herczichet várom. Igaz kb. minden csapat feni rá a fogát. De ha engem kérdeztek szvsz nem hozunk komolyabb LB-t FA-ról, hanem házon belül oldjuk meg a problémát...Asbee
Akkor kiakadok. Lenyilatkozták szezon után, h idén FA-n komoly erősítés várható az LB sorban, miért ne tartanák be. Igaz, h tavaly is próbálkoztunk és nem jött össze, de egyrészt most jobb lehetőségek vannak, másrészt tavaly még hihették azt, h talán megoldható a problem házon belül, de a szezon bebizonyította, h mégse.. én biztosra veszem, h hozunk vkit.Szesze
Pontosan. Ha akarunk valamit iden, akkor egy normalis MLB-t KELL igazolnunk (Poz, Ruud), mert Goff bebizonyitotta, hogy o nem az. Ha nem jon senki, akkor en is foldhozvagok par dolgot.....es a draftunk is rogton mas fenytoresbe kerul.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ha már UDFA, én Herczichet várom. Igaz kb. minden csapat feni rá a fogát. De ha engem kérdeztek szvsz nem hozunk komolyabb LB-t FA-ról, hanem házon belül oldjuk meg a problémát...Asbee
Herzlick OK, szimpatikus, en is szeretem, orulnek is neki, de nalunk jelenleg max. backup lenne. Ebbe a deffbe o nagyon lassu. Igen, a rak miatt veszitett a sebessegebeol, ezt vissza lehet szerezni, de o most nekunk nem lenne upgrade, lehet rostert sem erne meg (Greg JOnes miatt, akitol viszont azert varok par megmozdulast, nem rogton starter meg hasonlok, de o jo lehet).lotus86
Jones mlb, Herzlich olb ha jól tudom.
Sztem slb-ként talán rosterre tudna kerülni.Szsziszka
Herzlich jelen allapotaban inkabb 3-4 ILB, nem Giants kompatibilis, de mondom, en orulnek neki, ha bevalna nalunk, egy ilyen karakter mindig jol jon az oltozobe a sok barom melle.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Boss-t gyakorlatilag muszáj megtartanunk, kizártnak tartom, h ne hosszabbítsunk vele.Szesze
Szerintem Bossal nem is az a probléma, hogy nem akar esetleg maradni; hanem hogy mi lesz ha kap még párat a fejére; játékképes tud-e maradni egész szezonban; ki tudja-e javítani a tavalyi év idegesítő dropjait (ami korábban nem volt jellemző rá) stb.

De ezek miatt vagy rendelkezésre kell hogy álljon Pascoe ha a szükség úgy hozza (gyak. rendezni kell a FB kérdést) vagy kell még egy TE, aki blokkolni és elkapni is tud. Én utóbbi pozícióra várok egy UDFA embert, ha végre feloldják a lockoutot.salander
Ha már UDFA, én Herczichet várom. Igaz kb. minden csapat feni rá a fogát. De ha engem kérdeztek szvsz nem hozunk komolyabb LB-t FA-ról, hanem házon belül oldjuk meg a problémát...Asbee
Akkor kiakadok. Lenyilatkozták szezon után, h idén FA-n komoly erősítés várható az LB sorban, miért ne tartanák be. Igaz, h tavaly is próbálkoztunk és nem jött össze, de egyrészt most jobb lehetőségek vannak, másrészt tavaly még hihették azt, h talán megoldható a problem házon belül, de a szezon bebizonyította, h mégse.. én biztosra veszem, h hozunk vkit.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Szerintem Bossal nem is az a probléma, hogy nem akar esetleg maradni; hanem hogy mi lesz ha kap még párat a fejére; játékképes tud-e maradni egész szezonban; ki tudja-e javítani a tavalyi év idegesítő dropjait (ami korábban nem volt jellemző rá) stb.

De ezek miatt vagy rendelkezésre kell hogy álljon Pascoe ha a szükség úgy hozza (gyak. rendezni kell a FB kérdést) vagy kell még egy TE, aki blokkolni és elkapni is tud. Én utóbbi pozícióra várok egy UDFA embert, ha végre feloldják a lockoutot.salander
Ha már UDFA, én Herczichet várom. Igaz kb. minden csapat feni rá a fogát. De ha engem kérdeztek szvsz nem hozunk komolyabb LB-t FA-ról, hanem házon belül oldjuk meg a problémát...Asbee
Herzlick OK, szimpatikus, en is szeretem, orulnek is neki, de nalunk jelenleg max. backup lenne. Ebbe a deffbe o nagyon lassu. Igen, a rak miatt veszitett a sebessegebeol, ezt vissza lehet szerezni, de o most nekunk nem lenne upgrade, lehet rostert sem erne meg (Greg JOnes miatt, akitol viszont azert varok par megmozdulast, nem rogton starter meg hasonlok, de o jo lehet).lotus86
Jones mlb, Herzlich olb ha jól tudom.
Sztem slb-ként talán rosterre tudna kerülni.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Boss-t gyakorlatilag muszáj megtartanunk, kizártnak tartom, h ne hosszabbítsunk vele.Szesze
Szerintem Bossal nem is az a probléma, hogy nem akar esetleg maradni; hanem hogy mi lesz ha kap még párat a fejére; játékképes tud-e maradni egész szezonban; ki tudja-e javítani a tavalyi év idegesítő dropjait (ami korábban nem volt jellemző rá) stb.

De ezek miatt vagy rendelkezésre kell hogy álljon Pascoe ha a szükség úgy hozza (gyak. rendezni kell a FB kérdést) vagy kell még egy TE, aki blokkolni és elkapni is tud. Én utóbbi pozícióra várok egy UDFA embert, ha végre feloldják a lockoutot.salander
Ha már UDFA, én Herczichet várom. Igaz kb. minden csapat feni rá a fogát. De ha engem kérdeztek szvsz nem hozunk komolyabb LB-t FA-ról, hanem házon belül oldjuk meg a problémát...Asbee
Herzlick OK, szimpatikus, en is szeretem, orulnek is neki, de nalunk jelenleg max. backup lenne. Ebbe a deffbe o nagyon lassu. Igen, a rak miatt veszitett a sebessegebeol, ezt vissza lehet szerezni, de o most nekunk nem lenne upgrade, lehet rostert sem erne meg (Greg JOnes miatt, akitol viszont azert varok par megmozdulast, nem rogton starter meg hasonlok, de o jo lehet).


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Manningék passzoltak párat.
Ott volt Boss is, nekem ebből úgy tűnik, hogy ő továbbra is szeretne itt maradni. Remélem itt is tudjuk tartani.Lance
Boss-t gyakorlatilag muszáj megtartanunk, kizártnak tartom, h ne hosszabbítsunk vele.Szesze
Szerintem Bossal nem is az a probléma, hogy nem akar esetleg maradni; hanem hogy mi lesz ha kap még párat a fejére; játékképes tud-e maradni egész szezonban; ki tudja-e javítani a tavalyi év idegesítő dropjait (ami korábban nem volt jellemző rá) stb.

De ezek miatt vagy rendelkezésre kell hogy álljon Pascoe ha a szükség úgy hozza (gyak. rendezni kell a FB kérdést) vagy kell még egy TE, aki blokkolni és elkapni is tud. Én utóbbi pozícióra várok egy UDFA embert, ha végre feloldják a lockoutot.salander
Ha már UDFA, én Herczichet várom. Igaz kb. minden csapat feni rá a fogát. De ha engem kérdeztek szvsz nem hozunk komolyabb LB-t FA-ról, hanem házon belül oldjuk meg a problémát...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Manningék passzoltak párat.
Ott volt Boss is, nekem ebből úgy tűnik, hogy ő továbbra is szeretne itt maradni. Remélem itt is tudjuk tartani.Lance
Boss-t gyakorlatilag muszáj megtartanunk, kizártnak tartom, h ne hosszabbítsunk vele.Szesze
Szerintem Bossal nem is az a probléma, hogy nem akar esetleg maradni; hanem hogy mi lesz ha kap még párat a fejére; játékképes tud-e maradni egész szezonban; ki tudja-e javítani a tavalyi év idegesítő dropjait (ami korábban nem volt jellemző rá) stb.

De ezek miatt vagy rendelkezésre kell hogy álljon Pascoe ha a szükség úgy hozza (gyak. rendezni kell a FB kérdést) vagy kell még egy TE, aki blokkolni és elkapni is tud. Én utóbbi pozícióra várok egy UDFA embert, ha végre feloldják a lockoutot.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Manningék passzoltak párat.
Ott volt Boss is, nekem ebből úgy tűnik, hogy ő továbbra is szeretne itt maradni. Remélem itt is tudjuk tartani.Lance
Boss-t gyakorlatilag muszáj megtartanunk, kizártnak tartom, h ne hosszabbítsunk vele.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Manningék passzoltak párat.
Ott volt Boss is, nekem ebből úgy tűnik, hogy ő továbbra is szeretne itt maradni. Remélem itt is tudjuk tartani.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 594 — Lucas Scott
Eli és a srácok visszatértek a gimibe...

ja R.W.-t is eltalálta egy golyó

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.