New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Allen inkább a seahawksba ment így maradt King és Hynoski, utóbbinak nagyon örülök
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Football is back!

Giants UFA lista
http://www.giantsfootballblog.com/2011/07/25/read-giants-ufa-list-released/

UDFA-k kozul meg erkezett Jarriel King OT South Carolina, Henry Hynoski FB Pittsburgh, Pierre Allen DE Nebraska

Osi:

Mint irtam, nekem a hocipom tele van vele. Cutot nem akarok, mert azert van trade erteke, es mondjuk a Cleveland akar 1. koros picket is adhatna erte. Most valtanak 4-3-ra es ugy kell nekik az oda valo ember, mint egy falat kenyer. (Drafton Atlantaval bizniszelt jovo evi Atlanta 1. korert en engednem Osi-t.)

Ui: Allen inkabb a Hawksba ment.lotus86
Atlantának nincs jövő évi 1. köröse.Buga
??????

Mint irtam, a Cleveland lehetne partner azzal az 1. korrel, amit az Atlantatol kaptak a Jones trade-ben.lotus86
Bocs, még reggel volt. 😊

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Football is back!

Giants UFA lista
http://www.giantsfootballblog.com/2011/07/25/read-giants-ufa-list-released/

UDFA-k kozul meg erkezett Jarriel King OT South Carolina, Henry Hynoski FB Pittsburgh, Pierre Allen DE Nebraska

Osi:

Mint irtam, nekem a hocipom tele van vele. Cutot nem akarok, mert azert van trade erteke, es mondjuk a Cleveland akar 1. koros picket is adhatna erte. Most valtanak 4-3-ra es ugy kell nekik az oda valo ember, mint egy falat kenyer. (Drafton Atlantaval bizniszelt jovo evi Atlanta 1. korert en engednem Osi-t.)

Ui: Allen inkabb a Hawksba ment.lotus86
Atlantának nincs jövő évi 1. köröse.Buga
??????

Mint irtam, a Cleveland lehetne partner azzal az 1. korrel, amit az Atlantatol kaptak a Jones trade-ben.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Buga Atlanta Falcons 435 — Falcons fan
Football is back!

Giants UFA lista
http://www.giantsfootballblog.com/2011/07/25/read-giants-ufa-list-released/

UDFA-k kozul meg erkezett Jarriel King OT South Carolina, Henry Hynoski FB Pittsburgh, Pierre Allen DE Nebraska

Osi:

Mint irtam, nekem a hocipom tele van vele. Cutot nem akarok, mert azert van trade erteke, es mondjuk a Cleveland akar 1. koros picket is adhatna erte. Most valtanak 4-3-ra es ugy kell nekik az oda valo ember, mint egy falat kenyer. (Drafton Atlantaval bizniszelt jovo evi Atlanta 1. korert en engednem Osi-t.)

Ui: Allen inkabb a Hawksba ment.lotus86
Atlantának nincs jövő évi 1. köröse.

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Football is back!

Giants UFA lista
http://www.giantsfootballblog.com/2011/07/25/read-giants-ufa-list-released/

UDFA-k kozul meg erkezett Jarriel King OT South Carolina, Henry Hynoski FB Pittsburgh, Pierre Allen DE Nebraska

Osi:

Mint irtam, nekem a hocipom tele van vele. Cutot nem akarok, mert azert van trade erteke, es mondjuk a Cleveland akar 1. koros picket is adhatna erte. Most valtanak 4-3-ra es ugy kell nekik az oda valo ember, mint egy falat kenyer. (Drafton Atlantaval bizniszelt jovo evi Atlanta 1. korert en engednem Osi-t.)

Ui: Allen inkabb a Hawksba ment.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ahogy a sapkát elnézem , biztos hogy nem ússzuk meg legalább 1 nagy név (
pl: Osi, SS ,Cofield,Ahmad )
elengedésével , de ha MLB-t akarunk hozni akkor többeknek kell menni..
Lehet hogy még az is megérné csak ne Goff legyen a " megoldás"... :/
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Jó hír is van azért
Free agent LB Stephen Nicholas is expected to land with the Giants, according to the Atlanta Journal-Constitution.
Nicholas will hit the market as one of the better cover linebackers available. He'd fit nicely on the strong side of the Giants' 4-3, where he'd likely beat out Clint Sintim for the starting gig. Nicholas has also been linked to the Broncos, Lions and Jaguars this offseason.Newman
Végülis egy LB Atlantából már bejött 😊


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nemtudom Osi mennyire menne bele egy paycutba, de sokkal inkább tudok elképzelni vmi trade-et, amit nem is bánnék, ha vmi jófajta MLB-t kapnánk érte
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ESPN's Adam Schefter suggested Monday that disgruntled RE Osi Umenyiora could be cut by the Giants. :o
Umenyiora is owed $7.1 million over the next two seasons but wants to be paid like a top-five defensive end. He's reportedly been threatening a holdout all summer. Still, we'd be very surprised if Umenyiora was cut. The Giants have all the leverage here and figure to have a sit down with their pass rusher shortly after the lockout is officially lifted.
Kiváncsi vagyok ebből mi lesz,de a cut szvsz kizárt.

Jó hír is van azért
Free agent LB Stephen Nicholas is expected to land with the Giants, according to the Atlanta Journal-Constitution.
Nicholas will hit the market as one of the better cover linebackers available. He'd fit nicely on the strong side of the Giants' 4-3, where he'd likely beat out Clint Sintim for the starting gig. Nicholas has also been linked to the Broncos, Lions and Jaguars this offseason.

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
összeszámoltam ez papíron 92 misi és sztem olyan játékosok fizetései nem számítanak bele akik eleve IR-en kezdenek (Chad Jones valamint egy WR tutira) de még jön ehhez a rookie szerződések...

Rolle még sztem nem is keres olyan sokat, idén robbantani fog... (friss hír h lesz már szezon 99%)
Smith-t megtartanám, most valós értékéhez képes alacsonyabban alá lehetne íratni...
Rockyt én is kivágnám, vagy legalábbis cserélném ha kellene valahova
Webster meg kb felét éri meg

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Viszont azt nem szabad elfelejteni, hogy jovore megint ki kell majd nyitni a penzeszsakaot mert TT es Manningham is rookie szerzodese vegere er.

Amugy ez a bo, 81 (remelem jol szamoltam) emberes roster, ebbol tobb, mint 20 tavozni fog. Rosenfels, Bernard, Andrews, Webster es Rolle elmebeteg penzeket keres, valamit kellene csinalni ezekkel. (Jacobs is, viszont belole nem nezem ki, hogy belemenne a paycutba.)lotus86
Gondolom Rolle sem egy év után.
Azon tényleg el kell gondolkodni, h most akarjuk megtartani Smith-t, v jövőre Manninghamet. Jernigan kifejezetten slotba jött, a szélen frankó volt Manningham, Smith sérült volt. A cap fölött vunk sokkal. Ezek Smith ellen szólnak.
Ami mellette, az a pro-bowl szezon, a konzisztencia és a játékintelligencia. Főleg utóbbi kettő. És akkor feltételeztük, h semmi gond nem lesz a rehabbal. Jó kérdés.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Viszont azt nem szabad elfelejteni, hogy jovore megint ki kell majd nyitni a penzeszsakaot mert TT es Manningham is rookie szerzodese vegere er.

Amugy ez a bo, 81 (remelem jol szamoltam) emberes roster, ebbol tobb, mint 20 tavozni fog. Rosenfels, Bernard, Andrews, Webster es Rolle elmebeteg penzeket keres, valamit kellene csinalni ezekkel. (Jacobs is, viszont belole nem nezem ki, hogy belemenne a paycutba.)


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Itt le vannak írva fizetések. Rosenfels 3 milkája kissé sok egy csereembernek, kellene ezzel kezdeni valamit, talán lehetne valamit spórolni rajta. Nagy kérdés mi lesz Bradshaw-val, én őt megtartanám, mögötte jó lesz Scott, többiek mehetnek. WR-k közül ugyebár Smith a nagy kérdés, Nicks és Manningham mellett szerintem nagy szükség van rá is, Nicks egész jó volt red zone-ban, Manninghamhez repülhetnek hosszú passzok, Smith igen jó possession receiver. Igaz műtötték, kérdés milyen állapotban tér vissza, de nem hinném, hogy nem tudnánk vele megegyezni...Boss-nak is maradnia kell, különben nincs egy értelmes TE. OL-n lehetne spórolni. Andrews-t kiraknám, hátával bajlódik eleget + túl sokat is keres. McKenzie szerződéséből pedig 1 év van, és hát ő sem biztos, hogy végigbírja egészségesen, lehet itt az idő bevetni Beatty-t. DL-ben Cofieldet szinte biztos, hogy nem tudjuk megtartani, nagy pénzt akart, és a mélység is megvan, ráadásul draftoltunk is oda második körben. Bernard annyit keres majdnem, mint Tuck, ami egy vicc... 😀 Nálam repülne azonnal. Olcsóbb csereember meg jöhet FA-ról. Osi nagy kérdés, egy csere egy jó MLB-vel igen jó megoldás lenne, kérdés, hogy létrejön-e. Kiwi kérdés hogy épült fel, ha játékra alkalmas, akkor New Yorkban kell őt tartani. No hát az LB sor. Bulluck, Wilkonson remélem megy amerre lát, Blackburn special teambe jó lehet. DB-k közül Websternek eszméletlenül magas a fizetése, valamit jó lenne kezdeni ezzel...Draftoltuk Amukamarát, így Ross-tól lehet meg kéne szabadulni.
Akiket elengednék: Perilloux, Sorgi, Ware, C. Scott, Mallett, Calhoun, Hagan, Clayton, D. Thomas, Reynaud, Giguere, Watkins, Andrews, Meredith, Ndukwe, Cordle, Cofield, Bernard, Hendricks, Hall, Okpokowuruk, Bulluck, Wilkinson, Ingram, Jackson, Coe, Witherspoon, Turenne, Burnett, Harris, Johnson. Így visszajönne capbe majdnem 16 millió. Marad majdnem 5 millió ez talán elég draftolt játékosok fizetésére, és akkor ott vannak még a FA-k...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Enyhe 11 millióval vagyunk felette a tervezett 120 milliós capnek...Chevy
Nyugi a Dallas 19-el. 😂Greengo
A Dallassal kapcsolatban épp arra gondoltam, hogy így ők nem igen fognak harcba szállni Asomugháért 😊
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Enyhe 11 millióval vagyunk felette a tervezett 120 milliós capnek...Chevy
Nyugi a Dallas 19-el. 😂


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 13 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
+1 az Osi-MLB mellett
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Enyhe 11 millióval vagyunk felette a tervezett 120 milliós capnek...Chevy
Hát igen, innentől azért elég érdekes lesz a beígért MLB leigazolása.. sajna egyre valószínűbb, h Goff lesz a kezdő középső LB jövőre is. Másik alternatíva egy Osi-MLB trade, de még így is nagyon sok ez a 11 misi...
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
Enyhe 11 millióval vagyunk felette a tervezett 120 milliós capnek...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Egyre unszimpatikusabb, amit csinal, fuggetlenul a palyan mutatott teljesitmenyetol. Remelem a Bengals modszert valasztjuk a problema megoldasara.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Azért Osi és Cofield egyidejű távozása komoly veszteség lennegyurczi
Az lenne, de elvileg elbírnánk azért. Cofield sztem tuti, h menni fog, Osi helyzete azért sokkal esélyesebb, h megoldódik hisz neki élő szerződése van.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azért a vezetés erre a lehetőségre is berendezkedett az elmúlt két évben, szerintem annyira nagy visszaesés nem lenne, max nagyon rövid távon

több mint 13 éve
gyurczi New York Giants 2 476 — Giants fan
Azért Osi és Cofield egyidejű távozása komoly veszteség lenne

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Osi több forrás szerint is holdoutra készül,top5 DE fizetést szeretne kicsikarni Reeseből. (persze traderől is szó volt már...)Newman
Top5 fizut tuti nem fog kapni, sztem trade lesz belőle. Más kérdés, h akkor Kiwanukát nem kéne elengednünk..
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Osi több forrás szerint is holdoutra készül,top5 DE fizetést szeretne kicsikarni Reeseből. (persze traderől is szó volt már...)

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Rosenhaus kezdi....

http://www.bigblueview.com/2011/7/18/2281200/rosenhaus-pitching-bradshaw-to-miami


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!