NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Meg van az új spec team edzőnk: http://www.giants.com/news-and-blogs/article-1/Izzo-named-Assistant-Special-Teams-Coach/96b44927-f7db-4c53-a059-e861171f13ac
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
akkor jelen állás szerint ha jól értelmezem ,
a legnagyobb need idén is megoldatlan marad ( mert én Goff-ot nem számítom annak ) , illetve lebontottuk a támadófalunkat is....
és még vastagon benne van egy-két komoly távozó...

a jó draft ellenére
ez ( ha már más nem történik) eddig ugyebár egyértelmű gyengülés tavalyhoz képest...yooker
Sajnos az OL tavaly már lerombolta magát a sok sérüléssel. O'Hara és Seubert ezek szerint komolyabb gondokkal küszködik, mint azt reméltük. MLB kérdéssel kapcsolatban még várjunk azért, de egyre kisebb az esélye egy érdemi igazolásnak, nem beszélve arról, h az további veszteségekkel járna más csapatrészekben is. Egyelőre valóban gyengülni látszik a játékoskeret, de majd meglátjuk mennyit javulnak idénre a tavaly draftolt játékosok és hogy lesz-e olyan ember aki meghatározó tud lenni legalább a szezon második felétől az ideiek közül. Az a baj, h sztem még várhatók komoly veszteségek sajnos.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
akkor jelen állás szerint ha jól értelmezem ,
a legnagyobb need idén is megoldatlan marad ( mert én Goff-ot nem számítom annak ) , illetve lebontottuk a támadófalunkat is....
és még vastagon benne van egy-két komoly távozó...

a jó draft ellenére
ez ( ha már más nem történik) eddig ugyebár egyértelmű gyengülés tavalyhoz képest...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Állítólag megegyeztünk David Baasszel. Nem sok 49ers mérkőzést láttam, valaki szakavatott tudná értékelni őt, pár évre megoldást jelenthet a C pozícióra? Esetleg G nak hoztuk?Lance
Na így azért már mindjárt jobb a helyzet. Sztem inkább C-t fog játszani és vszínű egyből kezdőként. Ettől függetlenül az OL még mindig nagyon vékony.

Közben állítólag ajánlatot tettünk Bradshawnak, kérdés elfogadja-e..
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Állítólag megegyeztünk David Baasszel. Nem sok 49ers mérkőzést láttam, valaki szakavatott tudná értékelni őt, pár évre megoldást jelenthet a C pozícióra? Esetleg G nak hoztuk?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Állítólag a Lions, a Browns, a Philly meg Jags mellett felvettük a kapcsolatot Barrett Ruuddal. Ebből a Jags, így már kiesik.salander
A tampának el kell költenie még vagy 50 millát, ha nem is akarna ott maradni Ruud, szerintem sajnos nem fogunk tudni harcba szállni érte 😕Lance
Sztem is sansztalan, nem is elsősorban a Tampa miatt.. túl nagy áldozatokkal járna egy elit MLB szerződtetése most már. Egyedül egy Osi trade keretében van esély sztem kezdő szintű MLB érkezésére, de sokkal esélyesebb most már, h Goff lesz a kezdő jövőre is..
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Állítólag a Lions, a Browns, a Philly meg Jags mellett felvettük a kapcsolatot Barrett Ruuddal. Ebből a Jags, így már kiesik.salander
A tampának el kell költenie még vagy 50 millát, ha nem is akarna ott maradni Ruud, szerintem sajnos nem fogunk tudni harcba szállni érte 😕
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hmm, ez az O'Hara-Seubert cut nagyon odabasz azért.. nem vagyok túl nyugodt, főleg h az OL-t tartom a legfontosabb csapatrésznek az egész NFLben 😕 azért a támadófal edzőkben szerencsére bízhatunk.. (kicsit még bízom benne azért, h valamelyiküket visszaigazoljuk)
Cofield egyértelmű volt, vele kapcs nincs is miről beszélni. (max az a szar, h csoportriválishoz ment..) Tuti, h lesznek még vezéráldozatok főleg ha mégis hozunk MLB-t is. (sztem fogunk, de vszínű nem a nagy nevek közül, max egy Osi trade keretében). Herzlich szinte minden csapat szurkolóinak nagy álma volt, de sztem nem lesz rosteren.. (ne legyen igazam)
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Elvileg 11.9 millioval voltunk cap felett. O`Hara es Seubert elzavarasaval sporoltunk 5.6 milliot, mig Andrews elkuldese ujabb 7.5 milliot jelent. Ez azt jelenti, hogy 1.2 millio dollarnyi hely van sapka alatt. Ha a Bernard hir igaz ( minimalbert fog keresni, barmennyi is az) akkor az cirka 2 millio plusz, ami igy 3.2 milliot jelent cap alatt. Ha Rosenfels is megy az meg mindig csak 6.2 millio, ami nem sok.
Webster szerzodeset mar atalakitotta a csapat par eve, szoval magunknak koszonhetjuk az idei 8 milliot, es nagyon alakitani sincsen mit.
Amu erekzesevel meg egy Ross cut sanszos, ami ujabb 1.2 milliot jelenthetne, amivel 7.4 millio elkoltendo dollarunk lenne. (Pont Amu miatt ketlem, hogy Corey elfogadna, hogy mondjuk az utolso eveben keressen 10 millio kornyeken, mert sanszos, hogy akkor o mar nem lesz velunk.)

Tudnek most tovabbi spekulacio hegyeket leirni a lehetseges forgatokonyvekrol, de inkabb varok. Lenyeg, hogy ha akarunk nagy nevet igazolni + ujoncokat, akkor valakiket meg biztos fel kell aldoznunk.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Rocky belátta, hogy csak így maradhat... most már azért a cap hell kezd felszabadulni (főleg ha Andrewst is kirúgjuk)

abból talán telik Ruudra is...

Pozt sajnálom, pénzt választotta a siker helyett...

Boss meg maradni fog

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Azert beindul a tisztogatas rendesen. Andrews, Scheubert es O`Hara mar nem a csapat tagja. (O`Hara megutott kicsit, masik ketto nem meglepo) Viszont ezzel az a baj, hogy Snee, Diehl, McKenzie es Beatty meg csak 4, es egy fal 5 emberbol all. De sporoltunk rengeteg penzt. Poz ment a Jaguarshoz, jott Herzlich, szoval a nagynevu MLB valoszinu felejtos, de elkezdhetjuk nezegetni a centereket. (En a Boothe, Petrus, Koets trio tagjait nem akarom a kezdoben letni, mint center)

Herzlichnek nagyon orulok, mar csak azt remelem, hogy visszanyerte a sebesseget. Pro dayen vagy combineon egy tisztesseges 5 masodperces 40 yardot repesztett (kb. az OT-k rendelkeznek ilyen sebesseggel.), es bar ugye a 40 yard nem minden, de a mi vedelmunkben Goffal is az a baj, hogy lassu, mint a dog (Meg buta is szegenykem a focihoz, de ez reszletkerdes.), szoval ha nem gyorsult fel, akkor hiaba a jatekintelligencia es a hatalmas sziv, nem sok sot fog megenni.

Es allitolag Osi holdoutolni fog. Alakul a dolog........lotus86
Én nem aggódom amiatt, hogy ki fog kezdeni centerként, ha Pat Flaherty mondja, akkor egy liszteszsákról is elhiszem, hogy tud centert játszani; csak a rohadt sérülések.
Kinn írták, hogy Petrus amikor meccsen volt akkor mindig Seubert meg O'Hara társaságában ült a padon; de azért nyugodtabb lennék én is, ha nem ő vagy Koets lenne a #1 opció.

Posluzny: 6 év 42 millió dollár; na ilyen ajánlatot nem tudtunk jelen körülmények között letenni az asztalra. A Jags -31 millióban volt; csak azt nem értem hogy a Bills mire akarja majd költeni a capját.

Állítólag a Lions, a Browns, a Philly meg Jags mellett felvettük a kapcsolatot Barrett Ruuddal. Ebből a Jags, így már kiesik.


Szerk. Boss legszívesebben újraszerződne velünk, de meghallgatja a Raiders ajánlatát. + Rocky Bernard hagyta hogy levigyék minimálbérre a fizetését.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Cofield pénteken aláír a Redskinshez. 6 év, 36 millió, 12,5 millió garantált.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
ha idén 10 meccset kibírtunk O'Hara nélkül akkor jövőre játszi könnyedség lesz 16 meccs főleg, hogy készülünk is rácsebi
Ez igaz.
Viszont Seubertet sajnálom. Sokoldalú, kemény játékos. Lehet félnek h nem épül fel rendesen. Így viszont sanszos tényleg egy fa olineman érkezése...pláne ha nem tudunk normális mlb-t szerezni.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
ha idén 10 meccset kibírtunk O'Hara nélkül akkor jövőre játszi könnyedség lesz 16 meccs főleg, hogy készülünk is rá

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Azert beindul a tisztogatas rendesen. Andrews, Scheubert es O`Hara mar nem a csapat tagja. (O`Hara megutott kicsit, masik ketto nem meglepo) Viszont ezzel az a baj, hogy Snee, Diehl, McKenzie es Beatty meg csak 4, es egy fal 5 emberbol all. De sporoltunk rengeteg penzt. Poz ment a Jaguarshoz, jott Herzlich, szoval a nagynevu MLB valoszinu felejtos, de elkezdhetjuk nezegetni a centereket. (En a Boothe, Petrus, Koets trio tagjait nem akarom a kezdoben letni, mint center)

Herzlichnek nagyon orulok, mar csak azt remelem, hogy visszanyerte a sebesseget. Pro dayen vagy combineon egy tisztesseges 5 masodperces 40 yardot repesztett (kb. az OT-k rendelkeznek ilyen sebesseggel.), es bar ugye a 40 yard nem minden, de a mi vedelmunkben Goffal is az a baj, hogy lassu, mint a dog (Meg buta is szegenykem a focihoz, de ez reszletkerdes.), szoval ha nem gyorsult fel, akkor hiaba a jatekintelligencia es a hatalmas sziv, nem sok sot fog megenni.

Es allitolag Osi holdoutolni fog. Alakul a dolog........


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
rotoworldon már írják, hogy elengedjük andrewst
plaxet minimumért kipróbálnám
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a free agency topikban iktriad már pedzegette h Plaxico esetlegesen visszatérne. hiába imádom a játékát nem hiszem, h hasznunkra válna, a csapategységen tuti rontana.
veterán minimumért mondjuk elfogadnám 😛

hmm állítólag már a vezetőséggel is találkozott, ettől függetlenül is meglepne ha nálunk kötne ki
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Andrewsnak tuti at lesz strukturalva a fizetese + nala meg mindig benne van a pakliban hogy a hata miatt siman visszavonul a szezon elott.

Sejtettem hogy Seubert vagy O'Hara megy a serulesek miatt, de hogy egyik sem marad vesztartaleknak PUP listan az meglep. Koets papirbol van es Boothenak sibcs szerzodese.salander
Andrewsszal nem tudtak megegyezni, szerintem cutoljuk. A visszavonuláson szerintem nem gondolkozik, elég aktív twitteren, és beleolvasva nekem az jön le, hogy ő játszani akar.

Kevin Boothe viszont aláírt egy 2 éves szerződést.

És Burressel is felvettük a kapcsolatot 😊
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Andrewsnak tuti at lesz strukturalva a fizetese + nala meg mindig benne van a pakliban hogy a hata miatt siman visszavonul a szezon elott.

Sejtettem hogy Seubert vagy O'Hara megy a serulesek miatt, de hogy egyik sem marad vesztartaleknak PUP listan az meglep. Koets papirbol van es Boothenak sibcs szerzodese.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
kettejükön együtt spórolnánk közel 6 milliót az még nem túl sok... Andrews-zal kellene vmit kezdeni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
állítólag o'harát is cutoljukChevy
már több helyen is írjákStez
örülök, hogy végre beindult az élet!
De azért ez tarkón b.szott Seubert és O'Hara cut???
Ki lesz a center? Koets?és a cseréje Boothe, vagy mi? ne vicceljünk már...ironroy
Egyébként lehetséges, hogy visszatérnek kevesebb pénzért.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ne koptassátok már Starks nevét

több mint 13 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Koets-ben még látok fantáziát, de Boothe... Jobban járnánk ha egy 'liszteszsákot' állítanánk Eli elé. :mad:gerle
Majd Eli tapasztalatot cserél Cutlerrel az ügyben, hogy milyen ha az OL 'liszteszsákokból' áll 😂ironroy
Ha a mi OLünk liszteszsákokból állt volna, nem kapott volna tőletek 9 sacket. Csak kb hatot. 😂
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Koets-ben még látok fantáziát, de Boothe... Jobban járnánk ha egy 'liszteszsákot' állítanánk Eli elé. :mad:gerle
Majd Eli tapasztalatot cserél Cutlerrel az ügyben, hogy milyen ha az OL 'liszteszsákokból' áll 😂
több mint 13 éve
gerle 185 — Buckeye
Koets-ben még látok fantáziát, de Boothe... Jobban járnánk ha egy 'liszteszsákot' állítanánk Eli elé. :mad: