NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
visszamenőleg úgy tűnik hogy a vezetők belátták idén sem tudunk komoly,kezdö MLB-t szerződtetni mivel így is komoly áldozatokkal fog járni
hogy beférjünk a sapka alá! (ezt lehet hogy mi is kiszámolhattuk volna hogy megspóroljuk az álmodozást)
szóval húzzuk a nadrágszíjat keményen!
bár pontosan nem tudom mennyit spórolhatunk még a jövőre nézve de akkor sem lepődnék meg ha Osi és SS
és/vagy mások is mennek hogy legalább jövőre könnyebb legyen...

ha összejön ez az eszement Colb üzlet az Eagles nagyon ott lesz idén...
de valszeg már enélkül is...
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ha Kolbert egy szimpla 2. kornel tobbet kapnak, az mar uzlet nekik. DRC elso koros volt, igaz tavaly becsuszott egy rosszabb ev, de basszus, 1 gyengebb ev miatt nem kell valakit elzavarni....es meg elszorni a 2. kort is. Es ami legfobb, nincs az az indok, amivel meg lehetne magyarazni nekem, hogy miert jo az Eaglest erositeni. 😉

Osival az a baj, hogy egyszeruen, mint ahogy azt Asbee is irta, a statisztikait lobogtatva ker nagy penzt, pedig nem Top 5 DE. A 10 forced fumble nagyon sok, ez teny, es bitang pass rusher, de nincs ra hely. Plusz a meccsen nem csak passzolnak. Ha a topicban van valaki, aki nem szereti Kiwanukat, az en vagyok, de jelenleg azt mondom, hogy hozzuk vissza. Nem orulnek Osi tavozasanak, de a csapat hosszutavu erdekeit figyelembe veve en elengednem. Mint mar irtam, Bradshaw es Boss megtartasa nagyon fontos, Kiwi is jo lenne, jovore pedig ismet viritani kell a lovet ket fiatal es nagyon jo jatekosnak.
Persze legjobb lenne, ha a FO valami barbatrukkel megtartana Bosst, Kiwit, Bradshawt, smitht, leigazolna az ujoncokat, Osinak uj szerzodest adna, de a jelenlegi cap helyzetet nezve ez meg Feher Gandalfnak is becsuletere vallna.

Ui:
Reggie Busht nagyon boronaljak a Dolphinssal, ez nekunk jol jonne. Valamint a Pantherses Smith allitolag 3. korert viheto. Ez a ket dolog lehet hogy lenyomja Bradshaw es Smith (Giantses) arat.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
A holdoutokkal kapcsolatban érdemes megjegyezni, hogy tavaly napi 16k büntetést kaptak a játékosok, ha holdoutoltak, idén ez 30k ra nőtt.

Jó hír: Desean Jackson 600k alatt keresne idén, ha nem kap új szerződést, tuti holdoutolni fog 😊

Lotus86: már azzal is jól járna az eagles, ha megkapná DRC-t kolbért, de így...
Akkor viszont nagy gondban lesznek, ha esetleg Vick beszed egy sérülést, nem kívánom neki, de az ő játékában ez benne van, és akkor még lehet visszasírják majd a sasok Kolbot.
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
cseréljük el osit norwoodra + kap mindenki egy jó marha steaket vegyes körettel 😉 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Osival a probléma az, hogy a 11,5 sacket 7 meccsen szedte össze. Car(1), Chi(3), Hou(2), Det(2), Was(1), Min(0,5), Was(2). És azért ezek a csapatok nem a bivalyerős LT-jükről híresek...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
vagy idén megy SS vagy jövőre Mario mindketten nem
hinném hogy maradnak majd..


DE-k közül én Osit tartanám meg (akár balhés akár nem , tavaly
rendesen odatette magát) Kiwi bármikor lerobbanhat aztán fújhatjuk..yooker
Osi statisztikailag tenyleg produktivabb, de ugy nez ki, holdoutolni fog, mert top 5 DE fizetest szeretne. Szerintem nem azert vagtuk ki a fel csapatot, mert olyan sok elkolteni valo penzunk van....

Ja, es csak egy ilyen vicces, idegborzolo hir:

Eagles allitolag Dominique-Rodgers Cromartie + 2012-es 2. korert el tudja majd passzolni Kolb-ot a Cardinalsba, ahol allitolagminimum 30 millas garantalttal rendelkezo szerzodest kaphat.....Kolb. Bruhahaha. Eddig is ruhelltem oket, de ha ezt megcsinaljak, akkor a Cardinals irant erzett szimpatiam is csokkenni fog. Sot, ha az a faktoku lepkevadasz a semmire egy kezdo CB + 2. kor, akkor Rosenfels egy kezdo OLB+2.kor, de azonnal.

Agyatlan hulyeseg:

Probaltam visszakeresni, hogy hol olvastam, de sajnos nem tudtam. Valaki olyat irt le, hogy lehet beszallunk a Jonathan Josephert folyo versenybe. A Bengals csak cirka 50-60 millioval van a minimalisan elkoltendo penz alatt, szoval nekik most kolteni kell, ergo arrafele valakik mocskosul jol fognak jarni. Mi jelen pillanatban az anyankat eladnank, csak hogy sporoljunk, es megtartsunk nehany kulcs FA-t, raadasul pont "hianyposztunk" a CB, hisz csak Webster, Ross, TT es Amu aki kezdo, vagy kezdo potenciallal bir. Hihetetlen, hogy kint mi megy sportujsagiras cimszo alatt.Azt hittem, a vadabbnal vadabb mock draftokat nem lehet uberelni, de tevedtem. Kesziteni fogok egy facebook oldalt ami arrol fog szolni, hogy engem alkalmazzon pl. az ESPN vagy az SI. Naponta beirok valami random baromsagot (Texans tradelne Mario Williamset Matt Ryanert, Pats 2 jovobeli elso kort adna Peytonert meg hasonlok), es lehet, hogy meg munkat is kapok.
Persz az ilyen es hasonlo hireket nem szabad komolyan venni, csak neha elcsodalkozom, hogy a tenyek ellenere miket le tudnak irni......


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
vagy idén megy SS vagy jövőre Mario mindketten nem
hinném hogy maradnak majd..


DE-k közül én Osit tartanám meg (akár balhés akár nem , tavaly
rendesen odatette magát) Kiwi bármikor lerobbanhat aztán fújhatjuk..
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
...Allitolag iden meg rugalmas a cap, NBA-hez hasnoloan kicsit fele lehet menni, de megvan annak is a hatulutoje. Jobban el kellett volna olvasno gsn cikket a temarol.lotus86
Idén, és jövőre 3,5 millió felhasználható a veteránok védelmére, gondolom ezt fel is használjuk pl McKenzire. Fel lehet még venni idén 3 milliót hitelbe, egy későbbi év capjét terhelve. Az utóbbinak én nem örülnék.Lance
Danke!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
...Allitolag iden meg rugalmas a cap, NBA-hez hasnoloan kicsit fele lehet menni, de megvan annak is a hatulutoje. Jobban el kellett volna olvasno gsn cikket a temarol.lotus86
Idén, és jövőre 3,5 millió felhasználható a veteránok védelmére, gondolom ezt fel is használjuk pl McKenziere. Fel lehet még venni idén 3 milliót hitelbe, egy későbbi év capjét terhelve. Az utóbbinak én nem örülnék.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én Webstert kiraknám a francba, nem játszik ő olyan jól, hogy 8 millát keressen. Így a kezdő CB-k a Thomas + Ross vagy Amukamara. Ezzel 8 millát spórolnánk.
RB-k közül Jacobs fizetéscsökkentés, és Bradshaw viszlát.
WR-ek közül Nicks, Manningham, Cruz triót tartanám meg + újraigazolni Smithet, és Jernigant meg leigazolni. Ez is laza 2 milla spórolás, amit elvinne Smith fizetése.
TE-ek közül Boss-t tuti megtartanám, szerintem olcsón is menne.
OL-nél Andrews viszlát, és visszahoznám olcsóbban Seubertet, és O'Harát
DL-nél Canty kicsit sokat keres, csökkenteni kéne valahogy, és az Osi-Kiwi duó közül az olcsóbbat megtartani, mert JPP már jó lenne, ha kezdene, ha már tavaly 1 kört ért.
LB sorba kezdetném a Boley-Goff/Dillard-Sintim triót. És Herlitz-et szerintem nem azért hívtuk be, hogy utána ne érje meg a rostert, főleg a mi elég gyenge LB sorunknál. És annyi átlagos MLB-nk van, hogy valakit tuti átképzünk SLB-nek.
Jah, és én még a rugóinkal sem vagyok kibékülve, főleg a punterrel.
Kb ennyi. De a lényeg, hogy lesz szezon. 😀😀😀😀 GO GIANTSbalu10
Ha menne Webster akkor az úgy kissé sovány lenne...Ott van Thomas és Amukamara (aki közel sem biztos, hogy egyből kezdő lesz...), valamint Ross aki pedig elég sokat volt sérült. Kérdés Bruce Johnson mit fog alakítani, első éve igen jó volt, aztán tavaly meg jött a sérülés...
RB poszton Bradshaw-nak az ajánlatot megtettük, vagy marad, vagy megy Doplhins-ba. Ha megy akkor talán hozunk valaki mást a helyére, vagy bízunk Jacobs mögött a Ware + Scott kettősben.
Smith nekem nagy kedvencem, ráadásul a csapat is nagyon a szívéhez nőtt, de szerintem nem véletlenül emlegetik annyira Burress-t. Szeretném ha maradna, 3rd downnál az egyik kulcsjátékosunk, Eli nem egyszer őt kereste, de akkora a mélység wr poszton, hogy szerintem menni fog. Kár érte... :/
Boss-t muszáj megtartani, mert nincs mögötte egy értelmes TE sem.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82105048/article/giants-extend-coughlin-turn-attention-to-rebuilding-lines

Cikk Coughlin hosszabbitasarol, valamint kijavit engem is.

Bernard megsem ment bele a modositasba, szoval ot is elzavartuk (2.9 millio). Andrews, O`Hara es Seubert mar tegnap elment ( 13.1 millio a harom uriemberen). Jott Bass ki tudja mennyiert, valamint Boothe kapott 2 eves szerzodest. Plaxicoval, Bossal es Bradshaw-val targyalunk uj szerzodesrol, Jacobssal meg vszinu a paycutrol. Sok sikert mindegyikhez, kulonosen a 2 RB-hez.

De azert halkan megjegyzem, hogy a kirakott jatekosok bonuszai meg evekig nyomni fogjak a capet (Szoval ha valakinek 4 ev es 20 millio bonusz - nem tudom, hogy pontosan melyik a kismilliobol, de olvastam, hogy egyik kepes ra - volt vissza a szerzodesebol, de kivagtuk, az azt hiszem 4 evig evi 5 millat vesz ki a capbol) valamint jovore Manningham es Thomas is rookie szerzodese vegere er, es teljesitmenyuket elnezve, nem lesz olcso megtartani oket....


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Én Webstert kiraknám a francba, nem játszik ő olyan jól, hogy 8 millát keressen. Így a kezdő CB-k a Thomas + Ross vagy Amukamara. Ezzel 8 millát spórolnánk.
RB-k közül Jacobs fizetéscsökkentés, és Bradshaw viszlát.
WR-ek közül Nicks, Manningham, Cruz triót tartanám meg + újraigazolni Smithet, és Jernigant meg leigazolni. Ez is laza 2 milla spórolás, amit elvinne Smith fizetése.
TE-ek közül Boss-t tuti megtartanám, szerintem olcsón is menne.
OL-nél Andrews viszlát, és visszahoznám olcsóbban Seubertet, és O'Harát
DL-nél Canty kicsit sokat keres, csökkenteni kéne valahogy, és az Osi-Kiwi duó közül az olcsóbbat megtartani, mert JPP már jó lenne, ha kezdene, ha már tavaly 1 kört ért.
LB sorba kezdetném a Boley-Goff/Dillard-Sintim triót. És Herlitz-et szerintem nem azért hívtuk be, hogy utána ne érje meg a rostert, főleg a mi elég gyenge LB sorunknál. És annyi átlagos MLB-nk van, hogy valakit tuti átképzünk SLB-nek.
Jah, és én még a rugóinkal sem vagyok kibékülve, főleg a punterrel.
Kb ennyi. De a lényeg, hogy lesz szezon. 😀😀😀😀 GO GIANTS

több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Sztem Kiwi terhelhetősége/visszaigazolása is nagy kérdés. Ha ő bevethető lesz jövőre, akkor talán elbírja a csapat Osi eltradelését. Mindkettejük elvesztése sztem sok lenne.Szsziszka
Szerintem nem engedjuk mindkettot. Az ongyilkossag lenne. Nem lenne depth. Lenne Tuck, JPP csere meg Tollefson...na ezt azert nem. Ettol nagyon kiakadnek.
Szerintem Herzlich erkeztevel az MLB-t el lehet felejteni. Van nekunk Goff, Dillard, es a ket ujonc, Jones valamint Herzlich. Minda 4 inkabb MLB (Es akkor meg ott van Blackburn.). En most mar egy nem top tier, de jo cover kepessegekkel biro OLB-nek is nagyon orulnek. Sok terhet levenne GOff vallarol.

De ez meg igy is huzos. Meg kellene tartani Bradshawt, Bosst es Kiwit, valamint az ujoncokat is be kellene preselni a cap ala. (Es allitolag az sem kizart, hogy O`Hara vagy Seubert visszater alacsony fizetessel. Steve Smithre sajnos mar gondolni sem merek. Allitolag iden meg rugalmas a cap, NBA-hez hasnoloan kicsit fele lehet menni, de megvan annak is a hatulutoje. Jobban el kellett volna olvasno gsn cikket a temarol.))


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Burres pénteken Coughlinnal vacsorázik, aztán Pittsburghbe repül hogy egyeztessen Tomlinnal. A Giants meg a Steelers a két fő kérője. Állítólag az igazán komoly kérdése annak, hogy ide jön-e az az, hogy sikerül-e TC-vel rendezni a kapcsolatukat.

Plax meg azt nyilatkozta, hogy a Philly és a Rams is képben van.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Rocky Bernard cut. Austin kezdő leszbraxa88
Nem hiszem, h kezdő lesz. Canty-Joseph páros fog kezdeni, de tény h Austinnak is komoly szerep juthat már első évében.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Még nem volt hír róla, de könnyen lehet, hogy Henry Hynoski érkezése megágyaz annak hogy Hedgecock 1,1 milliója is felszabadul majd. Bár elképzelhető, hogy ezzel megvárják a TC kezdetét.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Vagy Linval Joseph. Bernard eddig se kezdett, vagy igen?tenorx
Cofield, Canty volt a kezdő.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Vagy Linval Joseph. Bernard eddig se kezdett, vagy igen?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Jobb is lesz Austin
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Rocky Bernard cut. Austin kezdő lesz
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Coughlinnal szerződést hosszabbítottunk, Jacobs fizetése pedig lehet át lesz alakítva.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Hmm most az a hír járja, hogy Bernarddal mégsem tudtuk megegyezni. TC-vel viszont szerződést hosszabbítunk
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Sztem Kiwi terhelhetősége/visszaigazolása is nagy kérdés. Ha ő bevethető lesz jövőre, akkor talán elbírja a csapat Osi eltradelését. Mindkettejük elvesztése sztem sok lenne.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
akkor jelen állás szerint ha jól értelmezem ,
a legnagyobb need idén is megoldatlan marad ( mert én Goff-ot nem számítom annak ) , illetve lebontottuk a támadófalunkat is....
és még vastagon benne van egy-két komoly távozó...

a jó draft ellenére
ez ( ha már más nem történik) eddig ugyebár egyértelmű gyengülés tavalyhoz képest...yooker
Sajnos az OL tavaly már lerombolta magát a sok sérüléssel. O'Hara és Seubert ezek szerint komolyabb gondokkal küszködik, mint azt reméltük. MLB kérdéssel kapcsolatban még várjunk azért, de egyre kisebb az esélye egy érdemi igazolásnak, nem beszélve arról, h az további veszteségekkel járna más csapatrészekben is. Egyelőre valóban gyengülni látszik a játékoskeret, de majd meglátjuk mennyit javulnak idénre a tavaly draftolt játékosok és hogy lesz-e olyan ember aki meghatározó tud lenni legalább a szezon második felétől az ideiek közül. Az a baj, h sztem még várhatók komoly veszteségek sajnos.Szesze
Az o-line a tavalyi sérüléshullám idején is jó teljesítményt nyújtott. Nekem csak az fura, h 2 ilyen tapasztalt játékostól válunk meg egyszerre. De akik maradtak, azokra sztem lehet építeni, bízom benne h össze tudnak idén is rakni egy hagyományosan jó o-line-t. Snee, Diehl, McKie, marad, Beatty nem rossz sztem. C posztra kíváncsi leszek. Gondolom a kezdő G-k Snee és Diehl lesznek, rt McKie, lt talán Beatty...talán (egy top lt-ért úgyis bankot kéne robbantani, úgyh sztem megpróbáljuk vele). C talán Baas? Koets Boothe, elmegy belül cserének, Petrusból még nem sokat láttunk. Brewerre nem hiszem h számítanak nagyon 1. évében. Azért T kéne még.
Az mlb kérdésre pedig Pierce távozása óta nem lépünk...pedig nem ártana.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
akkor jelen állás szerint ha jól értelmezem ,
a legnagyobb need idén is megoldatlan marad ( mert én Goff-ot nem számítom annak ) , illetve lebontottuk a támadófalunkat is....
és még vastagon benne van egy-két komoly távozó...

a jó draft ellenére
ez ( ha már más nem történik) eddig ugyebár egyértelmű gyengülés tavalyhoz képest...yooker
Sajnos az OL tavaly már lerombolta magát a sok sérüléssel. O'Hara és Seubert ezek szerint komolyabb gondokkal küszködik, mint azt reméltük. MLB kérdéssel kapcsolatban még várjunk azért, de egyre kisebb az esélye egy érdemi igazolásnak, nem beszélve arról, h az további veszteségekkel járna más csapatrészekben is. Egyelőre valóban gyengülni látszik a játékoskeret, de majd meglátjuk mennyit javulnak idénre a tavaly draftolt játékosok és hogy lesz-e olyan ember aki meghatározó tud lenni legalább a szezon második felétől az ideiek közül. Az a baj, h sztem még várhatók komoly veszteségek sajnos.Szesze
fájó távozók ugye DE és WR posztokon lehetnek még ,ahol véleményem szerint
a legjobbak vagyunk tehát
egy kezdő szintű MLB megszerzése vagy a most már hiányos falunk erősítése sokkal fontosabb lenne még, mint mondjuk Osi és/vagy Smith (vagy mások ) megtartása!
csak ugye vannak-e még komoly játékosok a piacon számunkra???