NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Nem láttam még olyan infot, hogy kinek hogy megy, viszont ebben a cikkben vele is készítettek egy nagyon rövid interjút:
http://www.giants.com/news-and-blogs/article-1/Daily-Giants-Player-Quotes/d0b02117-73ea-4a6a-9bb2-4301c52339dc
több mint 13 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Herzlichről van új infó?Hogy mennek neki az edzések?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 13 éve
Forti New York Giants 133
Schefter:
Osi Umenyiora is on his way into Giants camp, having decided to report without a new contract.

kíváncsi vagyok mennyit enged az igényeiből...kristof
Szerintem semmit:

"Facing a $30,000 fine for each day he didn't report, Umenyiora has apparently realized he has almost no leverage in his pursuit of a new contract. He is not dropping his demand for a pay raise or trade, however, and says he won't speak with GM Jerry Reese "ever again." Umenyiora's holdout is over, but he may continue to be a distraction."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Schefter:
Osi Umenyiora is on his way into Giants camp, having decided to report without a new contract.

kíváncsi vagyok mennyit enged az igényeiből...
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Ahogy az várható volt:
New York Giants
#nyg Beatty: on being LT. Its an early christmas present
Plaxet meg a Jetsbe, vagy a Steelersbe várják.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem kizárt, h Seubert és/vagy O'Hara még csatlakozik hozzánk a későbbiekben, sérülésük függvényében. Azért baromira nem bánnám, ha legalább egyikük visszajönne.. kéne még min egy megbízható ember az OL-be, bár leginkább tackle-re lenne szükség.Szesze
kíváncsi vagyok, hogy egy esetleges sérülés esetén mennyi szerepet szánnának Brewernek. (remélem nem tudjuk meg, elég vékony az OL)kristof
A rövidebb felkészülési idő azért nem könnyíti meg rookie-k dolgát... :/ Mi pedig alapból nem nagyon nyúlunk első vében újoncokhoz.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kizárt, h Seubert és/vagy O'Hara még csatlakozik hozzánk a későbbiekben, sérülésük függvényében. Azért baromira nem bánnám, ha legalább egyikük visszajönne.. kéne még min egy megbízható ember az OL-be, bár leginkább tackle-re lenne szükség.Szesze
kíváncsi vagyok, hogy egy esetleges sérülés esetén mennyi szerepet szánnának Brewernek. (remélem nem tudjuk meg, elég vékony az OL)
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Nem kizárt, h Seubert és/vagy O'Hara még csatlakozik hozzánk a későbbiekben, sérülésük függvényében. Azért baromira nem bánnám, ha legalább egyikük visszajönne.. kéne még min egy megbízható ember az OL-be, bár leginkább tackle-re lenne szükség.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Osi meg itt hisztizik, pedig kb. uannyit keres, mint Tuck.Szsziszka
Osit odaadjuk a 4-3-ra átálló patsnek az oakland 2012-es 2. körös pickjéért, meg egy 2013-as késői körös pickért, és aztán imádkozzunk, hogy ne legyen komoly sérülés DE fronton. Herzlicz a lockout alatt annyi steroidot beküldött, hogy már a szezon 1. hetében állati teljesítményt nyújt MLB fronton, és a SB győzelemig meg sem állunk. Én meg észreveszem hogy belelóg a bilibe a kezem 😊Lance
Az első fele azért annyira nem lenne álomszerű..Szesze
Dede 😊

több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Az első fele azért annyira nem lenne álomszerű..Szesze
Adom, az álomszerű az lenne, ha megelégedne a jelenlegi fizetésével, és mindent beleadva játszana még legalább 2 évig, sérülésmentesen.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Osi meg itt hisztizik, pedig kb. uannyit keres, mint Tuck.Szsziszka
Osit odaadjuk a 4-3-ra átálló patsnek az oakland 2012-es 2. körös pickjéért, meg egy 2013-as késői körös pickért, és aztán imádkozzunk, hogy ne legyen komoly sérülés DE fronton. Herzlicz a lockout alatt annyi steroidot beküldött, hogy már a szezon 1. hetében állati teljesítményt nyújt MLB fronton, és a SB győzelemig meg sem állunk. Én meg észreveszem hogy belelóg a bilibe a kezem 😊Lance
Az első fele azért annyira nem lenne álomszerű..
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Osi meg itt hisztizik, pedig kb. uannyit keres, mint Tuck.Szsziszka
Osit odaadjuk a 4-3-ra átálló patsnek az oakland 2012-es 2. körös pickjéért, meg egy 2013-as késői körös pickért, és aztán imádkozzunk, hogy ne legyen komoly sérülés DE fronton. Herzlicz a lockout alatt annyi steroidot beküldött, hogy már a szezon 1. hetében állati teljesítményt nyújt MLB fronton, és a SB győzelemig meg sem állunk. Én meg észreveszem hogy belelóg a bilibe a kezem 😊
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
pont ez a bosszantó hogy az MLB lenne a védelem legfontosabb(!!!) embere ugyebár ,
na ez nincs nálunk megoldva min 2 éve....
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
LB igazolásban már ne is reménykedjetek: http://espn.go.com/blog/new-york/giants/post/_/id/5541/reese-looks-like-giants-are-going-to-stand-pat-at-lb

Közben az Eagles cserélné A.Samuel-tLance
Ennek meg már kezd "csak azért se" szaga lenni...csak nem értem miért. 2-3 éve arra várunk, h vki robbantson, de aztán soha senki. Miért kötelező nekünk egy épkézláb lb-vel nyomni? Arról már nem is beszélve h mi lenne egy esetleges Boley sérülés esetén...Szsziszka
Nem hiszem, h ez a helyzet, egyszerűen nem volt elég hely a sapka alatt egy normális LB igazolására (sőt örülhetünk h úgy néz ki sikerül kisebb veszteségekkel letudni az offseasont). Ilyenkor meg már nem marad más, mint bízni benne, h hátha vki berobban vagy beérik..Szesze
Ha nincs hely a sapka alatt, akkor miért erőlködünk SS-el és Plax-szel? Nélkülük is megvagyunk wr-ek terén.
Általában elégedett vok a csapatépítésünkkel, de a lb kérdést sztem szarul kezeljük. Összerakunk egy bivaly dl-t, ami elbírja (remélhetőleg) még a legjobb dt-nk távozását is; egy frankó secondary-t (most már lesz rendes 3. számú cb-nk is); de nem sokra megyünk vele, ha nincs lb-nk aki el tud menni egy Vickkel, v egy jobb te-vel. Aztán mindig egy S-t tologatunk előre (ráadásul Grant fa, aki ebben jó volt.) By the way: depth S-ben is kéne szvsz.
Vhogy nem fér a fejembe.
Osi meg itt hisztizik, pedig kb. uannyit keres, mint Tuck.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
LB igazolásban már ne is reménykedjetek: http://espn.go.com/blog/new-york/giants/post/_/id/5541/reese-looks-like-giants-are-going-to-stand-pat-at-lb

Közben az Eagles cserélné A.Samuel-tLance
Ennek meg már kezd "csak azért se" szaga lenni...csak nem értem miért. 2-3 éve arra várunk, h vki robbantson, de aztán soha senki. Miért kötelező nekünk egy épkézláb lb-vel nyomni? Arról már nem is beszélve h mi lenne egy esetleges Boley sérülés esetén...Szsziszka
Nem hiszem, h ez a helyzet, egyszerűen nem volt elég hely a sapka alatt egy normális LB igazolására (sőt örülhetünk h úgy néz ki sikerül kisebb veszteségekkel letudni az offseasont). Ilyenkor meg már nem marad más, mint bízni benne, h hátha vki berobban vagy beérik..
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
LB igazolásban már ne is reménykedjetek: http://espn.go.com/blog/new-york/giants/post/_/id/5541/reese-looks-like-giants-are-going-to-stand-pat-at-lb

Közben az Eagles cserélné A.Samuel-tLance
Ennek meg már kezd "csak azért se" szaga lenni...csak nem értem miért. 2-3 éve arra várunk, h vki robbantson, de aztán soha senki. Miért kötelező nekünk egy épkézláb lb-vel nyomni? Arról már nem is beszélve h mi lenne egy esetleges Boley sérülés esetén...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
ha nem lesznek balhék ( Osi,Jacobs,Rolle,... ) és összeállunk CSAPATNAK
akkor még jól is kijöhetünk ,
de más esetben rájátszás ügyben pesszimista( realista? ) vagyok...yooker
Sztem a rájátszás mindenképpen reális elvárás ettől a csapattól. Kifejezetten erős játékoskeret ez, ha a spec team nem balfaszkodik, mint tavaly (ami azért minimális elvárás velük szemben) akkor a megerősödött Philly ellenére is simán van esélyünk a csoportelsőségre is.Szesze
itt felljebb még Te sem vársz nagy előrelépést tavalyhoz ( a rájátszás vs. nem rájátszás pedig nagynak számít 😉 )

a keret összességében tényleg erős , de több eddig gyengébb ( vagy kevésbé

előtérben lévő játékosnak ) is robbantani kell ha keresni akarunk valamit...yooker
Tavaly simán PO-s teljesítményt nyújtottunk, leszámítva a fosadék special team teljesítményt ami miatt buktunk vagy 3 meccset és még így is 10-6ot értünk el. Én elfogadnám a tavalyi játékot, egy normális ST-vel (és egy picit kevesebb sérüléssel...), azzal kb bárkit meg tudunk verni. Az viszont nyilvánvaló, h az Eagles jóval erősebbnek tűnik papíron most, meglátjuk h élesben mi lesz a helyzet.

Egyébként azt, h nem várok előrelépést konkrétan az LB sorra értettem, nem a csapatra globál 😊
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Várható volt, h most már csak max trade keretében jöhet vki. Ez van, talán lesz némi előrelépés tavalyhoz képest, de túlzott illúzióink nem lehetnek.Szesze
ha nem lesznek balhék ( Osi,Jacobs,Rolle,... ) és összeállunk CSAPATNAK
akkor még jól is kijöhetünk ,
de más esetben rájátszás ügyben pesszimista( realista? ) vagyok...yooker
Sztem a rájátszás mindenképpen reális elvárás ettől a csapattól. Kifejezetten erős játékoskeret ez, ha a spec team nem balfaszkodik, mint tavaly (ami azért minimális elvárás velük szemben) akkor a megerősödött Philly ellenére is simán van esélyünk a csoportelsőségre is.Szesze
itt felljebb még Te sem vársz nagy előrelépést tavalyhoz ( a rájátszás vs. nem rájátszás pedig nagynak számít 😉 )

a keret összességében tényleg erős , de több eddig gyengébb ( vagy kevésbé

előtérben lévő játékosnak ) is robbantani kell ha keresni akarunk valamit...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
ha jön Plax szvsz el kell engedni Smitht

szerk. ja és jött Steve Weatherford a jesttől punter posztra ennek kifejezetten örülök 😊kristof
Ami nagyon Plax ellen szól (legalábbis nálam), az az életkora. Egy vagy két év és annyi. Ráadásul az is kérdés, hogy fog teljesíteni. No meg a jelenléte sem biztos, hogy javítana a hangulaton...Pluszban az sem kell, hogy elvegyen valamelyik fiatal elől egy roster helyet. Viszont ha jó formában tér vissza, akkor mindenképp erősítés, meg hát gondolom nem kérne nagy pénzt.Asbee
Ha Plax minden meccsen csak egyszer eljátssza a redzoneba ért támadásnál, hogy besétál az endzone sarkába és elkapja az ívelt passzt, akkor már megéri.

Nnamdi meg szedje le három és fél méter magasságból, ha tudja!




több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
LB igazolásban már ne is reménykedjetek: http://espn.go.com/blog/new-york/giants/post/_/id/5541/reese-looks-like-giants-are-going-to-stand-pat-at-lb

Közben az Eagles cserélné A.Samuel-tLance
Várható volt, h most már csak max trade keretében jöhet vki. Ez van, talán lesz némi előrelépés tavalyhoz képest, de túlzott illúzióink nem lehetnek.Szesze
special teamben és vesztett labdákban mindenképp javulni kell tavalyhoz
( ha kicsit többet szedünk le hátul az sem baj) .
azzal hogy Fewell maradt a védelemhez szintén jó dolog
( + nem kell egy új MLB-t beépíteni a csapatba 😊 )

ha nem lesznek balhék ( Osi,Jacobs,Rolle,... ) és összeállunk CSAPATNAK
akkor még jól is kijöhetünk ,
de más esetben rájátszás ügyben pesszimista( realista? ) vagyok...yooker
Sztem a rájátszás mindenképpen reális elvárás ettől a csapattól. Kifejezetten erős játékoskeret ez, ha a spec team nem balfaszkodik, mint tavaly (ami azért minimális elvárás velük szemben) akkor a megerősödött Philly ellenére is simán van esélyünk a csoportelsőségre is.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
LB igazolásban már ne is reménykedjetek: http://espn.go.com/blog/new-york/giants/post/_/id/5541/reese-looks-like-giants-are-going-to-stand-pat-at-lb

Közben az Eagles cserélné A.Samuel-tLance
Várható volt, h most már csak max trade keretében jöhet vki. Ez van, talán lesz némi előrelépés tavalyhoz képest, de túlzott illúzióink nem lehetnek.Szesze
special teamben és vesztett labdákban mindenképp javulni kell tavalyhoz
( ha kicsit többet szedünk le hátul az sem baj) .
azzal hogy Fewell maradt a védelemhez szintén jó dolog
( + nem kell egy új MLB-t beépíteni a csapatba 😊 )

ha nem lesznek balhék ( Osi,Jacobs,Rolle,... ) és összeállunk CSAPATNAK
akkor még jól is kijöhetünk ,
de más esetben rájátszás ügyben pesszimista( realista? ) vagyok...
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
LB igazolásban már ne is reménykedjetek: http://espn.go.com/blog/new-york/giants/post/_/id/5541/reese-looks-like-giants-are-going-to-stand-pat-at-lb

Közben az Eagles cserélné A.Samuel-tLance
Várható volt, h most már csak max trade keretében jöhet vki. Ez van, talán lesz némi előrelépés tavalyhoz képest, de túlzott illúzióink nem lehetnek.

Smith-nek ajánlatott tettünk, de ha elfogadja akkor is PUP-on fog kezdeni a térdsérülése miatt és csak a 6. forduló után játszhat majd.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
LB igazolásban már ne is reménykedjetek: http://espn.go.com/blog/new-york/giants/post/_/id/5541/reese-looks-like-giants-are-going-to-stand-pat-at-lb

Közben az Eagles cserélné A.Samuel-t
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nnamdi=> Eagles, basszameg 😕Lance
Basszak meg, de tenyleg....basszak meg!

Veghezviszik az utobbi par ev egyik legviccesebb uzletet, amibol piszkosul jol jonnek ki, erre meg Aso is az ovek.
Mindegy, legalabb kellemsebb lesz rohogni rajtuk, ha megverik oket.lotus86
Azt megnézem, hogy hogy férnek majd be a cap alá. (Mondjuk gondolom DRC-nek még a rookie szerződése él.)
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Tulloch szabadügynök, így trade útján nem kerülhet oda. És azt sem hiszem, hogy aso leigazolása után maradt még pénz tullochra is.Lance
na , erre nem gondoltam !
Bardent meg sajnálom hogy nem nagyon volt esélye bizonyítani ( rookie év ,majd sérülés tavaly , pedig a végén már alig volt elkapónk )