NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Igen, de ettől még átalakíthatnák a szerződését.. mondjuk sztem se fogják 😕Szesze
Lehetni lehetne, de pl nézd meg a Texans mennyiért vitte el Jonathan Josephet amikor szerintem Websternél gyengébb szezonja volt. [Aso leendő szerződését nem is említem mert az science-fiction kategória CW-hez képest.]
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
cornereknél én még mindig hiányolom a labda szerzések száma...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Grant-tel mi lesz? Bár ss poszt jónak tűnik Kennyvel és Sash-sel. Fs viszont nincs Rolle mögött.
Webster szerződésével meg sem próbálunk kezdeni vmit?Szsziszka
Nem fognak kezdeni vele semmit, mert tavaly 3. legjobb volt az első számú elkapók ellen; szvsz. Thomas sem volt annyira szar; csak a harmadik-negyedik számú elkapók ellen a csapat kb 20. hely alatt volt. Az meg nem az ő sara. hanem Rossé pl.

Szerk. Második legjobbak voltak TT-vel az első számú elkapók ellen, hetedikek a második számú elkapók ellen; mindenki más ellen 31. Ez elég sokatmondó.salander
Igen, de ettől még átalakíthatnák a szerződését.. mondjuk sztem se fogják 😕
Egyébként a mindenki más ellenben benne vannak a TE-k, RB-k is ami meg főleg a szar LB sornak köszönhető, szóval nem csak Ross a ludas, de tény h elég szarul muzsikált tavaly.. ettől függetlenül nem hinném h kiraknánk egy első köröst, simán jár neki még egy esély.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Grant-tel mi lesz? Bár ss poszt jónak tűnik Kennyvel és Sash-sel. Fs viszont nincs Rolle mögött.
Webster szerződésével meg sem próbálunk kezdeni vmit?Szsziszka
Nemtom, sajnos nagyon sok a bizonytalanság még. Eddig nagyjából mindig meg tudtam tippelni, h hogyan lesznek a dolgaink, de most túl nagy a káosz, kicsit úgy néz ki kicsúsztak a kezünkből a dolgok sajna.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Grant-tel mi lesz? Bár ss poszt jónak tűnik Kennyvel és Sash-sel. Fs viszont nincs Rolle mögött.
Webster szerződésével meg sem próbálunk kezdeni vmit?Szsziszka
Nem fognak kezdeni vele semmit, mert tavaly 3. legjobb volt az első számú elkapók ellen; szvsz. Thomas sem volt annyira szar; csak a harmadik-negyedik számú elkapók ellen a csapat kb 20. hely alatt volt. Az meg nem az ő sara. hanem Rossé pl.

Szerk. Második legjobbak voltak TT-vel az első számú elkapók ellen, hetedikek a második számú elkapók ellen; mindenki más ellen 31. volt a csapat. Ez elég sokatmondó.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Grant-tel mi lesz? Bár ss poszt jónak tűnik Kennyvel és Sash-sel. Fs viszont nincs Rolle mögött.
Webster szerződésével meg sem próbálunk kezdeni vmit?
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Ez vicc 😀
Kolb(ász) a Cards-é - DRC+2.kör az Ígülszéironroy
asszem ellenük nagyon fog hiányozni egy jó MLB... :/
viszont ha Vicknek bejön valami sérülés ( és ez nála vastagon benne van ) akkor
úszik a szezon nekik... ha nem , akkor Super Bowl esélyesek!


a csoportban a gyengülésünk ellenére a második helyet még mindig reálisnak érzek , de wild cardra
ez idén sem lesz elég...yooker
Azért előre nem kell bef*sni tőlük.
De én megszavaznék egy Osi-frankó mlb tradet a biztonság kedvéért.
Tulloch viszont még mindig fa, ha jól tudom, ő se lenne rossz megoldás.
(Mondjuk a Cardsnál jó nagy idióták-bocs a fanoktól!)Szsziszka
Ha Kolb beválik náluk akkor megérte, de tény h pillanatnyi ismeretek alapján ez egy roppant szar trade-nek tűnik. Nyilván ők sokkal többet látnak benne, mint mi.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Ez vicc 😀
Kolb(ász) a Cards-é - DRC+2.kör az Ígülszéironroy
asszem ellenük nagyon fog hiányozni egy jó MLB... :/
viszont ha Vicknek bejön valami sérülés ( és ez nála vastagon benne van ) akkor
úszik a szezon nekik... ha nem , akkor Super Bowl esélyesek!


a csoportban a gyengülésünk ellenére a második helyet még mindig reálisnak érzek , de wild cardra
ez idén sem lesz elég...yooker
Azért előre nem kell bef*sni tőlük.
De én megszavaznék egy Osi-frankó mlb tradet a biztonság kedvéért.
Tulloch viszont még mindig fa, ha jól tudom, ő se lenne rossz megoldás.
(Mondjuk a Cardsnál jó nagy idióták-bocs a fanoktól!)
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Giants released FB Madison Hedgecock.
Valószínűleg bukott a fizikai felmérésen (ugyanis csak 1 millát keresett volna idén),még gond lehet a térdével.Newman
Plusz tavalyelott olyan borzalmas szamai voltak, hogy egy gyengebb fal mogott Bear az atkepzett TE jobbakat letett tavaly. Labdat nem tud elkapni, plusz hoztuk UDFAkent az evfolyam legjobb lead blockeret.

Nagy banatomra leepitjuk a szimpatikus "blue collar" jatekosallomanyunk. A vegen meg kiteszik Tollefsont, Bosst meg Pascoet is... Az mar tobb lesz mint keseru szajiz. :/salander
Sajnalom Hedgecockot, de abszolut varhato lepes volt. Pasco nem volt rossz a helyen, raadasul jott Hynoski is, aki valoszinu, hogy perecert alair majd, szoval sporoltunk is igy.

Hynoski video
http://www.youtube.com/watch?v=0a4x6V31BMQ

Boss szerintem marad, Tollefson detto. Viszont Rosenfelset meg mindig nem basztuk ki, pedig o 3 millat keres iden a semmire.

Ui:

Giants 7th round draft pick, RB Da'Rel Scott, signed 4-year deal worth about $2.1 million.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Bear-rel az a legnagyobb baj, hogy magas és így a súlypontja magasabban helyezkedik el, mint egy ideális full backnek, én csak addig játszatnám ott, amíg az UDFA FB bele nem tanul a playbookba.csebi
Sztem így is lesz, Pascoe csak vészmegoldás volt tavaly is, más kérdés, h a vártnál jobban oldotta meg a feladatot, de ettől még nem ő a megoldás az FB posztra hosszú távon.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Bear-rel az a legnagyobb baj, hogy magas és így a súlypontja magasabban helyezkedik el, mint egy ideális full backnek, én csak addig játszatnám ott, amíg az UDFA FB bele nem tanul a playbookba.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Giants released FB Madison Hedgecock.
Valószínűleg bukott a fizikai felmérésen (ugyanis csak 1 millát keresett volna idén),még gond lehet a térdével.Newman
Plusz tavalyelott olyan borzalmas szamai voltak, hogy egy gyengebb fal mogott Bear az atkepzett TE jobbakat letett tavaly. Labdat nem tud elkapni, plusz hoztuk UDFAkent az evfolyam legjobb lead blockeret.

Nagy banatomra leepitjuk a szimpatikus "blue collar" jatekosallomanyunk. A vegen meg kiteszik Tollefsont, Bosst meg Pascoet is... Az mar tobb lesz mint keseru szajiz. :/salander
Hedgecock kirúgása minden szempontból indokolt volt, sajnos az utóbbi két évben nagyon visszaesett a teljesítménye, így h sérüléssel is küszködött gyakorlatilag már használhatatlan volt, ráadásul a pótlása is biztosított.
Boss teljesen más tészta, vele muszáj hosszabbítani.
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Giants released FB Madison Hedgecock.
Valószínűleg bukott a fizikai felmérésen (ugyanis csak 1 millát keresett volna idén),még gond lehet a térdével.Newman
Plusz tavalyelott olyan borzalmas szamai voltak, hogy egy gyengebb fal mogott Bear az atkepzett TE jobbakat letett tavaly. Labdat nem tud elkapni, plusz hoztuk UDFAkent az evfolyam legjobb lead blockeret.

Nagy banatomra leepitjuk a szimpatikus "blue collar" jatekosallomanyunk. A vegen meg kiteszik Tollefsont, Bosst meg Pascoet is... Az mar tobb lesz mint keseru szajiz. :/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Giants released FB Madison Hedgecock.
Valószínűleg bukott a fizikai felmérésen (ugyanis csak 1 millát keresett volna idén),még gond lehet a térdével.

több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ez vicc 😀
Kolb(ász) a Cards-é - DRC+2.kör az Ígülszéironroy
asszem ellenük nagyon fog hiányozni egy jó MLB... :/
viszont ha Vicknek bejön valami sérülés ( és ez nála vastagon benne van ) akkor
úszik a szezon nekik... ha nem , akkor Super Bowl esélyesek!


a csoportban a gyengülésünk ellenére a második helyet még mindig reálisnak érzek , de wild cardra
ez idén sem lesz elég...
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Ez vicc 😀
Kolb(ász) a Cards-é - DRC+2.kör az Ígülszé
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Osi akkor szerintem menni fog...Tuck, JPP, Kiwi + még kéne egy Tollefson re-sign. Esetleg ki lehetne próbálni DE-ben Sintimet is.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Közben Mike Garofalo épp arról értekezik egy sport rádió talk showban, hogy Coughlin sokáig "világosan ellenezte" hogy Plaxot visszahozzák, de mivel a szervezet 99% vissza szeretné hozni ezért hajlandó újra napirendre venni a kérdést.-
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Justin Tuck:
Kiwi is returning to the big blue. Yes sir

A PR ügynöke lehet nem világosította fel rendesen Tuckot a twitterről 😊Lance
Pierce rá is szólt 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Justin Tuck:
Kiwi is returning to the big blue. Yes sir

A PR ügynöke lehet nem világosította fel rendesen Tuckot a twitterről 😊
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
na beszélnek is arról, hogy Diehl LG lesz, Beatty-ben bíznak... Baas meg centerként fog kezdeni

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rookie-k (nagy része) pedig úgy néz ki ma aláír.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
SS viszont nem akar elmenni Carolinaból 😕
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Mivel a Miami elvitte Bush-t, így Bradshaw szinte biztos, h nálunk marad. Ha minden jól megy ma meglesz a hosszabbítás.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
visszamenőleg úgy tűnik hogy a vezetők belátták idén sem tudunk komoly,kezdö MLB-t szerződtetni mivel így is komoly áldozatokkal fog járni
hogy beférjünk a sapka alá! (ezt lehet hogy mi is kiszámolhattuk volna hogy megspóroljuk az álmodozást)
szóval húzzuk a nadrágszíjat keményen!
bár pontosan nem tudom mennyit spórolhatunk még a jövőre nézve de akkor sem lepődnék meg ha Osi és SS
és/vagy mások is mennek hogy legalább jövőre könnyebb legyen...

ha összejön ez az eszement Colb üzlet az Eagles nagyon ott lesz idén...
de valszeg már enélkül is...yooker
Gyakorlatilag már össze is jött.. ettől még azért nem szarom össze magamat tőlük, sokkal inkább zavar, h nálunk egyelőre elég nagy a bizonytalanság még mindig 😕