NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Tulloch szabadügynök, így trade útján nem kerülhet oda. És azt sem hiszem, hogy aso leigazolása után maradt még pénz tullochra is.
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Smith elengedésének lehetőségét már régóta mondogatom ,
WR posztunk nagyo tuti , és Szesze a felsorolásból Bardent ki is hagyta
( de lehet hogy én maradtam le valamiről és már nincs is... ?? )
ő teljesen hasonló stílus mint Plex lenne tehát a helyére én nem hoznám vissza...

az Eaglestől meg úgy látom már nem csak én tartok... 😀
Vince Young csere irányító + Aso stb
nálam ez a tavalyi Jets bevásárlásra emlékeztet ! ilyen csapattal csak a super bowl elfogadható...

Eagles fórumban beszélnek Asante LB traderől mivel corner túltengés van náluk... szép lenne ha még Tulloch is ott landolna 😊yooker
Bardent direkt hagytam ki, mert szerintem nem lesz rosteren, ha Burress v Smith igen. (egyébként Barden PUP-on van jelenleg)
Asante trade-re sincs nagyobb esély, mint egy Osi-ra 😊

Weatherfordnak nagyon örülök, Dodge szerencsétlenkedését nem nagyon bírtam volna elviselni még egy évig.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Smith elengedésének lehetőségét már régóta mondogatom ,
WR posztunk nagyo tuti , és Szesze a felsorolásból Bardent ki is hagyta
( de lehet hogy én maradtam le valamiről és már nincs is... ?? )
ő teljesen hasonló stílus mint Plex lenne tehát a helyére én nem hoznám vissza...

az Eaglestől meg úgy látom már nem csak én tartok... 😀
Vince Young csere irányító + Aso stb
nálam ez a tavalyi Jets bevásárlásra emlékeztet ! ilyen csapattal csak a super bowl elfogadható...

Eagles fórumban beszélnek Asante LB traderől mivel corner túltengés van náluk... szép lenne ha még Tulloch is ott landolna 😊
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Hú bazzeg, ez így tényleg szar, absz nem számítottam Aso-ra már.. Ezzel most már tényleg elbillent a mérleg a javukra, főleg mert a mi LB sorunk sem erősebb, mint az övék. Na mind1, így lesz szép megnyerni a csoportot 😉
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
ha jön Plax szvsz el kell engedni Smitht

szerk. ja és jött Steve Weatherford a jesttől punter posztra ennek kifejezetten örülök 😊kristof
Ami nagyon Plax ellen szól (legalábbis nálam), az az életkora. Egy vagy két év és annyi. Ráadásul az is kérdés, hogy fog teljesíteni. No meg a jelenléte sem biztos, hogy javítana a hangulaton...Pluszban az sem kell, hogy elvegyen valamelyik fiatal elől egy roster helyet. Viszont ha jó formában tér vissza, akkor mindenképp erősítés, meg hát gondolom nem kérne nagy pénzt.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha jön Plax szvsz el kell engedni Smitht

szerk. ja és jött Steve Weatherford a jesttől punter posztra ennek kifejezetten örülök 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Így azért jó lenne valahogy megtartani Smith-t...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Nnamdi=> Eagles, basszameg 😕Lance
Basszak meg, de tenyleg....basszak meg!

Veghezviszik az utobbi par ev egyik legviccesebb uzletet, amibol piszkosul jol jonnek ki, erre meg Aso is az ovek.
Mindegy, legalabb kellemsebb lesz rohogni rajtuk, ha megverik oket.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Már csak azt nem értem, hogy akkor miért nem Fitzgerald-ot kérte az eagles DRC helyett 😀
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Nnamdi, DRC, Asante ... remélem cserébe mindkét meccsen szétfutjuk őket 😛kristof
Gondolom egy 3. éves DRC örül majd, hogy nem lesz kezdő. De durva amúgy.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nnamdi, DRC, Asante ... remélem cserébe mindkét meccsen szétfutjuk őket 😛kristof
fun fact: a sasoknak 8 linebackere van, abból egyik se kelt el 4. körnél hamarabb 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nnamdi, DRC, Asante ... remélem cserébe mindkét meccsen szétfutjuk őket 😛
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Nnamdi=> Eagles, basszameg 😕
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Weatherfordot igazoltuk! Feagles 2.0 picit nagyobb lábbal

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Reese says they have offers out to Boss, Bradshaw and Smith. "The ball’s in their court. We’ll see what happens," he said.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
Jacobs szerződését átalakítjuk amivel felszabadul némi cap-space. Ezt vszínű Bradshaw újra-szerződésére fordítjuk majd.
Burress-el tárgyalunk, elég jó esély van a szerződtetésére a jelek szerint. (Azért a Nicks-Manningham-Burress-Hixon-Cruz-Jernigan WR sor még Smith nélkül is erős lenne)
Könnyen lehet, h Maynardot visszahozzuk punternek Dodge helyére. (hát ezt csak támogatni tudnám.. ezzel ő lenne a holder is ami eddig Rosenfels volt, lévén h Dodge ebben is bénázott)
Most már biztosnak látszik, h Diehl visszamegy LG-be, így a kezdő OL várhatóan: Beatty-Diehl (Petrus)-Baas (Koetz)-Snee (Boothe)-McKenzie (Brewer) lesz. Az OT poszt láthatóan nagyon vékony, de ha gond lesz itt (sérülés vagy Beatty gyenge lesz) akkor Diehl visszamegy LT-be. Reméljük nem sérül le mindenki, mint tavaly, akkor talán elég lehet ez a fal.
A frissen draftoltak közül Amukamarán és Greg Jones-on kívül már mindenkivel megegyeztünk. Az ő szerződtetésük is várható a közeljövőben.

További teendők:
Boss-t mindenképp vissza kell igazolni, sztem ezt meg is tesszük hamarosan.
Smith-re sokkal kisebb az esély sajnos, de azért még reménykedhetünk.. bár ha Burress tényleg visszajön akkor - bár fájó szívvel írom ezt le, mert Smith az egyik kedvencem - de el kell engedni.
Osival kapcsolatban egyértelműen egy trade lenne a megoldás.. igazából így, h Kiwanukának szerződést adtunk még akkor is fontolóra kéne vennünk a megtartását, ha nem balhézna.. Tuck-JPP-Kiwi (Tracy? - ő a titkos favritom idénre😊 elég a DE posztra.
Az LB sor nagyon gyenge.. persze egy Osi-kezdő MLB trade egyből megváltoztatna mindent, de nemtom van-e erre reális esély.. Ha nem, sztem akkor is fog jönni ide még ember, de tuti nem elit kategória 😕

Azért idén is simán PO esélyesek leszünk, főleg ha ST-ben tudunk javulni, ami azért nem lesz nehéz..
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Az eddig kiosztott Rookie mezszámok:

#15 Devin Thomas
#81 Darius Reynaud
#96 Marvin Austin
#58 Mark Herzlich (Antonio Pierce's old number; free agent Gerris Wilkinson wore it last year)
#34 Da’Rel Scott (free agent Deon Grant’s number from last year)
#78 James Brewer
#39 Tyler Sash (Madison Hedgecock's old number)
#20 Prince Amukamara (Michael Johnson's old number)
#53 Greg Jones (Free agent Keith Bulluck's number last year)
#3 Jerrel Jernigan

Szerintem előre vetít még egy-két közeljövőben távozót.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Osi nem fog megjelenni délelőtt 9kor...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
Kell egy ilyen póló:
http://yfrog.com/khwqwijj
Érdemes a Giants twitterét követni, folyamatosan rakják fel a képeket.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Azért előre nem kell bef*sni tőlük.
De én megszavaznék egy Osi-frankó mlb tradet a biztonság kedvéért.
Tulloch viszont még mindig fa, ha jól tudom, ő se lenne rossz megoldás.
(Mondjuk a Cardsnál jó nagy idióták-bocs a fanoktól!)Szsziszka
yooker
Én nem érzem h olyan rosszul állnánk.
Védelembe egy jó mlb hiányzik (már v. 2-3 éve). Elférne egy slb is. Sztem lb ügyben a fili se sokkal jobb. Amúgy rendben a D.
Támadósorba még egy T-t el tudnék képzelni, és meg kell tartani Boss-t meg Bradshaw-t. Más nem hiányzik sztem. Smitht csípem nagyon, de sztem jók lennénk nélküle is. Burresre sincs szükség szvsz, bár őt is nagyon bírom.
Optimistán állok hozzá. Nem látok olyan posztot, ahol jelentősen erősebbek lennének nálunk.Szsziszka
pont az Eagles az a csapat ( Vick faktor) akik ellen nagyon hiányozhat egy jó
MLB , ez tavaly is látszott !
ez az egy amitől én tartok tőlük !
Smith ügyben egyetértek ,
Bosst egyszerűen nem engedhetjük el, egyetlen normális TE a csapatban
Bradshaw már nem egyértelmű de szerintem marad és kurva jó éve lesz... 😊
több mint 13 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
én optimistán látom a helyzetet. Tavalyhoz képest szerintem "csak" a D falban gyengültünk, de ha linval, vagy austin beérik, akkor ez sem lesz jelentős. O'Hara, és Seubert elküldése meglepett, de belegondolva, hogy O'Hara tavaly 6 mérkőzésen játszott, és a lockout alatt nem lett fiatalabb, Seubert pedig az idényt sérüléssel zárta, már más a helyzet. Ha a turnoverekben tudunk javulni, akkor én bízok a csoport elsőségben, a Southot elnézve nem bízok abban, hogy WC-n beérhetünk. Nyerjünk meg 11 mérkőzést, és én bőven elégedett leszek.

Mondom ezt úgy, hogy Boss, és Bradshaw újraszerződik.
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
a csoportban a gyengülésünk ellenére a második helyet még mindig reálisnak érzek , de wild cardra
ez idén sem lesz elég...yooker
Azért előre nem kell bef*sni tőlük.
De én megszavaznék egy Osi-frankó mlb tradet a biztonság kedvéért.
Tulloch viszont még mindig fa, ha jól tudom, ő se lenne rossz megoldás.
(Mondjuk a Cardsnál jó nagy idióták-bocs a fanoktól!)Szsziszka
nem fosás , jelenleg egyszerűen jobban állnak a dolgaik ...
ennek ellenére az benne van hogy 1x elverjük őket

reálisan nézve ha csoportmásodik helyen végeznénk idén , akkor nem lennék csalódott


Tulloch és az Osi trade nagyon utolsó szalmaszál szagú , de hátha.. 😊yooker
Én nem érzem h olyan rosszul állnánk.
Védelembe egy jó mlb hiányzik (már v. 2-3 éve). Elférne egy slb is. Sztem lb ügyben a fili se sokkal jobb. Amúgy rendben a D.
Támadósorba még egy T-t el tudnék képzelni, és meg kell tartani Boss-t meg Bradshaw-t. Más nem hiányzik sztem. Smitht csípem nagyon, de sztem jók lennénk nélküle is. Burresre sincs szükség szvsz, bár őt is nagyon bírom.
Optimistán állok hozzá. Nem látok olyan posztot, ahol jelentősen erősebbek lennének nálunk.
több mint 13 éve
yooker New York Giants 7 359 — Expect the Best !
Ez vicc 😀
Kolb(ász) a Cards-é - DRC+2.kör az Ígülszéironroy
a csoportban a gyengülésünk ellenére a második helyet még mindig reálisnak érzek , de wild cardra
ez idén sem lesz elég...yooker
Azért előre nem kell bef*sni tőlük.
De én megszavaznék egy Osi-frankó mlb tradet a biztonság kedvéért.
Tulloch viszont még mindig fa, ha jól tudom, ő se lenne rossz megoldás.
(Mondjuk a Cardsnál jó nagy idióták-bocs a fanoktól!)Szsziszka
nem fosás , jelenleg egyszerűen jobban állnak a dolgaik ...
ennek ellenére az benne van hogy 1x elverjük őket

reálisan nézve ha csoportmásodik helyen végeznénk idén , akkor nem lennék csalódott


Tulloch és az Osi trade nagyon utolsó szalmaszál szagú , de hátha.. 😊
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Néhány rookie mezszáma:





Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
CB fronton: Idén még marad CW, ha Amukamara beválik akkor kétlem, hogy szerződést hosszabbítunk vele jövőre. Egyszerűen hiába jó, ennél több pénzt tényleg nem lehet rá kiadni. Aaron Ross talán megéli a rostert, de csak azért mert 1,2 millát keres majd csak... vagy megküzd Bruce Johnsonnal mert ő csak fele annyiba kerül és kb ugyanannyi hasznuk van [bár Rossban több (volt, egyszer rég) a potenciál].