New York Giants

49 feliratkozó

több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
OFF:
MAFL Döntők Dunaújvárosban, jön valaki?
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Egy olyan kérdésem lenne a szakavatottaktól, hogy Ahamd Bradshawnak miért van ennyi tackle-je? Tavaly is volt neki 9, amikor kezdő futó volt ugye szinte végig.

ST-ben játszatták, vagy csak minden INT után ő csinálta meg a tackle-t?Döme
Nem szakavatottként, szerintem azért mert k.rva sokszor ejtette a el labdát és így jutott tackle lehetőséghez!ironroy
Pontosan. 😀 Tavaly eleg nagy turnover gyar volt a csapat, sajnos nem Pittsburgh modra, hanem a tamado oldalrol, szoval volt boven lehetosege szerelni.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
ironroy New York Giants 1 852 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Egy olyan kérdésem lenne a szakavatottaktól, hogy Ahamd Bradshawnak miért van ennyi tackle-je? Tavaly is volt neki 9, amikor kezdő futó volt ugye szinte végig.

ST-ben játszatták, vagy csak minden INT után ő csinálta meg a tackle-t?Döme
Nem szakavatottként, szerintem azért mert k.rva sokszor ejtette a el labdát és így jutott tackle lehetőséghez!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Egy olyan kérdésem lenne a szakavatottaktól, hogy Ahamd Bradshawnak miért van ennyi tackle-je? Tavaly is volt neki 9, amikor kezdő futó volt ugye szinte végig.

ST-ben játszatták, vagy csak minden INT után ő csinálta meg a tackle-t?
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Chad Jones nem adja fel! Bár úgy fest, h legalább egy év még mire pályára léphet. (Remélem tényleg képes lesz rá!)

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d820998ac/article/giants-safety-jones-fights-for-another-chance-after-car-crash?module=HP_headlines
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Kevin Gilbride agyonbonyolított routejairól:
Giants' Receivers Need Ph.D.s in Route-Running

Hogy miért a már egyszer kitett (gyengébb színvonalú) játékos - Hagan - vette fel a ritmust a sérülésekkor. Meg hogy miért lesz nekünk többszörösen szar, hogy megrövidül az offseason.salander
Bar regi cikk, de nagyon jo. Koszonet erte!


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Kevin Gilbride agyonbonyolított routejairól:
Giants' Receivers Need Ph.D.s in Route-Running

Hogy miért a már egyszer kitett (gyengébb színvonalú) játékos - Hagan - vette fel a ritmust a sérülésekkor. Meg hogy miért lesz nekünk többszörösen szar, hogy megrövidül az offseason.
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
oda sztem túlságosan "kicsi"csebi
Akkora mint Boley...Asbee
Az ok, hogy akkora, de akkor vagy az ő cseréjeként, vagy helyette tudnánk csak hasznosítani WLB poszton, mert az SLB-nek és MLB-nek tényleg. És Boley az egyetlen jó LB-nk jelenleg.balu10
sztem izom tömegben is kicsi
más az, hogy safety vagy és kb akkor találkozol futóval, ha már fenn fut a backfielden, vagy rendszeresen, és közben meg a falemberek próbálnak eltakarítani... sztem ehhez kicsi ezért is tettem idézőjelbe, nem feltétlenül a méreteire gondoltam

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
???szaba
Hali! Én úgy gondolom, hogy sebességét akar lenni az a szó.balu10
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
???szaba
Hali! Én úgy gondolom, hogy sebességét akar lenni az a szó.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
oda sztem túlságosan "kicsi"csebi
Akkora mint Boley...Asbee
???
több mint 13 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
oda sztem túlságosan "kicsi"csebi
Akkora mint Boley...Asbee
Az ok, hogy akkora, de akkor vagy az ő cseréjeként, vagy helyette tudnánk csak hasznosítani WLB poszton, mert az SLB-nek és MLB-nek tényleg. És Boley az egyetlen jó LB-nk jelenleg.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
oda sztem túlságosan "kicsi"csebi
Akkora mint Boley...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.Asbee
oda sztem túlságosan "kicsi"

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Chad Jones pedig ha felépülne, és nem nyerné vissza régi segítségét, akkor kipróbálnák LB poszton.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szsziszka New York Giants 604 — Giants fan
Vszeg Larry Izzo lesz a spec team edző. New York csúnyább felében is játszott, meg Bostonban is!csebi
Pecces (es Dolphinsos) palyafutasa alatt parszor pro bowl meghivot is kapott, mint spec. teamer (2000,2002,2004) valamint 3 alkalommal az All-Pro csapatba is bekerult, mint spec. teamer (ugyanazon evekben), szoval van fogalma a dolgokrol, mar csak az a kerdes, hogy az oldalvonal mellol mire megy majd.lotus86
Assistant special teams coach lesz Izzo. Egyelőre Tom Quinn marad a ST coach (csak nem tudom h miért).
több mint 13 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
Ez egy nagyon jó cikk, ajánlom figyelmetekbe:
The Jerry Reese Game! Our Salary Cap and What We Can Do With It.
több mint 13 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Vszeg Larry Izzo lesz a spec team edző. New York csúnyább felében is játszott, meg Bostonban is!csebi
Pecces (es Dolphinsos) palyafutasa alatt parszor pro bowl meghivot is kapott, mint spec. teamer (2000,2002,2004) valamint 3 alkalommal az All-Pro csapatba is bekerult, mint spec. teamer (ugyanazon evekben), szoval van fogalma a dolgokrol, mar csak az a kerdes, hogy az oldalvonal mellol mire megy majd.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Vszeg Larry Izzo lesz a spec team edző. New York csúnyább felében is játszott, meg Bostonban is!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Én is elcserélném azt a győzelmeteket 😀Wyatt
Na, én is pont ezen a kijelentésén akadtam ki...
több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
egynemű házasságról van szó, nem?csebi
Szöveg vége:
„Ha egyszer engedélyezni fogják a melegek házasságát, az megnyitja az utat a társadalom további felhígulása előtt, és a következő generációk talán már a többnejűségre vagy más dolgokra is rákaphatnak” – tette hozzá Tyree.Wyatt
jaja.. nem olvastad elég figyelmesen ezt a nagyon fontos cikket!Szesze
mea culpa

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 417 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eli nem unatkozik az offseasonban sem. 😂
http://www.youtube.com/watch?v=-znHzHafMlQ&feature=player_embedded
több mint 13 éve
Szesze New York Giants 21 053 — Giants fan
mi baja a többnejűséggel? 😊 Mondjuk néha az egy is sok az igaz..Szesze
egynemű házasságról van szó, nem?csebi
Szöveg vége:
„Ha egyszer engedélyezni fogják a melegek házasságát, az megnyitja az utat a társadalom további felhígulása előtt, és a következő generációk talán már a többnejűségre vagy más dolgokra is rákaphatnak” – tette hozzá Tyree.Wyatt
jaja.. nem olvastad elég figyelmesen ezt a nagyon fontos cikket!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tyree is kicsit meghibbant:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/7627/ordogi_gondolatokG-men
mi baja a többnejűséggel? 😊 Mondjuk néha az egy is sok az igaz..Szesze
egynemű házasságról van szó, nem?csebi
Szöveg vége:
„Ha egyszer engedélyezni fogják a melegek házasságát, az megnyitja az utat a társadalom további felhígulása előtt, és a következő generációk talán már a többnejűségre vagy más dolgokra is rákaphatnak” – tette hozzá Tyree.

több mint 13 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 595 — Lucas Scott
Tyree is kicsit meghibbant:
http://www.profootballmagazin.hu/cikk/7627/ordogi_gondolatokG-men
mi baja a többnejűséggel? 😊 Mondjuk néha az egy is sok az igaz..Szesze
egynemű házasságról van szó, nem?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.